Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12136:166SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikBai He-8-9-6  03-/
2.Pavlík TiborReitšpies David9-8-9-2 13-/
3.Bindač MiroslavKobes Kristián735  30/-
4.Pavlík TiborBai He-810-7-6 13-/
5.Klos PatrikKobes Kristián-9-4-4  03-/
6.Bindač MiroslavReitšpies David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Bai He20
Pavlík Tibor02Reitšpies David10
Bindač Miroslav10Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9233:194SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekKučera Stanislav143  30/-
2.Rezetka RomanNěmeček Jakub-95-6-8 13-/
3.Karabec IvanKaucký Petr87-6-7-723-/
4.Rezetka RomanKučera Stanislav99-96 31/-
5.Čihák MarekKaucký Petr11-674 31/-
6.Karabec IvanNěmeček Jakub9-839 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek20Kučera Stanislav02
Rezetka Roman11Němeček Jakub11
Karabec Ivan11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:4184:121DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírMedek Josef086  30/-
2.Bajger OndřejKošťál Radek8-7-76-823-/
3.Šereda PeterJahoda Martin-8445 31/-
4.Bajger OndřejMedek Josef678  30/-
5.Pištej ĽubomírJahoda Martin816  30/-
6.Šereda PeterKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Medek Josef02
Bajger Ondřej11Košťál Radek10
Šereda Peter10Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:14225:240nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPolanský Tomáš-7-65-9 13-/
2.Hanák MartinŠtěpánek David-898-91132/-
3.Crha JakubSeibert Jakub88-8-6732/-
4.Hanák MartinPolanský Tomáš-8-8-8  03-/
5.Pavlica MartinSeibert Jakub-3-11-11  03-/
6.Crha JakubŠtěpánek David115-810 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Polanský Tomáš20
Hanák Martin11Štěpánek David02
Crha Jakub20Seibert Jakub11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline