Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Tesla Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19520:419TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Loudil Jan
 
 
Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
9-6-4-6 1301
2.Petřík Tomáš
Zajíček Martin
 
 
Houdek Roman
Volhejn Dan
 
 
893  3011
3.Petřík TomášVolhejn Jan-11-8-6  0312
4.Loudil JanHoudek Roman-8-44-8 1313
5.Zajíček MartinVolhejn Dan982  3023
6.Novotný LubošModer Jiří757  3033
7.Loudil JanVolhejn Jan78-66 3143
8.Zajíček MartinHoudek Roman4-5-81753253
9.Novotný LubošVolhejn Dan462  3063
10.Petřík TomášModer Jiří384  3073
11.Zajíček MartinVolhejn Jan-5-10-10  0374
12.Novotný LubošHoudek Roman898  3084
13.Petřík TomášVolhejn Dan333  3094
14.Loudil JanModer Jiří-8-986-82395
15.Novotný LubošVolhejn Jan6-852 31105
16.Petřík TomášHoudek Roman         
17.Loudil JanVolhejn Dan         
18.Zajíček MartinModer Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Tomáš21Volhejn Jan22
Loudil Jan12Houdek Roman12
Zajíček Martin21Volhejn Dan03
Novotný Luboš40Moder Jiří12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:35499:578TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rázek František
Ecler Michal
 
 
Kosek Petr
Řezníček David
 
 
-788-1083210
2.Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
Polanský Jiří
Rybenský Dušan
 
 
-3-8710-32311
3.Špaňůr JosefŘezníček David-28910 3121
4.Ecler MichalRybenský Dušan-5-77-6 1322
5.Rázek FrantišekPolanský Jiří510-7-9-42323
6.Licek RadimKosek Petr-411-7893233
7.Ecler MichalŘezníček David4-5-412-82334
8.Rázek FrantišekRybenský Dušan10-3-5-9 1335
9.Licek RadimPolanský Jiří-5-957-92336
10.Špaňůr JosefKosek Petr6-9-9-9 1337
11.Rázek FrantišekŘezníček David-5-6-8  0338
12.Licek RadimRybenský Dušan-18-510-5 1339
13.Špaňůr JosefPolanský Jiří-13-124-9 13310
14.Ecler MichalKosek Petr         
15.Licek RadimŘezníček David         
16.Špaňůr JosefRybenský Dušan         
17.Ecler MichalPolanský Jiří         
18.Rázek FrantišekKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaňůr Josef12Řezníček David21
Ecler Michal02Rybenský Dušan30
Rázek František03Polanský Jiří30
Licek Radim12Kosek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37482:595KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Pilař Jaroslav
Chlebeček Marek
 
 
656  3010
2.Pospíšil Jaroslav
Bříza Martin
 
 
Polach Miroslav
Procházka Petr
 
 
-8-4-7  0311
3.Pospíšil JaroslavProcházka Petr-8-7-6  0312
4.Škarvada VladimírPolach Miroslav3-5-4-7 1313
5.Bříza MartinChlebeček Marek78-9-8123223
6.Černý StanislavPilař Jaroslav-87-88143233
7.Škarvada VladimírProcházka PetrWO    0334
8.Bříza MartinPolach Miroslav-2-9812-82335
9.Černý StanislavChlebeček Marek574  3045
10.Pospíšil JaroslavPilař Jaroslav-5-4-7  0346
11.Bříza MartinProcházka Petr97-98 3156
12.Černý StanislavPolach Miroslav-7-8-10  0357
13.Pospíšil JaroslavChlebeček Marek810-7-15-82358
14.Škarvada VladimírPilař JaroslavWO    0359
15.Černý StanislavProcházka Petr-78-91093269
16.Pospíšil JaroslavPolach Miroslav-3-5-4  03610
17.Škarvada VladimírChlebeček Marek         
18.Bříza MartinPilař Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jaroslav04Procházka Petr12
Škarvada Vladimír01Polach Miroslav40
Bříza Martin21Chlebeček Marek12
Černý Stanislav31Pilař Jaroslav11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Buchal Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:Joska Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna sportovní haly heřmanův MěstecRozhodčí:Kadlec Zdeněk
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:Charvát Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
Foltýn Lukáš
Vítek Daniel
 
 
     3010
2.Kadlec Zdeněk
Charvát Jaroslav
 
 
Jirka Lukáš
Juklová Kateřina
 
 
     3220
3.Joska MilošVítek Daniel     3030
4.Kadlec ZdeněkJuklová Kateřina     3040
5.Charvát JaroslavJirka Lukáš     1341
6.Buchal DušanFoltýn Lukáš     3051
7.Kadlec ZdeněkVítek Daniel     3061
8.Charvát JaroslavJuklová Kateřina     3071
9.Buchal DušanJirka Lukáš     3081
10.Joska MilošFoltýn Lukáš     3091
11.Charvát JaroslavVítek Daniel     30101
12.Buchal DušanJuklová Kateřina         
13.Joska MilošJirka Lukáš         
14.Kadlec ZdeněkFoltýn Lukáš         
15.Buchal DušanVítek Daniel         
16.Joska MilošJuklová Kateřina         
17.Kadlec ZdeněkJirka Lukáš         
18.Charvát JaroslavFoltýn Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Joska Miloš20Vítek Daniel03
Kadlec Zdeněk20Juklová Kateřina02
Charvát Jaroslav21Jirka Lukáš11
Buchal Dušan20Foltýn Lukáš02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:129TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Vojtěch Petr
Tvrdík Jan
 
 
567  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Pojman Jan
Štěpánek Petr
 
 
836  3020
3.Michalec RomanVojtěch Petr422  3030
4.Kopecký PavelTvrdík Jan567  3040
5.Malinský MartinPojman Jan736  3050
6.Tesner Tomᚊtěpánek Petr444  3060
7.Kopecký PavelVojtěch Petr521  3070
8.Malinský MartinTvrdík Jan817  3080
9.Tesner TomášPojman Jan235  3090
10.Michalec RomanŠtěpánek Petr222  30100
11.Malinský MartinVojtěch Petr         
12.Tesner TomášTvrdík Jan         
13.Michalec RomanPojman Jan         
14.Kopecký PavelŠtěpánek Petr         
15.Tesner TomášVojtěch Petr         
16.Michalec RomanTvrdík Jan         
17.Kopecký PavelPojman Jan         
18.Malinský MartinŠtěpánek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman20Vojtěch Petr02
Kopecký Pavel20Tvrdík Jan02
Malinský Martin20Pojman Jan02
Tesner Tomáš20Štěpánek Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy