Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Skále, Č. TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:18 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
Sychra Václav
Fišer Lukáš
 
 
     3210
2.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
     0311
3.Wávra PavelKovář Dušan     3121
4.Wávra PetrSychra Václav     3231
5.Plíva RomanDušek Rudolf     3241
6.Steinmetz RomanFišer Lukáš     3251
7.Wávra PetrKovář Dušan     3161
8.Plíva RomanSychra Václav     3071
9.Steinmetz RomanDušek Rudolf     3181
10.Wávra PavelFišer Lukáš     3291
11.Plíva RomanKovář Dušan     32101
12.Steinmetz RomanSychra Václav     23  
13.Wávra PavelDušek Rudolf         
14.Wávra PetrFišer Lukáš         
15.Steinmetz RomanKovář Dušan         
16.Wávra PavelSychra Václav         
17.Wávra PetrDušek Rudolf         
18.Plíva RomanFišer Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wávra Pavel20Kovář Dušan03
Wávra Petr20Sychra Václav02
Plíva Roman30Dušek Rudolf02
Steinmetz Roman20Fišer Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35 TTC Ústí nad Orlicí \"C\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Langr Lukáš
 
 
Hájek Ladislav
Jedlička Richard
 
 
     0301
2.Chládek Pavel
Kleiner Marek
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     3211
3.Kleiner MarekHájek Ladislav     0312
4.Chládek PavelNovák Aleš     3122
5.Langr LukášJedlička Richard     2323
6.Mynář VojtěchHrdina Lukáš     3033
7.Chládek PavelHájek Ladislav     2334
8.Langr LukášNovák Aleš     0335
9.Mynář VojtěchJedlička Richard     3045
10.Kleiner MarekHrdina Lukáš     0346
11.Langr LukášHájek Ladislav     2347
12.Mynář VojtěchNovák Aleš     3257
13.Kleiner MarekJedlička Richard     0358
14.Chládek PavelHrdina Lukáš     3068
15.Mynář VojtěchHájek Ladislav     3078
16.Kleiner MarekNovák Aleš     0379
17.Chládek PavelJedlička Richard     13710
18.Langr LukášHrdina Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleiner Marek04Hájek Ladislav31
Chládek Pavel22Novák Aleš22
Langr Lukáš03Jedlička Richard31
Mynář Vojtěch40Hrdina Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Hubinka Jiří
 
 
Flodr Tomáš
Dostál Jiří
 
 
     1301
2.Osecký Lukáš
Osecký Josef
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
     3111
3.Famfulík Petr st.Dostál Jiří     2312
4.Famfulík Petr ml.Balský Karel     3222
5.Osecký JosefValdhans Rudolf     0323
6.Osecký LukášFlodr Tomáš     3033
7.Famfulík Petr ml.Dostál Jiří     1334
8.Osecký JosefBalský Karel     3244
9.Osecký LukášValdhans Rudolf     3054
10.Famfulík Petr st.Flodr Tomáš     0355
11.Osecký JosefDostál Jiří     0356
12.Osecký LukášBalský Karel     3066
13.Famfulík Petr st.Valdhans Rudolf     3276
14.Famfulík Petr ml.Flodr Tomáš     0377
15.Osecký LukášDostál Jiří     3087
16.Hubinka JiříBalský Karel     3297
17.Famfulík Petr ml.Valdhans Rudolf     0398
18.Osecký JosefFlodr Tomáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Petr st.12Dostál Jiří31
Famfulík Petr ml.13Balský Karel04
Osecký Josef13Valdhans Rudolf22
Osecký Lukáš40Flodr Tomáš31
Hubinka Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová CVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34650:631TJ Sokol Borová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
Bartošík Lubomír
Švancara Miroslav
 
 
6-6211 3110
2.Štrof Jaroslav
Štrofová Lenka
 
 
Sleaman Gordon
Ambroz Jiří
 
 
4-9-81183220
3.Češka RomanBartošík Lubomír845  3030
4.Štrofová LenkaŠvancara Miroslav-889-6-82331
5.Štrof JaroslavSleaman Gordon545  3041
6.Lorenc MilanAmbroz Jiří-353-743251
7.Štrofová LenkaBartošík Lubomír-913-3-10 1352
8.Štrof JaroslavŠvancara Miroslav13-12-1211-72353
9.Lorenc MilanSleaman Gordon-9853 3163
10.Češka RomanAmbroz Jiří971  3073
11.Štrof JaroslavBartošík Lubomír-8-9-11  0374
12.Lorenc MilanŠvancara Miroslav-7710-9-82375
13.Češka RomanSleaman Gordon222  3085
14.Štrofová LenkaAmbroz JiříWO    0386
15.Lorenc MilanBartošík Lubomír-39-6953296
16.Češka RomanŠvancara Miroslav-88-9-5 1397
17.Štrofová LenkaSleaman GordonWO    0398
18.Štrof JaroslavAmbroz Jiří88-9-8632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Češka Roman31Bartošík Lubomír22
Štrofová Lenka02Švancara Miroslav40
Štrof Jaroslav22Sleaman Gordon03
Lorenc Milan31Ambroz Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Adamec Miroslav ml.
 
 
Valach Josef
Valach Přemysl
 
 
     3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
     3120
3.Slavíček MartinSyrový Vojtěch     2321
4.Hubálek ZdeněkDostálek Jaroslav     3031
5.Adamec Miroslav ml.Valach Přemysl     3041
6.Adamec VáclavValach Josef     3051
7.Hubálek ZdeněkSyrový Vojtěch     3261
8.Adamec Miroslav ml.Dostálek Jaroslav     3071
9.Adamec VáclavValach Přemysl     3181
10.Slavíček MartinValach Josef     3091
11.Adamec Miroslav ml.Syrový Vojtěch     31101
12.Adamec VáclavDostálek Jaroslav     31  
13.Slavíček MartinValach Přemysl         
14.Hubálek ZdeněkValach Josef         
15.Adamec VáclavSyrový Vojtěch         
16.Slavíček MartinDostálek Jaroslav         
17.Hubálek ZdeněkValach Přemysl         
18.Adamec Miroslav ml.Valach Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Martin11Syrový Vojtěch12
Hubálek Zdeněk20Dostálek Jaroslav02
Adamec Miroslav ml.30Valach Přemysl02
Adamec Václav20Valach Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12473:376SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Daniel
Kučera Martin
 
 
Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
-712-87-52301
2.Příhoda Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
-51147 3111
3.Šťastný DanielBaťa Roman115-96 3121
4.Příhoda TomášPohl Pavel st.7-714-773231
5.Kučera MartinSynek Martin-97-9-8 1332
6.Slavík MiroslavVojnar Jiří759  3042
7.Příhoda TomášBaťa Roman581  3052
8.Kučera MartinPohl Pavel st.6710  3062
9.Slavík MiroslavSynek Martin893  3072
10.Šťastný DanielVojnar Jiří7126  3082
11.Kučera MartinBaťa Roman797  3092
12.Slavík MiroslavPohl Pavel st.-96-1031032102
13.Šťastný DanielSynek Martin878  30  
14.Příhoda TomášVojnar Jiří         
15.Slavík MiroslavBaťa Roman         
16.Šťastný DanielPohl Pavel st.         
17.Příhoda TomášSynek Martin         
18.Kučera MartinVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Daniel20Baťa Roman03
Příhoda Tomáš20Pohl Pavel st.03
Kučera Martin21Synek Martin11
Slavík Miroslav30Vojnar Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy