Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16502:390TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučko Martin
Šenkapoul Petr
 
 
Přikryl Aleš
Svoboda Lukáš
 
 
-117-58113210
2.Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
Vybíral Filip
Zukal Adam
 
 
318-84 3120
3.Sigmund IvoPřikryl Aleš-73-10-8 1321
4.Lučko MartinSvoboda Lukáš-11-364113231
5.Šenkapoul PetrVybíral Filip6-75-8113241
6.Chrást RomanZukal Adam-9818 3151
7.Lučko MartinPřikryl Aleš-5-989-92352
8.Šenkapoul PetrSvoboda Lukáš659  3062
9.Chrást RomanVybíral Filip322  3072
10.Sigmund IvoZukal Adam765  3082
11.Šenkapoul PetrPřikryl Aleš38-7-783292
12.Chrást RomanSvoboda Lukáš383  30102
13.Sigmund IvoVybíral Filip275  30  
14.Lučko MartinZukal Adam         
15.Chrást RomanPřikryl Aleš         
16.Sigmund IvoSvoboda Lukáš         
17.Lučko MartinVybíral Filip         
18.Šenkapoul PetrZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo11Přikryl Aleš21
Lučko Martin11Svoboda Lukáš03
Šenkapoul Petr30Vybíral Filip02
Chrást Roman30Zukal Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Fischerová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33433:496TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíza Martin
Flíbor Zbyněk
 
 
Hort Pavel
Mesaroš Jakub
 
 
102-48 3110
2.Kozubík Pavel
Štofka Filip
 
 
Hoferik Petr
Růžička Filip
 
 
-10-97-6 1311
3.Kozubík PavelHoferik Petr-6-4-6  0312
4.Flíbor ZbyněkMesaroš Jakub-49-9-9 1313
5.Bíza MartinHort Pavel11-8-9593223
6.Štofka FilipRůžička Filip396  3033
7.Flíbor ZbyněkHoferik Petr-5-77-8 1334
8.Bíza MartinMesaroš Jakub-1010-9-9 1335
9.Štofka FilipHort Pavel-9-98-12 1336
10.Kozubík PavelRůžička Filip-99-9-7 1337
11.Bíza MartinHoferik Petr-9-4-9  0338
12.Štofka FilipMesaroš Jakub-4-37-6 1339
13.Fischer KarelHort Pavel7-1-9-10 13310
14.Flíbor ZbyněkRůžička Filip         
15.Štofka FilipHoferik Petr         
16.Fischer KarelMesaroš Jakub         
17.Flíbor ZbyněkHort Pavel         
18.Bíza MartinRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozubík Pavel02Hoferik Petr30
Flíbor Zbyněk02Mesaroš Jakub30
Bíza Martin12Hort Pavel21
Štofka Filip12Růžička Filip11
Fischer Karel01   
z. č. 13 - S - Fischer za Kozubík



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové CRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Židek Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36670:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Gřunděl Matěj
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
7-94-4103210
2.Maršálek Vladimír
Pěnkava Pavel
 
 
Lamr Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
-6-9-5  0311
3.Maršálek VladimírŠlapák Miloš10-9-9483221
4.Pěnkava PavelBittner Michal8-7-8-9 1322
5.Gřunděl MatějBělohlávek Dominik6-1-9-6 1323
6.Tobola PetrLamr Martin1072  3033
7.Pěnkava PavelŠlapák Miloš9-96-6-72334
8.Gřunděl MatějBittner Michal-10-118983244
9.Tobola PetrBělohlávek Dominik-95511 3154
10.Maršálek VladimírLamr Martin69-106 3164
11.Gřunděl MatějŠlapák Miloš-8-9-3  0365
12.Tobola PetrBittner Michal-1098-8-32366
13.Maršálek VladimírBělohlávek Dominik4913  3076
14.Pěnkava PavelLamr Martin777  3086
15.Tobola PetrŠlapák Miloš-5-10-5  0387
16.Maršálek VladimírBittner Michal-7-710-8 1388
17.Pěnkava PavelBělohlávek Dominik-565-7-92389
18.Gřunděl MatějLamr Martin78-313 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír31Šlapák Miloš31
Pěnkava Pavel13Bittner Michal31
Gřunděl Matěj22Bělohlávek Dominik22
Tobola Petr22Lamr Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Rajnoch Pavel
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:Tichý Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27578:541TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Valošek Jan
 
 
Matějíček Miloš st.
Matějíček Martin
 
 
38-87 3110
2.Kratochvíl Tomáš
Mikeska Jakub
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
-4-8-10  0311
3.Kratochvíl TomášMatějíček Miloš777  3021
4.Valošek JanMatějíček Martin-9-3-9  0322
5.Mikeska JakubRybár Petr-5-7-6  0323
6.Knybel KamilMatějíček Miloš st.-995-9-102324
7.Valošek JanMatějíček Miloš78-5-2103234
8.Mikeska JakubMatějíček Martin-14-43-7 1335
9.Knybel KamilRybár Petr-5-78453245
10.Kratochvíl TomášMatějíček Miloš st.877  3055
11.Mikeska JakubMatějíček Miloš7-897 3165
12.Knybel KamilMatějíček Martin5109  3075
13.Kratochvíl TomášRybár Petr-93-12-3 1376
14.Valošek JanMatějíček Miloš st.-10511-6113286
15.Knybel KamilMatějíček Miloš266  3096
16.Kratochvíl TomášMatějíček Martin-9958 31106
17.Valošek JanRybár Petr         
18.Mikeska JakubMatějíček Miloš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Tomáš31Matějíček Miloš04
Valošek Jan21Matějíček Martin22
Mikeska Jakub12Rybár Petr21
Knybel Kamil31Matějíček Miloš st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8404:297TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Vedral David
 
 
Soukup Adam
Skalský Ondřej
 
 
8115  3010
2.Dzida Jan
Tomica Daniel
 
 
Olejník Jakub
Vlach Martin
 
 
6-11-4533220
3.Tomica DanielOlejník Jakub461  3030
4.Vedral DavidSkalský Ondřej10-697 3140
5.Martinko TomášVlach Martin5119  3050
6.Dzida JanSoukup Adam634  3060
7.Vedral DavidOlejník Jakub-88105 3170
8.Martinko TomášSkalský Ondřej8-7-10493280
9.Dzida JanVlach Martin1446  3090
10.Tomica DanielSoukup Adam8-9-88932100
11.Martinko TomášOlejník Jakub-99-8-5 13  
12.Dzida JanSkalský Ondřej5    10  
13.Tomica DanielVlach Martin         
14.Vedral DavidSoukup Adam         
15.Dzida JanOlejník Jakub         
16.Tomica DanielSkalský Ondřej         
17.Vedral DavidVlach Martin         
18.Martinko TomášSoukup Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomica Daniel20Olejník Jakub02
Vedral David20Skalský Ondřej02
Martinko Tomáš20Vlach Martin02
Dzida Jan20Soukup Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39740:728nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medvecký Ján
Volný Karel
 
 
Koldas Tomáš
Smýkal Tomáš
 
 
-1098-973210
2.Mikolašík Michal
Siwiec Matěj
 
 
Lapčík Ondřej
Smoček Libor
 
 
-4-801093220
3.Siwiec MatějSmýkal Tomáš8-8-6-5 1321
4.Medvecký JánLapčík Ondřej8-10-7-4 1322
5.Volný KarelKoldas Tomáš-810-4-9 1323
6.Mikolašík MichalSmoček Libor-9845 3133
7.Medvecký JánSmýkal Tomáš-958-12-102334
8.Volný KarelLapčík Ondřej-9-109583244
9.Mikolašík MichalKoldas Tomáš-99-84-72345
10.Siwiec MatějSmoček Libor-7-896113255
11.Volný KarelSmýkal Tomáš-1110910 3165
12.Mikolašík MichalLapčík Ondřej-89-6833275
13.Siwiec MatějKoldas Tomáš9-9-4-10 1376
14.Medvecký JánSmoček Libor-577-9-62377
15.Mikolašík MichalSmýkal Tomáš-11-4107-92378
16.Siwiec MatějLapčík Ondřej944  3088
17.Medvecký JánKoldas Tomáš-3-10-8  0389
18.Volný KarelSmoček Libor3107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Siwiec Matěj22Smýkal Tomáš31
Medvecký Ján04Lapčík Ondřej13
Volný Karel31Koldas Tomáš40
Mikolašík Michal22Smoček Libor13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy