Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:35584:570SK Starý Mateřov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bachura Libor
Rázek František
 
 
Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
-105-810103210
2.Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
Houdek Roman
Budera Jaroslav
 
 
-105-8-10 1311
3.Bachura LiborVolhejn Jan-98-8-9 1312
4.Rázek FrantišekHoudek Roman9-107-5-82313
5.Licek RadimModer Jiří-106-97-12314
6.Špaňůr JosefBudera Jaroslav-14447 3124
7.Rázek FrantišekVolhejn Jan-4-6-6  0325
8.Licek RadimHoudek Roman10-125-10-62326
9.Špaňůr JosefModer Jiří6-92-773236
10.Bachura LiborBudera Jaroslav282  3046
11.Licek RadimVolhejn Jan-4-85-9 1347
12.Špaňůr JosefHoudek Roman-9-10135-72348
13.Bachura LiborModer Jiří455  3058
14.Rázek FrantišekBudera Jaroslav-6-10-6  0359
15.Špaňůr JosefVolhejn Jan-48-9-9 13510
16.Bachura LiborHoudek Roman         
17.Rázek FrantišekModer Jiří         
18.Licek RadimBudera Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bachura Libor21Volhejn Jan40
Rázek František03Houdek Roman30
Licek Radim03Moder Jiří12
Špaňůr Josef22Budera Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Tesla Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:31288:442TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Herudek Miroslav
 
 
Buchal Dušan
Kadlec Zdeněk
 
 
5-298 3110
2.
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
WO    0311
3.Petřík TomášBuchal Dušan-7-4-9  0312
4.Kadlec ZdeněkWO    0313
5.Herudek MiroslavJoska Miloš8-10-2-8 1314
6.Novotný LubošCharvát Jaroslav6813  3024
7.Buchal DušanWO    0325
8.Herudek MiroslavKadlec Zdeněk-99-95-82326
9.Novotný LubošJoska Miloš9811  3036
10.Petřík TomášCharvát Jaroslav-9-5-7  0337
11.Herudek MiroslavBuchal Dušan-8-10-7  0338
12.Novotný LubošKadlec Zdeněk-7-9-7  0339
13.Petřík TomášJoska Miloš-6-5-2  03310
14.Charvát Jaroslav         
15.Novotný LubošBuchal Dušan         
16.Petřík TomášKadlec Zdeněk         
17.Joska Miloš         
18.Herudek MiroslavCharvát Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petřík Tomáš03Buchal Dušan20
Herudek Miroslav03Kadlec Zdeněk20
Novotný Luboš21Joska Miloš21
   Charvát Jaroslav11
WO03WO30
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
vedoucí držstev
HOSTUJÍCÍ:TJ TrojoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32262:421TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
WO    0301
2.Krejčí Vladimír
Stehlík Vojtěch
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-57-7-3 1302
3.Michalec RomanWO    0303
4.Krejčí VladimírTesner Tomáš10-7-8-8 1304
5.Sourada PetrMalinský Martin3-107-563214
6.Stehlík VojtěchKopecký Pavel-68-7-8 1315
7.Krejčí VladimírMichalec Roman-5-85-5 1316
8.Sourada PetrTesner Tomáš-9-5-8  0317
9.Stehlík VojtěchMalinský Martin89-10-4-132318
10.Kopecký PavelWO    0319
11.Sourada PetrMichalec Roman-7-8-6  03110
12.Stehlík VojtěchTesner Tomáš         
13.Malinský Martin         
14.Krejčí VladimírKopecký Pavel         
15.Stehlík VojtěchMichalec Roman         
16.Tesner Tomáš         
17.Krejčí VladimírMalinský Martin         
18.Sourada PetrKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krejčí Vladimír02Michalec Roman20
Sourada Petr12Tesner Tomáš20
Stehlík Vojtěch02Malinský Martin11
   Kopecký Pavel10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20545:438TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Jirka Lukáš
Foltýn Lukáš
 
 
9-637 3110
2.Polanský Jiří
Rybenský Dušan
 
 
Joska Vojtěch
Sedláčková Tereza
 
 
-97-6-8 1311
3.Polanský JiříJoska Vojtěch7-3-8-8 1312
4.Kosek PetrSedláčková Tereza64-97 3122
5.Řezníček DavidJirka Lukáš873  3032
6.Rybenský DušanFoltýn Lukáš836  3042
7.Kosek PetrJoska Vojtěch-8-9-7  0343
8.Řezníček DavidSedláčková Tereza6114  3053
9.Rybenský DušanJirka Lukáš386  3063
10.Polanský JiříFoltýn Lukáš-777-7-92364
11.Řezníček DavidJoska Vojtěch684  3074
12.Rybenský DušanSedláčková Tereza351  3084
13.Polanský JiříJirka Lukáš5-7-53-92385
14.Kosek PetrFoltýn Lukáš9-89-773295
15.Rybenský DušanJoska Vojtěch9-766 31105
16.Polanský JiříSedláčková Tereza         
17.Kosek PetrJirka Lukáš         
18.Řezníček DavidFoltýn Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří03Joska Vojtěch22
Kosek Petr21Sedláčková Tereza03
Řezníček David30Jirka Lukáš12
Rybenský Dušan40Foltýn Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Vedoucí
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna LineaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34 TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polach Miroslav
Pilař Jaroslav
 
 
Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
     1301
2.Michek Jakub
Netolický Jan
 
 
Lacina Martin
Urbánek David
 
 
     2302
3.Pilař JaroslavLukeš Marek     0303
4.Polach MiroslavKarcol Martin     3013
5.Michek JakubLacina Martin     1314
6.Netolický JanUrbánek David     3024
7.Polach MiroslavLukeš Marek     1325
8.Michek JakubKarcol Martin     0326
9.Netolický JanLacina Martin     3236
10.Pilař JaroslavUrbánek David     2337
11.Michek JakubLukeš Marek     1338
12.Netolický JanKarcol Martin     3248
13.Pilař JaroslavLacina Martin     2349
14.Polach MiroslavUrbánek David     3059
15.Netolický JanLukeš Marek     03510
16.Pilař JaroslavKarcol Martin         
17.Polach MiroslavLacina Martin         
18.Michek JakubUrbánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilař Jaroslav03Lukeš Marek40
Polach Miroslav21Karcol Martin12
Michek Jakub03Lacina Martin21
Netolický Jan31Urbánek David12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy