Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Kapras Karel
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26604:551TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Jiří
Kaňka Luděk st.
 
 
Hervert Josef
Chrvala Radovan
 
 
-8-8-14  0301
2.Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
Pospíšil Václav
Hrnčíř Jan
 
 
-89-5-9 1302
3.Zvěřina JiříHrnčíř Jan-8-6-7  0303
4.Kaňka Luděk st.Hervert Josef598  3013
5.Lapka MiroslavPospíšil Václav9109  3023
6.Balog RolandChrvala Radovan735  3033
7.Kaňka Luděk st.Hrnčíř Jan57-124 3143
8.Lapka MiroslavHervert Josef684  3053
9.Balog RolandPospíšil Václav1066  3063
10.Zvěřina JiříChrvala Radovan-4-76-9 1364
11.Lapka MiroslavHrnčíř Jan99-11-9-82365
12.Balog RolandHervert Josef285  3075
13.Zvěřina JiříPospíšil Václav-6-8-7  0376
14.Kaňka Luděk st.Chrvala Radovan48-9-983286
15.Balog RolandHrnčíř Jan9-517-893296
16.Zvěřina JiříHervert Josef-6-99-9 1397
17.Kaňka Luděk st.Pospíšil Václav868  30107
18.Lapka MiroslavChrvala Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zvěřina Jiří04Hrnčíř Jan22
Kaňka Luděk st.40Hervert Josef13
Lapka Miroslav21Pospíšil Václav13
Balog Roland40Chrvala Radovan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18528:445TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
-9269 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Macháček Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
644  3020
3.Stránský MichalLukaščuk Josef57-3-9-62321
4.Košák VojtěchMacháček Jan-6-1189-82322
5.Blažek JanŽielinský Tomáš728  3032
6.Bukovský RadekMacháček Jiří11148  3042
7.Košák VojtěchLukaščuk Josef-4-5-4  0343
8.Blažek JanMacháček Jan9-54-4-82344
9.Bukovský RadekŽielinský Tomáš555  3054
10.Stránský MichalMacháček Jiří9-937 3164
11.Blažek JanLukaščuk Josef-9-7-10  0365
12.Bukovský RadekMacháček Jan994  3075
13.Stránský MichalŽielinský Tomáš8115  3085
14.Košák VojtěchMacháček Jiří656  3095
15.Bukovský RadekLukaščuk Josef89-67 31105
16.Stránský MichalMacháček Jan         
17.Košák VojtěchŽielinský Tomáš         
18.Blažek JanMacháček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal21Lukaščuk Josef31
Košák Vojtěch12Macháček Jan21
Blažek Jan12Žielinský Tomáš03
Bukovský Radek40Macháček Jiří03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
Fleislébr Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Vychodil Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Štembera Miroslav
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30360:445Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
-9-127-7 1301
2.Novák Petr
Gábriš Michal
 
 
Petřík Aleš
Novotný Petr
 
 
899  3011
3.Pavlíček OndřejPetřík Aleš-58-8-2 1312
4.Gábriš MichalVaňásek Jiří-7-7-10  0313
5.Novák PetrHüttl Michal-4-9-12  0314
6.Ebert Tomáš ml.Novotný Petr789  3024
7.Gábriš MichalPetřík Aleš7-4-0-9 1325
8.Novák PetrVaňásek Jiří3-7-10-6 1326
9.Ebert Tomáš ml.Hüttl Michal-9-7410-62327
10.Pavlíček OndřejNovotný Petr9-98-7-42328
11.Novák PetrPetřík Aleš-3-4-5  0329
12.Ebert Tomáš ml.Vaňásek Jiří-6-10-7  03210
13.Pavlíček OndřejHüttl Michal-10-11   02  
14.Gábriš MichalNovotný Petr         
15.Ebert Tomáš ml.Petřík Aleš         
16.Pavlíček OndřejVaňásek Jiří         
17.Gábriš MichalHüttl Michal         
18.Novák PetrNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ondřej02Petřík Aleš30
Gábriš Michal02Vaňásek Jiří30
Novák Petr03Hüttl Michal20
Ebert Tomáš ml.12Novotný Petr11
teplota: Začátek-20°C, Konec- 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Sklenička Jan
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28625:575TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
4-126-643210
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Brož Pavel
Kézr Aleš
 
 
-15-8-9  0311
3.Koděra FilipKézr Aleš-59-5-11 1312
4.Volák MartinKadavý Vladimír364  3022
5.Cafourek TomášBrož Pavel78-86 3132
6.Hejda VáclavMaršík Richard5109  3042
7.Volák MartinKézr Aleš-4-7-9  0343
8.Cafourek TomášKadavý Vladimír8-3-81083253
9.Hejda VáclavBrož Pavel7165  3063
10.Koděra FilipMaršík Richard-9-87963273
11.Cafourek TomášKézr Aleš78-3-6-72374
12.Hejda VáclavKadavý Vladimír42-92 3184
13.Koděra FilipBrož Pavel857  3094
14.Volák MartinMaršík Richard-8-117-10 1395
15.Hejda VáclavKézr Aleš1011-5-6-102396
16.Koděra FilipKadavý Vladimír98-9-6732106
17.Volák MartinBrož Pavel         
18.Cafourek TomášMaršík Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip31Kézr Aleš40
Volák Martin12Kadavý Vladimír04
Cafourek Tomáš21Brož Pavel03
Hejda Václav31Maršík Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:252KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
Zika Ondřej
Žáček Josef
 
 
765  3010
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
1175  3020
3.Rödling JanZika Ondřej864  3030
4.Bíma MiroslavŠpaček Michal-710-7683240
5.Bořík MilanLevenec Petr464  3050
6.Čermák JosefŽáček Josef225  3060
7.Bíma MiroslavZika Ondřej-885-973270
8.Bořík MilanŠpaček Michal811-6-673280
9.Čermák JosefLevenec Petr637  3090
10.Rödling JanŽáček Josef3105  30100
11.Bořík MilanZika Ondřej         
12.Čermák JosefŠpaček Michal         
13.Rödling JanLevenec Petr         
14.Bíma MiroslavŽáček Josef         
15.Čermák JosefZika Ondřej         
16.Rödling JanŠpaček Michal         
17.Bíma MiroslavLevenec Petr         
18.Bořík MilanŽáček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rödling Jan20Zika Ondřej02
Bíma Miroslav20Špaček Michal02
Bořík Milan20Levenec Petr02
Čermák Josef20Žáček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CVrchní
rozhodčí:
Šondová
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:23602:539TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Zajíček Pavel
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Pavel
 
 
9-1174 3110
2.Hybler Martin
Nechyba Zdeněk
 
 
Šubrt Jaroslav
Chalupa Josef ml.
 
 
75-9-8-42311
3.Hybler MartinZatřepálek Pavel106-8-5113221
4.Nechyba ZdeněkChalupa Josef ml.8-6-107-62322
5.Kroupa Tomᚊubrt Jaroslav1185  3032
6.Zajíček PavelMifka Alexius568  3042
7.Nechyba ZdeněkZatřepálek Pavel-67-118-102343
8.Kroupa TomášChalupa Josef ml.758  3053
9.Zajíček PavelŠubrt Jaroslav-96-9963263
10.Hybler MartinMifka Alexius-8-589-62364
11.Kroupa TomášZatřepálek Pavel10-8-7963274
12.Zajíček PavelChalupa Josef ml.5411  3084
13.Hybler MartinŠubrt Jaroslav-893-963294
14.Nechyba ZdeněkMifka Alexius-511-69732104
15.Zajíček PavelZatřepálek Pavel         
16.Hybler MartinChalupa Josef ml.         
17.Nechyba ZdeněkŠubrt Jaroslav         
18.Kroupa TomášMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hybler Martin21Zatřepálek Pavel12
Nechyba Zdeněk12Chalupa Josef ml.12
Kroupa Tomáš30Šubrt Jaroslav03
Zajíček Pavel30Mifka Alexius12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy