Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SHM Heřmanova Huť AVrchní
rozhodčí:
Platz Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Heř HutRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 TJ Sokol Přeštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karafiát Vlastimil ml.
Bouzek Pavel
 
 
Rada Tomáš
Dolejš Pavel
 
 
     1301
2.Platz Pavel
Špaček Petr ml.
 
 
Vohradský Jiří
Čermák Michal
 
 
     2302
3.Platz PavelVohradský Jiří     0303
4.Bouzek PavelRada Tomáš     1304
5.Karafiát Vlastimil ml.Dolejš Pavel     1305
6.Špaček Petr ml.Čermák Michal     0306
7.Bouzek PavelVohradský Jiří     1307
8.Karafiát Vlastimil ml.Rada Tomáš     0308
9.Špaček Petr ml.Dolejš Pavel     1309
10.Platz PavelČermák Michal     03010
11.Karafiát Vlastimil ml.Vohradský Jiří         
12.Špaček Petr ml.Rada Tomáš         
13.Platz PavelDolejš Pavel         
14.Bouzek PavelČermák Michal         
15.Špaček Petr ml.Vohradský Jiří         
16.Platz PavelRada Tomáš         
17.Bouzek PavelDolejš Pavel         
18.Karafiát Vlastimil ml.Čermák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Platz Pavel02Vohradský Jiří20
Bouzek Pavel02Rada Tomáš20
Karafiát Vlastimil ml.02Dolejš Pavel20
Špaček Petr ml.02Čermák Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:28 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Adam
Kheil Lukáš
 
 
Hulín Jiří
Zábranský Hynek
 
 
     3110
2.Kliment Vladimír
Kolerus Jaroslav
 
 
Čada Vladimír
Kaše Jaroslav
 
 
     1311
3.Kolerus JaroslavČada Vladimír     3221
4.Kheil LukášHulín Jiří     2322
5.Šimek AdamKaše Jaroslav     3032
6.Kliment VladimírZábranský Hynek     3242
7.Kheil LukášČada Vladimír     3252
8.Šimek AdamHulín Jiří     0353
9.Kliment VladimírKaše Jaroslav     3163
10.Kolerus JaroslavZábranský Hynek     2364
11.Šimek AdamČada Vladimír     3174
12.Kliment VladimírHulín Jiří     2375
13.Kolerus JaroslavKaše Jaroslav     3185
14.Kheil LukášZábranský Hynek     3195
15.Kliment VladimírČada Vladimír     32105
16.Kolerus JaroslavHulín Jiří         
17.Kheil LukášKaše Jaroslav         
18.Šimek AdamZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolerus Jaroslav21Čada Vladimír04
Kheil Lukáš21Hulín Jiří30
Šimek Adam21Kaše Jaroslav03
Kliment Vladimír31Zábranský Hynek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Hrubý Petr
 
 
Sommerová Helena
Sommer Václav
 
 
     1301
2.Malý Josef
Miklíková Olga
 
 
Baierl Tomáš
Kopa Jan
 
 
     3011
3.Brant FrantišekSommer Václav     1312
4.Miklíková OlgaSommerová Helena     3122
5.Malý JosefBaierl Tomáš     3032
6.Hrubý PetrKopa Jan     3142
7.Vachovec JanSommer Václav     2343
8.Malý JosefSommerová Helena     3153
9.Hrubý PetrBaierl Tomáš     3263
10.Brant FrantišekKopa Jan     3173
11.Malý JosefSommer Václav     3183
12.Hrubý PetrSommerová Helena     1384
13.Brant FrantišekBaierl Tomáš     0385
14.Vachovec JanKopa Jan     3095
15.Hrubý PetrSommer Václav     2396
16.Brant FrantišekSommerová Helena     1397
17.Vachovec JanBaierl Tomáš     30107
18.Malý JosefKopa Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brant František13Sommer Václav31
Miklíková Olga10Sommerová Helena22
Malý Josef30Baierl Tomáš13
Hrubý Petr22Kopa Jan03
Vachovec Jan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Líně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dlouhá 218, LíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30 TJ Baník Líně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francán Jaroslav
Kasten Jiří
 
 
Račáková Michaela
Láriš Petr
 
 
     0301
2.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
     3211
3.Kříž MichalLáriš Petr     0312
4.Kasten JiříHolý Pavel ml.     3122
5.Francán JaroslavVítek Petr     2323
6.Kašper PetrRačáková Michaela     3133
7.Kasten JiříLáriš Petr     0334
8.Francán JaroslavHolý Pavel ml.     3044
9.Kašper PetrVítek Petr     3054
10.Kříž MichalRačáková Michaela     3264
11.Francán JaroslavLáriš PetrWO    0365
12.Kašper PetrHolý Pavel ml.     3075
13.Kříž MichalVítek Petr     2376
14.Kasten JiříRačáková Michaela     3186
15.Kašper PetrLáriš Petr     1387
16.Kříž MichalHolý Pavel ml.     3197
17.Kasten JiříVítek Petr     31107
18.Skála PetrRačáková Michaela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Michal22Láriš Petr30
Kasten Jiří31Holý Pavel ml.04
Francán Jaroslav11Vítek Petr22
Kašper Petr31Račáková Michaela03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro BVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24 ST DDM Stříbro B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
     3010
2.Hošťálková Martina
Adam Ondřej
 
 
Jankulík Martin
Stanček Martin
 
 
     3020
3.Kubovský JiříHomolka Zdeněk     3030
4.Hošťálek MilanMärz Miloslav     2331
5.Hošťálková MartinaJankulík Martin     1332
6.Adam OndřejStanček Martin     3042
7.Hošťálek MilanHomolka Zdeněk     3252
8.Hošťálková MartinaMärz Miloslav     0353
9.Adam OndřejJankulík Martin     3063
10.Kubovský JiříStanček Martin     2364
11.Hošťálková MartinaHomolka Zdeněk     1365
12.Adam OndřejMärz Miloslav     1366
13.Kubovský JiříJankulík Martin     3276
14.Hošťálek MilanStanček Martin     3286
15.Adam OndřejHomolka Zdeněk     3096
16.Kubovský JiříMärz Miloslav     30106
17.Hošťálek MilanJankulík Martin         
18.Hošťálková MartinaStanček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubovský Jiří31Homolka Zdeněk13
Hošťálek Milan21März Miloslav31
Hošťálková Martina03Jankulík Martin12
Adam Ondřej31Stanček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
Lašák Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Kříž Dominik
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
     2301
2.Haišman Jaroslav
Zušťák Petr
 
 
Jehlíková Petra
Sazama Adam
 
 
     1302
3.Krejčí AntonínChromek Miroslav     3012
4.Haišman JaroslavSazama Luboš     2313
5.Zušťák PetrJehlíková Petra     1314
6.Kříž DominikSazama Adam     3124
7.Haišman JaroslavChromek Miroslav     2325
8.Zušťák PetrSazama Luboš     0326
9.Kříž DominikJehlíková Petra     3036
10.Krejčí AntonínSazama Adam     3246
11.Zušťák PetrChromek Miroslav     0347
12.Kříž DominikSazama Luboš     2348
13.Krejčí AntonínJehlíková Petra     3058
14.Haišman JaroslavSazama Adam     3268
15.Kříž DominikChromek Miroslav     3178
16.Krejčí AntonínSazama Luboš     1379
17.Haišman JaroslavJehlíková Petra     03710
18.Zušťák PetrSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Antonín31Chromek Miroslav22
Haišman Jaroslav13Sazama Luboš40
Zušťák Petr03Jehlíková Petra22
Kříž Dominik31Sazama Adam03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy