Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
Mynář Vojtěch
Langr Lukáš ml.
 
 
     1301
2.Famfulík Petr ml.
Vomočil Jaroslav
 
 
Chládek Pavel
Kristek Pavel
 
 
     0302
3.Famfulík Petr st.Mynář Vojtěch     2303
4.Famfulík Petr ml.Langr Lukáš ml.     2304
5.Vomočil JaroslavChládek Pavel     3214
6.Osecký JosefKristek Pavel     2315
7.Famfulík Petr ml.Mynář Vojtěch     0316
8.Vomočil JaroslavLangr Lukáš ml.     1317
9.Osecký LukášChládek Pavel     3227
10.Famfulík Petr st.Kristek Pavel     3037
11.Vomočil JaroslavMynář Vojtěch     0338
12.Osecký LukášLangr Lukáš ml.     3248
13.Famfulík Petr st.Chládek Pavel     3158
14.Famfulík Petr ml.Kristek Pavel     0359
15.Osecký LukášMynář Vojtěch     13510
16.Famfulík Petr st.Langr Lukáš ml.         
17.Famfulík Petr ml.Chládek Pavel         
18.Vomočil JaroslavKristek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Famfulík Petr st.21Mynář Vojtěch40
Famfulík Petr ml.03Langr Lukáš ml.21
Vomočil Jaroslav12Chládek Pavel03
Osecký Josef01Kristek Pavel21
Osecký Lukáš21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová CVrchní
rozhodčí:
Češka Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:Langr Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Langr Vladimír
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35471:563TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Štrofová Lenka
 
 
Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
-897-9-102301
2.Lorenc Milan
Schwedler Josef
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
-9-6-8  0302
3.Štrof JaroslavWávra Pavel-5-8-3  0303
4.Schwedler JosefSteinmetz Roman78-89 3113
5.Štrofová LenkaWávra Petr-2-9-5  0314
6.Lorenc MilanPlíva Roman11-10-21453224
7.Schwedler JosefWávra Pavel-99-7-9 1325
8.Štrofová LenkaSteinmetz Roman16-9-11-6 1326
9.Lorenc MilanWávra Petr911-65 3136
10.Štrof JaroslavPlíva Roman4-4-114-102337
11.Štrofová LenkaWávra Pavel-9-10-9  0338
12.Lorenc MilanSteinmetz Roman8-278 3148
13.Štrof JaroslavWávra PetrWO    0349
14.Schwedler JosefPlíva Roman118-7-7-523410
15.Lorenc MilanWávra PavelWO    30  
16.Štrof JaroslavSteinmetz Roman         
17.Schwedler JosefWávra Petr         
18.Štrofová LenkaPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štrof Jaroslav02Wávra Pavel30
Schwedler Josef12Steinmetz Roman12
Štrofová Lenka03Wávra Petr11
Lorenc Milan30Plíva Roman21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12447:367SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Příhoda Tomáš
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
679  3010
2.Šťastný Daniel
Kučera Martin
 
 
Kovář Dušan
Kovář Radim
 
 
436  3020
3.Šťastný DanielKovář Dušan10-7-8573230
4.Stránský MatějSychra Václav599  3040
5.Kučera MartinFišer Lukáš-8-86-9 1341
6.Příhoda TomášKovář Radim465  3051
7.Stránský MatějKovář Dušan898  3061
8.Kučera MartinSychra Václav-61099 3171
9.Příhoda TomášFišer Lukáš-8-1110-10 1372
10.Šťastný DanielKovář Radim376  3082
11.Kučera MartinKovář Dušan9-5-7883292
12.Příhoda TomášSychra Václav-48910 31102
13.Šťastný DanielFišer Lukáš-48910 31  
14.Stránský MatějKovář Radim         
15.Příhoda TomášKovář Dušan         
16.Šťastný DanielSychra Václav         
17.Stránský MatějFišer Lukáš         
18.Kučera MartinKovář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Daniel20Kovář Dušan03
Stránský Matěj20Sychra Václav03
Kučera Martin21Fišer Lukáš20
Příhoda Tomáš21Kovář Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Adamec Miroslav ml.
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
     3010
2.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     3020
3.Slavíček MartinNovák Aleš     2321
4.Hubálek ZdeněkJedlička Richard     1322
5.Adamec Miroslav ml.Hájek Ladislav     2323
6.Adamec VáclavHrdina Lukáš     3133
7.Hubálek ZdeněkNovák Aleš     3243
8.Adamec Miroslav ml.Jedlička Richard     1344
9.Adamec VáclavHájek Ladislav     0345
10.Slavíček MartinHrdina Lukáš     3055
11.Adamec Miroslav ml.Novák Aleš     3265
12.Adamec VáclavJedlička Richard     3175
13.Slavíček MartinHájek Ladislav     2376
14.Hubálek ZdeněkHrdina Lukáš     3286
15.Adamec VáclavNovák Aleš     3196
16.Slavíček MartinJedlička Richard     1397
17.Hubálek ZdeněkHájek Ladislav     32107
18.Adamec Miroslav ml.Hrdina Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Martin13Novák Aleš13
Hubálek Zdeněk31Jedlička Richard31
Adamec Miroslav ml.12Hájek Ladislav31
Adamec Václav31Hrdina Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36707:733KST Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
Štarman Karel
Balský Karel
 
 
8-5911 3110
2.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Dostál Jiří
Valdhans Rudolf
 
 
-9-8-8  0311
3.Synek MartinDostál Jiří-14-6-8  0312
4.Baťa RomanŠtarman Karel-18-109-82313
5.Vojnar JiříValdhans Rudolf-112-9883223
6.Pohl Pavel st.Balský Karel8-510-973233
7.Baťa RomanDostál Jiří7-4-7893243
8.Vojnar JiříŠtarman Karel-91210-7103253
9.Pohl Pavel st.Valdhans Rudolf6-898 3163
10.Synek MartinBalský Karel-8-7-8  0364
11.Vojnar JiříDostál Jiří-98-7-7 1365
12.Pohl Pavel st.Štarman Karel7-9-810-112366
13.Synek MartinValdhans Rudolf886  3076
14.Baťa RomanBalský Karel-93-8-7 1377
15.Pohl Pavel st.Dostál Jiří11-989 3187
16.Synek MartinŠtarman Karel9127  3097
17.Baťa RomanValdhans Rudolf12-8-69-52398
18.Vojnar JiříBalský Karel9-788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Martin22Dostál Jiří22
Baťa Roman13Štarman Karel22
Vojnar Jiří31Valdhans Rudolf13
Pohl Pavel st.31Balský Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 5, Sudslava, 561 13, sál obecní hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
     3010
2.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Ambroz Jiří
Sleaman Gordon
 
 
     1311
3.Syrový VojtěchBartošík Lubomír     2312
4.Dostálek JaroslavJansa Milan     3122
5.Syrový KarelSleaman Gordon     3032
6.Dostálek MartinAmbroz Jiří     3042
7.Dostálek JaroslavBartošík Lubomír     3252
8.Syrový KarelJansa Milan     1353
9.Dostálek MartinSleaman Gordon     3063
10.Syrový VojtěchAmbroz Jiří     3173
11.Syrový KarelBartošík Lubomír     3283
12.Dostálek MartinJansa Milan     3193
13.Syrový VojtěchSleaman Gordon     30103
14.Dostálek JaroslavAmbroz Jiří     30  
15.Dostálek MartinBartošík Lubomír         
16.Syrový VojtěchJansa Milan         
17.Dostálek JaroslavSleaman Gordon         
18.Syrový KarelAmbroz Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch21Bartošík Lubomír12
Dostálek Jaroslav20Jansa Milan12
Syrový Karel21Sleaman Gordon03
Dostálek Martin30Ambroz Jiří02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline