Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Skácelík František
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33358:455TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-3-4-7  0301
2.Lokaj Roman
Wawrosz Pavel
 
 
Lebeda Michal ml.
Pavlica Martin
 
 
-811-10-2 1302
3.Lokaj RomanPavlica Martin-7-7-5  0303
4.Wawrosz PavelLebeda Michal ml.-4-6-9  0304
5.Sikora FilipBuben Vlastimil-7-3-8  0305
6.Revay RadomírHort Tomáš8-2-8-5 1306
7.Wawrosz PavelPavlica Martin-9-9-9  0307
8.Sikora FilipLebeda Michal ml.69-69 3117
9.Revay RadomírBuben Vlastimil-8-6-7  0318
10.Lokaj RomanHort Tomáš93-910 3128
11.Sikora FilipPavlica Martin-710-7-7 1329
12.Revay RadomírLebeda Michal ml.9-924 3139
13.Lokaj RomanBuben Vlastimil-9-10-5  03310
14.Wawrosz PavelHort Tomáš         
15.Revay RadomírPavlica Martin         
16.Lokaj RomanLebeda Michal ml.         
17.Wawrosz PavelBuben Vlastimil         
18.Sikora FilipHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lokaj Roman12Pavlica Martin30
Wawrosz Pavel02Lebeda Michal ml.12
Sikora Filip12Buben Vlastimil30
Revay Radomír12Hort Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25566:526SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Didukh Viktor
Novák David
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
-8-4-9  0301
2.Tymofieiev Oleksandr
Trunov Mykhailo
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
12-25-943211
3.Trunov MykhailoŠtrof Vojtěch37-105 3121
4.Didukh ViktorPřistál Tomáš949  3031
5.Novák DavidČopián Ondřej-6-10-5  0332
6.Tymofieiev OleksandrGregořica Radek-8-67753242
7.Didukh ViktorŠtrof Vojtěch-7-10210-72343
8.Novák DavidPřistál Tomáš-8-117-3 1344
9.Tymofieiev OleksandrČopián Ondřej-8995 3154
10.Trunov MykhailoGregořica Radek2139  3064
11.Možíš KarelŠtrof Vojtěch-9-3-9  0365
12.Tymofieiev OleksandrPřistál Tomáš-9577 3175
13.Trunov MykhailoČopián Ondřej1077  3085
14.Didukh ViktorGregořica Radek10-9911 3195
15.Tymofieiev OleksandrŠtrof Vojtěch-7-10137932105
16.Trunov MykhailoPřistál Tomáš5-128  21  
17.Didukh ViktorČopián Ondřej         
18.Možíš KarelGregořica Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trunov Mykhailo30Štrof Vojtěch22
Didukh Viktor21Přistál Tomáš12
Novák David02Čopián Ondřej12
Tymofieiev Oleksandr40Gregořica Radek03
Možíš Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Strbik Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31704:642SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
-10-59-8 1301
2.Kratochvíl Michal
Škopec Oliver
 
 
Štofka Filip
Šmerda Marek
 
 
-9-984-102302
3.Kratochvíl MichalŽoldoš Petr6-7-11-7 1303
4.Škopec OliverŠmerda Marek109-124 3113
5.Rozínek VojtěchHandl Petr74-87 3123
6.Karabec IvanŠtofka Filip5511  3033
7.Škopec OliverŽoldoš Petr-11-6-4  0334
8.Rozínek VojtěchŠmerda Marek877  3044
9.Karabec IvanHandl Petr478  3054
10.Kratochvíl MichalŠtofka Filip689  3064
11.Rozínek VojtěchŽoldoš Petr10-957 3174
12.Karabec IvanŠmerda Marek-108-511-92375
13.Kratochvíl MichalHandl Petr155-9-6-102376
14.Škopec OliverŠtofka Filip-129-6-9 1377
15.Karabec IvanŽoldoš Petr6-8-9983287
16.Kratochvíl MichalŠmerda Marek-7-7-10  0388
17.Škopec OliverHandl Petr2810  3098
18.Rozínek VojtěchŠtofka Filip7-9-105732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Michal13Žoldoš Petr22
Škopec Oliver22Šmerda Marek22
Rozínek Vojtěch40Handl Petr13
Karabec Ivan31Štofka Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31676:617TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Martinko Jiří
 
 
Kowal René
Merta Jakub
 
 
5-54-1033210
2.Klimek Vojtěch
Holaň Pavel
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
6-99-10-62311
3.Klimek VojtěchMarek David-6-9-5  0312
4.Holaň PavelKadlček Michal-5-5-6  0313
5.Tomica DanielKowal René10-3-58-82314
6.Martinko JiříMerta Jakub49-86 3124
7.Holaň PavelMarek David-676-8-142325
8.Tomica DanielKadlček Michal4-10-9-9 1326
9.Martinko JiříKowal René8-788 3136
10.Klimek VojtěchMerta Jakub295  3046
11.Tomica DanielMarek David9-10-6-9 1347
12.Martinko JiříKadlček Michal889  3057
13.Klimek VojtěchKowal René794  3067
14.Holaň PavelMerta Jakub97-93 3177
15.Martinko JiříMarek David1041  3087
16.Klimek VojtěchKadlček Michal14-9-9-9 1388
17.Holaň PavelKowal René-558-9113298
18.Tomica DanielMerta Jakub992  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimek Vojtěch22Marek David31
Holaň Pavel22Kadlček Michal31
Tomica Daniel13Kowal René13
Martinko Jiří40Merta Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Vrňák Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:26647:602SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo František
Schwarzer Antonín
 
 
Orlowski Milan
Panský Jindřich
 
 
-4616-9113210
2.Obešlo Marek
Turček Peter
 
 
Havlík Tomáš
Javůrek Petr
 
 
639  3020
3.Schwarzer AntonínPanský Jindřich-61487 3130
4.Obešlo FrantišekOrlowski Milan-118-98-32331
5.Turček PeterHavlík Tomáš10-9-6-9 1332
6.Obešlo MarekJavůrek Petr3109  3042
7.Obešlo FrantišekPanský Jindřich-6-51310-52343
8.Turček PeterOrlowski Milan-106-89-62344
9.Obešlo MarekHavlík Tomáš551  3054
10.Schwarzer AntonínJavůrek Petr7-7-75103264
11.Turček PeterPanský Jindřich9-7-8-1 1365
12.Obešlo MarekOrlowski Milan1763  3075
13.Schwarzer AntonínHavlík Tomáš9-53-8-92376
14.Obešlo FrantišekJavůrek Petr-4-49843286
15.Obešlo MarekPanský Jindřich388  3096
16.Schwarzer AntonínOrlowski Milan10-9710 31106
17.Obešlo FrantišekHavlík Tomáš76-5-8 22  
18.Turček PeterJavůrek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarzer Antonín31Panský Jindřich22
Obešlo František12Orlowski Milan22
Turček Peter03Havlík Tomáš21
Obešlo Marek40Javůrek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Fausek Jiří
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Rochowanski Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:32373:474KST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holáň Jan
Šmatlák Jiří
 
 
Gavlas Antonín ml.
Gavlas Petr
 
 
99-86 3110
2.Marat Petr
Průša David
 
 
Pavlovský Lukáš
Polák Michal
 
 
-5-8-9  0311
3.Průša DavidGavlas Antonín ml.-6-9-1  0312
4.Marat PetrPolák Michal-8-4-9  0313
5.Šmatlák JiříPavlovský Lukáš-5-796-102314
6.Holáň JanGavlas Petr987  3024
7.Marat PetrGavlas Antonín ml.-2-3-6  0325
8.Šmatlák JiříPolák Michal-3-9-7  0326
9.Holáň JanPavlovský Lukáš710-912 3136
10.Průša DavidGavlas Petr-10-10-8  0337
11.Šmatlák JiříGavlas Antonín ml.-6-4-8  0338
12.Holáň JanPolák Michal1295  3048
13.Průša DavidPavlovský Lukáš-9-4-10  0349
14.Marat PetrGavlas Petr-8-6-1  03410
15.Holáň JanGavlas Antonín ml.         
16.Průša DavidPolák Michal         
17.Marat PetrPavlovský Lukáš         
18.Šmatlák JiříGavlas Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David03Gavlas Antonín ml.30
Marat Petr03Polák Michal21
Šmatlák Jiří03Pavlovský Lukáš21
Holáň Jan30Gavlas Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy