Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:11170:178nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefOlejník Martin-7-7-5  03-/
2.Valenta JanFoff Lukáš85-8-1632/-
3.Košťál RadekPalkovský David1058  30/-
4.Valenta JanOlejník Martin-2-8-5  03-/
5.Medek JosefPalkovský David-10-10-7  03-/
6.Košťál RadekFoff Lukáš562  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Olejník Martin20
Valenta Jan11Foff Lukáš02
Košťál Radek20Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílinská 3490/6 , Ústí nad Labem, OC FórumRozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu04. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:17Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12120:154STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubMorizono Masataka-3-7-9  03-/
2.Polanský TomášTregler Tomáš-9-118-9 13-/
3.Kabelka Tomᚊiruček Pavel-59-11-823-/
4.Polanský TomášMorizono Masataka-11-5-9  03-/
5.Seibert JakubŠiruček Pavel         
6.Kabelka TomášTregler Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Morizono Masataka20
Polanský Tomáš02Tregler Tomáš10
Kabelka Tomáš01Širuček Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:96TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPavlík Tibor48-94 31/-
2.Hanák MartinKlos Patrik8714  30/-
3.Crha JakubBindač Miroslav-7276 31/-
4.Hanák MartinPavlík Tibor653  30/-
5.Pavlica MartinBindač Miroslav         
6.Crha JakubKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin10Pavlík Tibor02
Hanák Martin20Klos Patrik01
Crha Jakub10Bindač Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10211:213nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejBeneš Michal-5-6-6  03-/
2.Pištej ĽubomírRezetka Roman668  30/-
3.Šereda PeterČihák Marek12-698 31/-
4.Pištej ĽubomírBeneš Michal659  30/-
5.Bajger OndřejČihák Marek-914-99-623-/
6.Šereda PeterRezetka Roman-10-410-9 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Beneš Michal11
Pištej Ľubomír20Rezetka Roman11
Šereda Peter11Čihák Marek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline