Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdek Roman
Firich Ladislav
 
 
Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
     0301
2.Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
Kadlec Zdeněk
Charvát Jaroslav
 
 
     2302
3.Houdek RomanCharvát Jaroslav     3212
4.Moder JiříKadlec Zdeněk     3022
5.Firich LadislavBuchal Dušan     0323
6.Volhejn JanJoska Miloš     3133
7.Moder JiříCharvát Jaroslav     0334
8.Firich LadislavKadlec Zdeněk     0335
9.Volhejn JanBuchal Dušan     2336
10.Houdek RomanJoska Miloš     0337
11.Firich LadislavCharvát Jaroslav     2338
12.Volhejn JanKadlec Zdeněk     3048
13.Houdek RomanBuchal Dušan     1349
14.Moder JiříJoska Miloš     03410
15.Volhejn JanCharvát Jaroslav         
16.Houdek RomanKadlec Zdeněk         
17.Moder JiříBuchal Dušan         
18.Firich LadislavJoska Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houdek Roman12Charvát Jaroslav21
Moder Jiří12Kadlec Zdeněk12
Firich Ladislav03Buchal Dušan30
Volhejn Jan21Joska Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Martin
Lukeš Marek
 
 
Ecler Michal
Kolář Michal
 
 
     3010
2.Kalhous Vlastimil
Bubeník Michal
 
 
Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
     1311
3.Kalhous VlastimilŠpaňůr Josef     3221
4.Karcol MartinEcler Michal     0322
5.Bubeník MichalLicek Radim     2323
6.Lukeš MarekKolář Michal     3133
7.Karcol MartinŠpaňůr Josef     0334
8.Bubeník MichalEcler Michal     1335
9.Lukeš MarekLicek Radim     3045
10.Kalhous VlastimilKolář Michal     0346
11.Bubeník MichalŠpaňůr Josef     3156
12.Lukeš MarekEcler Michal     3266
13.Kalhous VlastimilLicek Radim     3176
14.Karcol MartinKolář Michal     1377
15.Lukeš MarekŠpaňůr Josef     3087
16.Kalhous VlastimilEcler Michal     1388
17.Karcol MartinLicek Radim     2389
18.Bubeník MichalKolář Michal     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalhous Vlastimil22Špaňůr Josef13
Karcol Martin04Ecler Michal31
Bubeník Michal13Licek Radim22
Lukeš Marek40Kolář Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15483:408TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Černý Stanislav
Kalina Petr
 
 
-7-79-8 1301
2.Šula Petr
Jirka Lukáš
 
 
Pospíšil Jaroslav
Zahálka Vojtěch
 
 
459  3011
3.Šula PetrČerný Stanislav-89-8-9 1312
4.Juklová KateřinaKalina Petr7-10-7-6 1313
5.Joska VojtěchPospíšil Jaroslav564  3023
6.Jirka LukášZahálka Vojtěch794  3033
7.Sedláčková TerezaČerný Stanislav-6-810773243
8.Joska VojtěchKalina Petr68-97 3153
9.Jirka LukášPospíšil Jaroslav7711  3063
10.Šula PetrZahálka Vojtěch766  3073
11.Joska VojtěchČerný Stanislav-828-493283
12.Jirka LukášKalina Petr-61299 3193
13.Šula PetrPospíšil Jaroslav1268  30103
14.Sedláčková TerezaZahálka Vojtěch6    10  
15.Jirka LukášČerný Stanislav         
16.Šula PetrKalina Petr         
17.Sedláčková TerezaPospíšil Jaroslav         
18.Joska VojtěchZahálka Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šula Petr21Černý Stanislav12
Juklová Kateřina01Kalina Petr12
Joska Vojtěch30Pospíšil Jaroslav03
Jirka Lukáš30Zahálka Vojtěch02
Sedláčková Tereza10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38483:622TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Novotný Luboš
Herudek Miroslav
 
 
WO    0301
2.Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
Zajíček Martin
Petřík Tomáš
 
 
756  3011
3.Novotný LubošWO    0312
4.Polach MiroslavPetřík Tomáš4-863 3122
5.Chlebeček MarekHerudek Miroslav-8-109-8 1323
6.Michek JakubZajíček Martin685  3033
7.Polach MiroslavNovotný Luboš83-9-953243
8.Chlebeček MarekPetřík Tomáš-6-8-7  0344
9.Michek JakubHerudek Miroslav7-868 3154
10.Zajíček MartinWO    0355
11.Chlebeček MarekNovotný LubošWO    0356
12.Michek JakubPetřík Tomáš9-11-108-102357
13.Herudek MiroslavWO    0358
14.Polach MiroslavZajíček Martin8-957 3168
15.Michek JakubNovotný Luboš8-6-9993278
16.Petřík TomášWO    0379
17.Polach MiroslavHerudek Miroslav10-8109 3189
18.Chlebeček MarekZajíček Martin9-10-10-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polach Miroslav40Novotný Luboš02
Chlebeček Marek03Petřík Tomáš21
Michek Jakub31Herudek Miroslav12
   Zajíček Martin12
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
     3110
2.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
     3020
3.Řezníček DavidTajovský Václav     3130
4.Kosek PetrSourada Petr     3140
5.Polanský JiříHort Miloš     3050
6.Rybenský DušanKrejčí Vladimír     3160
7.Kosek PetrTajovský Václav     3170
8.Polanský JiříSourada Petr     3180
9.Rybenský DušanHort Miloš     3290
10.Řezníček DavidKrejčí Vladimír     30100
11.Polanský JiříTajovský Václav         
12.Rybenský DušanSourada Petr         
13.Řezníček DavidHort Miloš         
14.Kosek PetrKrejčí Vladimír         
15.Rybenský DušanTajovský Václav         
16.Řezníček DavidSourada Petr         
17.Kosek PetrHort Miloš         
18.Polanský JiříKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řezníček David20Tajovský Václav02
Kosek Petr20Sourada Petr02
Polanský Jiří20Hort Miloš02
Rybenský Dušan20Krejčí Vladimír02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS