Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19483:439TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Petr
Jirka Lukáš
 
 
Volhejn Jan
Firich Ladislav
 
 
-7-612-2 1301
2.Joska Vojtěch
Sedláčková Tereza
 
 
Mudruňka Karel
Volhejn Dan
 
 
666  3011
3.Sedláčková TerezaVolhejn Jan-5-5-5  0312
4.Jirka LukášMudruňka Karel6812  3022
5.Šula PetrVolhejn Dan478  3032
6.Joska VojtěchFirich Ladislav4-739 3142
7.Jirka LukášVolhejn Jan-8-4-5  0343
8.Šula PetrMudruňka Karel-118118 3153
9.Joska VojtěchVolhejn Dan672  3063
10.Sedláčková TerezaFirich Ladislav-9108-583273
11.Šula PetrVolhejn Jan-6-711-6 1374
12.Joska VojtěchMudruňka Karel56-68 3184
13.Sedláčková TerezaVolhejn Dan876  3094
14.Jirka LukášFirich Ladislav-9-774732104
15.Joska VojtěchVolhejn Jan-5897 31  
16.Sedláčková TerezaMudruňka Karel57-98 31  
17.Jirka LukášVolhejn Dan78-97 31  
18.Šula PetrFirich Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláčková Tereza21Volhejn Jan30
Jirka Lukáš21Mudruňka Karel03
Šula Petr21Volhejn Dan03
Joska Vojtěch30Firich Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Kosek Petr
 
 
Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
     3210
2.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Kadlec Zdeněk
Charvát Jaroslav
 
 
     0311
3.Polanský JiříCharvát Jaroslav     3021
4.Kosek PetrBuchal Dušan     1322
5.Řezníček DavidJoska Miloš     3232
6.Rybenský DušanKadlec Zdeněk     3142
7.Kosek PetrCharvát Jaroslav     0343
8.Řezníček DavidBuchal Dušan     3053
9.Rybenský DušanJoska Miloš     3163
10.Polanský JiříKadlec Zdeněk     3273
11.Řezníček DavidCharvát Jaroslav     3083
12.Rybenský DušanBuchal Dušan     1384
13.Polanský JiříJoska Miloš     2385
14.Kosek PetrKadlec Zdeněk     0386
15.Rybenský DušanCharvát Jaroslav     2387
16.Polanský JiříBuchal Dušan     1388
17.Kosek PetrJoska Miloš     0389
18.Řezníček DavidKadlec Zdeněk     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří22Charvát Jaroslav22
Kosek Petr04Buchal Dušan31
Řezníček David40Joska Miloš22
Rybenský Dušan22Kadlec Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TrojoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna LineaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31 TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Procházka Petr
 
 
Tesner Tomáš
Kopecký Pavel st.
 
 
     2301
2.Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
Kopecký Pavel
Michalec Roman
 
 
     0302
3.Procházková JanaMichalec Roman     0303
4.Procházka PetrTesner Tomáš     0304
5.Michek JakubKopecký Pavel     0305
6.Netolický JanKopecký Pavel st.     3015
7.Procházka PetrMichalec Roman     0316
8.Michek JakubTesner Tomáš     2317
9.Netolický JanKopecký Pavel     3027
10.Procházková JanaKopecký Pavel st.     0328
11.Michek JakubMichalec Roman     0329
12.Netolický JanTesner Tomáš     3139
13.Procházková JanaKopecký Pavel     13310
14.Procházka PetrKopecký Pavel st.         
15.Netolický JanMichalec Roman         
16.Procházková JanaTesner Tomáš         
17.Procházka PetrKopecký Pavel         
18.Michek JakubKopecký Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházková Jana03Michalec Roman30
Procházka Petr02Tesner Tomáš21
Michek Jakub03Kopecký Pavel21
Netolický Jan30Kopecký Pavel st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23541:457TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Michal
Ecler Michal
 
 
Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
7910  3010
2.Horáková Eva
Bachura Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Horáková EvaNovotný Luboš-113-13-4 1321
4.Bachura LiborPetřík Tomáš-6-37-2 1322
5.Ecler MichalHimmel David56-55 3132
6.Kolář MichalWO    3042
7.Bachura LiborNovotný LubošWO    0343
8.Ecler MichalPetřík Tomáš8-799 3153
9.Kolář MichalHimmel David858  3063
10.Horáková EvaWO    3073
11.Ecler MichalNovotný Luboš-1-796113283
12.Kolář MichalPetřík Tomáš7-65-6-52384
13.Horáková EvaHimmel David-69-512-62385
14.Hemerka JiříWO    3095
15.Kolář MichalNovotný Luboš-949-3-72396
16.Horáková EvaPetřík Tomáš9-599 31106
17.Hemerka JiříHimmel David         
18.Ecler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horáková Eva12Novotný Luboš21
Bachura Libor01Petřík Tomáš22
Ecler Michal30Himmel David12
Kolář Michal12   
WO41WO14
bez připomínek ; před zápasem č. 14 střídání v týmu ZJ Lokomotiva Pardubice B hráč Hemerka Jiří za hráče Bachura Libor



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:22530:492TTC Medovinka Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
768  3010
2.Bříza Martin
Smékal Petr
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
-7-8-7  0311
3.Smékal PetrTajovský Václav-8-99883221
4.Škarvada VladimírSourada Petr6-88-8-82322
5.Bříza MartinKrejčí Vladimír966  3032
6.Černý StanislavHort Miloš558  3042
7.Škarvada VladimírTajovský Václav675  3052
8.Bříza MartinSourada Petr1688  3062
9.Černý StanislavKrejčí Vladimír512-129 3172
10.Smékal PetrHort Miloš-5-8-6  0373
11.Bříza MartinTajovský Václav-7-8-8  0374
12.Černý StanislavSourada Petr8611  3084
13.Smékal PetrKrejčí Vladimír-5-8-7  0385
14.Škarvada VladimírHort Miloš987  3095
15.Černý StanislavTajovský Václav-9-9-2  0396
16.Smékal PetrSourada Petr-9779 31106
17.Škarvada VladimírKrejčí Vladimír         
18.Bříza MartinHort Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Petr22Tajovský Václav22
Škarvada Vladimír21Sourada Petr13
Bříza Martin21Krejčí Vladimír12
Černý Stanislav31Hort Miloš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy