Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novota Štefan
Vaníček Jiří
 
 
Bříza František
Jablonovský Jan
 
 
     3210
2.Klimenta Matouš
Klement Milan
 
 
Milata Vladimír ml.
Čech Milan
 
 
     2311
3.Novota ŠtefanBříza František     1312
4.Vaníček JiříČech Milan     3122
5.Vojkovič Karel st.Jablonovský Jan     3032
6.Klimenta MatoušMilata Vladimír ml.     3042
7.Vaníček JiříBříza František     2343
8.Vojkovič Karel st.Čech Milan     3053
9.Klimenta MatoušJablonovský Jan     3063
10.Novota ŠtefanMilata Vladimír ml.     3073
11.Vojkovič Karel st.Bříza František     0374
12.Klimenta MatoušČech Milan     3184
13.Novota ŠtefanJablonovský Jan     3194
14.Vaníček JiříMilata Vladimír ml.     30104
15.Klimenta MatoušBříza František         
16.Novota ŠtefanČech Milan         
17.Vaníček JiříJablonovský Jan         
18.Vojkovič Karel st.Milata Vladimír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novota Štefan21Bříza František30
Vaníček Jiří21Čech Milan03
Vojkovič Karel st.21Jablonovský Jan03
Klimenta Matouš30Milata Vladimír ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
Sunek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:Jareis Otakar st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolesa Ladislav
Paldus Tomáš
 
 
Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
     2301
2.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Oliverius Pavel
Rudinský David
 
 
     1302
3.Jareis Otakar ml.Oliverius Pavel     1303
4.Šourek PavelRudinský David     3113
5.Kolesa LadislavNešvera Miroslav     3123
6.Paldus Tomᚊákr Josef     3033
7.Šourek PavelOliverius Pavel     3043
8.Kolesa LadislavRudinský David     3153
9.Paldus TomášNešvera Miroslav     3163
10.Jareis Otakar ml.Šákr Josef     1364
11.Kolesa LadislavOliverius Pavel     1365
12.Paldus TomášRudinský David     3275
13.Jareis Otakar ml.Nešvera Miroslav     0376
14.Šourek PavelŠákr Josef     3086
15.Paldus TomášOliverius Pavel     3196
16.Doležal VáclavRudinský David     1397
17.Šourek PavelNešvera Miroslav     2398
18.Kolesa LadislavŠákr Josef     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jareis Otakar ml.03Oliverius Pavel22
Šourek Pavel31Rudinský David13
Kolesa Ladislav31Nešvera Miroslav22
Paldus Tomáš40Šákr Josef13
Doležal Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec FVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:34 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mečl Jan st.
Waldhauser Vojtěch
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     0301
2.Dominh Martin
Huk Martin
 
 
Štěpánek Zdeněk
Fojt Pavel
 
 
     3011
3.Dominh MartinPlaček Jaroslav     3221
4.Waldhauser VojtěchFojt Pavel     2322
5.Huk MartinŠtěpánek Zdeněk     3032
6.Mečl Jan st.Tomek Jaroslav ml.     0333
7.Waldhauser VojtěchPlaček Jaroslav     2334
8.Huk MartinFojt Pavel     2335
9.Mečl Jan st.Štěpánek Zdeněk     1336
10.Dominh MartinTomek Jaroslav ml.     3046
11.Huk MartinPlaček Jaroslav     0347
12.Mečl Jan st.Fojt Pavel     3057
13.Dominh MartinŠtěpánek Zdeněk     3167
14.Waldhauser VojtěchTomek Jaroslav ml.     0368
15.Mečl Jan st.Plaček Jaroslav     0369
16.Dominh MartinFojt Pavel     3179
17.Waldhauser VojtěchŠtěpánek Zdeněk     03710
18.Huk MartinTomek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dominh Martin40Plaček Jaroslav31
Waldhauser Vojtěch04Fojt Pavel22
Huk Martin12Štěpánek Zdeněk22
Mečl Jan st.13Tomek Jaroslav ml.21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, U stadionu 182, RaspenavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Korp Petr st.
Čermák Miloslav
 
 
     3210
2.Drechsler Matěj
Boháč Vladimír
 
 
Korp Oliver Petr
Hanus Antonín st.
 
 
     3020
3.Drechsler MatějKorp Oliver Petr     3130
4.Blažek PetrHanus Antonín st.     3040
5.Boháč VladimírČermák Miloslav     1341
6.Drechsler JanKorp Petr st.     3051
7.Blažek PetrKorp Oliver Petr     2352
8.Boháč VladimírHanus Antonín st.     3062
9.Drechsler JanČermák Miloslav     1363
10.Drechsler MatějKorp Petr st.     0364
11.Boháč VladimírKorp Oliver Petr     3074
12.Drechsler JanHanus Antonín st.     3084
13.Drechsler MatějČermák Miloslav     3194
14.Blažek PetrKorp Petr st.     2395
15.Drechsler JanKorp Oliver Petr     31105
16.Drechsler MatějHanus Antonín st.         
17.Blažek PetrČermák Miloslav         
18.Boháč VladimírKorp Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drechsler Matěj21Korp Oliver Petr13
Blažek Petr12Hanus Antonín st.03
Boháč Vladimír21Čermák Miloslav21
Drechsler Jan31Korp Petr st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13 TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Šonský Jaroslav
 
 
Vrabec Jan
Kovář Jaroslav
 
 
     3210
2.Vávra Jiří
Vrabec Jakub
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
     3120
3.Vávra JiříVrabec Jan     3230
4.Knob MichalKovář Jaroslav     3240
5.Vrabec JakubDaníček Radek     3050
6.Šonský JaroslavPecka Vlastimil     3060
7.Knob MichalVrabec Jan     3170
8.Vrabec JakubKovář Jaroslav     3180
9.Šonský JaroslavDaníček Radek     3090
10.Vávra JiříPecka Vlastimil     1391
11.Vrabec JakubVrabec Jan     31101
12.Šonský JaroslavKovář Jaroslav     31  
13.Vávra JiříDaníček Radek         
14.Knob MichalPecka Vlastimil         
15.Šonský JaroslavVrabec Jan         
16.Vávra JiříKovář Jaroslav         
17.Knob MichalDaníček Radek         
18.Vrabec JakubPecka Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vávra Jiří11Vrabec Jan03
Knob Michal20Kovář Jaroslav02
Vrabec Jakub30Daníček Radek02
Šonský Jaroslav20Pecka Vlastimil11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
Müller Ivan
Honců Michal
 
 
     3010
2.Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
Ouhrabka Michal
Krejčí Richard
 
 
     3020
3.Mejsnar František ml.Honců Michal     1321
4.Šonský JaroslavMüller Ivan     0322
5.Janoušek LadislavOuhrabka Michal     3032
6.Bělovský JosefKrejčí Richard     3042
7.Šonský JaroslavHonců Michal     3052
8.Janoušek LadislavMüller Ivan     3262
9.Bělovský JosefOuhrabka Michal     3072
10.Mejsnar František ml.Krejčí Richard     3082
11.Janoušek LadislavHonců Michal     3092
12.Bělovský JosefMüller Ivan     31102
13.Mejsnar František ml.Ouhrabka Michal     30  
14.Šonský JaroslavKrejčí Richard         
15.Bělovský JosefHonců Michal         
16.Mejsnar František ml.Müller Ivan         
17.Šonský JaroslavOuhrabka Michal         
18.Janoušek LadislavKrejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar František ml.11Honců Michal12
Šonský Jaroslav11Müller Ivan12
Janoušek Ladislav30Ouhrabka Michal02
Bělovský Josef30Krejčí Richard02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy