Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25 SK Starý Mateřov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
Novotný Luboš
Herudek Miroslav
 
 
     3010
2.Budera Jaroslav
Houdek Roman
 
 
Himmel David
Petřík Tomáš
 
 
     3220
3.Volhejn JanNovotný Luboš     2321
4.Moder JiříPetřík Tomáš     1322
5.Budera JaroslavHimmel David     3232
6.Houdek RomanHerudek Miroslav     3142
7.Moder JiříNovotný Luboš     0343
8.Budera JaroslavPetřík Tomáš     0344
9.Houdek RomanHimmel David     3054
10.Volhejn JanHerudek Miroslav     3064
11.Budera JaroslavNovotný Luboš     2365
12.Houdek RomanPetřík Tomáš     3275
13.Volhejn JanHimmel David     3085
14.Moder JiříHerudek Miroslav     3095
15.Houdek RomanNovotný Luboš     0396
16.Volhejn JanPetřík Tomáš     30106
17.Moder JiříHimmel David         
18.Budera JaroslavHerudek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volhejn Jan31Novotný Luboš40
Moder Jiří12Petřík Tomáš22
Budera Jaroslav12Himmel David03
Houdek Roman31Herudek Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Milan
Řezníček David
 
 
Licek Radim
Špaňůr Josef
 
 
     3010
2.Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
Bachura Libor
 
 
WO    3020
3.Polanský JiříBachura Libor     3030
4.Boháč MilanLicek Radim     1331
5.Řezníček DavidŠpaňůr Josef     3141
6.Rybenský DušanWO    3051
7.Boháč MilanBachura Libor     3261
8.Řezníček DavidLicek Radim     3171
9.Rybenský DušanŠpaňůr Josef     3081
10.Polanský JiříWO    3091
11.Řezníček DavidBachura Libor     30101
12.Rybenský DušanLicek Radim         
13.Polanský JiříŠpaňůr Josef         
14.Boháč Milan         
15.Rybenský DušanBachura Libor         
16.Polanský JiříLicek Radim         
17.Boháč MilanŠpaňůr Josef         
18.Řezníček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polanský Jiří10Bachura Libor03
Boháč Milan11Licek Radim11
Řezníček David30Špaňůr Josef02
Rybenský Dušan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Netolický Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Jan
Procházka Petr
 
 
Bříza Martin
Saifr Vladimír
 
 
     3210
2.Michek Jakub
Chlebeček Marek
 
 
Černý Stanislav
Kalina Petr
 
 
     1311
3.Chlebeček MarekČerný Stanislav     3121
4.Netolický JanKalina Petr     3231
5.Michek JakubBříza Martin     0332
6.Procházka PetrSaifr Vladimír     3142
7.Netolický JanČerný Stanislav     2343
8.Michek JakubKalina Petr     2344
9.Procházka PetrBříza Martin     3254
10.Chlebeček MarekSaifr Vladimír     3064
11.Michek JakubČerný Stanislav     3074
12.Procházka PetrKalina Petr     1375
13.Chlebeček MarekBříza Martin     1376
14.Netolický JanSaifr Vladimír     3186
15.Procházka PetrČerný Stanislav     3096
16.Chlebeček MarekKalina Petr     1397
17.Netolický JanBříza Martin     1398
18.Michek JakubSaifr Vladimír     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlebeček Marek22Černý Stanislav13
Netolický Jan22Kalina Petr31
Michek Jakub22Bříza Martin31
Procházka Petr31Saifr Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:33389:480TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Lukáš
Foltýn Michal
 
 
Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
9-6-7-3 1301
2.Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
Charvát Jaroslav
Kadlec Zdeněk
 
 
-76-6-10 1302
3.Šula PetrBuchal Dušan-5-5-3  0303
4.Juklová KateřinaJoska Miloš-2-8-5  0304
5.Foltýn LukášKadlec Zdeněk363  3014
6.Sedláčková TerezaCharvát Jaroslav88-1012 3124
7.Juklová KateřinaBuchal Dušan86-7-5-62325
8.Foltýn LukášJoska Miloš-86-6583235
9.Sedláčková TerezaKadlec Zdeněk1296  3045
10.Šula PetrCharvát Jaroslav-7-7-5  0346
11.Foltýn LukášBuchal Dušan-6-9-8  0347
12.Sedláčková TerezaJoska Miloš-6-9-6  0348
13.Šula PetrKadlec Zdeněk-9-4-6  0349
14.Juklová KateřinaCharvát Jaroslav-5-5-6  03410
15.Sedláčková TerezaBuchal Dušan         
16.Šula PetrJoska Miloš         
17.Juklová KateřinaKadlec Zdeněk         
18.Foltýn LukášCharvát Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šula Petr03Buchal Dušan30
Juklová Kateřina03Joska Miloš21
Foltýn Lukáš21Kadlec Zdeněk12
Sedláčková Tereza21Charvát Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Karcol Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ TrojoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Martin
Lukeš Marek
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
     3110
2.Lacina Martin
Kalhous Vlastimil
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel st.
 
 
     3120
3.Karcol MartinMichalec Roman     0321
4.Lacina MartinTesner Tomáš     1322
5.Kalhous VlastimilMalinský Martin     2323
6.Lukeš MarekKopecký Pavel st.     3033
7.Lacina MartinMichalec Roman     1334
8.Kalhous VlastimilTesner Tomáš     3044
9.Lukeš MarekMalinský Martin     3054
10.Karcol MartinKopecký Pavel st.     0355
11.Kalhous VlastimilMichalec Roman     3265
12.Lukeš MarekTesner Tomáš     3075
13.Karcol MartinMalinský Martin     3285
14.Lacina MartinKopecký Pavel st.     3195
15.Lukeš MarekMichalec Roman     30105
16.Karcol MartinTesner Tomáš         
17.Lacina MartinMalinský Martin         
18.Kalhous VlastimilKopecký Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karcol Martin12Michalec Roman22
Lacina Martin12Tesner Tomáš12
Kalhous Vlastimil21Malinský Martin12
Lukeš Marek40Kopecký Pavel st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy