Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu21. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7199:178SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalKlos Patrik6910  30/-
2.Rezetka RomanMartinko Jiří455  30/-
3.Čihák MarekBindač Miroslav-811-8-9 13-/
4.Rezetka RomanKlos Patrik611-3-6732/-
5.Beneš MichalBindač Miroslav-6611-81032/-
6.Čihák MarekMartinko Jiří         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal20Klos Patrik02
Rezetka Roman20Martinko Jiří01
Čihák Marek01Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:9208:189nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBittner Michal578  30/-
2.Palkovský DavidBajger Ondřej8-8-10-8 13-/
3.Koblížek MartinŠereda Peter-10-69-8 13-/
4.Palkovský DavidBittner Michal1039  30/-
5.Olejník MartinŠereda Peter-9-106-6 13-/
6.Koblížek MartinBajger Ondřej679  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bittner Michal02
Palkovský David11Bajger Ondřej11
Koblížek Martin11Šereda Peter20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ OstravaRozhodčí
u stolu:
Lesník
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6194:155STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelŠimončík Josef11-83-10732/-
2.Tregler TomášPavlica Martin8-1046 31/-
3.Demek TomášCrha Jakub6-5-8-6 13-/
4.Tregler Tomᚊimončík Josef934  30/-
5.Širuček PavelCrha Jakub9611  30/-
6.Demek TomášPavlica Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Šimončík Josef02
Tregler Tomáš20Pavlica Martin01
Demek Tomáš01Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:15211:220TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubSeibert Jakub-106-6-7 13-/
2.Kaucký PetrKabelka Tomáš3-6-46632/-
3.Kučera StanislavPolanský Tomáš-10-42-9 13-/
4.Kaucký PetrSeibert Jakub-10772 31/-
5.Němeček JakubPolanský Tomáš-4-5-9  03-/
6.Kučera StanislavKabelka Tomáš-8-1012-7 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Seibert Jakub11
Kaucký Petr20Kabelka Tomáš11
Kučera Stanislav02Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Kotlorz
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:7194:156SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidMedek Josef-11274 31/-
2.Kobes KristiánKošťál Radek-9-7-6  03-/
3.Bai HeJahoda Martin1154  30/-
4.Kobes KristiánMedek Josef97-7-111132/-
5.Reitšpies DavidJahoda Martin5-737 31/-
6.Bai HeKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Medek Josef02
Kobes Kristián11Košťál Radek10
Bai He10Jahoda Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline