Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza František
Jablonovský Jan
 
 
Doležal Václav
Kolesa Ladislav
 
 
     2301
2.Jaderný Petr
Milata Vladimír ml.
 
 
Šourek Pavel
Paldus Tomáš
 
 
     2302
3.Milata Vladimír ml.Doležal Václav     3112
4.Jablonovský JanPaldus Tomáš     2313
5.Jaderný PetrKolesa Ladislav     2314
6.Bříza FrantišekŠourek Pavel     3024
7.Jablonovský JanDoležal Václav     3234
8.Jaderný PetrPaldus Tomáš     3044
9.Bříza FrantišekKolesa Ladislav     3154
10.Milata Vladimír ml.Šourek Pavel     0355
11.Jaderný PetrDoležal Václav     0356
12.Bříza FrantišekPaldus Tomáš     1357
13.Milata Vladimír ml.Kolesa Ladislav     3067
14.Jablonovský JanŠourek Pavel     1368
15.Bříza FrantišekDoležal Václav     3278
16.Milata Vladimír ml.Paldus Tomáš     3288
17.Jablonovský JanKolesa Ladislav     2389
18.Jaderný PetrŠourek Pavel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Milata Vladimír ml.31Doležal Václav13
Jablonovský Jan13Paldus Tomáš22
Jaderný Petr13Kolesa Ladislav22
Bříza František31Šourek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, T.G.Masaryka 283, Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Lubor
Nešvera Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Horník Stanislav
Oliverius Pavel
 
 
Vojkovič Karel st.
Novota Štefan
 
 
     3220
3.Nešvera MiroslavNovota Štefan     3130
4.Oliverius PavelWO    3040
5.Studecký LuborKlement Milan     3050
6.Horník StanislavVojkovič Karel st.     3060
7.Oliverius PavelNovota Štefan     3170
8.Studecký LuborWO    3080
9.Horník StanislavKlement Milan     3290
10.Nešvera MiroslavVojkovič Karel st.     30100
11.Studecký LuborNovota Štefan         
12.Horník Stanislav         
13.Nešvera MiroslavKlement Milan         
14.Oliverius PavelVojkovič Karel st.         
15.Horník StanislavNovota Štefan         
16.Nešvera Miroslav         
17.Oliverius PavelKlement Milan         
18.Studecký LuborVojkovič Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nešvera Miroslav20Novota Štefan02
Oliverius Pavel10Klement Milan02
Studecký Lubor10Vojkovič Karel st.02
Horník Stanislav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Komenského 365, CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:19 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Boháč Vladimír
Drechsler Matěj
 
 
     3210
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     2311
3.Plaček JaroslavDrechsler Matěj     3221
4.Štěpánek ZdeněkDrechsler Jan     3231
5.Fojt PavelBlažek Petr     3041
6.Tomek Jaroslav ml.Boháč Vladimír     3051
7.Štěpánek ZdeněkDrechsler Matěj     2352
8.Fojt PavelDrechsler Jan     3062
9.Tomek Jaroslav ml.Blažek Petr     3172
10.Plaček JaroslavBoháč Vladimír     3082
11.Fojt PavelDrechsler Matěj     3292
12.Tomek Jaroslav ml.Drechsler Jan     2393
13.Plaček JaroslavBlažek Petr     31103
14.Štěpánek ZdeněkBoháč Vladimír         
15.Tomek Jaroslav ml.Drechsler Matěj         
16.Plaček JaroslavDrechsler Jan         
17.Štěpánek ZdeněkBlažek Petr         
18.Fojt PavelBoháč Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav30Drechsler Matěj12
Štěpánek Zdeněk11Drechsler Jan12
Fojt Pavel30Blažek Petr03
Tomek Jaroslav ml.21Boháč Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, nám. Míru 616, Kamenický ŠenovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40 SKST Liberec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Miloslav
Piszcor Stanislav
 
 
Waldhauser Vojtěch
Veselka Jiří st.
 
 
     3110
2.Gabriel Václav ml.
Korp Oliver Petr
 
 
Lieskovský Daniel
Požárský Jiří
 
 
     3220
3.Čermák MiloslavWaldhauser Vojtěch     3130
4.Piszcor StanislavPožárský Jiří     1331
5.Gabriel Václav ml.Veselka Jiří st.     3141
6.Korp Oliver PetrLieskovský Daniel     2342
7.Piszcor StanislavWaldhauser Vojtěch     0343
8.Gabriel Václav ml.Požárský Jiří     3153
9.Korp Oliver PetrVeselka Jiří st.     2354
10.Čermák MiloslavLieskovský Daniel     1355
11.Gabriel Václav ml.Waldhauser Vojtěch     3165
12.Korp Oliver PetrPožárský Jiří     0366
13.Čermák MiloslavVeselka Jiří st.     3276
14.Piszcor StanislavLieskovský Daniel     2377
15.Korp Oliver PetrWaldhauser Vojtěch     1378
16.Čermák MiloslavPožárský Jiří     1379
17.Piszcor StanislavVeselka Jiří st.     3189
18.Gabriel Václav ml.Lieskovský Daniel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Miloslav22Waldhauser Vojtěch22
Piszcor Stanislav13Požárský Jiří31
Gabriel Václav ml.31Veselka Jiří st.13
Korp Oliver Petr04Lieskovský Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U tenisu 214. Jablonec nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Radek
Pecka Vlastimil
 
 
Bělka Jaroslav
Mejsnar František ml.
 
 
     2301
2.Vrabec Jan
Tauš René
 
 
Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
     3211
3.Tauš RenéBělka Jaroslav     3221
4.Daníček RadekŠonský Jaroslav     3031
5.Vrabec JanMejsnar František ml.     0332
6.Pecka VlastimilJanoušek Ladislav     2333
7.Daníček RadekBělka Jaroslav     2334
8.Vrabec JanŠonský Jaroslav     3244
9.Pecka VlastimilMejsnar František ml.     2345
10.Tauš RenéJanoušek Ladislav     3255
11.Vrabec JanBělka Jaroslav     2356
12.Pecka VlastimilŠonský Jaroslav     2357
13.Tauš RenéMejsnar František ml.     3167
14.Daníček RadekJanoušek Ladislav     0368
15.Pecka VlastimilBělka Jaroslav     3278
16.Tauš RenéŠonský Jaroslav     3088
17.Daníček RadekMejsnar František ml.     0389
18.Vrabec JanJanoušek Ladislav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tauš René40Bělka Jaroslav22
Daníček Radek13Šonský Jaroslav13
Vrabec Jan13Mejsnar František ml.31
Pecka Vlastimil13Janoušek Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Košťálov 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40 TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Ivan
Honců Michal
 
 
Vrabec Jakub
Salomon Daniel
 
 
     3010
2.Ouhrabka Michal
Hlubůček Vlastimil st.
 
 
Vávra Jiří
Knob Michal
 
 
     3220
3.Ouhrabka MichalSalomon Daniel     0321
4.Müller IvanVávra Jiří     3131
5.Hlubůček Vlastimil st.Knob Michal     3141
6.Honců MichalVrabec Jakub     3151
7.Müller IvanSalomon Daniel     1352
8.Hlubůček Vlastimil st.Vávra Jiří     3262
9.Honců MichalKnob Michal     3172
10.Ouhrabka MichalVrabec Jakub     0373
11.Hlubůček Vlastimil st.Salomon Daniel     3283
12.Honců MichalVávra Jiří     1384
13.Ouhrabka MichalKnob Michal     2385
14.Müller IvanVrabec Jakub     0386
15.Honců MichalSalomon Daniel     1387
16.Ouhrabka MichalVávra Jiří     2388
17.Müller IvanKnob Michal     2389
18.Hlubůček Vlastimil st.Vrabec Jakub     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ouhrabka Michal04Salomon Daniel31
Müller Ivan13Vávra Jiří22
Hlubůček Vlastimil st.31Knob Michal22
Honců Michal22Vrabec Jakub31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy