Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Oleksík Josef
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35652:646SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Gorecki Jan
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Vaculovič Libor
 
 
-934-8-112301
2.Kratochvíl Michal
Karabec Ivan
 
 
Didukh Viktor
Trunov Mykhailo
 
 
9104  3011
3.Rozínek VojtěchDidukh Viktor8108  3021
4.Gorecki JanTymofieiev Oleksandr-9-6-8  0322
5.Kratochvíl MichalVaculovič Libor-15768 3132
6.Karabec IvanTrunov Mykhailo-73115 3142
7.Gorecki JanDidukh Viktor-6-10-6  0343
8.Kratochvíl MichalTymofieiev Oleksandr910-8-7-72344
9.Karabec IvanVaculovič Libor5-8710 3154
10.Rozínek VojtěchTrunov Mykhailo-136-4793264
11.Kratochvíl MichalDidukh Viktor19-7-9-62365
12.Karabec IvanTymofieiev Oleksandr10116  3075
13.Rozínek VojtěchVaculovič Libor-119-7-4 1376
14.Mikolašík MichalTrunov Mykhailo-119-6-10 1377
15.Karabec IvanDidukh Viktor1033  3087
16.Rozínek VojtěchTymofieiev Oleksandr-5-8-8  0388
17.Mikolašík MichalVaculovič Libor-10-7-9  0389
18.Kratochvíl MichalTrunov Mykhailo-4-912-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch22Didukh Viktor22
Gorecki Jan02Tymofieiev Oleksandr31
Kratochvíl Michal13Vaculovič Libor22
Karabec Ivan40Trunov Mykhailo22
Mikolašík Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16413:315TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Jiří
Klimek Vojtěch
 
 
Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
3-610-693210
2.Karásek Karel
Holaň Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Klimek VojtěchSikora Filip65-39 3130
4.Martinko JiříLokaj Roman13-4-8-7 1331
5.Holaň PavelWawrosz Pavel-8-7-8  0332
6.Karásek KarelWO    3042
7.Martinko JiříSikora Filip8-996 3152
8.Holaň PavelLokaj Roman248  3062
9.Karásek KarelWawrosz PavelWO    0363
10.Klimek VojtěchWO    3073
11.Holaň PavelSikora Filip498  3083
12.Karásek KarelLokaj RomanWO    0384
13.Klimek VojtěchWawrosz Pavel1088  3094
14.Martinko JiříWO    30104
15.Karásek KarelSikora Filip         
16.Klimek VojtěchLokaj Roman         
17.Martinko JiříWawrosz Pavel         
18.Holaň Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klimek Vojtěch20Sikora Filip03
Martinko Jiří11Lokaj Roman11
Holaň Pavel21Wawrosz Pavel11
WO42WO24



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Hrunka Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36600:629TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Petr
Hort Tomáš
 
 
Hrnčiřík Jan
Hlaváček Tomáš
 
 
99-3-5-62301
2.Lebeda Michal ml.
Buben Vlastimil
 
 
Holáň Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
-7-4-8  0302
3.Buben VlastimilHoláň Jan8-692 3112
4.Hort TomášHrnčiřík Jan2-8-75-122313
5.Brož PetrŠedivý Zdeněk-10-119-12 1314
6.Lebeda Michal ml.Hlaváček Tomáš875  3024
7.Hort TomášHoláň Jan-3759 3134
8.Brož PetrHrnčiřík Jan-69-6-10 1335
9.Lebeda Michal ml.Šedivý Zdeněk4-9811 3145
10.Buben VlastimilHlaváček Tomáš5-7-10883255
11.Brož PetrHoláň Jan102-6-9-62356
12.Lebeda Michal ml.Hrnčiřík Jan8-47-9-72357
13.Buben VlastimilŠedivý Zdeněk6-5-6-10 1358
14.Hort TomášHlaváček Tomáš9-94-10-32359
15.Lebeda Michal ml.Holáň Jan8-899 3169
16.Buben VlastimilHrnčiřík Jan-3-1-10  03610
17.Hort Tomᚊedivý Zdeněk-56   11  
18.Brož PetrHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buben Vlastimil22Holáň Jan13
Hort Tomáš12Hrnčiřík Jan40
Brož Petr03Šedivý Zdeněk21
Lebeda Michal ml.31Hlaváček Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Šťastný Daniel
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36547:584SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-10-7-11  0301
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Schwarzer Antonín
Turček Peter
 
 
-8-7-5  0302
3.Přistál TomášObešlo Marek-2-989-92303
4.Bělohlávek DominikSchwarzer Antonín-5-4-13  0304
5.Čopián OndřejTurček Peter-7-95633214
6.Štrof VojtěchMálek Tomáš868  3024
7.Bělohlávek DominikObešlo Marek-3-4-7  0325
8.Čopián OndřejSchwarzer Antonín-7-11-5  0326
9.Štrof VojtěchTurček Peter335  3036
10.Přistál TomášMálek Tomáš8-4-314-52337
11.Čopián OndřejObešlo Marek7-8-8-7 1338
12.Štrof VojtěchSchwarzer Antonín375  3048
13.Přistál TomášTurček Peter-8-461063258
14.Bělohlávek DominikMálek Tomáš-4-2-8  0359
15.Štrof VojtěchObešlo Marek779  3069
16.Přistál TomášSchwarzer Antonín3-46-873279
17.Bělohlávek DominikTurček Peter-88-10-10 13710
18.Čopián OndřejMálek Tomáš6-87  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přistál Tomáš22Obešlo Marek31
Bělohlávek Dominik04Schwarzer Antonín22
Čopián Ondřej12Turček Peter13
Štrof Vojtěch40Málek Tomáš21
Turček Peter - ŽK - zdržování



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32647:619TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Pavlovský Lukáš
Gavlas Antonín ml.
 
 
-176-9373210
2.Skála Radek
Šmerda Marek
 
 
Gavlas Petr
Polák Michal
 
 
7-99-10-62311
3.Žoldoš PetrGavlas Antonín ml.-118-5-6 1312
4.Šmerda MarekPolák Michal85-46 3122
5.Skála RadekPavlovský Lukáš-5-98-6 1323
6.Handl PetrGavlas Petr714-813 3133
7.Šmerda MarekGavlas Antonín ml.4-9-6-5 1334
8.Skála RadekPolák Michal-11-2-4  0335
9.Handl PetrPavlovský Lukáš58-105 3145
10.Žoldoš PetrGavlas Petr103-99 3155
11.Skála RadekGavlas Antonín ml.-4-7-7  0356
12.Handl PetrPolák Michal5-7-8953266
13.Žoldoš PetrPavlovský Lukáš9-613 3176
14.Šmerda MarekGavlas Petr767  3086
15.Handl PetrGavlas Antonín ml.10-109-573296
16.Žoldoš PetrPolák Michal-85-9-8 1397
17.Šmerda MarekPavlovský Lukáš798  30107
18.Skála RadekGavlas Petr-8-85  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žoldoš Petr22Gavlas Antonín ml.31
Šmerda Marek31Polák Michal22
Skála Radek03Pavlovský Lukáš13
Handl Petr40Gavlas Petr03
ŽK - Pavlovský - zápas č. 17 - hození pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Štrof Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36593:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Merta Jakub
 
 
Orlowski Milan
Panský Jindřich
 
 
-4-7-7  0301
2.Kadlček Michal
Marek David
 
 
Havlík Tomáš
Javůrek Petr
 
 
5-948 3111
3.Kadlček MichalPanský Jindřich-135-9-10 1312
4.Kowal RenéOrlowski Milan1110-49 3122
5.Vrba JanHavlík Tomáš-6-10-5  0323
6.Marek DavidJavůrek Petr967  3033
7.Kowal RenéPanský Jindřich-13-1-7  0334
8.Vrba JanOrlowski Milan-6-7-6  0335
9.Marek DavidHavlík Tomáš4-942 3145
10.Kadlček MichalJavůrek Petr999  3055
11.Vrba JanPanský Jindřich-6-99-6 1356
12.Marek DavidOrlowski Milan-5447 3166
13.Kadlček MichalHavlík Tomáš-5-10-6  0367
14.Kowal RenéJavůrek Petr-6-8-6  0368
15.Marek DavidPanský Jindřich-117-4443278
16.Kadlček MichalOrlowski Milan-108410 3188
17.Kowal RenéHavlík Tomáš9-55-373298
18.Vrba JanJavůrek Petr9-7-7-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Michal22Panský Jindřich31
Kowal René22Orlowski Milan13
Vrba Jan04Havlík Tomáš22
Marek David40Javůrek Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy