Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
     3210
2.Hubinka Jiří
Osecký Josef
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
     0311
3.Famfulík Petr st.Wávra Pavel     1312
4.Hubinka JiříSteinmetz Roman     0313
5.Famfulík Petr ml.Plíva Roman     1314
6.Osecký LukášWávra Petr     3224
7.Hubinka JiříWávra Pavel     1325
8.Famfulík Petr ml.Steinmetz Roman     1326
9.Osecký LukášPlíva Roman     3136
10.Famfulík Petr st.Wávra Petr     1337
11.Famfulík Petr ml.Wávra Pavel     1338
12.Osecký LukášSteinmetz Roman     1339
13.Famfulík Petr st.Plíva Roman     23310
14.Osecký JosefWávra Petr         
15.Osecký LukášWávra Pavel         
16.Famfulík Petr st.Steinmetz Roman         
17.Osecký JosefPlíva Roman         
18.Famfulík Petr ml.Wávra Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Petr st.03Wávra Pavel30
Hubinka Jiří02Steinmetz Roman30
Famfulík Petr ml.03Plíva Roman21
Osecký Lukáš21Wávra Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová CVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:Kučera Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Langr Vladimír
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34624:630TJ Sokol Borová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Štrofová Lenka
 
 
Mynář Vojtěch
Langr Lukáš ml.
 
 
87-26 3110
2.Lorenc Milan
Schwedler Josef
 
 
Chládek Pavel
Kristek Pavel
 
 
-8-6-7  0311
3.Štrof JaroslavMynář Vojtěch-610-7-5 1312
4.Schwedler JosefLangr Lukáš ml.-11118-9-102313
5.Štrofová TerezaChládek Pavel73-11-9113223
6.Lorenc MilanKristek Pavel875  3033
7.Schwedler JosefMynář Vojtěch-1-5-7  0334
8.Štrofová TerezaLangr Lukáš ml.-635-373244
9.Lorenc MilanChládek Pavel9-578 3154
10.Štrof JaroslavKristek Pavel37-86 3164
11.Štrofová LenkaMynář Vojtěch-810-5-6 1365
12.Lorenc MilanLangr Lukáš ml.47-118 3175
13.Štrof JaroslavChládek Pavel-6-5-7  0376
14.Schwedler JosefKristek Pavel9310  3086
15.Lorenc MilanMynář Vojtěch-79-8-8 1387
16.Štrof JaroslavLangr Lukáš ml.9-966 3197
17.Schwedler JosefChládek Pavel-8-8-6  0398
18.Štrofová LenkaKristek Pavel68-48 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Jaroslav22Mynář Vojtěch40
Schwedler Josef13Langr Lukáš ml.13
Štrofová Tereza20Chládek Pavel22
Lorenc Milan31Kristek Pavel04
Štrofová Lenka11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Adamec Miroslav ml.
 
 
Fišer Lukáš
Kovář Dušan
 
 
     2301
2.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Kovář Radim
Sychra Václav
 
 
     3011
3.Slavíček MartinFišer Lukáš     3121
4.Hubálek ZdeněkKovář Dušan     3231
5.Adamec Miroslav ml.Sychra Václav     3141
6.Adamec VáclavKovář Radim     3051
7.Hubálek ZdeněkFišer Lukáš     3161
8.Adamec Miroslav ml.Kovář Dušan     3071
9.Adamec VáclavSychra Václav     3281
10.Slavíček MartinKovář Radim     3091
11.Adamec Miroslav ml.Fišer Lukáš     2392
12.Adamec VáclavKovář Dušan     30102
13.Slavíček MartinSychra Václav         
14.Hubálek ZdeněkKovář Radim         
15.Adamec VáclavFišer Lukáš         
16.Slavíček MartinKovář Dušan         
17.Hubálek ZdeněkSychra Václav         
18.Adamec Miroslav ml.Kovář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin20Fišer Lukáš12
Hubálek Zdeněk20Kovář Dušan03
Adamec Miroslav ml.21Sychra Václav02
Adamec Václav30Kovář Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35667:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Příhoda Tomáš
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
9-97-593210
2.Kučera Martin
Šťastný Daniel
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
75-81 3120
3.Šťastný DanielNovák Aleš9-9411 3130
4.Příhoda TomášJedlička Richard2-5-8-6 1331
5.Kučera MartinHrdina Lukáš37-69 3141
6.Stránský MatějHájek Ladislav546  3051
7.Příhoda TomášNovák Aleš878  3061
8.Kučera MartinJedlička Richard128-7-8-52362
9.Stránský MatějHrdina Lukáš998  3072
10.Šťastný DanielHájek Ladislav-6-10-9  0373
11.Kučera MartinNovák Aleš-68811 3183
12.Stránský MatějJedlička Richard-57-7-9 1384
13.Šťastný DanielHrdina Lukáš8-8-146-102385
14.Příhoda TomášHájek Ladislav-8-162-7 1386
15.Stránský MatějNovák Aleš-47-126103296
16.Šťastný DanielJedlička Richard-8-6-8  0397
17.Příhoda TomášHrdina Lukáš9-10-9-8 1398
18.Kučera MartinHájek Ladislav-6-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Daniel13Novák Aleš04
Příhoda Tomáš13Jedlička Richard40
Kučera Martin22Hrdina Lukáš22
Stránský Matěj31Hájek Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 5, Sudslava, 561 13, sál obecní hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
     3010
2.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Valdhans Rudolf
Štarman Karel
 
 
     3220
3.Syrový VojtěchSyrová Lucie     3130
4.Dostálek JaroslavBalský Karel     2331
5.Syrový KarelValdhans Rudolf     2332
6.Dostálek MartinŠtarman Karel     0333
7.Dostálek JaroslavSyrová Lucie     3043
8.Syrový KarelBalský Karel     0344
9.Dostálek MartinValdhans Rudolf     3254
10.Syrový VojtěchŠtarman Karel     2355
11.Syrový KarelSyrová Lucie     3065
12.Dostálek MartinBalský Karel     3175
13.Syrový VojtěchValdhans Rudolf     0376
14.Dostálek JaroslavŠtarman Karel     3186
15.Dostálek MartinSyrová Lucie     3096
16.Syrový VojtěchBalský Karel     1397
17.Dostálek JaroslavValdhans Rudolf     2398
18.Syrový KarelŠtarman Karel     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch13Syrová Lucie04
Dostálek Jaroslav22Balský Karel31
Syrový Karel13Valdhans Rudolf31
Dostálek Martin31Štarman Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20568:480KST Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohl Pavel st.
Baťa Roman
 
 
Švancara Miroslav
Sleaman Gordon
 
 
6811  3010
2.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Jansa Milan
Bartošík Lubomír
 
 
6109  3020
3.Pohl Pavel st.Jansa Milan-513-63-102321
4.Baťa RomanBartošík Lubomír-1047-1183231
5.Vojnar JiříŠvancara Miroslav-8-7-6  0332
6.Synek MartinSleaman Gordon759  3042
7.Baťa RomanJansa Milan49-106 3152
8.Vojnar JiříBartošík Lubomír4-10-89-112353
9.Synek MartinŠvancara Miroslav-12-75883263
10.Pohl Pavel st.Sleaman Gordon364  3073
11.Vojnar JiříJansa Milan-9-58-9 1374
12.Synek MartinBartošík Lubomír7610  3084
13.Pohl Pavel st.Švancara Miroslav-10-98563294
14.Baťa RomanSleaman Gordon11-1068 31104
15.Synek MartinJansa Milan         
16.Pohl Pavel st.Bartošík Lubomír         
17.Baťa RomanŠvancara Miroslav         
18.Vojnar JiříSleaman Gordon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pohl Pavel st.21Jansa Milan21
Baťa Roman30Bartošík Lubomír12
Vojnar Jiří03Švancara Miroslav12
Synek Martin30Sleaman Gordon03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline