Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Ostrově 28/3, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5179:127STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelOlejník Martin-3-98-6 13-/
2.Tregler TomášPalkovský David687  30/-
3.Korbel PetrFoff Lukáš434  30/-
4.Tregler TomášOlejník Martin76-9-9432/-
5.Širuček PavelFoff Lukáš753  30/-
6.Korbel PetrPalkovský David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel11Olejník Martin11
Tregler Tomáš20Palkovský David01
Korbel Petr10Foff Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Vlasta Svobodová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13179:208SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikNěmeček Jakub9-874 31/-
2.Bindač MiroslavKučera Stanislav-97-7-6 13-/
3.Pavlík TiborKaucký Petr-1-98-3 13-/
4.Bindač MiroslavNěmeček Jakub568  30/-
5.Klos PatrikKaucký Petr-7-79-11 13-/
6.Pavlík TiborKučera Stanislav-8-1-3  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik11Němeček Jakub02
Bindač Miroslav11Kučera Stanislav20
Pavlík Tibor02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:158SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanReitšpies David5-7-73-1223-/
2.Rozínek VojtěchBai He-9-2-6  03-/
3.Karabec IvanKobes Kristián6-5-8-8 13-/
4.Rozínek VojtěchReitšpies David9-5-7-8 13-/
5.Rezetka RomanKobes Kristián         
6.Karabec IvanBai He         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Reitšpies David20
Rozínek Vojtěch02Bai He10
Karabec Ivan01Kobes Kristián10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:118DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírPolanský Tomáš659  30/-
2.Šereda PeterSeibert Jakub79-47 31/-
3.Bajger OndřejŠtěpánek David659  30/-
4.Šereda PeterPolanský Tomáš-91788 31/-
5.Pištej ĽubomírŠtěpánek David         
6.Bajger OndřejSeibert Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Polanský Tomáš02
Šereda Peter20Seibert Jakub01
Bajger Ondřej10Štěpánek David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:9221:188TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubMedek Josef556  30/-
2.Šimončík JosefJahoda Martin-9858 31/-
3.Hanák MartinKošťál Radek-8-8-9  03-/
4.Šimončík JosefMedek Josef-1089-13532/-
5.Crha JakubKošťál Radek-95-7-4 13-/
6.Hanák MartinJahoda Martin6410  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Medek Josef02
Šimončík Josef20Jahoda Martin02
Hanák Martin11Košťál Radek20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline