Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TrojoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35 TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdek Roman
Firich Ladislav
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
     1301
2.Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
     3111
3.Firich LadislavMichalec Roman     1312
4.Moder JiříTesner Tomáš     0313
5.Houdek RomanMalinský Martin     3223
6.Volhejn JanKopecký Pavel     3033
7.Moder JiříMichalec Roman     0334
8.Houdek RomanTesner Tomáš     0335
9.Volhejn JanMalinský Martin     3045
10.Firich LadislavKopecký Pavel     1346
11.Houdek RomanMichalec Roman     0347
12.Volhejn JanTesner Tomáš     3157
13.Firich LadislavMalinský Martin     0358
14.Moder JiříKopecký Pavel     3168
15.Volhejn JanMichalec Roman     0369
16.Firich LadislavTesner Tomáš     03610
17.Moder JiříMalinský Martin         
18.Houdek RomanKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Firich Ladislav04Michalec Roman40
Moder Jiří12Tesner Tomáš31
Houdek Roman12Malinský Martin12
Volhejn Jan31Kopecký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32356:452TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Ecler Michal
Kolář Michal
 
 
5-58-3-102301
2.Šula Petr
Joska Vojtěch
 
 
Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
-3-6-6  0302
3.Sedláčková TerezaŠpaňůr Josef-6-12-4  0303
4.Jirka LukášEcler Michal7-11-8-6 1304
5.Juklová KateřinaLicek Radim-6-1013-6 1305
6.Joska VojtěchKolář Michal9-78-653215
7.Jirka Lukᚊpaňůr Josef-1-1013-6 1316
8.Juklová KateřinaEcler Michal-8-9-9  0317
9.Joska VojtěchLicek Radim-89-9-10 1318
10.Šula PetrKolář Michal-4-10-9  0319
11.Juklová KateřinaŠpaňůr Josef4-79-4-823110
12.Joska VojtěchEcler Michal-8    01  
13.Šula PetrLicek Radim         
14.Jirka LukášKolář Michal         
15.Joska VojtěchŠpaňůr Josef         
16.Šula PetrEcler Michal         
17.Jirka LukášLicek Radim         
18.Juklová KateřinaKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláčková Tereza01Špaňůr Josef30
Jirka Lukáš02Ecler Michal20
Juklová Kateřina03Licek Radim20
Joska Vojtěch11Kolář Michal11
Šula Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Karcol Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Martin
Lukeš Marek
 
 
Černý Stanislav
Kalina Petr
 
 
     3110
2.Kalhous Vlastimil
Bubeník Michal
 
 
Pospíšil Jaroslav
Zahálka Vojtěch
 
 
     3220
3.Karcol MartinČerný Stanislav     3030
4.Kalhous VlastimilKalina Petr     3140
5.Bubeník MichalPospíšil Jaroslav     3150
6.Lukeš MarekZahálka Vojtěch     3060
7.Kalhous VlastimilČerný Stanislav     3270
8.Bubeník MichalKalina Petr     3180
9.Lukeš MarekPospíšil Jaroslav     3090
10.Karcol MartinZahálka Vojtěch     31100
11.Bubeník MichalČerný Stanislav         
12.Lukeš MarekKalina Petr         
13.Karcol MartinPospíšil Jaroslav         
14.Kalhous VlastimilZahálka Vojtěch         
15.Lukeš MarekČerný Stanislav         
16.Karcol MartinKalina Petr         
17.Kalhous VlastimilPospíšil Jaroslav         
18.Bubeník MichalZahálka Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karcol Martin20Černý Stanislav02
Kalhous Vlastimil20Kalina Petr02
Bubeník Michal20Pospíšil Jaroslav02
Lukeš Marek20Zahálka Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Kosek Petr
 
 
Novotný Luboš
Herudek Miroslav
 
 
     3110
2.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Zajíček Martin
Petřík Tomáš
 
 
     3120
3.Polanský JiříNovotný Luboš     3130
4.Kosek PetrPetřík Tomáš     0331
5.Řezníček DavidZajíček Martin     3141
6.Rybenský DušanHerudek Miroslav     3051
7.Kosek PetrNovotný Luboš     1352
8.Řezníček DavidPetřík Tomáš     3062
9.Rybenský DušanZajíček Martin     3072
10.Polanský JiříHerudek Miroslav     3182
11.Řezníček DavidNovotný Luboš     3092
12.Rybenský DušanPetřík Tomáš     30102
13.Polanský JiříZajíček Martin         
14.Kosek PetrHerudek Miroslav         
15.Rybenský DušanNovotný Luboš         
16.Polanský JiříPetřík Tomáš         
17.Kosek PetrZajíček Martin         
18.Řezníček DavidHerudek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří20Novotný Luboš12
Kosek Petr02Petřík Tomáš12
Řezníček David30Zajíček Martin02
Rybenský Dušan30Herudek Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27604:583KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
Sourada Petr
Tajovský Václav
 
 
-64117 3110
2.Chlebeček Marek
Procházka Petr
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
86-5-6-62311
3.Polach MiroslavTajovský Václav-410105 3121
4.Michek JakubSourada Petr8108  3031
5.Chlebeček MarekKrejčí Vladimír-667-873241
6.Procházka PetrHort Miloš8-7-9-7 1342
7.Michek JakubTajovský Václav-8-891093252
8.Chlebeček MarekSourada Petr-7-9-5  0353
9.Procházka PetrKrejčí Vladimír879  3063
10.Polach MiroslavHort Miloš11117  3073
11.Chlebeček MarekTajovský Václav-78-9-8 1374
12.Procházka PetrSourada Petr87-10-893284
13.Polach MiroslavKrejčí Vladimír765  3094
14.Michek JakubHort Miloš-6-78-8 1395
15.Procházka PetrTajovský Václav-7-108-9 1396
16.Polach MiroslavSourada Petr310-79 31106
17.Michek JakubKrejčí Vladimír         
18.Chlebeček MarekHort Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polach Miroslav40Tajovský Václav22
Michek Jakub21Sourada Petr13
Chlebeček Marek12Krejčí Vladimír03
Procházka Petr22Hort Miloš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS