Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Janeba
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Kulich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Haralík
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13468:352TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Říšský Pavel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
873  3010
2.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Pechman Petr
Franc Štěpán
 
 
7-1054 3120
3.Vorlíček LubošFranc Štěpán6310  3030
4.Benák LiborŠlehofer Stanislav ml.7-12-10673240
5.Bucifal AlešŘíšský Pavel52-912 3150
6.Šimeček JanPechman Petr8-958 3160
7.Benák LiborFranc Štěpán-7-7-13  0361
8.Bucifal AlešŠlehofer Stanislav ml.2-9-5-11 1362
9.Šimeček JanŘíšský Pavel177  3072
10.Vorlíček LubošPechman Petr5410  3082
11.Bucifal AlešFranc Štěpán6-6109 3192
12.Šimeček JanŠlehofer Stanislav ml.312-108 31102
13.Vorlíček LubošŘíšský Pavel4    10  
14.Benák LiborPechman Petr         
15.Šimeček JanFranc Štěpán         
16.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.         
17.Benák LiborŘíšský Pavel         
18.Bucifal AlešPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Luboš20Franc Štěpán12
Benák Libor11Šlehofer Stanislav ml.12
Bucifal Aleš21Říšský Pavel02
Šimeček Jan30Pechman Petr02
4.zápas - Benák ŽK kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Krameš Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28588:544TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Jiří
Kolář Vlastimil
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
-69-9-7 1301
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Chvátal Martin
Noha Miroslav
 
 
575  3011
3.Kuba JosefCopák František-1011-4-2 1312
4.Kubík JiříPour Pavel ml.9-57-1273222
5.Pospíšil MilanChvátal Martin-6-8-5  0323
6.Kolář VlastimilNoha Miroslav684  3033
7.Kubík JiříCopák František543  3043
8.Pospíšil MilanPour Pavel ml.-6-9-11  0344
9.Kolář VlastimilChvátal Martin-3676 3154
10.Kuba JosefNoha Miroslav8-65-9-102355
11.Pospíšil MilanCopák František-6-8-9  0356
12.Kolář VlastimilPour Pavel ml.-11-67-6 1357
13.Kuba JosefChvátal Martin889  3067
14.Kubík JiříNoha Miroslav-5338 3177
15.Kolář VlastimilCopák František46-67 3187
16.Kuba JosefPour Pavel ml.-8788 3197
17.Kubík JiříChvátal Martin-8469 31107
18.Pospíšil MilanNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef22Copák František22
Kubík Jiří40Pour Pavel ml.22
Pospíšil Milan03Chvátal Martin13
Kolář Vlastimil31Noha Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Šenk Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20528:462AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocáb Jan
Juklík Tomáš
 
 
Korbel Alen
Jareš Oldřich
 
 
-8-105673210
2.Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
Smola Igor
Korbel Filip ml.
 
 
1211-68 3120
3.Bartošek VítKorbel Filip ml.14-9-8-4 1321
4.Juklík TomášSmola Igor5-9-91073231
5.Kocáb JanJareš Oldřich4810  3041
6.Kuchař JanKorbel Alen7-89-8-62342
7.Juklík TomášKorbel Filip ml.-7-6-5  0343
8.Kocáb JanSmola Igor38-79 3153
9.Kuchař JanJareš Oldřich-1173-943263
10.Bartošek VítKorbel Alen9117  3073
11.Kocáb JanKorbel Filip ml.8-3-91043283
12.Kuchař JanSmola Igor514  3093
13.Bartošek VítJareš Oldřich-8689 31103
14.Juklík TomášKorbel Alen-7    01  
15.Kuchař JanKorbel Filip ml.         
16.Bartošek VítSmola Igor         
17.Juklík TomášJareš Oldřich         
18.Kocáb JanKorbel Alen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Vít21Korbel Filip ml.21
Juklík Tomáš11Smola Igor03
Kocáb Jan30Jareš Oldřich03
Kuchař Jan21Korbel Alen11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36610:638SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
279  3010
2.Šálený David
Půlpán David
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-109-6 1311
3.Ezr VáclavNevřela Daniel-10-855-52312
4.Krejcar VilémHerout František5-9-6-7 1313
5.Půlpán DavidŠkopek Pavel985  3023
6.Šálený DavidUher Petr-84-9-2 1324
7.Krejcar VilémNevřela Daniel9-710-1093234
8.Půlpán DavidHerout František11-8-9-5 1335
9.Šálený DavidŠkopek Pavel8-99-9113245
10.Ezr VáclavUher Petr-4-10-9  0346
11.Půlpán DavidNevřela Daniel-5-5-5  0347
12.Šálený DavidHerout František73-6-4-102348
13.Ezr VáclavŠkopek Pavel10-9-10973258
14.Krejcar VilémUher Petr776  3068
15.Šálený DavidNevřela Daniel-8128-10-112369
16.Ezr VáclavHerout František-5119-5-1123610
17.Krejcar VilémŠkopek Pavel         
18.Půlpán DavidUher Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav13Nevřela Daniel31
Krejcar Vilém21Herout František40
Půlpán David12Škopek Pavel03
Šálený David13Uher Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Josef Jungvirt
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Miroslav Krejčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Milan Vohryzka
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ondřej Krejčí
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36549:591TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-15-11-8  0301
2.Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-10-995133211
3.Krahulec PetrPejša Karel ml.-7-6-5  0312
4.Dunovský LiborFaktor Radovan-5-69-8 1313
5.Hrazdira PatrikKocura Jiří8-6-7-6 1314
6.Krahulec JiříDrechsler Dušan4102  3024
7.Dunovský LiborPejša Karel ml.-107-87-82325
8.Hrazdira PatrikFaktor Radovan-5-3-4  0326
9.Krahulec JiříKocura Jiří65-311 3136
10.Krahulec PetrDrechsler Dušan-1069-1133246
11.Hrazdira PatrikPejša Karel ml.-6-10-9  0347
12.Krahulec JiříFaktor Radovan-8-11-7  0348
13.Krahulec PetrKocura Jiří445  3058
14.Dunovský LiborDrechsler Dušan6-91010 3168
15.Krahulec JiříPejša Karel ml.-37-87-132369
16.Krahulec PetrFaktor Radovan8-4-2-4 13610
17.Dunovský LiborKocura Jiří         
18.Hrazdira PatrikDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr22Pejša Karel ml.40
Dunovský Libor12Faktor Radovan40
Hrazdira Patrik03Kocura Jiří12
Krahulec Jiří22Drechsler Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jaroslava Tenglová
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Pavel Smolík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jiří Morávek
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30423:464Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
1057  3010
2.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-126-79-92311
3.Borovka TomášZítek Patrik-7-9-4  0312
4.Svoboda DavidŠmejkal Radek-8-3-4  0313
5.Hach MartinRůžička Josef596  3023
6.David JakubBudělovský Petr547  3033
7.Svoboda DavidZítek Patrik-9-3-9  0334
8.Hach MartinŠmejkal Radek-89-5-13 1335
9.David JakubRůžička Josef-887-4-52336
10.Borovka TomášBudělovský Petr6-103-7-82337
11.Hach MartinZítek Patrik-7-6-10  0338
12.David JakubŠmejkal Radek-76-6-7 1339
13.Borovka TomášRůžička Josef7-8-46-623310
14.Svoboda DavidBudělovský Petr         
15.David JakubZítek Patrik         
16.Borovka Tomᚊmejkal Radek         
17.Svoboda DavidRůžička Josef         
18.Hach MartinBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš03Zítek Patrik30
Svoboda David02Šmejkal Radek30
Hach Martin12Růžička Josef21
David Jakub12Budělovský Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Janeba
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:Kulich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Haralík
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30666:627TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Chvátal Martin
Noha Miroslav
 
 
1254  3010
2.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Pour Pavel ml.
Copák František
 
 
-688-7103220
3.Vorlíček LubošCopák František106-7-1073230
4.Benák LiborPour Pavel ml.-9-4-5  0331
5.Bucifal AlešChvátal Martin4-8-10793241
6.Šimeček JanNoha Miroslav1056  3051
7.Benák LiborCopák František-7-7-9  0352
8.Bucifal AlešPour Pavel ml.-10-7-9  0353
9.Šimeček JanChvátal Martin357  3063
10.Vorlíček LubošNoha Miroslav288  3073
11.Bucifal AlešCopák František-10-47-3 1374
12.Šimeček JanPour Pavel ml.-7-6138-62375
13.Vorlíček LubošChvátal Martin1698  3085
14.Benák LiborNoha Miroslav-468-7-92386
15.Šimeček JanCopák František879  3096
16.Vorlíček LubošPour Pavel ml.7-9-138-82397
17.Benák LiborChvátal Martin-126-10-8 1398
18.Bucifal AlešNoha Miroslav858  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Luboš31Copák František22
Benák Libor04Pour Pavel ml.40
Bucifal Aleš22Chvátal Martin13
Šimeček Jan31Noha Miroslav13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Veselý David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Hrbáček Milan
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Lexa Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10435:336TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Jiří
Kolář Vlastimil
 
 
Pechman Petr
Franc Štěpán
 
 
873  3010
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Říšský Pavel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
364  3020
3.Kolář VlastimilŠlehofer Stanislav ml.129-169 3130
4.Pospíšil MilanFranc Štěpán848  3040
5.Kuba JosefŘíšský Pavel-894-673250
6.Kubík JiříPechman Petr32-94 3160
7.Pospíšil MilanŠlehofer Stanislav ml.-9-89-7 1361
8.Kuba JosefFranc Štěpán-127109 3171
9.Kubík JiříŘíšský Pavel119-59 3181
10.Kolář VlastimilPechman Petr7-869 3191
11.Kuba JosefŠlehofer Stanislav ml.569  30101
12.Kubík JiříFranc Štěpán         
13.Kolář VlastimilŘíšský Pavel         
14.Pospíšil MilanPechman Petr         
15.Kubík JiříŠlehofer Stanislav ml.         
16.Kolář VlastimilFranc Štěpán         
17.Pospíšil MilanŘíšský Pavel         
18.Kuba JosefPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Vlastimil20Šlehofer Stanislav ml.12
Pospíšil Milan11Franc Štěpán02
Kuba Josef30Říšský Pavel02
Kubík Jiří20Pechman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27617:571AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocáb Jan
Juklík Tomáš
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
-9783 3110
2.Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-65-5 1311
3.Kuchař JanNevřela Daniel768  3021
4.Juklík TomášHerout František9-5-9-4 1322
5.Kocáb JanLoudín Petr6-10-4-9 1323
6.Bartošek VítŠkopek Pavel10910  3033
7.Juklík TomášNevřela Daniel12-576 3143
8.Kocáb JanHerout František-999-8-72344
9.Bartošek VítLoudín Petr1156  3054
10.Kuchař JanŠkopek Pavel-7-5-14  0355
11.Kocáb JanUher Petr-7-1410-6 1356
12.Bartošek VítHerout František-98-9-4 1357
13.Kuchař JanLoudín Petr7106  3067
14.Juklík Tomᚊkopek Pavel-3-8-9  0368
15.Bartošek VítUher Petr459  3078
16.Kuchař JanHerout František3114  3088
17.Juklík TomášLoudín Petr-9674 3198
18.Kocáb JanŠkopek Pavel673  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchař Jan31Nevřela Daniel02
Juklík Tomáš22Herout František31
Kocáb Jan13Loudín Petr13
Bartošek Vít31Škopek Pavel22
   Uher Petr11
střídání po 2. kole za Nevřel Daniel nastoupil Uher Petr žlutá karta Kuchař Jan a Herout František za nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29634:603SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
11-8-77103210
2.Šálený David
Půlpán David
 
 
Jareš Oldřich
Smola Igor
 
 
5-9-6-3 1311
3.Šálený DavidKorbel Filip ml.9-10-13-6 1312
4.Krejcar VilémSmola Igor358  3022
5.Půlpán DavidKorbel Alen-9-39563232
6.Ezr VáclavJareš Oldřich778  3042
7.Krejcar VilémKorbel Filip ml.-5-89-3 1343
8.Půlpán DavidSmola Igor-69-6-11 1344
9.Ezr VáclavKorbel Alen-10-994-62345
10.Šálený DavidJareš Oldřich4710  3055
11.Půlpán DavidKorbel Filip ml.-7-5-10  0356
12.Ezr VáclavSmola Igor8-57-853266
13.Šálený DavidKorbel Alen575  3076
14.Krejcar VilémJareš Oldřich88-88 3186
15.Ezr VáclavKorbel Filip ml.-8-1099-22387
16.Šálený DavidSmola Igor82-118 3197
17.Krejcar VilémKorbel Alen779  30107
18.Šablatura MichalJareš Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálený David31Korbel Filip ml.40
Krejcar Vilém31Smola Igor13
Půlpán David12Korbel Alen13
Ezr Václav22Jareš Oldřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Josef Jungvirt
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Miroslav Krejčí
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Zdeněk Soukup
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34656:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
-1047-853210
2.Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-13-9-7  0311
3.Krahulec JiříZítek Patrik726  3021
4.Hrazdira PatrikŠmejkal Radek-14-69-8 1322
5.Dunovský LiborRůžička Josef-695-8-22323
6.Krahulec PetrBudělovský Petr8310  3033
7.Hrazdira PatrikZítek Patrik-7-8-10  0334
8.Dunovský LiborŠmejkal Radek-11-58-7 1335
9.Krahulec PetrRůžička Josef-912106 3145
10.Krahulec JiříBudělovský Petr10811  3055
11.Dunovský LiborZítek Patrik-9-7-4  0356
12.Krahulec PetrŠmejkal Radek5-9-5-4 1357
13.Krahulec JiříRůžička Josef-1195-873267
14.Hrazdira PatrikBudělovský Petr4-8108 3177
15.Krahulec PetrZítek Patrik957  3087
16.Krahulec JiříŠmejkal Radek77-26 3197
17.Hrazdira PatrikRůžička Josef-8410-3-82398
18.Dunovský LiborBudělovský Petr-11-96-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Jiří40Zítek Patrik22
Hrazdira Patrik13Šmejkal Radek31
Dunovský Libor04Růžička Josef22
Krahulec Petr31Budělovský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jaroslava Tenglová
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Pavel Smolík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jiří Morávek
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:38481:571TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-4-11-4  0301
2.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-712-5-9 1302
3.Svoboda DavidPejša Karel ml.-9-79-9 1303
4.David JakubFaktor Radovan-9-8-6  0304
5.Hach MartinKocura Jiří8-997 3114
6.Borovka TomášDrechsler Dušan98-10-853224
7.David JakubPejša Karel ml.-68-1-7 1325
8.Hach MartinFaktor Radovan-9769 3135
9.Borovka TomášKocura Jiří-4-10-7  0336
10.Svoboda DavidDrechsler Dušan-9-3-7  0337
11.Hach MartinPejša Karel ml.8-7-2733247
12.Borovka TomášFaktor Radovan-7-5-4  0348
13.Svoboda DavidKocura Jiří-9-8-9  0349
14.David JakubDrechsler Dušan-1-661173259
15.Borovka TomášPejša Karel ml.3-9-57-623510
16.Svoboda DavidFaktor Radovan         
17.David JakubKocura Jiří         
18.Hach MartinDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda David03Pejša Karel ml.31
David Jakub12Faktor Radovan21
Hach Martin30Kocura Jiří21
Borovka Tomáš13Drechsler Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33504:554TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frühauf Filip
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Kocura Jiří
Palátka Daniel
 
 
447  3010
2.Franc Štěpán
Říšský Pavel
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-5-5-3  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.Pejša Karel ml.8-4-510103221
4.Frühauf FilipFaktor Radovan-8-3-6  0322
5.Hrčka JaroslavKocura Jiří-7-411-8 1323
6.Franc ŠtěpánPalátka Daniel286  3033
7.Frühauf FilipPejša Karel ml.810-810 3143
8.Hrčka JaroslavFaktor Radovan-7-5-11  0344
9.Franc ŠtěpánKocura Jiří-9-7-4  0345
10.Šlehofer Stanislav ml.Palátka Daniel255  3055
11.Hrčka JaroslavPejša Karel ml.-7-5-3  0356
12.Franc ŠtěpánFaktor Radovan-4-512-4 1357
13.Šlehofer Stanislav ml.Kocura Jiří-1198-7-82358
14.Frühauf FilipPalátka Daniel837  3068
15.Franc ŠtěpánPejša Karel ml.12-98-10-92369
16.Šlehofer Stanislav ml.Faktor Radovan8-8-8-10 13610
17.Frühauf FilipKocura Jiří         
18.Hrčka JaroslavPalátka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.22Pejša Karel ml.22
Frühauf Filip21Faktor Radovan40
Hrčka Jaroslav03Kocura Jiří30
Franc Štěpán13Palátka Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23577:499TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Copák František
 
 
Budělovský Petr
Růžička Josef
 
 
10710  3010
2.Noha Miroslav
Chvátal Martin
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-1186-6-82311
3.Pour Pavel ml.Zítek Patrik-93-7523221
4.Chvátal MartinŠmejkal Radek10-13-7963231
5.Noha MiroslavRůžička Josef448  3041
6.Copák FrantišekBudělovský Petr56-77 3151
7.Chvátal MartinZítek Patrik6-5-6-6 1352
8.Noha MiroslavŠmejkal Radek-10-27-6 1353
9.Copák FrantišekRůžička Josef-849-1063263
10.Pour Pavel ml.Budělovský Petr277  3073
11.Noha MiroslavZítek Patrik-719-883283
12.Copák FrantišekŠmejkal Radek8-888 3193
13.Pour Pavel ml.Růžička Josef-1096-6-122394
14.Chvátal MartinBudělovský Petr7-666 31104
15.Copák FrantišekZítek Patrik         
16.Pour Pavel ml.Šmejkal Radek         
17.Chvátal MartinRůžička Josef         
18.Noha MiroslavBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.21Zítek Patrik12
Chvátal Martin21Šmejkal Radek12
Noha Miroslav21Růžička Josef12
Copák František30Budělovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis PolesíVrchní
rozhodčí:
Kotil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Volavka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:Vodička Bohuslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22544:480SK Tenis Polesí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareš Oldřich
Smola Igor
 
 
Dunovský Libor
Hrazdira Patrik
 
 
-71047 3110
2.Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
Krahulec Jiří
Kortus Filip
 
 
4-6-116123220
3.Smola IgorKrahulec Jiří10-10-101093230
4.Jareš OldřichKortus Filip-6-6-11  0331
5.Korbel AlenDunovský Libor68-94 3141
6.Korbel Filip ml.Hrazdira Patrik1079  3051
7.Jareš OldřichKrahulec Jiří-5-4-8  0352
8.Korbel AlenKortus Filip7-9-7-9 1353
9.Korbel Filip ml.Dunovský Libor956  3063
10.Smola IgorHrazdira Patrik5141  3073
11.Korbel AlenKrahulec Jiří-678-743283
12.Korbel Filip ml.Kortus Filip6-115-5-72384
13.Smola IgorDunovský Libor6-649 3194
14.Jareš OldřichHrazdira Patrik36-99 31104
15.Korbel Filip ml.Krahulec Jiří         
16.Smola IgorKortus Filip         
17.Jareš OldřichDunovský Libor         
18.Korbel AlenHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor30Krahulec Jiří12
Jareš Oldřich12Kortus Filip30
Korbel Alen21Dunovský Libor03
Korbel Filip ml.21Hrazdira Patrik03
žÁDNÉ



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Světlík Milan st.
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:35Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Vrzáček Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10424:323SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-9673 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Svoboda David
Hach Martin
 
 
1068  3020
3.Herout FrantišekHach Martin984  3030
4.Uher PetrDavid Jakub-510-7-10 1331
5.Škopek PavelBorovka Tomáš446  3041
6.Nevřela DanielSvoboda David375  3051
7.Uher PetrHach Martin68-98 3161
8.Škopek PavelDavid Jakub-48511 3171
9.Nevřela DanielBorovka Tomáš1155  3081
10.Herout FrantišekSvoboda David-87-8593291
11.Škopek PavelHach Martin117-8-7632101
12.Nevřela DanielDavid Jakub         
13.Herout FrantišekBorovka Tomáš         
14.Uher PetrSvoboda David         
15.Nevřela DanielHach Martin         
16.Herout FrantišekDavid Jakub         
17.Uher PetrBorovka Tomáš         
18.Škopek PavelSvoboda David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Hach Martin03
Uher Petr11David Jakub11
Škopek Pavel30Borovka Tomáš02
Nevřela Daniel20Svoboda David02
Hosté dorazili po čekací době bez udání vyšší moci. Domácí souhlasili s odehráním utkání dle čl. SŘ 332.04.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Pod Starkou 4 Praha 4Rozhodčí:Kulich
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36647:677AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Kocáb Jan
Cholínský Jan
 
 
10-6-10-4 1301
2.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
8-1178 3111
3.Vorlíček LubošCholínský Jan97-11-883221
4.Benák LiborBartošek Vít-51089 3131
5.Bucifal AlešKuchař Jan-8-9-10  0332
6.Šimeček JanKocáb Jan9-97-8-52333
7.Benák LiborCholínský Jan11-7-6-4 1334
8.Bucifal AlešBartošek Vít-8-7-9  0335
9.Šimeček JanKuchař Jan54-4-8-22336
10.Vorlíček LubošKocáb Jan757  3046
11.Bucifal AlešCholínský Jan8167  3056
12.Šimeček JanBartošek Vít-99124 3166
13.Vorlíček LubošKuchař Jan-11-8-8  0367
14.Benák LiborKocáb Jan7-8-69-62368
15.Šimeček JanCholínský Jan9-786 3178
16.Vorlíček LubošBartošek Vít6810  3088
17.Benák LiborKuchař Jan7-3-5-7 1389
18.Bucifal AlešKocáb Jan-8-48-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorlíček Luboš31Cholínský Jan13
Benák Libor13Bartošek Vít13
Bucifal Aleš13Kuchař Jan40
Šimeček Jan22Kocáb Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Frolík Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Adamová Božena
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34662:626SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Jiří
Kolář Vlastimil
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
911-9-9-62301
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
11-9310 3111
3.Pospíšil MilanŠálený David-7-12-7  0312
4.Kuba JosefKrejcar Vilém597  3022
5.Kolář VlastimilEzr Václav-94-111033232
6.Kubík JiříPůlpán David-1252-8-72333
7.Kuba JosefŠálený David-11-105-6 1334
8.Kolář VlastimilKrejcar Vilém3310  3044
9.Kubík JiříEzr Václav66-5-12-92345
10.Pospíšil MilanPůlpán David6-8-34-82346
11.Kolář VlastimilŠálený David10-176 3156
12.Kubík JiříKrejcar Vilém9133  3066
13.Pospíšil MilanEzr Václav-7-9-5  0367
14.Kuba JosefPůlpán David2-9-6-8 1368
15.Kubík JiříŠálený David9-6-78-72369
16.Pospíšil MilanKrejcar Vilém597  3079
17.Kuba JosefEzr Václav7-8-711-523710
18.Kolář VlastimilPůlpán David979  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan13Šálený David31
Kuba Josef13Krejcar Vilém04
Kolář Vlastimil30Ezr Václav31
Kubík Jiří13Půlpán David30
EZR ŽK Hození Pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30617:610TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frühauf Filip
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Budělovský Petr
Růžička Josef
 
 
106-88 3110
2.Franc Štěpán
Říšský Pavel
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-58-83-62311
3.Franc ŠtěpánZítek Patrik13-5412 3121
4.Frühauf FilipŠmejkal Radek8-48-1163231
5.Říšský PavelRůžička Josef10-10108 3141
6.Šlehofer Stanislav ml.Budělovský Petr-11555 3151
7.Frühauf FilipZítek Patrik-9-97-7 1352
8.Říšský PavelŠmejkal Radek-7-57-9 1353
9.Šlehofer Stanislav ml.Růžička Josef-64-84113263
10.Franc ŠtěpánBudělovský Petr588  3073
11.Říšský PavelZítek Patrik-5-9-9  0374
12.Šlehofer Stanislav ml.Šmejkal Radek979  3084
13.Franc ŠtěpánRůžička Josef8-9-4-5 1385
14.Frühauf FilipBudělovský Petr58-8-763295
15.Šlehofer Stanislav ml.Zítek Patrik5-9-10-5 1396
16.Franc ŠtěpánŠmejkal Radek98-2-2932106
17.Frühauf FilipRůžička Josef         
18.Říšský PavelBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán31Zítek Patrik31
Frühauf Filip21Šmejkal Radek13
Říšský Pavel12Růžička Josef12
Šlehofer Stanislav ml.31Budělovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Pour Pavel ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:30412:455TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Bistřický Marek
 
 
Kocura Jiří
Palátka Daniel
 
 
687  3010
2.Noha Miroslav
Chvátal Martin
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-4-3-6  0311
3.Chvátal MartinPejša Karel ml.-6-5-5  0312
4.Bistřický MarekFaktor Radovan-7-6-10  0313
5.Noha MiroslavKocura Jiří-4-4-4  0314
6.Pour Pavel ml.Palátka Daniel634  3024
7.Bistřický MarekPejša Karel ml.-6-5-5  0325
8.Noha MiroslavFaktor Radovan-6-10911-92326
9.Pour Pavel ml.Kocura Jiří-8-9-9  0327
10.Chvátal MartinPalátka Daniel728  3037
11.Noha MiroslavPejša Karel ml.-10-9-9  0338
12.Pour Pavel ml.Faktor Radovan-1-67-8 1339
13.Chvátal MartinKocura Jiří8101  3049
14.Bistřický MarekPalátka Daniel834  3059
15.Pour Pavel ml.Pejša Karel ml.-10-79-9 13510
16.Chvátal MartinFaktor Radovan         
17.Bistřický MarekKocura Jiří         
18.Noha MiroslavPalátka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Martin21Pejša Karel ml.40
Bistřický Marek12Faktor Radovan30
Noha Miroslav03Kocura Jiří21
Pour Pavel ml.13Palátka Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis PolesíVrchní
rozhodčí:
Kotil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Volavka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:Vodička Bohuslav
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25602:538SK Tenis Polesí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Korbel Filip
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
1074  3010
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Hach Martin
Svoboda David
 
 
3811  3020
3.Smola IgorHach Martin1065  3030
4.Doležal OndřejDavid Jakub793  3040
5.Korbel FilipBorovka Tomáš-7-13-10  0341
6.Korbel Filip ml.Svoboda David9106  3051
7.Doležal OndřejHach Martin-76-7-6 1352
8.Korbel FilipDavid Jakub10-10-6-6 1353
9.Korbel Filip ml.Borovka Tomáš6-872 3163
10.Smola IgorSvoboda David-11-772-42364
11.Korbel AlenHach Martin-811-14-7 1365
12.Korbel Filip ml.David Jakub929  3075
13.Smola IgorBorovka Tomáš9-3-8-9 1376
14.Doležal OndřejSvoboda David729  3086
15.Korbel Filip ml.Hach Martin10-1077 3196
16.Smola IgorDavid Jakub-2-10-9  0397
17.Doležal OndřejBorovka Tomáš5-77-8632107
18.Korbel AlenSvoboda David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor13Hach Martin22
Doležal Ondřej31David Jakub22
Korbel Filip02Borovka Tomáš22
Korbel Filip ml.40Svoboda David12
Korbel Alen01   
žÁDNÉ



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20527:472SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
811-108 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
748  3020
3.Herout FrantišekKrahulec Jiří-95-7-7 1321
4.Uher PetrKrahulec Petr-7-7-3  0322
5.Škopek PavelDunovský Libor899  3032
6.Nevřela DanielHrazdira Patrik8117  3042
7.Uher PetrKrahulec Jiří9-5-126-72343
8.Škopek PavelKrahulec Petr6-8-3343253
9.Nevřela DanielDunovský Libor-118-9953263
10.Herout FrantišekHrazdira Patrik-51136 3173
11.Škopek PavelKrahulec Jiří8-11-5-3 1374
12.Nevřela DanielKrahulec Petr1099  3084
13.Herout FrantišekDunovský Libor-7-7114103294
14.Uher PetrHrazdira Patrik316  30104
15.Nevřela DanielKrahulec Jiří         
16.Herout FrantišekKrahulec Petr         
17.Uher PetrDunovský Libor         
18.Škopek PavelHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František21Krahulec Jiří30
Uher Petr12Krahulec Petr12
Škopek Pavel21Dunovský Libor03
Nevřela Daniel30Hrazdira Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Pod Starkou 4 Praha 4Rozhodčí:Kulich
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28602:576TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
75-8-1193210
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
5-5-910-82311
3.Vorlíček LubošŠálený David11-1157 3121
4.Benák LiborKrejcar Vilém-6-10-10  0322
5.Bucifal AlešEzr Václav-77-21193232
6.Šimeček JanPůlpán David746  3042
7.Benák LiborŠálený David-4-5-9  0343
8.Bucifal AlešKrejcar Vilém-1145-693253
9.Šimeček JanEzr Václav-7-8129-52354
10.Vorlíček LubošPůlpán David985  3064
11.Bucifal AlešŠálený David11-4-9863274
12.Šimeček JanKrejcar Vilém81010  3084
13.Vorlíček LubošEzr Václav8-955 3194
14.Benák LiborPůlpán David-6-12-7  0395
15.Šimeček JanŠálený David-5-46-7 1396
16.Vorlíček LubošKrejcar Vilém646  30106
17.Benák LiborEzr Václav         
18.Bucifal AlešPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorlíček Luboš40Šálený David22
Benák Libor03Krejcar Vilém13
Bucifal Aleš30Ezr Václav12
Šimeček Jan22Půlpán David12
ŽK - Ezr - hození raketou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralik Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Blažek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Adamová Božena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30272:389AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Hrbáček Milan
 
 
Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
-8-7-7  0301
2.Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
Cholínský Jan
Kocáb Jan
 
 
-9-8-4  0302
3.Kuba JosefKuchař Jan-5-6-7  0303
4.Hrbáček MilanKocáb Jan-77-2-3 1304
5.Pospíšil MilanBartošek Vít-8-38-5 1305
6.Kolář VlastimilCholínský Jan9-6-113-92306
7.Hrbáček MilanKuchař Jan-11-6-7  0307
8.Pospíšil MilanKocáb Jan-10-9-10  0308
9.Kolář VlastimilBartošek Vít11-5-8-7 1309
10.Kuba JosefCholínský Jan7-8-7-7 13010
11.Pospíšil MilanKuchař Jan5-77  21  
12.Kolář VlastimilKocáb Jan         
13.Kuba JosefBartošek Vít         
14.Hrbáček MilanCholínský Jan         
15.Kolář VlastimilKuchař Jan         
16.Kuba JosefKocáb Jan         
17.Hrbáček MilanBartošek Vít         
18.Pospíšil MilanCholínský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef02Kuchař Jan20
Hrbáček Milan02Kocáb Jan20
Pospíšil Milan02Bartošek Vít20
Kolář Vlastimil02Cholínský Jan20
Cholínský ŽK - hození pálkou Kuchař ŽK - sprosté výkřiky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9427:350AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Vít
Kocáb Jan
 
 
Franc Štěpán
Hrčka Jaroslav
 
 
-4810-883210
2.Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Frühauf Filip
 
 
7-359 3120
3.Juklík Tomᚊlehofer Stanislav ml.16-768 3130
4.Lánský JakubFranc Štěpán97-7-4-132331
5.Kocáb JanFrühauf Filip884  3041
6.Bartošek VítHrčka Jaroslav767  3051
7.Lánský JakubŠlehofer Stanislav ml.11125  3061
8.Kocáb JanFranc Štěpán91010  3071
9.Bartošek VítFrühauf Filip4410  3081
10.Juklík TomášHrčka Jaroslav-56-6663291
11.Kocáb JanŠlehofer Stanislav ml.5511  30101
12.Bartošek VítFranc Štěpán         
13.Juklík TomášFrühauf Filip         
14.Lánský JakubHrčka Jaroslav         
15.Bartošek VítŠlehofer Stanislav ml.         
16.Juklík TomášFranc Štěpán         
17.Lánský JakubFrühauf Filip         
18.Kocáb JanHrčka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juklík Tomáš20Šlehofer Stanislav ml.03
Lánský Jakub11Franc Štěpán11
Kocáb Jan30Frühauf Filip02
Bartošek Vít20Hrčka Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Jan Blažek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20582:479SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Půlpán David
 
 
Noha Miroslav
Netrval Jan
 
 
76-8-573210
2.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Pour Pavel ml.
Chvátal Martin
 
 
753  3020
3.Šálený DavidPour Pavel ml.646  3030
4.Půlpán DavidChvátal Martin-39-910-102331
5.Krejcar VilémNoha Miroslav-11-881363241
6.Ezr VáclavNetrval Jan792  3051
7.Půlpán DavidPour Pavel ml.8-10-91373261
8.Krejcar VilémChvátal Martin-105-57-82362
9.Ezr VáclavNoha Miroslav867  3072
10.Šálený DavidNetrval Jan536  3082
11.Krejcar VilémPour Pavel ml.-96-67-122383
12.Ezr VáclavChvátal Martin-156-4-8 1384
13.Šálený DavidNoha Miroslav545  3094
14.Půlpán DavidNetrval Jan-79-831032104
15.Ezr VáclavPour Pavel ml.-8-5-4  03  
16.Šálený DavidChvátal Martin         
17.Půlpán DavidNoha Miroslav         
18.Krejcar VilémNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený David30Pour Pavel ml.12
Půlpán David21Chvátal Martin30
Krejcar Vilém12Noha Miroslav03
Ezr Václav21Netrval Jan03
Ezr -žk - hozní pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37619:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
1087  3010
2.Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
Novotný Petr
Bucifal Aleš
 
 
1110-8-2-92311
3.Krahulec PetrVorlíček Luboš-2-2117-92312
4.Hrazdira PatrikŠimeček Jan-14-8-6  0313
5.Dunovský LiborBucifal Aleš-5-2-7  0314
6.Krahulec JiříNovotný Petr7134  3024
7.Hrazdira PatrikVorlíček Luboš-7-4-8  0325
8.Dunovský LiborŠimeček Jan-7-95-8 1326
9.Krahulec JiříBucifal Aleš3-7-2693236
10.Krahulec PetrNovotný Petr43-11-933246
11.Dunovský LiborVorlíček Luboš10-85-593256
12.Krahulec JiříŠimeček Jan-11-11-4  0357
13.Krahulec PetrBucifal Aleš6-6115 3167
14.Hrazdira PatrikNovotný Petr-8-7-6  0368
15.Krahulec JiříVorlíček Luboš5-2-61093278
16.Krahulec PetrŠimeček Jan978  3088
17.Hrazdira PatrikBucifal Aleš75-59 3198
18.Dunovský LiborNovotný Petr-7-98-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr31Vorlíček Luboš22
Hrazdira Patrik13Šimeček Jan31
Dunovský Libor13Bucifal Aleš13
Krahulec Jiří31Novotný Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Turek Václav
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Hubáček Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32493:546TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
-2-9-7  0301
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
8109  3011
3.Borovka TomášKolář Vlastimil-811-11-6 1312
4.Hach MartinKuba Josef1078  3022
5.Svoboda DavidKubík Jiří-89-4-5 1323
6.David JakubPospíšil Milan-5-11-9  0324
7.Hach MartinKolář Vlastimil8-7-109-62325
8.Svoboda DavidKuba Josef-148-6-4 1326
9.David JakubKubík Jiří-577-6-92327
10.Borovka TomášPospíšil Milan885  3037
11.Svoboda DavidKolář Vlastimil-744-1-52338
12.David JakubKuba Josef-679-853248
13.Borovka TomášKubík Jiří-9-86-4 1349
14.Hach MartinPospíšil Milan-989-7-923410
15.David JakubKolář Vlastimil         
16.Borovka TomášKuba Josef         
17.Hach MartinKubík Jiří         
18.Svoboda DavidPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš12Kolář Vlastimil30
Hach Martin12Kuba Josef12
Svoboda David03Kubík Jiří30
David Jakub12Pospíšil Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Hodys Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1. ZŠ, Primáře Kareše 68, 264 01 Sedlčany, Parkoviště u haly gymnázia, vchod zezadu po schodech od haly gymnáziaRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19519:443TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
6-6-10983210
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
1-846 3120
3.Faktor RadovanKorbel Filip ml.-3-3-10  0321
4.Kocura JiříSmola Igor8-9-74-62322
5.Drechsler DušanKorbel Alen-5-69653232
6.Pejša Karel ml.Jareš Oldřich59-6-8-102333
7.Kocura JiříKorbel Filip ml.747  3043
8.Drechsler DušanSmola Igor569  3053
9.Pejša Karel ml.Korbel Alen989  3063
10.Faktor RadovanJareš Oldřich-9558 3173
11.Drechsler DušanKorbel Filip ml.9-7-9-3 1374
12.Pejša Karel ml.Smola Igor66-96 3184
13.Faktor RadovanKorbel Alen799  3094
14.Kocura JiříJareš Oldřich764  30104
15.Pejša Karel ml.Korbel Filip ml.         
16.Faktor RadovanSmola Igor         
17.Kocura JiříKorbel Alen         
18.Drechsler DušanJareš Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan21Korbel Filip ml.21
Kocura Jiří21Smola Igor12
Drechsler Dušan21Korbel Alen03
Pejša Karel ml.21Jareš Oldřich12
Vedoucí hostujícího družstva: podlaha v tělocvičně neumožňuje pohyb pro hru st. tenisu...



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Rejzek Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:Skalka Josef
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32307:422SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Růžička Josef
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
9-7-52-52301
2.Zítek Patrik
Němec Tomáš
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-3-7-6  0302
3.Růžička JosefNevřela Daniel8-35-13-52303
4.Budělovský PetrHerout František-6-9-2  0304
5.Němec Tomᚊkopek Pavel-7-6-2  0305
6.Zítek PatrikLoudín Petr-8-99673215
7.Budělovský PetrNevřela Daniel-3-3-7  0316
8.Němec TomášHerout František-10-7-6  0317
9.Zítek PatrikŠkopek Pavel755  3027
10.Růžička JosefLoudín Petr-5-5-7  0328
11.Němec TomášNevřela Daniel-9-7-5  0329
12.Zítek PatrikHerout František-4-11-5  03210
13.Růžička JosefŠkopek Pavel         
14.Budělovský PetrLoudín Petr         
15.Zítek PatrikNevřela Daniel         
16.Růžička JosefHerout František         
17.Budělovský PetrŠkopek Pavel         
18.Němec TomášLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Josef02Nevřela Daniel30
Budělovský Petr02Herout František30
Němec Tomáš03Škopek Pavel11
Zítek Patrik21Loudín Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Šenk Jakub
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9449:343AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Vít
Cholínský Jan
 
 
Chvátal Martin
Pour Pavel ml.
 
 
5-384 3110
2.Juklík Tomáš
Kocáb Jan
 
 
Noha Miroslav
Bistřický Marek
 
 
968  3020
3.Cholínský JanPour Pavel ml.-10-10124-72321
4.Juklík TomášChvátal Martin7-8108 3131
5.Kocáb JanNoha Miroslav1266  3041
6.Bartošek VítBistřický Marek3-9-12-72342
7.Juklík TomášPour Pavel ml.1097  3052
8.Kocáb JanChvátal Martin2126  3062
9.Bartošek VítNoha Miroslav87-74 3172
10.Cholínský JanBistřický Marek8810  3082
11.Kocáb JanPour Pavel ml.3610  3092
12.Bartošek VítChvátal Martin688  30102
13.Cholínský JanNoha Miroslav11    10  
14.Juklík TomášBistřický Marek         
15.Bartošek VítPour Pavel ml.         
16.Cholínský JanChvátal Martin         
17.Juklík TomášNoha Miroslav         
18.Kocáb JanBistřický Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cholínský Jan11Pour Pavel ml.12
Juklík Tomáš20Chvátal Martin03
Kocáb Jan30Noha Miroslav02
Bartošek Vít21Bistřický Marek11
oprava skore v zápase číslo 4 a setu číslo 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17522:437SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Půlpán David
 
 
Franc Štěpán
Hrčka Jaroslav
 
 
35-9-6-52301
2.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Frühauf Filip
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
58-96 3111
3.Krejcar VilémFranc Štěpán747  3021
4.Šálený DavidŠlehofer Stanislav ml.5-8710 3131
5.Půlpán DavidFrühauf Filip-8-791073241
6.Ezr VáclavHrčka Jaroslav-75-88-52342
7.Šálený DavidFranc Štěpán-87103 3152
8.Půlpán DavidŠlehofer Stanislav ml.-911-9-9 1353
9.Ezr VáclavFrühauf Filip-8894 3163
10.Krejcar VilémHrčka Jaroslav799  3073
11.Půlpán DavidFranc Štěpán95-88 3183
12.Ezr VáclavŠlehofer Stanislav ml.369  3093
13.Krejcar VilémFrühauf Filip9-5135 31103
14.Šálený DavidHrčka Jaroslav65   20  
15.Ezr VáclavFranc Štěpán         
16.Krejcar VilémŠlehofer Stanislav ml.         
17.Šálený DavidFrühauf Filip         
18.Půlpán DavidHrčka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejcar Vilém30Franc Štěpán03
Šálený David20Šlehofer Stanislav ml.12
Půlpán David21Frühauf Filip03
Ezr Václav21Hrčka Jaroslav11
Fruhauf ŽK - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Dunovský Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31292:438TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
WO    0301
2.Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
-8-10117-62302
3.Dunovský LiborKolář Vlastimil-5-4-5  0303
4.Hrazdira PatrikKuba Josef-12-6-10  0304
5.Kubík JiříWO    0305
6.Krahulec JiříPospíšil Milan838  3015
7.Hrazdira PatrikKolář Vlastimil-6-8-9  0316
8.Kuba JosefWO    0317
9.Krahulec JiříKubík Jiří1179  3027
10.Dunovský LiborPospíšil Milan-105-7-7 1328
11.Kolář VlastimilWO    0329
12.Krahulec JiříKuba Josef5-944 3139
13.Dunovský LiborKubík Jiří-6-89-9 13310
14.Hrazdira PatrikPospíšil Milan         
15.Krahulec JiříKolář Vlastimil         
16.Dunovský LiborKuba Josef         
17.Hrazdira PatrikKubík Jiří         
18.Pospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dunovský Libor03Kolář Vlastimil20
Hrazdira Patrik02Kuba Josef11
Krahulec Jiří30Kubík Jiří11
   Pospíšil Milan11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Turek Václav
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Hubáček Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34494:552TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Bucifal Aleš
Novotný Petr
 
 
10-8-75-82301
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
19-6-763211
3.Borovka TomášVorlíček Luboš7-3-3-7 1312
4.Hach MartinŠimeček Jan-59-79-42313
5.Svoboda DavidBucifal Aleš-5-9-4  0314
6.David JakubNovotný Petr-8-119683224
7.Hach MartinVorlíček Luboš10-5-8-3 1325
8.Svoboda DavidŠimeček Jan-5-7-6  0326
9.David JakubBucifal Aleš884  3036
10.Borovka TomášNovotný Petr-8-57-9 1337
11.Svoboda DavidVorlíček Luboš-8-4-8  0338
12.David JakubŠimeček Jan946  3048
13.Borovka TomášBucifal Aleš786  3058
14.Hach MartinNovotný Petr-6-7-7  0359
15.David JakubVorlíček Luboš497  3069
16.Borovka Tomᚊimeček Jan-4-6-9  03610
17.Hach MartinBucifal Aleš-1-8-9  03  
18.Svoboda DavidNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš13Vorlíček Luboš31
Hach Martin03Šimeček Jan31
Svoboda David03Bucifal Aleš12
David Jakub40Novotný Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Hodys Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1. ZŠ, Primáře Kareše 68, 264 01 Sedlčany, Parkoviště u haly gymnázia, vchod zezadu po schodech od haly gymnáziaRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24565:519TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Uher Petr
Loudín Petr
 
 
5-7109 3110
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
59-9-893220
3.Faktor RadovanUher Petr7-4-8983230
4.Kocura JiříHerout František-9-5-5  0331
5.Drechsler DušanŠkopek Pavel96-6-9-72332
6.Pejša Karel ml.Loudín Petr462  3042
7.Kocura JiříUher Petr-2-4-9  0343
8.Drechsler DušanHerout František-78-12-10 1344
9.Pejša Karel ml.Škopek Pavel-5789 3154
10.Faktor RadovanLoudín Petr2-1258 3164
11.Drechsler DušanUher Petr1069  3074
12.Pejša Karel ml.Herout František9-1248 3184
13.Faktor RadovanŠkopek Pavel71011  3094
14.Kocura JiříLoudín Petr6-5-11-7 1395
15.Pejša Karel ml.Uher Petr34-137 31105
16.Faktor RadovanHerout František         
17.Kocura JiříŠkopek Pavel         
18.Drechsler DušanLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan30Uher Petr13
Kocura Jiří03Herout František21
Drechsler Dušan12Škopek Pavel12
Pejša Karel ml.40Loudín Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Rejzek Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:Skalka Josef
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36641:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
9-8-98-132301
2.Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
8-498 3111
3.Šmejkal RadekKorbel Filip ml.-7-3-7  0312
4.Růžička JosefSmola Igor7-9-10-10 1313
5.Budělovský PetrKorbel Alen8-9-7-10 1314
6.Zítek PatrikJareš Oldřich8-635 3124
7.Růžička JosefKorbel Filip ml.-11-6-6  0325
8.Budělovský PetrSmola Igor-5-10-6  0326
9.Zítek PatrikKorbel Alen8-885 3136
10.Šmejkal RadekJareš Oldřich6-1026 3146
11.Budělovský PetrKorbel Filip ml.-7-2-5  0347
12.Zítek PatrikSmola Igor-7732 3157
13.Šmejkal RadekKorbel Alen4-989 3167
14.Růžička JosefJareš Oldřich1054  3077
15.Zítek PatrikKorbel Filip ml.-4-7-5  0378
16.Šmejkal RadekSmola Igor-75-99-92379
17.Růžička JosefKorbel Alen415-911 3189
18.Budělovský PetrJareš Oldřich11-87-543299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek22Korbel Filip ml.40
Růžička Josef22Smola Igor31
Budělovský Petr13Korbel Alen13
Zítek Patrik31Jareš Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Janeba
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulich
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27604:586TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
-6-9813103210
2.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
75-78 3120
3.Vorlíček LubošKolář Vlastimil-3-78783230
4.Benák LiborKubík Jiří810-7-763240
5.Bucifal AlešKuba Josef71011  3050
6.Šimeček JanPospíšil Milan13-10-6-9 1351
7.Benák LiborKolář Vlastimil-9-15-10  0352
8.Bucifal AlešKubík Jiří-11-7101113262
9.Šimeček JanKuba Josef-8-18-10 1363
10.Vorlíček LubošPospíšil Milan8-1287 3173
11.Bucifal AlešKolář Vlastimil-10-8-5  0374
12.Šimeček JanKubík Jiří7-9101 3184
13.Vorlíček LubošKuba Josef-75-83-32385
14.Benák LiborPospíšil Milan6910  3095
15.Šimeček JanKolář Vlastimil119-411 31105
16.Vorlíček LubošKubík JiříWO    30  
17.Benák LiborKuba Josef         
18.Bucifal AlešPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Luboš21Kolář Vlastimil22
Benák Libor21Kubík Jiří03
Bucifal Aleš21Kuba Josef21
Šimeček Jan22Pospíšil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Šenk Jakub
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16482:408AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklík Tomáš
Černota Filip
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
-5-14-7  0301
2.Bartošek Vít
Cholínský Jan
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
-59-117-92302
3.Bartošek VítŠálený David98-7-1393212
4.Černota FilipKrejcar Vilém-7-351083222
5.Juklík TomášPůlpán David672  3032
6.Cholínský JanEzr Václav258  3042
7.Černota FilipŠálený David11-455 3152
8.Juklík TomášKrejcar Vilém74-79 3162
9.Cholínský JanPůlpán David-9578 3172
10.Bartošek VítEzr Václav97-89 3182
11.Juklík Tomᚊálený David84-105 3192
12.Cholínský JanKrejcar Vilém107-75 31102
13.Bartošek VítPůlpán David         
14.Černota FilipEzr Václav         
15.Cholínský JanŠálený David         
16.Bartošek VítKrejcar Vilém         
17.Černota FilipPůlpán David         
18.Juklík TomášEzr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek Vít20Šálený David03
Černota Filip20Krejcar Vilém03
Juklík Tomáš30Půlpán David02
Cholínský Jan30Ezr Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16514:409TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
3117  3010
2.Kortus Filip
Krahulec Jiří
 
 
Hach Martin
Svoboda David
 
 
-464-943220
3.Krahulec PetrDavid Jakub2-8-127-102321
4.Kortus FilipBorovka Tomáš75-8-693231
5.Dunovský LiborHach Martin-791-773241
6.Krahulec JiříSvoboda David766  3051
7.Kortus FilipDavid Jakub55-8-8-42352
8.Dunovský LiborBorovka Tomáš8157  3062
9.Krahulec JiříHach Martin105-74 3172
10.Krahulec PetrSvoboda David829  3082
11.Hrazdira PatrikDavid Jakub9-9-3-9 1383
12.Krahulec JiříBorovka Tomáš756  3093
13.Krahulec PetrHach Martin8510  30103
14.Kortus FilipSvoboda David         
15.Krahulec JiříDavid Jakub         
16.Krahulec PetrBorovka Tomáš         
17.Kortus FilipHach Martin         
18.Hrazdira PatrikSvoboda David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Petr21David Jakub30
Kortus Filip11Borovka Tomáš03
Dunovský Libor20Hach Martin03
Krahulec Jiří30Svoboda David02
Hrazdira Patrik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1. ZŠ, Primáře Kareše 68, 264 01 Sedlčany, Parkoviště u haly gymnázia, vchod zezadu po schodech od haly gymnáziaRozhodčí:Hodys Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13436:330TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
-8428 3110
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
766  3020
3.Faktor RadovanZítek Patrik-917-973230
4.Kocura JiříŠmejkal Radek96-9-583240
5.Drechsler DušanRůžička Josef-7-9-8  0341
6.Pejša Karel ml.Budělovský Petr538  3051
7.Kocura JiříZítek Patrik3-657 3161
8.Drechsler DušanŠmejkal Radek9115  3071
9.Pejša Karel ml.Růžička Josef-97117 3181
10.Faktor RadovanBudělovský Petr-627-863291
11.Drechsler DušanZítek Patrik98-93 31101
12.Pejša Karel ml.Šmejkal Radek8610  30  
13.Faktor RadovanRůžička Josef         
14.Kocura JiříBudělovský Petr         
15.Pejša Karel ml.Zítek Patrik         
16.Faktor RadovanŠmejkal Radek         
17.Kocura JiříRůžička Josef         
18.Drechsler DušanBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Zítek Patrik03
Kocura Jiří20Šmejkal Radek02
Drechsler Dušan21Růžička Josef11
Pejša Karel ml.20Budělovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis PolesíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Volavka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:Vodička B.
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36653:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-68-10-7 1301
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
-7-6-11  0302
3.Smola IgorNevřela Daniel7-10-6-6 1303
4.Korbel AlenHerout František-103-7-5 1304
5.Doležal OndřejŠkopek Pavel6-14-5-3 1305
6.Korbel Filip ml.Uher Petr886  3015
7.Korbel AlenNevřela Daniel-8-36-7 1316
8.Doležal OndřejHerout František710-6-1083226
9.Korbel Filip ml.Škopek Pavel649  3036
10.Smola IgorUher Petr-4-7-7  0337
11.Doležal OndřejNevřela Daniel7-6-77-72338
12.Korbel Filip ml.Herout František675  3048
13.Smola IgorŠkopek Pavel352  3058
14.Korbel AlenUher Petr7-1010-10103268
15.Korbel Filip ml.Nevřela Daniel8-7-10873278
16.Smola IgorHerout František-73-11-7 1379
17.Korbel AlenŠkopek Pavel9-3-3683289
18.Doležal OndřejUher Petr14-787 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smola Igor13Nevřela Daniel31
Korbel Alen22Herout František22
Doležal Ondřej22Škopek Pavel13
Korbel Filip ml.40Uher Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:36714:690TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Noha Miroslav
Chvátal Martin
 
 
489  3010
2.Budín David
Frühauf Filip
 
 
Pour Pavel ml.
Copák František
 
 
-9-7-8  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.Pour Pavel ml.-12-511793221
4.Budín DavidChvátal Martin-995-6-82322
5.Frühauf FilipBistřický Marek-1173-9113232
6.Mašek PetrNoha Miroslav28-9-1253242
7.Budín DavidPour Pavel ml.88-6-943252
8.Frühauf FilipChvátal Martin-9-10-8  0353
9.Mašek PetrBistřický Marek-86-108113263
10.Šlehofer Stanislav ml.Noha Miroslav689  3073
11.Frühauf FilipPour Pavel ml.69-77 3183
12.Mašek PetrChvátal Martin-119-8-8 1384
13.Šlehofer Stanislav ml.Bistřický Marek-9-1410-7 1385
14.Budín DavidNoha Miroslav7-4-11963295
15.Franc ŠtěpánPour Pavel ml.-7-77-3 1396
16.Šlehofer Stanislav ml.Chvátal Martin9-8-116-42397
17.Budín DavidBistřický Marek7-97-7832107
18.Frühauf FilipCopák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.22Pour Pavel ml.13
Budín David31Chvátal Martin40
Frühauf Filip21Bistřický Marek13
Mašek Petr21Noha Miroslav03
Franc Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30374:430SK Tenis Polesí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Budín David
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
678  3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Říšský Pavel
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
-5-11-4  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.Korbel Filip ml.-7-11-6  0312
4.Budín DavidSmola Igor5-7-8-8 1313
5.Říšský PavelKorbel Alen3-11-6-10 1314
6.Franc ŠtěpánDoležal Ondřej1277  3024
7.Budín DavidKorbel Filip ml.5-2-11-7 1325
8.Říšský PavelSmola Igor6-107-3-62326
9.Franc ŠtěpánKorbel Alen-4-96-9 1327
10.Šlehofer Stanislav ml.Doležal Ondřej-128-5-9 1328
11.Říšský PavelKorbel Filip ml.-9-7-9  0329
12.Franc ŠtěpánSmola Igor-7-7-8  03210
13.Šlehofer Stanislav ml.Korbel Alen         
14.Budín DavidDoležal Ondřej         
15.Franc ŠtěpánKorbel Filip ml.         
16.Šlehofer Stanislav ml.Smola Igor         
17.Budín DavidKorbel Alen         
18.Říšský PavelDoležal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.02Korbel Filip ml.30
Budín David02Smola Igor30
Říšský Pavel03Korbel Alen20
Franc Štěpán12Doležal Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Vacík Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivda František
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37546:617SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krivda František
Noha Miroslav
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-5-9  0301
2.Pour Pavel ml.
Chvátal Martin
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
98-510 3111
3.Pour Pavel ml.Nevřela Daniel1077  3021
4.Krivda FrantišekHerout František-4-3-3  0322
5.Noha MiroslavŠkopek Pavel-10-108-5 1323
6.Chvátal MartinUher Petr958  3033
7.Krivda FrantišekNevřela Daniel-7-6-4  0334
8.Noha MiroslavHerout František-2-7-12  0335
9.Chvátal MartinŠkopek Pavel-9-558-52336
10.Pour Pavel ml.Uher Petr-887-773246
11.Noha MiroslavNevřela Daniel13-8-91293256
12.Chvátal MartinHerout František8-10-9943266
13.Pour Pavel ml.Škopek Pavel88-9-10-92367
14.Krivda FrantišekUher Petr-9-1-5  0368
15.Chvátal MartinNevřela Daniel-6-116-6 1369
16.Pour Pavel ml.Herout František-96-10-10 13610
17.Copák FrantišekŠkopek Pavel         
18.Noha MiroslavUher Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.22Nevřela Daniel22
Krivda František03Herout František31
Noha Miroslav12Škopek Pavel30
Chvátal Martin22Uher Petr12
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26599:556TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
8113  3010
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-595-3-112311
3.Vorlíček LubošPejša Karel ml.7-1189 3121
4.Benák LiborFaktor Radovan-210-9-8 1322
5.Bucifal AlešKocura Jiří764  3032
6.Šimeček JanDrechsler Dušan-6867 3142
7.Benák LiborPejša Karel ml.-10-6-11  0343
8.Bucifal AlešFaktor Radovan77-96 3153
9.Šimeček JanKocura Jiří118-93 3163
10.Vorlíček LubošDrechsler Dušan93-108 3173
11.Bucifal AlešPejša Karel ml.77-57 3183
12.Šimeček JanFaktor Radovan-106-2-6 1384
13.Vorlíček LubošKocura Jiří5510  3094
14.Benák LiborDrechsler Dušan5-97-2-92395
15.Šimeček JanPejša Karel ml.-6-5-13  0396
16.Vorlíček LubošFaktor Radovan-10710-81032106
17.Benák LiborKocura Jiří-10-5-10  03  
18.Bucifal AlešDrechsler Dušan-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorlíček Luboš40Pejša Karel ml.22
Benák Libor03Faktor Radovan22
Bucifal Aleš30Kocura Jiří03
Šimeček Jan22Drechsler Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Hrbáček Milan
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Lexa Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:22548:482TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
Černý Vít
Růžička Josef
 
 
-895-983210
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Šmejkal Radek
Budělovský Petr
 
 
294  3020
3.Pospíšil MilanČerný Vít-48106 3130
4.Kolář VlastimilŠmejkal Radek-796-1073240
5.Kuba JosefRůžička Josef10-9-8-4 1341
6.Kubík JiříBudělovský Petr5-65-8113251
7.Kolář VlastimilČerný Vít-1045-8103261
8.Kuba JosefŠmejkal Radek9-10-96-62362
9.Kubík JiříRůžička Josef-108-9-10 1363
10.Pospíšil MilanBudělovský Petr-2-83493273
11.Kuba JosefČerný Vít-94910 3183
12.Kubík JiříŠmejkal Radek997  3093
13.Pospíšil MilanRůžička Josef24-49 31103
14.Kolář VlastimilBudělovský Petr77   20  
15.Kubík JiříČerný Vít         
16.Pospíšil MilanŠmejkal Radek         
17.Kolář VlastimilRůžička Josef         
18.Kuba JosefBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan30Černý Vít03
Kolář Vlastimil20Šmejkal Radek12
Kuba Josef12Růžička Josef21
Kubík Jiří21Budělovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2347:244AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
Hrazdira Patrik
Krahulec Jiří
 
 
7910  3010
2.Kocáb Jan
Juklík Tomáš
 
 
Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
1178  3020
3.Bartošek VítKrahulec Jiří78-38 3130
4.Juklík TomášKrahulec Petr9119  3040
5.Kocáb JanDunovský Libor776  3050
6.Kuchař JanHrazdira Patrik1053  3060
7.Juklík TomášKrahulec Jiří889  3070
8.Kocáb JanKrahulec Petr-7498 3180
9.Kuchař JanDunovský Libor2210  3090
10.Bartošek VítHrazdira Patrik785  30100
11.Kocáb JanKrahulec Jiří         
12.Kuchař JanKrahulec Petr         
13.Bartošek VítDunovský Libor         
14.Juklík TomášHrazdira Patrik         
15.Kuchař JanKrahulec Jiří         
16.Bartošek VítKrahulec Petr         
17.Juklík TomášDunovský Libor         
18.Kocáb JanHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Vít20Krahulec Jiří02
Juklík Tomáš20Krahulec Petr02
Kocáb Jan20Dunovský Libor02
Kuchař Jan20Hrazdira Patrik02
Místo O. Havazíka byl rozhodčím K. Gaydoš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Frček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16483:390SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Svoboda David
Hach Martin
 
 
86-58 3110
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-104-9373220
3.Šálený DavidDavid Jakub7-10102 3130
4.Šablatura MichalBorovka Tomáš7108  3040
5.Půlpán DavidHach Martin-10-8-6  0341
6.Ezr VáclavSvoboda David7511  3051
7.Šablatura MichalDavid Jakub-86-8463261
8.Půlpán DavidBorovka Tomáš-411-8583271
9.Krejcar VilémHach Martin9-95-923281
10.Šálený DavidSvoboda David167  3091
11.Půlpán DavidDavid Jakub-10-2104-82392
12.Krejcar VilémBorovka Tomáš878  30102
13.Šálený DavidHach Martin         
14.Šablatura MichalSvoboda David         
15.Krejcar VilémDavid Jakub         
16.Šálený DavidBorovka Tomáš         
17.Šablatura MichalHach Martin         
18.Půlpán DavidSvoboda David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený David20David Jakub12
Šablatura Michal20Borovka Tomáš03
Půlpán David12Hach Martin11
Ezr Václav10Svoboda David02
Krejcar Vilém20   
1) Hosté předložili soupisku z 13.9.2012 na které není uveden Tomáš Borovka 2) ŽK David Jakub sprosté slovo 3) Střídání domácích Ezr - Krejcar



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31335:413SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-8-8-8  0301
2.Říšský Pavel
Franc Štěpán
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
-10-44-6 1302
3.Šlehofer Stanislav ml.Škopek Pavel-3-4-9  0303
4.Franc ŠtěpánHerout František23-105 3113
5.Říšský PavelNevřela Daniel-14-77-7 1314
6.Mašek PetrUher Petr886  3024
7.Franc ŠtěpánŠkopek Pavel-48-8-8 1325
8.Říšský PavelHerout František-5-4-9  0326
9.Mašek PetrNevřela Daniel-76-7-8 1327
10.Šlehofer Stanislav ml.Uher Petr-4-8-9  0328
11.Říšský PavelŠkopek Pavel-6-8-6  0329
12.Mašek PetrHerout František8-8-0-7 13210
13.Šlehofer Stanislav ml.Nevřela Daniel         
14.Franc ŠtěpánUher Petr         
15.Mašek PetrŠkopek Pavel         
16.Šlehofer Stanislav ml.Herout František         
17.Franc ŠtěpánNevřela Daniel         
18.Říšský PavelUher Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.02Škopek Pavel30
Franc Štěpán11Herout František21
Říšský Pavel03Nevřela Daniel20
Mašek Petr12Uher Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Krivda František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivdová Lenka
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31664:641TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Martin
Sochor Miroslav
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
-65811 3110
2.Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-4-10102-132311
3.Pour Pavel ml.Korbel Filip ml.-7-2-9  0312
4.Sochor MiroslavSmola Igor-8-68-7 1313
5.Copák FrantišekKorbel Alen966  3023
6.Chvátal MartinDoležal Ondřej-77-8-8 1324
7.Sochor MiroslavKorbel Filip ml.-6-7-4  0325
8.Copák FrantišekSmola Igor999  3035
9.Chvátal MartinKorbel Alen-9963 3145
10.Pour Pavel ml.Doležal Ondřej7-1187 3155
11.Copák FrantišekKorbel Filip ml.4-799 3165
12.Chvátal MartinSmola Igor11-8-83-92366
13.Pour Pavel ml.Korbel Alen897  3076
14.Sochor MiroslavDoležal Ondřej-8666 3186
15.Chvátal MartinKorbel Filip ml.-2-8-9  0387
16.Pour Pavel ml.Smola Igor12-911-10103297
17.Sochor MiroslavKorbel Alen-68-76-92398
18.Copák FrantišekDoležal Ondřej10711  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.31Korbel Filip ml.31
Sochor Miroslav13Smola Igor22
Copák František40Korbel Alen13
Chvátal Martin13Doležal Ondřej13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:15531:342TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
Šmejkal Radek
 
 
WO    3010
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
-8978 3120
3.Vorlíček LubošŠmejkal Radek-81035 3130
4.Benák LiborRůžička Josef88-7-8-112331
5.Bucifal AlešBudělovský Petr368  3041
6.Šimeček JanWO    3051
7.Benák LiborŠmejkal Radek5-9-89-82352
8.Bucifal AlešRůžička Josef-10878 3162
9.Šimeček JanBudělovský Petr6106  3072
10.Vorlíček LubošWO    3082
11.Bucifal AlešŠmejkal Radek610-4-4-102383
12.Šimeček JanRůžička Josef-9-77-10 1384
13.Vorlíček LubošBudělovský Petr636  3094
14.Benák LiborWO    30104
15.Šimeček JanŠmejkal Radek         
16.Vorlíček LubošRůžička Josef         
17.Benák LiborBudělovský Petr         
18.Bucifal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vorlíček Luboš20Šmejkal Radek21
Benák Libor02Růžička Josef21
Bucifal Aleš21Budělovský Petr03
Šimeček Jan11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Havránek Roman
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Hrbáček Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40671:695TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-8979 3110
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
9-7-5-13 1311
3.Pospíšil MilanPejša Karel ml.-9-7-10  0312
4.Kolář VlastimilFaktor Radovan9-95-5153222
5.Kuba JosefKocura Jiří5-7-9-5 1323
6.Kubík JiříDrechsler Dušan12514  3033
7.Kolář VlastimilPejša Karel ml.-13434 3143
8.Kuba JosefFaktor Radovan-8-118-5 1344
9.Kubík JiříKocura Jiří3-13-5673254
10.Pospíšil MilanDrechsler Dušan-95-94-72355
11.Kuba JosefPejša Karel ml.-2-10-8  0356
12.Kubík JiříFaktor Radovan8-89-843266
13.Pospíšil MilanKocura Jiří6-9-5-5 1367
14.Kolář VlastimilDrechsler Dušan106-5-973277
15.Kubík JiříPejša Karel ml.9-7-8-4 1378
16.Pospíšil MilanFaktor Radovan11-4-67-92379
17.Kolář VlastimilKocura Jiří-710-38-1023710
18.Kuba JosefDrechsler Dušan