Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Firich Ladislav
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
     3110
2.Houdek Roman
Budera Jaroslav
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
     3120
3.Firich LadislavRybenský Dušan     0321
4.Budera JaroslavŘezníček David     1322
5.Houdek RomanPolanský Jiří     2323
6.Volhejn JanKosek Petr     3233
7.Budera JaroslavRybenský Dušan     0334
8.Houdek RomanŘezníček David     3144
9.Volhejn JanPolanský Jiří     3154
10.Firich LadislavKosek Petr     0355
11.Houdek RomanRybenský Dušan     1356
12.Volhejn JanŘezníček David     3166
13.Firich LadislavPolanský Jiří     3076
14.Budera JaroslavKosek Petr     0377
15.Volhejn JanRybenský Dušan     1378
16.Firich LadislavŘezníček David     0379
17.Budera JaroslavPolanský Jiří     23710
18.Houdek RomanKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Firich Ladislav13Rybenský Dušan40
Budera Jaroslav04Řezníček David22
Houdek Roman12Polanský Jiří22
Volhejn Jan31Kosek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34 TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
Novotný Luboš
Loudil Jan
 
 
     3210
2.Joska Vojtěch
Sedláčková Tereza
 
 
Petřík Tomáš
Marel David
 
 
     3120
3.Sedláčková TerezaNovotný Luboš     1321
4.Jirka LukášLoudil Jan     0322
5.Foltýn LukášPetřík Tomáš     3132
6.Joska VojtěchMarel David     3142
7.Jirka LukášNovotný Luboš     1343
8.Foltýn LukášLoudil Jan     3253
9.Joska VojtěchPetřík Tomáš     3063
10.Sedláčková TerezaMarel David     3273
11.Foltýn LukášNovotný Luboš     2374
12.Joska VojtěchLoudil Jan     3184
13.Sedláčková TerezaPetřík Tomáš     2385
14.Jirka LukášMarel David     3195
15.Joska VojtěchNovotný Luboš     1396
16.Sedláčková TerezaLoudil Jan     1397
17.Jirka LukášPetřík Tomáš     32107
18.Foltýn LukášMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláčková Tereza13Novotný Luboš40
Jirka Lukáš22Loudil Jan22
Foltýn Lukáš21Petřík Tomáš13
Joska Vojtěch31Marel David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30 TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weber Jan
Karcol Martin
 
 
Sourada Petr
Tajovský Václav
 
 
     3210
2.Bubeník Michal
Lacina Martin
 
 
Krejčí Vladimír
Hort Miloš
 
 
     1311
3.Lacina MartinTajovský Václav     3221
4.Bubeník MichalStehlík Vojtěch     2322
5.Weber JanSourada Petr     3032
6.Karcol MartinHort Miloš     3142
7.Bubeník MichalTajovský Václav     0343
8.Weber JanStehlík Vojtěch     0344
9.Karcol MartinSourada Petr     3154
10.Lacina MartinHort Miloš     3264
11.Weber JanTajovský Václav     0365
12.Karcol MartinStehlík Vojtěch     3175
13.Lacina MartinKrejčí Vladimír     3085
14.Bubeník MichalHort Miloš     0386
15.Karcol MartinTajovský Václav     3296
16.Lukeš MarekStehlík Vojtěch     31106
17.Bubeník MichalKrejčí Vladimír         
18.Weber JanHort Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lacina Martin30Tajovský Václav22
Bubeník Michal03Stehlík Vojtěch22
Weber Jan12Sourada Petr02
Karcol Martin40Hort Miloš12
Lukeš Marek10Krejčí Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Kadlec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:Buchal Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův MěstecRozhodčí:Charvát Jaroslav
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Joska Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
Rázek František
Licek Radim
 
 
     3110
2.Kadlec Zdeněk
Charvát Jaroslav
 
 
Kolář Michal
Špaňůr Josef
 
 
     3220
3.Joska MilošŠpaňůr Josef     3130
4.Charvát JaroslavLicek Radim     3140
5.Kadlec ZdeněkKolář Michal     3250
6.Buchal DušanRázek František     3060
7.Charvát JaroslavŠpaňůr Josef     3170
8.Kadlec ZdeněkLicek Radim     3280
9.Buchal DušanKolář Michal     3190
10.Joska MilošRázek František     30100
11.Kadlec ZdeněkŠpaňůr Josef         
12.Buchal DušanLicek Radim         
13.Joska MilošKolář Michal         
14.Charvát JaroslavRázek František         
15.Buchal DušanŠpaňůr Josef         
16.Joska MilošLicek Radim         
17.Charvát JaroslavKolář Michal         
18.Kadlec ZdeněkRázek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Joska Miloš20Špaňůr Josef02
Charvát Jaroslav20Licek Radim02
Kadlec Zdeněk20Kolář Michal02
Buchal Dušan20Rázek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0335:146TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Černý Stanislav
Spálenský Ivan
 
 
769  3020
3.Michalec RomanČerný Stanislav458  3030
4.Kopecký PavelSpálenský Ivan888  3040
5.Malinský MartinHouba Ondřej1063  3050
6.Tesner TomášWO    3060
7.Kopecký PavelČerný Stanislav1185  3070
8.Malinský MartinSpálenský Ivan9119  3080
9.Tesner TomášHouba Ondřej344  3090
10.Michalec RomanWO    30100
11.Malinský MartinČerný Stanislav         
12.Tesner TomášSpálenský Ivan         
13.Michalec RomanHouba Ondřej         
14.Kopecký Pavel         
15.Tesner TomášČerný Stanislav         
16.Michalec RomanSpálenský Ivan         
17.Kopecký PavelHouba Ondřej         
18.Malinský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michalec Roman10Černý Stanislav02
Kopecký Pavel20Spálenský Ivan02
Malinský Martin20Houba Ondřej02
Tesner Tomáš10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy