Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík Michael
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Jedlička Karel
Datum dle rozpisu10. 09. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Holub Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:6183:153TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubJahoda Martin982  3010
2.Polanský TomášMedek Josef469  3020
3.Štěpánek DavidKošťál Radek-97-6-5 1321
4.Polanský TomášJahoda Martin1079  3031
5.Seibert JakubKošťál Radek-3-7-8  0332
6.Štěpánek DavidMedek Josef3310  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Jahoda Martin02
Polanský Tomáš20Medek Josef02
Štěpánek David11Košťál Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13162:193DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubŠereda Peter5-99-7-92301
2.Kučera StanislavBajger Ondřej-5-57-8 1302
3.Turček PeterPištej Ľubomír-3-5-9  0303
4.Kučera StanislavŠereda Peter8-678 3113
5.Němeček JakubPištej Ľubomír-66-6-7 1314
6.Turček PeterBajger Ondřej         
7.Turček Peter
Obešlo Marek
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Šereda Peter11
Kučera Stanislav11Bajger Ondřej10
Turček Peter01Pištej Ľubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hanek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Menger
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4185:125SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeHort Tomáš626  3010
2.Reitšpies DavidCrha Jakub-12-109-9 1311
3.Kobes KristiánLebeda Michal ml.49-97 3121
4.Reitšpies DavidHort Tomáš277  3031
5.Bai HeLebeda Michal ml.4113  3041
6.Kobes KristiánCrha Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He20Hort Tomáš02
Reitšpies David11Crha Jakub10
Kobes Kristián10Lebeda Michal ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vaculovičová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:9209:198nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinKlos Patrik8913  3010
2.Olejník MartinMartinko Jiří6107  3020
3.Palkovský DavidBindač Miroslav5-1012-7-42321
4.Olejník MartinKlos Patrik2510  3031
5.Koblížek MartinBindač Miroslav-4-7-5  0332
6.Palkovský DavidMartinko Jiří-3-865-92333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin11Klos Patrik02
Olejník Martin20Martinko Jiří11
Palkovský David02Bindač Miroslav20
Žk-Palkovský-vulgární výraz;Žk+Čk-Palkovský-vulgární výraz Žk-Karásek-poskytování rad;Žk-Karásek-poskytování rad-karty pro družstvo



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Jiří Dospíšil
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Tereza Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0133:78STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášRezetka Roman542  3010
2.Morizono MasatakaBeneš Michal789  3020
3.Širuček PavelČihák Marek5810  3030
4.Morizono MasatakaRezetka Roman983  3040
5.         
6.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Rezetka Roman02
Morizono Masataka20Beneš Michal01
Širuček Pavel10Čihák Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10239:225SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠimončík Josef107-88 3110
2.Kaucký PetrLebeda Michal ml.4710  3020
3.Němeček JakubCrha Jakub-7-9-4  0321
4.Kaucký PetrŠimončík Josef-9-991083231
5.Kučera StanislavCrha Jakub-7119-6-82332
6.Němeček JakubLebeda Michal ml.5-12104 3142
7.Němeček Jakub
Kučera Stanislav
 
 
Šimončík Josef
Crha Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Šimončík Josef02
Kaucký Petr20Lebeda Michal ml.02
Němeček Jakub11Crha Jakub20
Crha (ŽK) SPROSTÉ VÝKŘIKY



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Bohumský
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13183:196DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobes KristiánPištej Ľubomír-64-5-9 1301
2.Bai HeŠereda Peter11-9-76-52302
3.Reitšpies DavidBajger Ondřej-7-9-6  0303
4.Bai HePištej Ľubomír-9659 3113
5.Kobes KristiánBajger Ondřej-7-155-10 1314
6.Reitšpies DavidŠereda Peter         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kobes Kristián02Pištej Ľubomír11
Bai He11Šereda Peter10
Reitšpies David01Bajger Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vaculovičová Klára
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12106:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBeneš Michal-67-98-82301
2.Palkovský DavidRezetka Roman-4-2-10  0302
3.Foff LukášČihák Marek8-5-6-3 1303
4.Palkovský DavidBeneš Michal-7-8-5  0304
5.Olejník MartinČihák Marek         
6.Foff LukášRezetka Roman         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin01Beneš Michal20
Palkovský David02Rezetka Roman10
Foff Lukáš01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Jiří Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Várenská 3098/40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1139:74STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášMartinko Jiří255  3010
2.Morizono MasatakaBindač Miroslav979  3020
3.Širuček PavelKlos Patrik-7772 3130
4.Morizono MasatakaMartinko Jiří613  3040
5.         
6.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Martinko Jiří02
Morizono Masataka20Bindač Miroslav01
Širuček Pavel10Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu20. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:13199:201nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavRezetka Roman-8-10-12  0301
2.Klos PatrikČihák Marek54-96 3111
3.Pavlík TiborKarabec Ivan-0-3-9  0312
4.Klos PatrikRezetka Roman-10-8-9  0313
5.Bindač MiroslavKarabec Ivan-9734 3123
6.Martinko JiříČihák Marek6-58-7103233
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav11Rezetka Roman20
Klos Patrik11Čihák Marek02
Pavlík Tibor01Karabec Ivan11
Martinko Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2156:101DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírFoff Lukáš387  3010
2.Šereda PeterOlejník Martin-116-11363220
3.Bajger OndřejPalkovský David7118  3030
4.Šereda PeterFoff Lukáš367  3040
5.Pištej ĽubomírPalkovský David         
6.Bajger OndřejOlejník Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Foff Lukáš02
Šereda Peter20Olejník Martin01
Bajger Ondřej10Palkovský David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Šlapák Miloš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1296:149STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-11-3-7  0301
2.Šimončík JosefKorbel Petr-5-5-7  0302
3.Crha JakubŠiruček Pavel-4-47-7 1303
4.Pavlica MartinTregler Tomáš-68-6-9 1304
5.Lebeda Michal ml.Širuček Pavel         
6.Crha JakubKorbel Petr         
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
 
 
Širuček Pavel
Tregler Tomáš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.01Tregler Tomáš20
Šimončík Josef01Korbel Petr10
Crha Jakub01Širuček Pavel10
Pavlica Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novák František
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Fiklík Michael
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Fiklík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10208:204nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKučera Stanislav357  3010
2.Seibert JakubNěmeček Jakub-101159 3120
3.Štěpánek DavidKaucký Petr-2-789-62321
4.Seibert JakubKučera Stanislav8811  3031
5.Polanský TomášKaucký Petr8-8-10-9 1332
6.Štěpánek DavidNěmeček Jakub-6-9-5  0333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš11Kučera Stanislav02
Seibert Jakub20Němeček Jakub11
Štěpánek David02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:46:12139:171SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinKobes Kristián-8-9-5  0301
2.Košťál RadekBai He495  3011
3.Medek JosefReitšpies David-4-4-5  0312
4.Košťál RadekKobes Kristián4116  3022
5.Jahoda MartinReitšpies David-9-2-6  0323
6.Medek JosefBai He-7-4-8  0324
7.Košťál Radek
Jahoda Martin
 
 
Bai He
Reitšpies David
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Kobes Kristián11
Košťál Radek20Bai He11
Medek Josef02Reitšpies David20
ŽK - Kobes - hození pálky na stůl ŽK - Jahoda - hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:12173:192STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejMorizono Masataka-115-5-5 1301
2.Pištej ĽubomírŠiruček Pavel357  3011
3.Šereda PeterTregler Tomáš-10-2-7  0312
4.Pištej ĽubomírMorizono Masataka8-7-119-82313
5.Bajger OndřejTregler Tomáš-6-799-62314
6.Šereda PeterŠiruček Pavel         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Morizono Masataka20
Pištej Ľubomír11Širuček Pavel01
Šereda Peter01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10197:199nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinOlejník Martin-6-8-4  0301
2.Šimončík JosefPalkovský David3710  3011
3.Crha JakubKoblížek Martin878  3021
4.Šimončík JosefOlejník Martin74-5-5-12322
5.Pavlica MartinKoblížek Martin-613-5-11 1323
6.Crha JakubFoff Lukáš-9875 3133
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
 
 
Olejník Martin
Palkovský David
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Olejník Martin20
Šimončík Josef11Palkovský David01
Crha Jakub20Koblížek Martin11
   Foff Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:161SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKobes Kristián-5-10-5  0301
2.Polanský TomášReitšpies David11-10-3-8 1302
3.Štěpánek DavidBai He-88-8-7 1303
4.Polanský TomášKobes Kristián-5-453-92304
5.Seibert JakubBai He         
6.Štěpánek DavidReitšpies David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Kobes Kristián20
Polanský Tomáš02Reitšpies David10
Štěpánek David01Bai He10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:11198:184nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekKaucký Petr65-115 3110
2.Jahoda MartinKučera Stanislav-5-6-8  0311
3.Medek JosefNěmeček Jakub8-8-7-6 1312
4.Jahoda MartinKaucký Petr86-64 3122
5.Košťál RadekNěmeček Jakub671  3032
6.Medek JosefKučera Stanislav-6-104-4 1333
7.Košťál Radek
Jahoda Martin
 
 
Kaucký Petr
Němeček Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Kaucký Petr02
Jahoda Martin11Kučera Stanislav20
Medek Josef02Němeček Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:410:12199:223SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKobes Kristián-4-189-42301
2.Kučera StanislavReitšpies David8-68-13-102302
3.Kaucký PetrBai He-610-11-8 1303
4.Kučera StanislavMálek Tomáš1187  3013
5.Němeček JakubBai He-869-6-92314
6.Kaucký PetrReitšpies David         
7.Kučera Stanislav
Němeček Jakub
 
 
Kobes Kristián
Bai He
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Kobes Kristián10
Kučera Stanislav11Reitšpies David10
Kaucký Petr01Bai He20
   Málek Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:8205:185DTJ - Slavia Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKošťál Radek-68-7-9 1301
2.Koblížek MartinMedek Josef1246  3011
3.Foff LukášJahoda Martin12-7-7793221
4.Koblížek MartinKošťál Radek-6-7-7  0322
5.Olejník MartinJahoda Martin585  3032
6.Foff LukášMedek Josef975  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Košťál Radek20
Koblížek Martin11Medek Josef02
Foff Lukáš20Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Hovorková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3174:124STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morizono MasatakaPolanský Tomáš-7-68-12 1301
2.Širuček PavelŠtěpánek David10313  3011
3.Kanta FrantišekSeibert Jakub4310  3021
4.Širuček PavelPolanský Tomáš796  3031
5.Morizono MasatakaSeibert Jakub663  3041
6.Kanta FrantišekŠtěpánek David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morizono Masataka11Polanský Tomáš11
Širuček Pavel20Štěpánek David01
Kanta František10Seibert Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Jalůvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12112:161DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavPištej Ľubomír-9-75-2 1301
2.Martinko JiříBajger Ondřej1110-8-7-42302
3.Klos PatrikŠereda Peter-2-8-7  0303
4.Martinko JiříPištej Ľubomír-12-3-7  0304
5.Bindač MiroslavŠereda Peter         
6.Klos PatrikBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav01Pištej Ľubomír20
Martinko Jiří02Bajger Ondřej10
Klos Patrik01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:12153:181TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekHanák Martin1265  3010
2.Karabec IvanPavlica Martin7-6-9-7 1311
3.Rezetka RomanCrha Jakub7-4-4-8 1312
4.Karabec IvanHanák Martin-693-9-82313
5.Čihák MarekCrha Jakub-2-3-7  0314
6.Rezetka RomanPavlica Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek11Hanák Martin11
Karabec Ivan02Pavlica Martin10
Rezetka Roman01Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:14178:208TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinPolanský Tomáš10-8-8593210
2.Foff LukášSeibert Jakub-10-77-8 1311
3.Palkovský DavidŠtěpánek David-9-2-7  0312
4.Foff LukášPolanský Tomáš-6-8-1  0313
5.Olejník MartinŠtěpánek David865  3023
6.Palkovský DavidSeibert Jakub-12-6-8  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Polanský Tomáš11
Foff Lukáš02Seibert Jakub20
Palkovský David02Štěpánek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
HD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4170:127STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrBorůvka Jakub763  3010
2.Kanta FrantišekJahoda Martin-9-92793220
3.Morizono MasatakaMedek Josef75-108 3130
4.Kanta FrantišekBorůvka Jakub9-1099 3140
5.Korbel PetrMedek Josef         
6.Morizono MasatakaJahoda Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr10Borůvka Jakub02
Kanta František20Jahoda Martin01
Morizono Masataka10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Jalůvka Lumír
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12103:152TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříHanák Martin-5-5-5  0301
2.Klos PatrikŠimončík Josef-5-4-6  0302
3.Bindač MiroslavCrha Jakub-912-8-8 1303
4.Klos PatrikHanák Martin-58-9-9 1304
5.Martinko JiříCrha Jakub         
6.Bindač MiroslavŠimončík Josef         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Hanák Martin20
Klos Patrik02Šimončík Josef10
Bindač Miroslav01Crha Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12103:154DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl MichalŠereda Peter-8-4-7  0301
2.Rezetka RomanBajger Ondřej-9-9-7  0302
3.Rozínek VojtěchPištej Ľubomír-78-511-32303
4.Rezetka RomanŠereda Peter-12-5-3  0304
5.Kratochvíl MichalPištej Ľubomír         
6.Rozínek VojtěchBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kratochvíl Michal01Šereda Peter20
Rezetka Roman02Bajger Ondřej10
Rozínek Vojtěch01Pištej Ľubomír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:8241:178DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejCrha Jakub999  3010
2.Pištej ĽubomírHrunka JakubWO    3020
3.Šereda PeterHanák Martin-6-99-8 1321
4.Pištej ĽubomírCrha Jakub-697-13143231
5.Bajger OndřejHanák Martin-6-10116-112332
6.Šereda PeterHrunka JakubWO    3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej11Crha Jakub02
Pištej Ľubomír10Hanák Martin20
Šereda Peter01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Černý Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4168:135TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKarabec Ivan839  3010
2.Štěpánek DavidRezetka Roman9108  3020
3.Seibert JakubČihák Marek-7-68-4 1321
4.Štěpánek DavidKarabec Ivan565  3031
5.Polanský TomášČihák Marek9-774 3141
6.Seibert JakubRezetka Roman         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Karabec Ivan02
Štěpánek David20Rezetka Roman01
Seibert Jakub01Čihák Marek11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14202:223TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekMartinko Jiří654  3010
2.Jahoda MartinKlos Patrik-7-7-6  0311
3.Medek JosefBindač Miroslav8-9-7-10 1312
4.Jahoda MartinMartinko Jiří6-3-4-5 1313
5.Košťál RadekBindač Miroslav-410-12663223
6.Medek JosefKlos Patrik5-7-49-62324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Martinko Jiří11
Jahoda Martin02Klos Patrik20
Medek Josef02Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:10182:170nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavKoblížek Martin-511-5-7 1301
2.Kaucký PetrPalkovský David653  3011
3.Němeček JakubOlejník Martin-7-5-8  0312
4.Kaucký PetrKoblížek Martin1251  3022
5.Kučera StanislavOlejník Martin-7-8-5  0323
6.Němeček JakubFoff Lukáš35-108 3133
7.Turček Peter
Obešlo František
 
 
Lamr Martin
Šlapák Miloš
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav02Koblížek Martin11
Kaucký Petr20Palkovský David01
Němeček Jakub11Olejník Martin20
   Foff Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Petr Bohumský
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Jiří Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:13198:230STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeTregler Tomáš6-1069 3110
2.Reitšpies DavidMorizono Masataka-47-6-6 1311
3.Kobes KristiánŠiruček Pavel6910  3021
4.Reitšpies DavidTregler Tomáš-98-3-15 1322
5.Bai HeŠiruček Pavel118-5-9-22323
6.Kobes KristiánMorizono Masataka-4-8-4  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Tregler Tomáš11
Reitšpies David02Morizono Masataka20
Kobes Kristián11Širuček Pavel11
ŽK - Reitšpís - nesp.chování



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novak Jiri
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Zajíček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:7194:159TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubBindač Miroslav9-584 3110
2.Polanský TomášPavlík Tibor1073  3020
3.Štěpánek DavidMartinko Jiří515  3030
4.Polanský TomášBindač Miroslav-93-7-5 1331
5.Seibert JakubMartinko Jiří-9-5-8  0332
6.Štěpánek DavidPavlík Tibor10710  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Bindač Miroslav11
Polanský Tomáš11Pavlík Tibor02
Štěpánek David20Martinko Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Zahradník
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Jakub Vrabec
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:10178:188nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefRezetka Roman9-6-10-6 1301
2.Košťál RadekKarabec Ivan785  3011
3.Jahoda MartinČihák Marek-66-4-4 1312
4.Košťál RadekRezetka Roman1146  3022
5.Medek JosefČihák Marek-4-3-5  0323
6.Jahoda MartinKarabec Ivan95-77 3133
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Rezetka Roman11
Košťál Radek20Karabec Ivan02
Jahoda Martin11Čihák Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12113:146STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKorbel Petr-9-1082-42301
2.Turček PeterMorizono Masataka-8-6-4  0302
3.Kaucký PetrTregler Tomáš-12-8-7  0303
4.Turček PeterŠiruček Pavel-6-9-8  0304
5.Němeček JakubTregler Tomáš         
6.Kaucký PetrMorizono Masataka         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Korbel Petr10
Turček Peter02Morizono Masataka10
Kaucký Petr01Tregler Tomáš10
   Širuček Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5199:165SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidOlejník Martin1058  3010
2.Bai HePalkovský David7107  3020
3.Kobes KristiánFoff Lukáš11-7-91283230
4.Bai HeOlejník Martin77-9-6-72331
5.Reitšpies DavidFoff Lukáš639  3041
6.Kobes KristiánPalkovský David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Olejník Martin11
Bai He11Palkovský David01
Kobes Kristián10Foff Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Ostrově 28/3, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5179:127STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelOlejník Martin-3-98-6 1301
2.Tregler TomášPalkovský David687  3011
3.Korbel PetrFoff Lukáš434  3021
4.Tregler TomášOlejník Martin76-9-943231
5.Širuček PavelFoff Lukáš753  3041
6.Korbel PetrPalkovský David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel11Olejník Martin11
Tregler Tomáš20Palkovský David01
Korbel Petr10Foff Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Vlasta Svobodová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13179:208SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikNěmeček Jakub9-874 3110
2.Bindač MiroslavKučera Stanislav-97-7-6 1311
3.Pavlík TiborKaucký Petr-1-98-3 1312
4.Bindač MiroslavNěmeček Jakub568  3022
5.Klos PatrikKaucký Petr-7-79-11 1323
6.Pavlík TiborKučera Stanislav-8-1-3  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik11Němeček Jakub02
Bindač Miroslav11Kučera Stanislav20
Pavlík Tibor02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:158SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanReitšpies David5-7-73-122301
2.Rozínek VojtěchBai He-9-2-6  0302
3.Karabec IvanKobes Kristián6-5-8-8 1303
4.Rozínek VojtěchReitšpies David9-5-7-8 1304
5.Rezetka RomanKobes Kristián         
6.Karabec IvanBai He         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Reitšpies David20
Rozínek Vojtěch02Bai He10
Karabec Ivan01Kobes Kristián10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:118DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírPolanský Tomáš659  3010
2.Šereda PeterSeibert Jakub79-47 3120
3.Bajger OndřejŠtěpánek David659  3030
4.Šereda PeterPolanský Tomáš-91788 3140
5.Pištej ĽubomírŠtěpánek David         
6.Bajger OndřejSeibert Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Polanský Tomáš02
Šereda Peter20Seibert Jakub01
Bajger Ondřej10Štěpánek David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:9221:188TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubMedek Josef556  3010
2.Šimončík JosefJahoda Martin-9858 3120
3.Hanák MartinKošťál Radek-8-8-9  0321
4.Šimončík JosefMedek Josef-1089-1353231
5.Crha JakubKošťál Radek-95-7-4 1332
6.Hanák MartinJahoda Martin6410  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Medek Josef02
Šimončík Josef20Jahoda Martin02
Hanák Martin11Košťál Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12136:166SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikBai He-8-9-6  0301
2.Pavlík TiborReitšpies David9-8-9-2 1302
3.Bindač MiroslavKobes Kristián735  3012
4.Pavlík TiborBai He-810-7-6 1313
5.Klos PatrikKobes Kristián-9-4-4  0314
6.Bindač MiroslavReitšpies David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Bai He20
Pavlík Tibor02Reitšpies David10
Bindač Miroslav10Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9233:194SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekKučera Stanislav143  3010
2.Rezetka RomanNěmeček Jakub-95-6-8 1311
3.Karabec IvanKaucký Petr87-6-7-72312
4.Rezetka RomanKučera Stanislav99-96 3122
5.Čihák MarekKaucký Petr11-674 3132
6.Karabec IvanNěmeček Jakub9-839 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek20Kučera Stanislav02
Rezetka Roman11Němeček Jakub11
Karabec Ivan11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:4184:121DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírMedek Josef086  3010
2.Bajger OndřejKošťál Radek8-7-76-82311
3.Šereda PeterJahoda Martin-8445 3121
4.Bajger OndřejMedek Josef678  3031
5.Pištej ĽubomírJahoda Martin816  3041
6.Šereda PeterKošťál Radek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Medek Josef02
Bajger Ondřej11Košťál Radek10
Šereda Peter10Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:14225:240nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPolanský Tomáš-7-65-9 1301
2.Hanák MartinŠtěpánek David-898-9113211
3.Crha JakubSeibert Jakub88-8-673221
4.Hanák MartinPolanský Tomáš-8-8-8  0322
5.Pavlica MartinSeibert Jakub-3-11-11  0323
6.Crha JakubŠtěpánek David115-810 3133
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Polanský Tomáš20
Hanák Martin11Štěpánek David02
Crha Jakub20Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Vrabec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15175:214TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekSeibert Jakub85-7-783210
2.Jahoda MartinPolanský Tomáš-2-6-9  0311
3.Medek JosefKabelka Tomáš-6-8-5  0312
4.Jahoda MartinSeibert Jakub5-9-8-2 1313
5.Košťál RadekKabelka Tomáš-10769 3123
6.Medek JosefPolanský Tomáš-6-5-8  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Seibert Jakub11
Jahoda Martin02Polanský Tomáš20
Medek Josef02Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:10232:212nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterKučera Stanislav-58-8-10 1301
2.Pištej ĽubomírNěmeček Jakub6106  3011
3.Bajger OndřejKaucký Petr87-75 3121
4.Pištej ĽubomírKučera Stanislav1345  3031
5.Šereda PeterKaucký Petr-139-9-8 1332
6.Bajger OndřejNěmeček Jakub-1096-6-82333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter02Kučera Stanislav11
Pištej Ľubomír20Němeček Jakub11
Bajger Ondřej11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:12209:213nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Bai He-7-8-4  0301
2.Crha JakubReitšpies David-77-15783211
3.Hanák MartinKobes Kristián-73310 3121
4.Pavlica MartinBai He-10-912-4 1322
5.Lebeda Michal ml.Kobes Kristián-9-8-3  0323
6.Hanák MartinReitšpies David6135  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Bai He20
Crha Jakub10Reitšpies David02
Hanák Martin20Kobes Kristián11
Pavlica Martin01   
ŽK Kobes -kopnutí do stolu ŽK+ČK Kobes - úmyslné vyhození míčku mimo hrací prostor ŽK Lebeda Michal st. - zdržování hry, protesty ŽK Reitšpies - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Radim Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:13240:239nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříOlejník Martin8-8-612-42301
2.Bindač MiroslavPalkovský David7-778 3111
3.Klos PatrikKoblížek Martin-76510 3121
4.Bindač MiroslavOlejník Martin-7-9-11  0322
5.Martinko JiříKoblížek Martin65-5-7-62323
6.Klos PatrikPalkovský David5-107-673233
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří02Olejník Martin20
Bindač Miroslav11Palkovský David02
Klos Patrik20Koblížek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12105:151STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanTregler Tomáš-8-9-5  0301
2.Čihák MarekKorbel Petr8-7-58-32302
3.Beneš MichalŠiruček Pavel-7-6-12  0303
4.Rozínek VojtěchTregler Tomáš-7-6-8  0304
5.Rezetka RomanŠiruček Pavel         
6.Beneš MichalKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Tregler Tomáš20
Čihák Marek01Korbel Petr10
Beneš Michal01Širuček Pavel10
Rozínek Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3151:114TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinKaucký Petr7-689 3110
2.Šimončík JosefNěmeček Jakub-8686 3120
3.Crha JakubKučera Stanislav496  3030
4.Šimončík JosefKaucký Petr7-547 3140
5.Hanák MartinKučera Stanislav         
6.Crha JakubNěmeček Jakub         
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
 
 
Kaucký Petr
Němeček Jakub
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin10Kaucký Petr02
Šimončík Josef20Němeček Jakub01
Crha Jakub10Kučera Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12163:183SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejKobes Kristián-89-10-7 1301
2.Pištej ĽubomírBai He10-9-9-12 1302
3.Šereda PeterReitšpies David-3-74-6 1303
4.Pištej ĽubomírKobes Kristián797  3013
5.Bajger OndřejReitšpies David-10-6-9  0314
6.Šereda PeterBai He         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Kobes Kristián11
Pištej Ľubomír11Bai He10
Šereda Peter01Reitšpies David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Jalůvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:11190:195nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalOlejník Martin-5-99-2 1301
2.Rezetka RomanPalkovský David247  3011
3.Čihák MarekFoff Lukáš697  3021
4.Rezetka RomanOlejník Martin-3-9-7  0322
5.Beneš MichalFoff Lukáš-12-8-7  0323
6.Čihák MarekPalkovský David910-8-983233
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal02Olejník Martin20
Rezetka Roman11Palkovský David02
Čihák Marek20Foff Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12119:156STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříŠiruček Pavel-2-88-8 1301
2.Pavlík TiborKorbel Petr-124-14-7 1302
3.Klos PatrikTregler Tomáš-6-5-7  0303
4.Pavlík TiborŠiruček Pavel-6-11-11  0304
5.Martinko JiříTregler Tomáš         
6.Klos PatrikKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Širuček Pavel20
Pavlík Tibor02Korbel Petr10
Klos Patrik01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7199:178SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalKlos Patrik6910  3010
2.Rezetka RomanMartinko Jiří455  3020
3.Čihák MarekBindač Miroslav-811-8-9 1321
4.Rezetka RomanKlos Patrik611-3-673231
5.Beneš MichalBindač Miroslav-6611-8103241
6.Čihák MarekMartinko Jiří         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal20Klos Patrik02
Rezetka Roman20Martinko Jiří01
Čihák Marek01Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:9208:189nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBittner Michal578  3010
2.Palkovský DavidBajger Ondřej8-8-10-8 1311
3.Koblížek MartinŠereda Peter-10-69-8 1312
4.Palkovský DavidBittner Michal1039  3022
5.Olejník MartinŠereda Peter-9-106-6 1323
6.Koblížek MartinBajger Ondřej679  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bittner Michal02
Palkovský David11Bajger Ondřej11
Koblížek Martin11Šereda Peter20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ OstravaRozhodčí:Lesník
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6194:155STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelŠimončík Josef11-83-1073210
2.Tregler TomášPavlica Martin8-1046 3120
3.Demek TomášCrha Jakub6-5-8-6 1321
4.Tregler Tomᚊimončík Josef934  3031
5.Širuček PavelCrha Jakub9611  3041
6.Demek TomášPavlica Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Šimončík Josef02
Tregler Tomáš20Pavlica Martin01
Demek Tomáš01Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:15211:220TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubSeibert Jakub-106-6-7 1301
2.Kaucký PetrKabelka Tomáš3-6-4663211
3.Kučera StanislavPolanský Tomáš-10-42-9 1312
4.Kaucký PetrSeibert Jakub-10772 3122
5.Němeček JakubPolanský Tomáš-4-5-9  0323
6.Kučera StanislavKabelka Tomáš-8-1012-7 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Seibert Jakub11
Kaucký Petr20Kabelka Tomáš11
Kučera Stanislav02Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Kotlorz
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:7194:156SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidMedek Josef-11274 3110
2.Kobes KristiánKošťál Radek-9-7-6  0311
3.Bai HeJahoda Martin1154  3021
4.Kobes KristiánMedek Josef97-7-11113231
5.Reitšpies DavidJahoda Martin5-737 3141
6.Bai HeKošťál Radek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Medek Josef02
Kobes Kristián11Košťál Radek10
Bai He10Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu12. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:216:9248:210STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler Tomᚊereda Peter8-1059 3110
2.Širuček PavelBajger Ondřej249  3020
3.Korbel PetrPištej Ľubomír97-8-4-72321
4.Širuček PavelŠereda Peter-86-7793231
5.Tregler TomášPištej Ľubomír-1194-7-102332
6.Korbel PetrBajger Ondřej973  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Šereda Peter02
Širuček Pavel20Bajger Ondřej02
Korbel Petr11Pištej Ľubomír20
žlutá karta Pištej - nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13148:182TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff LukášCrha Jakub-776-7-42301
2.Olejník MartinŠimončík Josef-107105 3111
3.Palkovský DavidHanák Martin-10-8-7  0312
4.Olejník MartinCrha Jakub-4-7-11  0313
5.Foff LukášHanák Martin-6-5-6  0314
6.Palkovský DavidŠimončík Josef         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Crha Jakub20
Olejník Martin11Šimončík Josef01
Palkovský David01Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6191:150SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HePolanský Tomáš8-464 3110
2.Reitšpies DavidKabelka Tomáš257  3020
3.Kobes KristiánSeibert Jakub96-65 3130
4.Reitšpies DavidPolanský Tomáš9-7-11-8 1331
5.Bai HeSeibert Jakub78-123 3141
6.Kobes KristiánKabelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He20Polanský Tomáš11
Reitšpies David11Kabelka Tomáš01
Kobes Kristián10Seibert Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Petr Bohumský
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Jiří Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4173:144SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrKošťál Radek5107  3010
2.Němeček JakubJahoda Martin879  3020
3.Kučera StanislavMedek Josef696  3030
4.Němeček JakubKošťál Radek-44-1-11 1331
5.Kaucký PetrMedek Josef5-10912 3141
6.Kučera StanislavJahoda Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr20Košťál Radek11
Němeček Jakub11Jahoda Martin01
Kučera Stanislav10Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4190:123SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKučera Stanislav474  3010
2.Kobes KristiánNěmeček Jakub-91056 3120
3.Bai HeTurček Peter6111  3030
4.Málek TomášKučera Stanislav-10-174-8 1331
5.Reitšpies DavidTurček Peter615  3041
6.Bai HeNěmeček Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Kučera Stanislav11
Kobes Kristián10Němeček Jakub01
Bai He10Turček Peter02
Málek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Seibert Karel
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílinská 3490/6 , Ústí nad Labem, OC FórumRozhodčí:Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Fiklík Michael
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:7191:158TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášOlejník Martin12-777 3110
2.Polanský TomášKoblížek Martin5104  3020
3.Seibert JakubFoff Lukáš-10-9-7  0321
4.Polanský TomášOlejník Martin953  3031
5.Kabelka TomášFoff Lukáš-9-8-5  0332
6.Seibert JakubKoblížek Martin855  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš11Olejník Martin02
Polanský Tomáš20Koblížek Martin02
Seibert Jakub11Foff Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14220:230STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekŠiruček Pavel5-5-101583210
2.Valenta JanTregler Tomáš-4-6-2  0311
3.Medek JosefKanta František8-6-99-92312
4.Valenta JanŠiruček Pavel-8-11711-112313
5.Košťál RadekKanta František341  3023
6.Medek JosefTregler Tomáš-5-9-7  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Širuček Pavel11
Valenta Jan02Tregler Tomáš20
Medek Josef02Kanta František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:KOVÁŘ ALEŠ
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:SEDLÁČEK PETR
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7202:165DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejKlos Patrik68-9-943210
2.Pištej ĽubomírPavlík Tibor1077  3020
3.Šereda PeterBindač Miroslav-211-8-10 1321
4.Pištej ĽubomírKlos Patrik35-9-953231
5.Bajger OndřejBindač Miroslav786  3041
6.Šereda PeterPavlík Tibor         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej20Klos Patrik02
Pištej Ľubomír20Pavlík Tibor01
Šereda Peter01Bindač Miroslav11
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:4166:128TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefRezetka Roman-510127 3110
2.Hanák MartinBeneš Michal-9-8-8  0311
3.Crha JakubČihák Marek746  3021
4.Hanák MartinRezetka Roman866  3031
5.Šimončík JosefČihák Marek684  3041
6.Crha JakubBeneš Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef20Rezetka Roman02
Hanák Martin11Beneš Michal10
Crha Jakub10Čihák Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:11170:178nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefOlejník Martin-7-7-5  0301
2.Valenta JanFoff Lukáš85-8-163211
3.Košťál RadekPalkovský David1058  3021
4.Valenta JanOlejník Martin-2-8-5  0322
5.Medek JosefPalkovský David-10-10-7  0323
6.Košťál RadekFoff Lukáš562  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Olejník Martin20
Valenta Jan11Foff Lukáš02
Košťál Radek20Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílinská 3490/6 , Ústí nad Labem, OC FórumRozhodčí:Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu04. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12120:154STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubMorizono Masataka-3-7-9  0301
2.Polanský TomášTregler Tomáš-9-118-9 1302
3.Kabelka Tomᚊiruček Pavel-59-11-82303
4.Polanský TomášMorizono Masataka-11-5-9  0304
5.Seibert JakubŠiruček Pavel         
6.Kabelka TomášTregler Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Morizono Masataka20
Polanský Tomáš02Tregler Tomáš10
Kabelka Tomáš01Širuček Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:96TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPavlík Tibor48-94 3110
2.Hanák MartinKlos Patrik8714  3020
3.Crha JakubBindač Miroslav-7276 3130
4.Hanák MartinPavlík Tibor653  3040
5.Pavlica MartinBindač Miroslav         
6.Crha JakubKlos Patrik         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin10Pavlík Tibor02
Hanák Martin20Klos Patrik01
Crha Jakub10Bindač Miroslav01
Domácí družstvo nepředložilo tištěnou soupisku. Kontrola provedena soupiskou v mobilu vedoucího družstva ve formátu PDF (ne na webu).



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10211:213nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejBeneš Michal-5-6-6  0301
2.Pištej ĽubomírRezetka Roman668  3011
3.Šereda PeterČihák Marek12-698 3121
4.Pištej ĽubomírBeneš Michal659  3031
5.Bajger OndřejČihák Marek-914-99-62332
6.Šereda PeterRezetka Roman-10-410-9 1333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Beneš Michal11
Pištej Ľubomír20Rezetka Roman11
Šereda Peter11Čihák Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1281:139DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Pištej Ľubomír-8-5-4  0301
2.Hort Tomᚊereda Peter-9-3-1  0302
3.Lebeda Michal ml.Bajger Ondřej-67-9-9 1303
4.Hort TomášPištej Ľubomír-5-3-8  0304
5.Brát Karel ml.Bajger Ondřej         
6.Lebeda Michal ml.Šereda Peter         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.01Pištej Ľubomír20
Hort Tomáš02Šereda Peter10
Lebeda Michal ml.01Bajger Ondřej10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:4180:145TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavSeibert Jakub799  3010
2.Martinko JiříVotava Milan425  3020
3.Klimek VojtěchKabelka Tomáš-3-5118-52321
4.Martinko JiříSeibert Jakub966  3031
5.Bindač MiroslavKabelka Tomáš-91159 3141
6.Klimek VojtěchVotava Milan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav20Seibert Jakub02
Martinko Jiří20Votava Milan01
Klimek Vojtěch01Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:8201:163SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanKošťál Radek-6-11-9  0301
2.Beneš MichalJahoda Martin658  3011
3.Čihák MarekValenta Jan5-9811 3121
4.Beneš MichalKošťál Radek-7-9-7  0322
5.Rezetka RomanValenta Jan26-99 3132
6.Čihák MarekMedek Josef454  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Košťál Radek20
Beneš Michal11Jahoda Martin01
Čihák Marek20Valenta Jan02
   Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7207:194DTJ - Slavia Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKaucký Petr595  3010
2.Koblížek MartinKučera Stanislav-8116-7113220
3.Foff LukášNěmeček Jakub-12-712-8 1321
4.Koblížek MartinKaucký Petr810-8-3123231
5.Olejník MartinNěmeček Jakub799  3041
6.Foff LukášKučera Stanislav         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kaucký Petr02
Koblížek Martin20Kučera Stanislav01
Foff Lukáš01Němeček Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:13259:235nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrKobes Kristián74-712 3110
2.Tregler TomášBai He5-9-8573220
3.Širuček PavelReitšpies David-8478 3130
4.Tregler TomášKobes Kristián6-6-7-8 1331
5.Korbel PetrReitšpies David3-12-88-102332
6.Širuček PavelBai He10-11-9-9 1333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr11Kobes Kristián11
Tregler Tomáš11Bai He11
Širuček Pavel11Reitšpies David11
ŽK Kobes - hození raketou ŽK Bai He-nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11217:203nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalSeibert Jakub-7-5-8  0301
2.Čihák MarekVotava Milan5-768 3111
3.Rezetka RomanKabelka Tomáš10-869 3121
4.Čihák MarekSeibert Jakub7-10-92-92322
5.Karabec IvanKabelka Tomáš-108-5-6 1323
6.Rezetka RomanVotava Milan676  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal01Seibert Jakub20
Čihák Marek11Votava Milan02
Rezetka Roman20Kabelka Tomáš11
Karabec Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:10226:192nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek VojtěchKošťál Radek11-8-8-8 1301
2.Martinko JiříMedek Josef5104  3011
3.Bindač MiroslavValenta Jan5-727 3121
4.Martinko JiříKošťál Radek-64-2-10 1322
5.Klimek VojtěchValenta Jan-116-115-92323
6.Bindač MiroslavJahoda Martin576  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klimek Vojtěch02Košťál Radek20
Martinko Jiří11Medek Josef01
Bindač Miroslav20Valenta Jan11
   Jahoda Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:95STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelKučera Stanislav27-94 3110
2.Tregler TomášKaucký Petr557  3020
3.Korbel PetrNěmeček Jakub-8986 3130
4.Tregler TomášKučera Stanislav875  3040
5.Širuček PavelNěmeček Jakub         
6.Korbel PetrKaucký Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Kučera Stanislav02
Tregler Tomáš20Kaucký Petr01
Korbel Petr10Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:46:12142:172SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff LukášBai He10-4-4-7 1301
2.Olejník MartinReitšpies David-650-4-72302
3.Palkovský DavidMálek Tomáš-108-78-92303
4.Olejník MartinBai He8-6-8-3 1304
5.Foff LukášMálek Tomáš         
6.Palkovský DavidReitšpies David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš01Bai He20
Olejník Martin02Reitšpies David10
Palkovský David01Málek Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí:Bouček
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14118:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukᚊiruček Pavel-5-8-6  0301
2.Olejník MartinDemek Tomáš-875-933211
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-5-8-3  0312
4.Olejník MartinŠiruček Pavel-8-8-4  0313
5.Foff LukášTregler Tomáš-3-4-6  0314
6.Palkovský DavidDemek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Širuček Pavel20
Olejník Martin11Demek Tomáš01
Palkovský David01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9224:181SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKlos Patrik44-53 3110
2.Kaucký PetrKlimek Vojtěch4810  3020
3.Kučera StanislavBindač Miroslav-10-938-112321
4.Kaucký PetrKlos Patrik-9-94683231
5.Němeček JakubBindač Miroslav-3-5-8  0332
6.Kučera StanislavKlimek Vojtěch935  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub11Klos Patrik02
Kaucký Petr20Klimek Vojtěch02
Kučera Stanislav11Bindač Miroslav20
ŽK - Bindač - úmyslně rozšlápnutý míč



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:12252:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeBeneš Michal9-73-993210
2.Kobes KristiánRezetka Roman8-8-10-8 1311
3.Reitšpies DavidČihák Marek9-1079 3121
4.Kobes KristiánBeneš Michal8-54-10-92322
5.Bai HeČihák Marek-8-846-62323
6.Reitšpies DavidRezetka Roman683  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Beneš Michal11
Kobes Kristián02Rezetka Roman11
Reitšpies David20Čihák Marek11
Kobes - ŽK - hození pálky Kobes - ČK,ŽK - odpálení míčku Bai He - ŽK - odpálení



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Jiří Novák
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13146:201DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPištej Ľubomír-7-3-8  0301
2.Polanský TomášBajger Ondřej97-149 3111
3.Kabelka Tomᚊereda Peter-99-5-7 1312
4.Polanský TomášPištej Ľubomír8-7-911-92313
5.Seibert JakubŠereda PeterWO    0314
6.Kabelka TomášBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Pištej Ľubomír20
Polanský Tomáš11Bajger Ondřej01
Kabelka Tomáš01Šereda Peter10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15170:221TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefCrha Jakub13-4-5-9 1301
2.Košťál RadekPavlica Martin7-9-2973211
3.Blinka MichalHanák Martin-8-2-6  0312
4.Košťál RadekCrha Jakub-3767 3122
5.Medek JosefHanák Martin-5-8-9  0323
6.Blinka MichalPavlica Martin-7-6-6  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Crha Jakub11
Košťál Radek20Pavlica Martin11
Blinka Michal02Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9252:214SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášKlos Patrik-913-7993210
2.Bai HeKlimek Vojtěch1147  3020
3.Reitšpies DavidBindač Miroslav4-811-7-112321
4.Bai HeKlos Patrik124-85 3131
5.Málek TomášBindač Miroslav7-7-9-10 1332
6.Reitšpies DavidKlimek Vojtěch727  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš11Klos Patrik02
Bai He20Klimek Vojtěch02
Reitšpies David11Bindač Miroslav20
ŽK - Málek - úder pálkou do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1295:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubBeneš Michal-3-5-9  0301
2.Kučera StanislavRezetka Roman-18-6-4 1302
3.Kaucký PetrČihák Marek-38-5-9 1303
4.Kučera StanislavBeneš Michal-38-6-8 1304
5.Němeček JakubČihák Marek         
6.Kaucký PetrRezetka Roman         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Beneš Michal20
Kučera Stanislav02Rezetka Roman10
Kaucký Petr01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13142:188DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinPištej Ľubomír-7-10-9  0301
2.Medek JosefŠereda Peter8-2-37-52302
3.Košťál RadekBajger Ondřej810-78 3112
4.Medek JosefPištej Ľubomír-6-5-4  0313
5.Jahoda MartinBajger Ondřej-83-3-6 1314
6.Košťál RadekŠereda Peter         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Pištej Ľubomír20
Medek Josef02Šereda Peter10
Košťál Radek10Bajger Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:12151:173TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček PavelHanák Martin-8-15-7 1301
2.Polanský TomášPavlica Martin3133  3011
3.Karásek VítCrha Jakub-6-6-2  0312
4.Polanský TomášHanák Martin438  3022
5.Zajíček PavelCrha Jakub-6-8-7  0323
6.Karásek VítPavlica Martin-11-2-6  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zajíček Pavel02Hanák Martin11
Polanský Tomáš20Pavlica Martin11
Karásek Vít02Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4173:130DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírČihák Marek9-788 3110
2.Bajger OndřejRezetka Roman744  3020
3.Šereda PeterBeneš Michal-7-75-4 1321
4.Bajger OndřejČihák Marek639  3031
5.Pištej ĽubomírBeneš Michal5144  3041
6.Šereda PeterRezetka Roman         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Čihák Marek02
Bajger Ondřej20Rezetka Roman01
Šereda Peter01Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:313:13228:234TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Polanský Tomáš-9-8-4  0301
2.Hanák MartinSeibert Jakub-55-8993211
3.Crha JakubKabelka Tomáš875  3021
4.Hanák MartinPolanský Tomáš-6-74-11 1322
5.Lebeda Michal ml.Kabelka Tomáš-2-8-4  0323
6.Crha JakubSeibert Jakub6-68-763233
7.Crha Jakub
Hanák Martin
 
 
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
 
 
787  3043

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lebeda Michal ml.02Polanský Tomáš20
Hanák Martin11Seibert Jakub02
Crha Jakub20Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2144:104DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírČihák Marek564  3010
2.Bajger OndřejRezetka Roman1158  3020
3.Šereda PeterBeneš Michal-57-47103230
4.Bajger OndřejČihák Marek685  3040
5.Pištej ĽubomírBeneš Michal         
6.Šereda PeterRezetka Roman         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Čihák Marek02
Bajger Ondřej20Rezetka Roman01
Šereda Peter10Beneš Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13135:179TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Kabelka Tomáš-66-6-4 1301
2.Hanák MartinPolanský Tomáš-8-4-4  0302
3.Crha JakubSeibert Jakub-126-2-6 1303
4.Hanák MartinKabelka Tomáš68-115 3113
5.Lebeda Michal ml.Seibert Jakub-5-5-7  0314
6.Crha JakubPolanský Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Kabelka Tomáš11
Hanák Martin11Polanský Tomáš10
Crha Jakub01Seibert Jakub20
ŹK - Hanák Martin - Vulgární výraz



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12125:163DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPištej Ľubomír-3-8-5  0301
2.Beneš MichalBajger Ondřej3-10-4-8 1302
3.Čihák MarekŠereda Peter9-3-14-7 1303
4.Beneš MichalPištej Ľubomír-8-658-52304
5.Rezetka RomanŠereda Peter         
6.Čihák MarekBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Pištej Ľubomír20
Beneš Michal02Bajger Ondřej10
Čihák Marek01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novák František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Šulc Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5179:130TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášCrha Jakub5-364 3110
2.Kabelka TomášHanák Martin756  3020
3.Seibert JakubPavlica Martin8-1126 3130
4.Kabelka TomášCrha Jakub3-9-6-7 1331
5.Polanský TomášPavlica Martin669  3041
6.Seibert JakubHanák Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Crha Jakub11
Kabelka Tomáš11Hanák Martin01
Seibert Jakub10Pavlica Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Holub Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí:Jedlička Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:14230:235TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášHanák Martin-109-88103210
2.Kabelka TomášPavlica Martin-7-5115-72311
3.Seibert JakubCrha Jakub-7-108-8 1312
4.Kabelka TomášHanák Martin-7-85-9 1313
5.Polanský TomášLebeda Michal ml.857  3023
6.Seibert JakubPavlica Martin3-8-7-5 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Hanák Martin11
Kabelka Tomáš02Pavlica Martin20
Seibert Jakub02Crha Jakub10
   Lebeda Michal ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:12251:227TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinPolanský Tomáš-11-7-5  0301
2.Crha JakubKabelka Tomáš4-76-723211
3.Pavlica MartinSeibert Jakub-1076-1353221
4.Crha JakubPolanský Tomáš89-86 3131
5.Hanák MartinSeibert Jakub-10-1214-7 1332
6.Pavlica MartinKabelka Tomáš-6953 3142
7.