Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Bouček
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14118:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukᚊiruček Pavel-5-8-6  0301
2.Olejník MartinDemek Tomáš-875-933211
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-5-8-3  0312
4.Olejník MartinŠiruček Pavel-8-8-4  0313
5.Foff LukášTregler Tomáš-3-4-6  0314
6.Palkovský DavidDemek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Širuček Pavel20
Olejník Martin11Demek Tomáš01
Palkovský David01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9224:181SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKlos Patrik44-53 3110
2.Kaucký PetrKlimek Vojtěch4810  3020
3.Kučera StanislavBindač Miroslav-10-938-112321
4.Kaucký PetrKlos Patrik-9-94683231
5.Němeček JakubBindač Miroslav-3-5-8  0332
6.Kučera StanislavKlimek Vojtěch935  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub11Klos Patrik02
Kaucký Petr20Klimek Vojtěch02
Kučera Stanislav11Bindač Miroslav20
ŽK - Bindač - úmyslně rozšlápnutý míč



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:12252:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeBeneš Michal9-73-993210
2.Kobes KristiánRezetka Roman8-8-10-8 1311
3.Reitšpies DavidČihák Marek9-1079 3121
4.Kobes KristiánBeneš Michal8-54-10-92322
5.Bai HeČihák Marek-8-846-62323
6.Reitšpies DavidRezetka Roman683  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Beneš Michal11
Kobes Kristián02Rezetka Roman11
Reitšpies David20Čihák Marek11
Kobes - ŽK - hození pálky Kobes - ČK,ŽK - odpálení míčku Bai He - ŽK - odpálení



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Jiří Novák
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13146:201DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPištej Ľubomír-7-3-8  0301
2.Polanský TomášBajger Ondřej97-149 3111
3.Kabelka Tomᚊereda Peter-99-5-7 1312
4.Polanský TomášPištej Ľubomír8-7-911-92313
5.Seibert JakubŠereda PeterWO    0314
6.Kabelka TomášBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Pištej Ľubomír20
Polanský Tomáš11Bajger Ondřej01
Kabelka Tomáš01Šereda Peter10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15170:221TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefCrha Jakub13-4-5-9 1301
2.Košťál RadekPavlica Martin7-9-2973211
3.Blinka MichalHanák Martin-8-2-6  0312
4.Košťál RadekCrha Jakub-3767 3122
5.Medek JosefHanák Martin-5-8-9  0323
6.Blinka MichalPavlica Martin-7-6-6  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Crha Jakub11
Košťál Radek20Pavlica Martin11
Blinka Michal02Hanák Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline