Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Vaculovičová Klára
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Harna Tomas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Bouda Pavel
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34623:635TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Vybíral Filip
 
 
Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
1512-79 3110
2.Bako Radim
Svoboda Lukáš
 
 
Toufar Jan
Chrást Roman
 
 
-11-10711103220
3.Svoboda LukášChrást Roman5-9-10-9 1321
4.Bako RadimSkála Radek8-74-9-112322
5.Vybíral FilipŠenkapoul Petr-68-7-8 1323
6.Dudík LubošToufar Jan953  3033
7.Bako RadimChrást Roman-59-5-7 1334
8.Vybíral FilipSkála Radek9-5-9-2 1335
9.Dudík LubošŠenkapoul Petr958  3045
10.Svoboda LukášToufar Jan587  3055
11.Vybíral FilipChrást Roman-79-9-4 1356
12.Dudík LubošSkála Radek556  3066
13.Svoboda Lukᚊenkapoul Petr-2-5126-102367
14.Bako RadimToufar Jan-988-8-72368
15.Dudík LubošChrást Roman64-48 3178
16.Svoboda LukášSkála Radek-9-5-8  0379
17.Bako RadimŠenkapoul Petr10-3-10-7 13710
18.Vybíral FilipToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Lukáš13Chrást Roman31
Bako Radim04Skála Radek31
Vybíral Filip03Šenkapoul Petr31
Dudík Luboš40Toufar Jan12
zl. karta Svoboda Lukas - hozeni raketou. opozdene zahajeni z duvodu pozdniho konce predchoziho utkani (1.liga zen).



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Kleckr Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Schwarzer Antonín
Datum dle rozpisu19. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28624:546TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Janoušek Přemek
 
 
Štofka Filip
Komorovský Róbert
 
 
-78-3-9 1301
2.Hoferik Petr
Růžička Filip
 
 
Bíza Martin
Flíbor Zbyněk
 
 
-910-6-10 1302
3.Hort PavelŠtofka Filip946  3012
4.Janoušek PřemekFlíbor Zbyněk478  3022
5.Růžička FilipKomorovský Róbert10-9-10273232
6.Hoferik PetrBíza Martin-68-7-4 1333
7.Janoušek PřemekŠtofka Filip-9623 3143
8.Růžička FilipFlíbor Zbyněk-67-9-6 1344
9.Hoferik PetrKomorovský Róbert3-1282 3154
10.Hort PavelBíza Martin5-989 3164
11.Růžička FilipŠtofka Filip476  3074
12.Hoferik PetrFlíbor Zbyněk6-8-6-5 1375
13.Hort PavelKomorovský Róbert843  3085
14.Janoušek PřemekBíza Martin6-8-9-3 1386
15.Hoferik PetrŠtofka Filip86-68 3196
16.Hort PavelFlíbor Zbyněk-9-118-9 1397
17.Janoušek PřemekKomorovský Róbert94-107 31107
18.Růžička FilipBíza Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hort Pavel31Štofka Filip04
Janoušek Přemek31Flíbor Zbyněk31
Růžička Filip21Komorovský Róbert04
Hoferik Petr22Bíza Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24564:497DTJ-Slavia Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
9118  3010
2.Šlapák Miloš
Lamr Martin
 
 
Tobola Petr
Maršálek Vladimír
 
 
6-11-9-7 1311
3.Bittner MichalMaršálek Vladimír57-5-233221
4.Lučan MartinTobola Petr108-5-5113231
5.Lamr MartinGřunděl Matěj9-8-7-6 1332
6.Šlapák MilošVaňous Jiří369  3042
7.Lučan MartinMaršálek Vladimír-6-9-8  0343
8.Lamr MartinTobola Petr-9-106-3 1344
9.Šlapák MilošGřunděl Matěj256  3054
10.Bittner MichalVaňous Jiří548  3064
11.Lamr MartinMaršálek Vladimír-10-8-6  0365
12.Šlapák MilošTobola Petr-5283 3175
13.Bittner MichalGřunděl Matěj6-8-77-122376
14.Lučan MartinVaňous Jiří573  3086
15.Šlapák MilošMaršálek Vladimír5106  3096
16.Bittner MichalTobola Petr8-769 31106
17.Lučan MartinGřunděl Matěj6    10  
18.Lamr MartinVaňous Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bittner Michal31Maršálek Vladimír22
Lučan Martin21Tobola Petr13
Lamr Martin03Gřunděl Matěj21
Šlapák Miloš40Vaňous Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Šimek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Neumann Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Macík Antonín
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13437:302EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Janoštík Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Knybel Kamil
Kratochvíl Tomáš
 
 
5-3810 3120
3.Rybár PetrKnybel Kamil-713-8-10 1321
4.Janoštík PetrKratochvíl Tomáš-1512-71073231
5.Matějíček MilošVincek Martin329  3041
6.Matějíček MartinWO    3051
7.Janoštík PetrKnybel Kamil-10-4-5  0352
8.Matějíček MilošKratochvíl Tomáš-5-3-2  0353
9.Matějíček MartinVincek Martin445  3063
10.Rybár PetrWO    3073
11.Matějíček MilošKnybel Kamil4810  3083
12.Matějíček MartinKratochvíl Tomáš8-6108 3193
13.Rybár PetrVincek Martin533  30103
14.Janoštík Petr         
15.Matějíček MartinKnybel Kamil         
16.Rybár PetrKratochvíl Tomáš         
17.Janoštík PetrVincek Martin         
18.Matějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rybár Petr11Knybel Kamil21
Janoštík Petr11Kratochvíl Tomáš12
Matějíček Miloš21Vincek Martin03
Matějíček Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30298:399TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
Buba Ondřej
Tomica Daniel
 
 
-4-10-7  0301
2.Olejník Petr ml.
Vlach Martin
 
 
Lapisz Břetislav
Martinko Tomáš
 
 
-96-9-3 1302
3.Skopal DaliborTomica Daniel-812-16-62303
4.Vlach MartinDzida Jan-7-12-8  0304
5.Olejník JakubMartinko Tomáš947  3014
6.Skalský OndřejLapisz Břetislav-88-4-11 1315
7.Vlach MartinTomica Daniel-5-88-9 1316
8.Olejník JakubDzida Jan-6-3-8  0317
9.Skalský OndřejMartinko Tomáš-10-9-7  0318
10.Skopal DaliborLapisz Břetislav-5-11-4  0319
11.Olejník JakubTomica Daniel-3-6-6  03110
12.Skalský OndřejDzida Jan         
13.Skopal DaliborMartinko Tomáš         
14.Vlach MartinLapisz Břetislav         
15.Skalský OndřejTomica Daniel         
16.Skopal DaliborDzida Jan         
17.Vlach MartinMartinko Tomáš         
18.Olejník JakubLapisz Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skopal Dalibor02Tomica Daniel30
Vlach Martin02Dzida Jan20
Olejník Jakub12Martinko Tomáš11
Skalský Ondřej02Lapisz Břetislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28586:477KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Lapčík Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Koldas Tomáš
Smoček Libor
 
 
Volný Karel
Medvecký Ján
 
 
-4-6-6  0311
3.Lapčík OndřejVolný Karel-6-738-62312
4.Koldas TomášMikolašík Michal-9-75-7 1313
5.Smýkal TomášMedvecký Ján-8476 3123
6.Smoček LiborWO    3033
7.Koldas TomášVolný Karel-6-27-2 1334
8.Smýkal TomášMikolašík Michal72-7-773244
9.Smoček LiborMedvecký Ján-10-978-62345
10.Lapčík OndřejWO    3055
11.Smýkal TomášVolný Karel-85104 3165
12.Smoček LiborMikolašík Michal-6-45-8 1366
13.Lapčík OndřejMedvecký Ján3-329 3176
14.Koldas TomášWO    3086
15.Smoček LiborVolný Karel-6989 3196
16.Lapčík OndřejMikolašík Michal-6-6-6  0397
17.Koldas TomášMedvecký Ján-311814 31107
18.Smýkal TomášWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lapčík Ondřej12Volný Karel22
Koldas Tomáš12Mikolašík Michal31
Smýkal Tomáš30Medvecký Ján13
Smoček Libor12   
WO40WO04
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy