Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Skokan Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Březovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:29565:559TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Březovský Petr
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
-9-7-13  0301
2.Pospíšil Václav
Hervert Josef
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-997-9-92302
3.Březovský PetrBukovský Radek-9-910693212
4.Pospíšil VáclavStránský Michal-94-6653222
5.Hervert JosefBlažek Jan57-77 3132
6.Hrnčíř JanKošák Vojtěch-589-863242
7.Pospíšil VáclavBukovský Radek-7-4-4  0343
8.Hervert JosefStránský Michal8-411-763253
9.Hrnčíř JanBlažek Jan910-812 3163
10.Březovský PetrKošák Vojtěch96-48 3173
11.Hervert JosefBukovský Radek-4-7-4  0374
12.Hrnčíř JanStránský Michal-461411 3184
13.Březovský PetrBlažek Jan55-7-813294
14.Pospíšil VáclavKošák Vojtěch-5-6-7  0395
15.Hrnčíř JanBukovský Radek557  30105
16.Březovský PetrStránský Michal-5    01  
17.Pospíšil VáclavBlažek Jan         
18.Hervert JosefKošák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Březovský Petr30Bukovský Radek22
Pospíšil Václav12Stránský Michal03
Hervert Josef21Blažek Jan03
Hrnčíř Jan40Košák Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Houdková Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25620:533SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Zvěřina Jiří
Kaňka Luděk st.
 
 
752  3010
2.Bencs Ladislav
Macháček Jiří
 
 
Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
-6-59-8 1311
3.Bencs LadislavLapka Miroslav-117-8783221
4.Macháček JiříKaňka Luděk st.795  3031
5.Lukaščuk JosefBalog Roland6-89-673241
6.Macháček JanZvěřina Jiří-867-913251
7.Macháček JiříLapka Miroslav5-87-13-92352
8.Lukaščuk JosefStach Matěj-107-9-12 1353
9.Macháček JanBalog Roland-8-6911-92354
10.Bencs LadislavZvěřina Jiří-9942 3164
11.Lukaščuk JosefLapka Miroslav511-11-593274
12.Macháček JanStach Matěj7108  3084
13.Bencs LadislavBalog Roland7-6-10-5 1385
14.Macháček JiříZvěřina Jiří473  3095
15.Macháček JanLapka Miroslav114-73 31105
16.Bencs LadislavStach Matěj-12    01  
17.Macháček JiříBalog Roland         
18.Lukaščuk JosefZvěřina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bencs Ladislav21Lapka Miroslav13
Macháček Jiří21Kaňka Luděk st.01
Lukaščuk Josef21Balog Roland21
Macháček Jan31Zvěřina Jiří03
   Stach Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15520:435Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
9-1176 3110
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Koděra Filip
Hejda Václav ml.
 
 
846  3020
3.Vaňásek JiříKoděra Filip88-10-4-52321
4.Hüttl MichalVolák Martin89-8-1493231
5.Šulc MartinCafourek Tomáš-78-65-92332
6.Petřík AlešHejda Václav ml.581  3042
7.Hüttl MichalKoděra Filip9117  3052
8.Šulc MartinVolák Martin-89-10-11 1353
9.Petřík AlešCafourek Tomáš1098  3063
10.Vaňásek JiříHejda Václav ml.853  3073
11.Šulc MartinKoděra Filip-63-4-6 1374
12.Petřík AlešVolák Martin846  3084
13.Vaňásek JiříCafourek Tomáš997  3094
14.Hüttl MichalHejda Václav ml.6811  30104
15.Petřík AlešKoděra Filip         
16.Vaňásek JiříVolák Martin         
17.Hüttl MichalCafourek Tomáš         
18.Šulc MartinHejda Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří21Koděra Filip21
Hüttl Michal30Volák Martin12
Šulc Martin03Cafourek Tomáš12
Petřík Aleš30Hejda Václav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Maršíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33674:637Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
-9-77-7 1301
2.Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
Novák Petr
Gábriš Michal
 
 
9712  3011
3.Maršík RichardNovák Petr-75-11-11 1312
4.Brož PavelPavlíček Ondřej6-8510 3122
5.Kadavý VladimírEbert Tomáš ml.-6-8710-72323
6.Kézr AlešMencl Jiří6-68-1093233
7.Brož PavelNovák Petr-8-7-9  0334
8.Kadavý VladimírPavlíček Ondřej278  3044
9.Kézr AlešEbert Tomáš ml.-9353 3154
10.Maršík RichardMencl Jiří10-886 3164
11.Kadavý VladimírNovák Petr9-888 3174
12.Kézr AlešPavlíček Ondřej45-76 3184
13.Maršík RichardEbert Tomáš ml.-77-6-10 1385
14.Brož PavelMencl Jiří-8-10-6  0386
15.Kézr AlešNovák Petr7513  3096
16.Maršík RichardPavlíček Ondřej-4-410-11 1397
17.Brož PavelEbert Tomáš ml.-66-3-9 1398
18.Kadavý VladimírMencl Jiří5-8-981132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršík Richard13Novák Petr22
Brož Pavel13Pavlíček Ondřej13
Kadavý Vladimír31Ebert Tomáš ml.31
Kézr Aleš40Mencl Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Kozel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Fabiánek David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Lukáš Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29646:618TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Hybler Martin
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
-5-89-8 1301
2.Zika Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
Seibert Karel
Budinský Petr
 
 
-10-9-3  0302
3.Jirásek JiříHybler Martin-78-9-5 1303
4.Levenec PetrNechyba Zdeněk ml.8102  3013
5.Zika OndřejSeibert Karel1099  3023
6.Špaček MichalBudinský Petr57-67 3133
7.Levenec PetrHybler Martin-4-9-9  0334
8.Zika OndřejNechyba Zdeněk ml.4-8810 3144
9.Špaček MichalSeibert Karel7108  3054
10.Jirásek JiříBudinský Petr12-8-2-7 1355
11.Zika OndřejHybler Martin11-787 3165
12.Špaček MichalNechyba Zdeněk ml.910-7-8-92366
13.Jirásek JiříSeibert Karel-9-59-11 1367
14.Levenec PetrBudinský Petr597  3077
15.Špaček MichalHybler Martin-1174-8-62378
16.Jirásek JiříNechyba Zdeněk ml.9-864 3188
17.Levenec PetrSeibert Karel1093  3098
18.Zika OndřejBudinský Petr-96117 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Jiří13Hybler Martin31
Levenec Petr31Nechyba Zdeněk ml.13
Zika Ondřej40Seibert Karel13
Špaček Michal22Budinský Petr13
Žlutá karta domácí hráč Špaček - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Vošahlík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37645:648KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
-6443 3110
2.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Bíma Miroslav
Rödling Jan
 
 
-99-6513220
3.Zatřepálek PavelČermák Josef73-7-6-72321
4.Šubrt JaroslavBořík Milan-45-128-62322
5.Berger MiroslavBíma Miroslav7-8-56-82323
6.Papírník PavelRödling Jan11-7107 3133
7.Šubrt JaroslavČermák Josef758  3043
8.Berger MiroslavBořík Milan-312-710-102344
9.Papírník PavelBíma Miroslav4117  3054
10.Zatřepálek PavelRödling Jan-7-7-6  0355
11.Mifka AlexiusČermák Josef-3-7-3  0356
12.Papírník PavelBořík Milan7-9-94103266
13.Zatřepálek PavelBíma Miroslav7-5-106-72367
14.Šubrt JaroslavRödling Jan-11310-10-52368
15.Papírník PavelČermák Josef910-75 3178
16.Zatřepálek PavelBořík Milan-8-3-6  0379
17.Šubrt JaroslavBíma Miroslav-8-88-9 13710
18.Mifka AlexiusRödling Jan-12    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zatřepálek Pavel04Čermák Josef22
Šubrt Jaroslav13Bořík Milan31
Berger Miroslav02Bíma Miroslav31
Papírník Pavel40Rödling Jan21
Mifka Alexius01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Skokan Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Jiří
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Březovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35687:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březovský Petr
Hervert Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
5-848 3110
2.Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
-48-9-6 1311
3.Březovský PetrLapka Miroslav-7-57553221
4.Pospíšil VáclavKaňka Luděk st.14-7-11-7 1322
5.Hervert JosefBalog Roland-97-7-8 1323
6.Hrnčíř JanStach Matěj-104611 3133
7.Pospíšil VáclavLapka Miroslav574  3043
8.Hervert JosefKaňka Luděk st.58-10-7-92344
9.Hrnčíř JanBalog Roland-1087-473254
10.Březovský PetrStach Matěj5-4117 3164
11.Hervert JosefLapka Miroslav1378  3074
12.Hrnčíř JanKaňka Luděk st.5-97-9-62375
13.Březovský PetrBalog Roland-6-8-11  0376
14.Pospíšil VáclavStach Matěj9118  3086
15.Hrnčíř JanLapka Miroslav-7-1237-62387
16.Březovský PetrKaňka Luděk st.7-8-2-10 1388
17.Pospíšil VáclavBalog Roland-3-8-12  0389
18.Hervert JosefZvěřina Jiří8-698 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr22Lapka Miroslav13
Pospíšil Václav22Kaňka Luděk st.40
Hervert Josef22Balog Roland31
Hrnčíř Jan22Stach Matěj03
   Zvěřina Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27641:570SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
6-665 3110
2.Bartes Petr
Macháček Jiří
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
11-89-6-32311
3.Bartes PetrBukovský Radek-61-10-8 1312
4.Lukaščuk JosefBlažek Jan10-976 3122
5.Macháček JiříKošák Vojtěch-10-895-72323
6.Macháček JanStránský Michal-54-5-11 1324
7.Lukaščuk JosefBukovský Radek658  3034
8.Macháček JiříBlažek Jan85-106 3144
9.Macháček JanKošák Vojtěch4-8108 3154
10.Bartes PetrStránský Michal-938-993264
11.Macháček JiříBukovský Radek-9-711-5 1365
12.Macháček JanBlažek Jan9-4109 3175
13.Bartes PetrKošák Vojtěch829  3085
14.Lukaščuk JosefStránský Michal828  3095
15.Macháček JanBukovský Radek-83-98-92396
16.Bartes PetrBlažek Jan10-6-97532106
17.Lukaščuk JosefKošák Vojtěch6    10  
18.Macháček JiříStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartes Petr31Bukovský Radek31
Lukaščuk Josef30Blažek Jan04
Macháček Jiří12Košák Vojtěch12
Macháček Jan22Stránský Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12455:348Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Gábriš Michal
Mencl Jiří
 
 
8-13-8-7 1301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
-8786 3111
3.Vaňásek JiříEbert Tomáš ml.758  3021
4.Hüttl MichalPavlíček Ondřej6-4-8963231
5.Šulc MartinGábriš Michal57-911 3141
6.Petřík AlešMencl Jiří595  3051
7.Hüttl MichalEbert Tomáš ml.-8-69-9 1352
8.Šulc MartinPavlíček Ondřej695  3062
9.Petřík AlešNovák Petr6410  3072
10.Vaňásek JiříMencl Jiří86-96 3182
11.Šulc MartinEbert Tomáš ml.-11248 3192
12.Petřík AlešPavlíček Ondřej528  30102
13.Vaňásek JiříNovák Petr         
14.Hüttl MichalMencl Jiří         
15.Petřík AlešEbert Tomáš ml.         
16.Vaňásek JiříPavlíček Ondřej         
17.Hüttl MichalNovák Petr         
18.Šulc MartinMencl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří20Ebert Tomáš ml.12
Hüttl Michal11Pavlíček Ondřej03
Šulc Martin30Gábriš Michal01
Petřík Aleš30Mencl Jiří02
   Novák Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Maršíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36572:627TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Hejda Václav ml.
Volák Martin
 
 
9-767 3110
2.Brož Pavel
Kézr Aleš
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
6-11-6563220
3.Maršík RichardKoděra Filip5-5-6-8 1321
4.Brož PavelVolák Martin7-6-69-62322
5.Kadavý VladimírCafourek Tomáš77-8-4-62323
6.Kézr AlešHejda Václav ml.108-66 3133
7.Brož PavelKoděra Filip-9-7-7  0334
8.Kadavý VladimírVolák Martin713-411 3144
9.Kézr AlešCafourek Tomáš-5-69-9 1345
10.Maršík RichardHejda Václav ml.675  3055
11.Kadavý VladimírKoděra Filip13-8-7-9 1356
12.Kézr AlešVolák Martin106-86 3166
13.Maršík RichardCafourek Tomáš-8-1-5  0367
14.Brož PavelHejda Václav ml.-596-2-92368
15.Kézr AlešKoděra Filip8103  3078
16.Maršík RichardVolák Martin-4-5-3  0379
17.Brož PavelCafourek Tomáš-8-4-11  03710
18.Kadavý VladimírHejda Václav ml.-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršík Richard13Koděra Filip31
Brož Pavel04Volák Martin22
Kadavý Vladimír12Cafourek Tomáš40
Kézr Aleš31Hejda Václav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Kozel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Fabiánek David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Lukáš Jakub
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33467:535KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Levenec Petr
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
-5-7-3  0301
2.Špaček Michal
Jirásek Jiří
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
-69-11-2 1302
3.Jirásek JiříČermák Josef-58-6-5 1303
4.Levenec PetrBořík Milan79-79 3113
5.Zika OndřejBíma Miroslav11-5-109-42314
6.Špaček MichalRödling Jan65-58 3124
7.Levenec PetrČermák Josef-6-7-5  0325
8.Zika OndřejBořík Milan2-9109 3135
9.Špaček MichalBíma Miroslav-9-972-102336
10.Jirásek JiříRödling Jan8-8-7-8 1337
11.Zika OndřejČermák Josef10-1-48-72338
12.Špaček MichalBořík Milan13-97-5-82339
13.Jirásek JiříBíma Miroslav-947-7-823310
14.Levenec PetrRödling Jan         
15.Špaček MichalČermák Josef         
16.Jirásek JiříBořík Milan         
17.Levenec PetrBíma Miroslav         
18.Zika OndřejRödling Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Jiří03Čermák Josef30
Levenec Petr11Bořík Milan12
Zika Ondřej12Bíma Miroslav30
Špaček Michal12Rödling Jan11
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Vošahlík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Strnad Richard
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Šubrt Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22576:483TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
2-7710 3110
2.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Nechyba Zdeněk ml.
Budinský Petr
 
 
4-76-763220
3.Zatřepálek PavelKroupa Tomáš9-6-98-52321
4.Mifka AlexiusHybler Martin3-8-39-122322
5.Šubrt JaroslavBudinský Petr7-9-9-11 1323
6.Papírník PavelNechyba Zdeněk ml.-91387 3133
7.Mifka AlexiusKroupa Tomáš8610  3043
8.Šubrt JaroslavHybler Martin11-4-6-6 1344
9.Papírník PavelBudinský Petr-10-86783254
10.Zatřepálek PavelNechyba Zdeněk ml.1233  3064
11.Berger MiroslavKroupa Tomáš87-11-893274
12.Papírník PavelHybler Martin42-86 3184
13.Zatřepálek PavelBudinský Petr-6879 3194
14.Mifka AlexiusNechyba Zdeněk ml.WO    30104
15.Papírník PavelKroupa Tomáš         
16.Zatřepálek PavelHybler Martin         
17.Mifka AlexiusBudinský Petr         
18.Berger MiroslavNechyba Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zatřepálek Pavel21Kroupa Tomáš12
Mifka Alexius11Hybler Martin21
Šubrt Jaroslav02Budinský Petr12
Papírník Pavel30Nechyba Zdeněk ml.02
Berger Miroslav10   
WO10WO01
žl. karta : Kroupa Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Fejfar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20529:489TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Budinský Petr
Weichart Martin
 
 
47-610 3110
2.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
14-119 3120
3.Blažek JanHybler Martin-124-710-22321
4.Stránský MichalKroupa Tomáš989  3031
5.Košák VojtěchBudinský Petr10-413-673241
6.Bukovský RadekWeichart Martin-848-7-82342
7.Stránský MichalHybler Martin-5-8-8  0343
8.Košák VojtěchKroupa Tomáš-8-8-3  0344
9.Bukovský RadekBudinský Petr789  3054
10.Blažek JanWeichart Martin98-45 3164
11.Košák VojtěchHybler Martin6137  3074
12.Bukovský RadekKroupa Tomáš6-9810 3184
13.Blažek JanBudinský Petr957  3094
14.Stránský MichalWeichart Martin12-2-1341032104
15.Bukovský RadekHybler Martin         
16.Blažek JanKroupa Tomáš         
17.Stránský MichalBudinský Petr         
18.Košák VojtěchWeichart Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan21Hybler Martin21
Stránský Michal21Kroupa Tomáš12
Košák Vojtěch21Budinský Petr03
Bukovský Radek21Weichart Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35566:595KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Jiří
Kaňka Luděk st.
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
-3-9-5  0301
2.Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
812-6-693211
3.Stach MatějČermák Josef-8-11-7  0312
4.Balog RolandBořík Milan539  3022
5.Kaňka Luděk st.Bíma Miroslav697  3032
6.Lapka MiroslavRödling Jan119-9-9-52333
7.Balog RolandČermák Josef8-7-7863243
8.Kaňka Luděk st.Bořík Milan-95-75-92344
9.Lapka MiroslavBíma Miroslav8-5710 3154
10.Stach MatějRödling Jan-8-7-5  0355
11.Kaňka Luděk st.Čermák Josef52-9-9-72356
12.Lapka MiroslavBořík Milan8-5-1-10 1357
13.Stach MatějBíma Miroslav-8-787-102358
14.Balog RolandRödling Jan1361  3068
15.Lapka MiroslavČermák Josef-69-5-7 1369
16.Stach MatějBořík Milan-7-4-11  03610
17.Balog RolandBíma Miroslav         
18.Kaňka Luděk st.Rödling Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Matěj04Čermák Josef31
Balog Roland30Bořík Milan31
Kaňka Luděk st.12Bíma Miroslav12
Lapka Miroslav13Rödling Jan21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Sklenička Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Cafourek Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20519:447TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Jirásek Jiří
Levenec Petr
 
 
834  3010
2.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Špaček Michal
Zika Ondřej
 
 
6-9115 3120
3.Volák MartinŠpaček Michal8-88-1193230
4.Cafourek TomášZika Ondřej714-8-233240
5.Koděra FilipLevenec Petr-77-9653250
6.Hejda VáclavJirásek Jiří476  3060
7.Cafourek Tomᚊpaček Michal8-857 3170
8.Koděra FilipZika Ondřej6-7-113-32371
9.Hejda VáclavLevenec Petr4106  3081
10.Hejda Václav ml.Jirásek Jiří-8-6-7  0382
11.Koděra FilipŠpaček Michal6512  3092
12.Hejda VáclavZika Ondřej-8-910-4 1393
13.Hejda Václav ml.Levenec Petr-8-7-4  0394
14.Cafourek TomášJirásek Jiří767  30104
15.Hejda VáclavŠpaček Michal         
16.Hejda Václav ml.Zika Ondřej         
17.Cafourek TomášLevenec Petr         
18.Koděra FilipJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Martin10Špaček Michal03
Cafourek Tomáš30Zika Ondřej21
Koděra Filip21Levenec Petr12
Hejda Václav21Jirásek Jiří12
Hejda Václav ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
Fleislébr Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Vychodil Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, Kladno 27201Rozhodčí:Štembera Miroslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:37656:681TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-108105 3110
2.Mencl Jiří
Škach Martin
 
 
Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
9-95-8-62311
3.Pavlíček OndřejPapírník Pavel-95-94-92312
4.Škach MartinBerger Miroslav8-7-8473222
5.Mencl JiříZatřepálek Pavel-5-115-6 1323
6.Ebert Tomáš ml.Mifka Alexius-9938 3133
7.Škach MartinPapírník Pavel-38-2-8 1334
8.Mencl JiříBerger Miroslav-56-8-12 1335
9.Ebert Tomáš ml.Zatřepálek Pavel118-69 3145
10.Pavlíček OndřejMifka Alexius9-898 3155
11.Mencl JiříPapírník Pavel-210-15-6 1356
12.Ebert Tomáš ml.Berger Miroslav879  3066
13.Pavlíček OndřejZatřepálek Pavel-9696 3176
14.Škach MartinŠubrt Jaroslav-8-58-0 1377
15.Ebert Tomáš ml.Papírník Pavel-8-678-62378
16.Pavlíček OndřejBerger Miroslav69-4-7-102379
17.Škach MartinZatřepálek Pavel9-10-7-6 13710
18.Mencl JiříŠubrt Jaroslav9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ondřej22Papírník Pavel40
Škach Martin13Berger Miroslav22
Mencl Jiří03Zatřepálek Pavel22
Ebert Tomáš ml.31Mifka Alexius02
   Šubrt Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Eisnerová Heda
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Lev Lukáš
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Skokan Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32497:532Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hervert Josef
Březovský Petr
 
 
Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
-6-7-9  0301
2.Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
8-8-6-10 1302
3.Hervert JosefPetřík Aleš10-127-7-32303
4.Pospíšil VáclavVaňásek Jiří7-96-9-52304
5.Chrvala RadovanHüttl Michal1112-9-1053214
6.Hrnčíř JanŠulc Martin5108  3024
7.Pospíšil VáclavPetřík Aleš9-6-5-8 1325
8.Chrvala RadovanVaňásek Jiří7-4-9-6 1326
9.Hrnčíř JanHüttl Michal666  3036
10.Hervert JosefŠulc Martin-9-9-13  0337
11.Chrvala RadovanPetřík Aleš-4-387-62338
12.Hrnčíř JanVaňásek Jiří3104  3048
13.Hervert JosefHüttl Michal6-6-11-5 1349
14.Pospíšil VáclavŠulc Martin8-8-9-5 13410
15.Hrnčíř JanPetřík Aleš-69   11  
16.Hervert JosefVaňásek Jiří         
17.Pospíšil VáclavHüttl Michal         
18.Chrvala RadovanŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hervert Josef03Petřík Aleš30
Pospíšil Václav03Vaňásek Jiří21
Chrvala Radovan12Hüttl Michal12
Hrnčíř Jan30Šulc Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18503:460SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
78-9-443210
2.Bencs Ladislav
Matuška Dominik
 
 
Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
-89-9-9 1311
3.Bencs LadislavKézr Aleš-4-6-2  0312
4.Matuška DominikBrož Pavel8713  3022
5.Macháček JanKadavý Vladimír977  3032
6.Lukaščuk JosefMaršík Richard61011  3042
7.Matuška DominikKézr Aleš-71111-11-82343
8.Macháček JanBrož Pavel786  3053
9.Lukaščuk JosefKadavý Vladimír366  3063
10.Bencs LadislavMaršík Richard-6-5-8  0364
11.Macháček JanKézr Aleš-6-79893274
12.Lukaščuk JosefBrož Pavel867  3084
13.Bencs LadislavKadavý Vladimír9610  3094
14.Matuška DominikMaršík Richard8-8-118632104
15.Lukaščuk JosefKézr Aleš-9-10   02  
16.Bencs LadislavBrož Pavel         
17.Matuška DominikKadavý Vladimír         
18.Macháček JanMaršík Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bencs Ladislav12Kézr Aleš21
Matuška Dominik21Brož Pavel03
Macháček Jan30Kadavý Vladimír03
Lukaščuk Josef30Maršík Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Fejfar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35604:621KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
14-59-11-82301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Bíma Miroslav
Rödling Jan
 
 
-6-711-7 1302
3.Blažek JanČermák Josef9-5-44-82303
4.Stránský MichalBořík Milan-8-8-9  0304
5.Košák VojtěchBíma Miroslav8-79-7103214
6.Bukovský RadekRödling Jan12-1552 3124
7.Stránský MichalČermák Josef8-7-8-5 1325
8.Košák VojtěchBořík Milan-7-2-14  0326
9.Bukovský RadekBíma Miroslav389  3036
10.Blažek JanRödling Jan-89-61423246
11.Košák VojtěchČermák Josef-5-12-12  0347
12.Bukovský RadekBořík Milan1285  3057
13.Blažek JanBíma Miroslav784  3067
14.Stránský MichalRödling Jan-96-8-8 1368
15.Bukovský RadekČermák Josef13-9-7-7 1369
16.Blažek JanBořík Milan43-5-10-923610
17.Stránský MichalBíma Miroslav         
18.Košák VojtěchRödling Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan22Čermák Josef40
Stránský Michal03Bořík Milan31
Košák Vojtěch12Bíma Miroslav03
Bukovský Radek31Rödling Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30639:594TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
9-11-5-8 1301
2.Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
Budinský Petr
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
-8675 3111
3.Zvěřina JiříHybler Martin1010-8-933221
4.Balog RolandKroupa Tomáš97-79 3131
5.Kaňka Luděk st.Nechyba Zdeněk ml.-7-8-7  0332
6.Lapka MiroslavBudinský Petr-10-59863242
7.Balog RolandHybler Martin664  3052
8.Kaňka Luděk st.Kroupa Tomáš9-486 3162
9.Lapka MiroslavNechyba Zdeněk ml.96-9-7-102363
10.Zvěřina JiříBudinský Petr-8-1293-92364
11.Kaňka Luděk st.Hybler Martin847  3074
12.Lapka MiroslavKroupa Tomáš-8-9-7  0375
13.Zvěřina JiříNechyba Zdeněk ml.9-3-7-7 1376
14.Balog RolandBudinský Petr9-833 3186
15.Lapka MiroslavHybler Martin5-839 3196
16.Stach MatějKroupa Tomáš-3-139-5 1397
17.Balog RolandNechyba Zdeněk ml.587  30107
18.Kaňka Luděk st.Budinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zvěřina Jiří12Hybler Martin04
Balog Roland40Kroupa Tomáš22
Kaňka Luděk st.21Nechyba Zdeněk ml.31
Lapka Miroslav22Budinský Petr12
Stach Matěj01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Sklenička Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Cafourek Jan
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28604:582TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
-8899 3110
2.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
679  3020
3.Volák MartinPapírník Pavel-12-7-4  0321
4.Cafourek TomášBerger Miroslav983  3031
5.Koděra FilipZatřepálek Pavel-9-58-8 1332
6.Hejda VáclavMifka Alexius1178  3042
7.Cafourek TomášPapírník Pavel-9-9-9  0343
8.Koděra FilipBerger Miroslav-910-95103253
9.Hejda VáclavZatřepálek Pavel-6-99-9 1354
10.Volák MartinMifka Alexius-9989 3164
11.Koděra FilipPapírník Pavel-6-7-5  0365
12.Hejda VáclavBerger Miroslav9-8105 3175
13.Volák MartinZatřepálek Pavel-7-8-11  0376
14.Cafourek Tomᚊubrt Jaroslav55-66 3186
15.Hejda VáclavPapírník Pavel10-9-69-82387
16.Volák MartinBerger Miroslav679  3097
17.Cafourek TomášZatřepálek Pavel-111086 31107
18.Koděra FilipŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Martin22Papírník Pavel40
Cafourek Tomáš31Berger Miroslav04
Koděra Filip12Zatřepálek Pavel31
Hejda Václav22Mifka Alexius02
   Šubrt Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
Fleislébr Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Vychodil Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, Kladno 27201Rozhodčí:Štembera Miroslav
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30675:613TTC Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Jiří
Gábriš Michal
 
 
Levenec Petr
Jirásek Jiří
 
 
798  3010
2.Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
Zika Ondřej
Špaček Michal
 
 
553  3020
3.Pavlíček OndřejZika Ondřej6-9-5993230
4.Gábriš MichalŠpaček Michal785  3040
5.Mencl JiříLevenec Petr-7-9-11  0341
6.Ebert Tomáš ml.Jirásek Jiří452  3051
7.Gábriš MichalZika Ondřej-9-10-7  0352
8.Mencl JiříŠpaček Michal-48-96-82353
9.Ebert Tomáš ml.Levenec Petr-55-2833263
10.Pavlíček OndřejJirásek Jiří789  3073
11.Mencl JiříZika Ondřej-6-895-82374
12.Ebert Tomáš ml.Špaček Michal7-8-8-4 1375
13.Pavlíček OndřejLevenec Petr78-4-8-112376
14.Gábriš MichalJirásek Jiří-75-107-62377
15.Ebert Tomáš ml.Zika Ondřej711-127 3187
16.Pavlíček OndřejŠpaček Michal84-610 3197
17.Gábriš MichalLevenec Petr-778-7-62398
18.Mencl JiříJirásek Jiří783  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ondřej31Zika Ondřej22
Gábriš Michal13Špaček Michal22
Mencl Jiří13Levenec Petr31
Ebert Tomáš ml.31Jirásek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Skokan Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Viktor
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Eisnerová Heda
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13445:361TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Březovský Petr
 
 
Růžička Filip
Pašek Dominik
 
 
966  3010
2.Hervert Josef
Chrvala Radovan
 
 
Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
628  3020
3.Hervert JosefMaršík Richard-9-4-6  0321
4.Březovský PetrKadavý Vladimír6-46-983231
5.Chrvala RadovanRůžička Filip5-1199 3141
6.Hrnčíř JanPašek Dominik5710  3051
7.Březovský PetrMaršík Richard9-5-10-9 1352
8.Chrvala RadovanKadavý Vladimír756  3062
9.Hrnčíř JanRůžička Filip713  3072
10.Hervert JosefPašek Dominik12-5-9893282
11.Chrvala RadovanMaršík Richard117-910 3192
12.Hrnčíř JanKadavý Vladimír66-76 31102
13.Hervert JosefRůžička Filip424  30  
14.Březovský PetrPašek Dominik         
15.Hrnčíř JanMaršík Richard         
16.Hervert JosefKadavý Vladimír         
17.Březovský PetrRůžička Filip         
18.Chrvala RadovanPašek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hervert Josef11Maršík Richard21
Březovský Petr11Kadavý Vladimír03
Chrvala Radovan30Růžička Filip02
Hrnčíř Jan30Pašek Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33442:528Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
114-7-7-82301
2.Bencs Ladislav
Matuška Dominik
 
 
Šulc Martin
Petřík Aleš
 
 
-57-4-3 1302
3.Bencs LadislavPetřík Aleš-4-3-0  0303
4.Matuška DominikVaňásek Jiří-98-5-6 1304
5.Macháček JanHüttl Michal612-138 3114
6.Lukaščuk JosefŠulc Martin598  3024
7.Matuška DominikPetřík Aleš6-2-14-8 1325
8.Macháček JanVaňásek Jiří7813  3035
9.Lukaščuk JosefHüttl Michal8-10-8973245
10.Bencs LadislavŠulc Martin-5-5-8  0346
11.Macháček JanPetřík Aleš-9-13-3  0347
12.Lukaščuk JosefVaňásek Jiří6-7-9-6 1348
13.Bencs LadislavHüttl Michal-9-7-4  0349
14.Matuška DominikŠulc Martin9-8-8-7 13410
15.Lukaščuk JosefPetřík Aleš10-88  21  
16.Bencs LadislavVaňásek Jiří         
17.Matuška DominikHüttl Michal         
18.Macháček JanŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bencs Ladislav03Petřík Aleš30
Matuška Dominik03Vaňásek Jiří21
Macháček Jan21Hüttl Michal12
Lukaščuk Josef21Šulc Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Dvořáková Anna
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36643:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
1199  3010
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
-9897 3120
3.Vaňásek JiříBukovský Radek-7-63-7 1321
4.Hüttl MichalBlažek Jan-117-48-62322
5.Šulc MartinKošák Vojtěch-10-86-9 1323
6.Petřík AlešStránský Michal764  3033
7.Hüttl MichalBukovský Radek-6-5-6  0334
8.Šulc MartinBlažek Jan-710-61223244
9.Petřík AlešKošák Vojtěch6-4-8-15 1345
10.Vaňásek JiříStránský Michal1-755 3155
11.Šulc MartinBukovský Radek-6-11-6  0356
12.Petřík AlešBlažek Jan12-11103 3166
13.Vaňásek JiříKošák Vojtěch-9-9-2  0367
14.Hüttl MichalStránský Michal143-6-1053277
15.Petřík AlešBukovský Radek-6-910-7 1378
16.Vaňásek JiříBlažek Jan-78-38123288
17.Hüttl MichalKošák Vojtěch6910  3098
18.Šulc MartinStránský Michal-6-2-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří22Bukovský Radek40
Hüttl Michal22Blažek Jan13
Šulc Martin13Košák Vojtěch31
Petřík Aleš22Stránský Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Janeba Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Maršíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32460:519TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
Zvěřina Jiří
Kaňka Luděk st.
 
 
6-8-7-7 1301
2.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
-7-12-9  0302
3.Maršík RichardLapka Miroslav749  3012
4.Brož PavelKaňka Luděk st.-6-7-9  0313
5.Kadavý VladimírBalog Roland-9-3-8  0314
6.Kézr AlešZvěřina Jiří999  3024
7.Brož PavelLapka Miroslav-1085-8-62325
8.Kadavý VladimírKaňka Luděk st.10-25-5-92326
9.Kézr AlešBalog Roland10-5-8-7 1327
10.Maršík RichardZvěřina Jiří878  3037
11.Kadavý VladimírLapka Miroslav-8-29-8 1338
12.Kézr AlešKaňka Luděk st.-8310-1093248
13.Maršík RichardBalog Roland98-7-4-52349
14.Brož PavelZvěřina Jiří-7-9-6  03410
15.Kézr AlešLapka Miroslav         
16.Maršík RichardKaňka Luděk st.         
17.Brož PavelBalog Roland         
18.Kadavý VladimírZvěřina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršík Richard21Lapka Miroslav21
Brož Pavel03Kaňka Luděk st.21
Kadavý Vladimír03Balog Roland30
Kézr Aleš21Zvěřina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Antonín Hrádek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Jakoubek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Ghariani Sebastian
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38660:687TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Žáček Josef
 
 
Hervert Josef
Březovský Petr
 
 
-11-7-7  0301
2.Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
12-61010 3111
3.Levenec PetrHrnčíř Jan-5-27-12 1312
4.Jirásek JiříHervert Josef-4-6-7  0313
5.Špaček MichalBřezovský Petr11-669 3123
6.Zika OndřejPospíšil Václav9-10-8-4 1324
7.Jirásek JiříHrnčíř Jan10-8-5-2 1325
8.Špaček MichalHervert Josef-107-63103235
9.Zika OndřejBřezovský Petr-41253 3145
10.Levenec PetrPospíšil Václav3-698 3155
11.Špaček MichalHrnčíř Jan57-4-9-42356
12.Zika OndřejHervert Josef-94-11-8 1357
13.Levenec PetrBřezovský Petr9411  3067
14.Jirásek JiříPospíšil Václav10410  3077
15.Zika OndřejHrnčíř Jan-7-9-12  0378
16.Levenec PetrHervert Josef-76-13983288
17.Jirásek JiříBřezovský Petr-8-937-72389
18.Špaček MichalPospíšil Václav-12-89-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levenec Petr31Hrnčíř Jan40
Jirásek Jiří13Hervert Josef22
Špaček Michal22Březovský Petr13
Zika Ondřej13Pospíšil Václav22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Strnad Richard
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Šubrt Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36467:553SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Lukaščuk Josef
Macháček Jan
 
 
-888-693210
2.Mifka Alexius
Zatřepálek Pavel
 
 
Matuška Dominik
Mandinec Jan
 
 
-55-81223220
3.Mifka AlexiusLukaščuk Josef-8-6-6  0321
4.Blažek MartinMatuška Dominik-889-9-92322
5.Šubrt JaroslavMacháček Jan-597-11-52323
6.Zatřepálek PavelMandinec Jan6-7-1-4 1324
7.Blažek MartinLukaščuk Josef-499-10-82325
8.Šubrt JaroslavMatuška Dominik-87-8-7 1326
9.Zatřepálek PavelMacháček Jan8-9-5-16 1327
10.Mifka AlexiusMandinec Jan-7-9-8  0328
11.Šubrt JaroslavLukaščuk Josef-57-4-9 1329
12.Zatřepálek PavelMatuška Dominik-888-983239
13.Mifka AlexiusMacháček Jan-7-3-5  03310
14.Blažek MartinMandinec Jan         
15.Zatřepálek PavelLukaščuk Josef         
16.Mifka AlexiusMatuška Dominik         
17.Blažek MartinMacháček Jan         
18.Šubrt JaroslavMandinec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifka Alexius03Lukaščuk Josef30
Blažek Martin02Matuška Dominik21
Šubrt Jaroslav03Macháček Jan30
Zatřepálek Pavel12Mandinec Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Budinský Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Fiklík Michael
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Votava Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20528:448TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
-476-8-72301
2.Zajíček Pavel
Karásek Vít
 
 
Hejda Václav
Hejda Václav ml.
 
 
8-9105 3111
3.Hybler MartinHejda Václav-59-6693221
4.Kroupa TomášCafourek Tomáš-5-9-9  0322
5.Zajíček PavelKoděra Filip1167  3032
6.Karásek VítHejda Václav ml.658  3042
7.Kroupa TomášHejda Václav6-7-105-22343
8.Zajíček PavelCafourek Tomáš-8838 3153
9.Karásek VítKoděra Filip-5557 3163
10.Hybler MartinHejda Václav ml.566  3073
11.Zajíček PavelHejda Václav888  3083
12.Karásek VítCafourek Tomáš46-89 3193
13.Hybler MartinKoděra Filip-83-7-9 1394
14.Kroupa TomášHejda Václav ml.-85-66332104
15.Karásek VítHejda Václav         
16.Hybler MartinCafourek Tomáš         
17.Kroupa TomášKoděra Filip         
18.Zajíček PavelHejda Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hybler Martin21Hejda Václav12
Kroupa Tomáš12Cafourek Tomáš12
Zajíček Pavel30Koděra Filip12
Karásek Vít30Hejda Václav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Demjan Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9416:293KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
Jedlička Stanislav
Pírka Josef
 
 
396  3010
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
389  3020
3.Rödling JanEbert Tomáš ml.-6499 3130
4.Bíma MiroslavNovák Petr86-815 3140
5.Bořík MilanJedlička Stanislav-9377 3150
6.Čermák JosefPírka Josef678  3060
7.Bíma MiroslavEbert Tomáš ml.-8-8-9  0361
8.Bořík MilanNovák Petr9-5-6-10 1362
9.Čermák JosefJedlička Stanislav646  3072
10.Rödling JanPírka Josef484  3082
11.Bořík MilanEbert Tomáš ml.214  3092
12.Čermák JosefNovák Petr648  30102
13.Rödling JanJedlička Stanislav1-10   11  
14.Bíma MiroslavPírka Josef         
15.Čermák JosefEbert Tomáš ml.         
16.Rödling JanNovák Petr         
17.Bíma MiroslavJedlička Stanislav         
18.Bořík MilanPírka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rödling Jan20Ebert Tomáš ml.12
Bíma Miroslav11Novák Petr12
Bořík Milan21Jedlička Stanislav02
Čermák Josef30Pírka Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Dvořáková Anna
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27624:575Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Kaňka Luděk st.
Zvěřina Jiří
 
 
98-103 3110
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
-7-10-6  0311
3.Vaňásek JiříLapka Miroslav327  3021
4.Hüttl MichalKaňka Luděk st.-49-58-62322
5.Šulc MartinBalog Roland-10775 3132
6.Petřík AlešZvěřina Jiří-7875 3142
7.Hüttl MichalLapka Miroslav-613-7293252
8.Šulc MartinKaňka Luděk st.9-8-7-8 1353
9.Petřík AlešBalog Roland9-8-87-92354
10.Vaňásek JiříZvěřina Jiří6-988 3164
11.Šulc MartinLapka Miroslav-8997 3174
12.Petřík AlešKaňka Luděk st.7-789 3184
13.Vaňásek JiříBalog Roland-109-9-9 1385
14.Hüttl MichalZvěřina Jiří7-11-7-5 1386
15.Petřík AlešLapka Miroslav1549  3096
16.Vaňásek JiříKaňka Luděk st.-6497 31106
17.Hüttl MichalBalog Roland6-6   11  
18.Šulc MartinZvěřina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří31Lapka Miroslav04
Hüttl Michal12Kaňka Luděk st.22
Šulc Martin21Balog Roland21
Petřík Aleš31Zvěřina Jiří12
ŽK: Hüttl Michal (Čakovice)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Janeba Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Maršíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36701:676Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
-9-8-7  0301
2.Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
Košák Vojtěch
Blažek Jan
 
 
-844-7113211
3.Maršík RichardBukovský Radek-6-573-82312
4.Brož PavelKošák Vojtěch2-3-5183222
5.Kadavý VladimírBlažek Jan-67-47-92323
6.Kézr AlešStránský Michal107-911 3133
7.Brož PavelBukovský Radek59-78 3143
8.Kadavý VladimírKošák Vojtěch67-12-8-62344
9.Kézr AlešBlažek Jan99-85 3154
10.Maršík RichardStránský Michal-688-7123264
11.Kadavý VladimírBukovský Radek-1-6-6  0365
12.Kézr AlešKošák Vojtěch-96114 3175
13.Maršík RichardBlažek Jan893  3085
14.Brož PavelStránský Michal-5-6-9  0386
15.Kézr AlešBukovský Radek1023  3096
16.Maršík RichardKošák Vojtěch-8129-4-42397
17.Brož PavelBlažek Jan6-7-12-8 1398
18.Kadavý VladimírStránský Michal-174-83832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršík Richard22Bukovský Radek22
Brož Pavel22Košák Vojtěch22
Kadavý Vladimír13Blažek Jan22
Kézr Aleš40Stránský Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Antonín Hrádek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Jakoubek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Fabiánek David
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30227:362SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Martin
Vacek Jiří
 
 
Matuška Dominik
Lukaščuk Josef
 
 
-4-7-4  0301
2.Novotný Vladimír
Vodňanský Martin
 
 
Macháček Jan
Mandinec Jan
 
 
-8-6-12  0302
3.Novotný VladimírLukaščuk Josef-6-4-4  0303
4.Vacek JiříMacháček Jan-12-7-1  0304
5.Švarc MartinMatuška Dominik-7-9-9  0305
6.Vodňanský MartinMandinec Jan-12-10-6  0306
7.Vacek JiříLukaščuk Josef9-6-5-3 1307
8.Švarc MartinMacháček Jan-27-6-7 1308
9.Vodňanský MartinMatuška Dominik-8-86-3 1309
10.Novotný VladimírMandinec Jan-5-7-6  03010
11.Švarc MartinLukaščuk Josef         
12.Vodňanský MartinMacháček Jan         
13.Novotný VladimírMatuška Dominik         
14.Vacek JiříMandinec Jan         
15.Vodňanský MartinLukaščuk Josef         
16.Novotný VladimírMacháček Jan         
17.Vacek JiříMatuška Dominik         
18.Švarc MartinMandinec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Vladimír02Lukaščuk Josef20
Vacek Jiří02Macháček Jan20
Švarc Martin02Matuška Dominik20
Vodňanský Martin02Mandinec Jan20
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Strnad Richard
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Šubrt Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34662:633TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
3-4-75-52301
2.Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
Březovský Petr
Hervert Josef
 
 
76-8-953211
3.Zatřepálek PavelHrnčíř Jan76-8-473221
4.Mifka AlexiusBřezovský Petr-910-4-5 1322
5.Blažek MartinHervert Josef-5-8-7  0323
6.Papírník PavelPospíšil Václav814  3033
7.Mifka AlexiusHrnčíř Jan97-89 3143
8.Blažek MartinBřezovský Petr9-12-6-5 1344
9.Papírník PavelHervert Josef69-82 3154
10.Zatřepálek PavelPospíšil Václav8-973 3164
11.Blažek MartinHrnčíř Jan-98-4-2 1365
12.Papírník PavelBřezovský Petr-9783 3175
13.Zatřepálek PavelHervert Josef12-10-49-92376
14.Mifka AlexiusPospíšil Václav3-7-7-8 1377
15.Papírník PavelHrnčíř Jan588  3087
16.Zatřepálek PavelBřezovský Petr886  3097
17.Mifka AlexiusHervert Josef-10-8-6  0398
18.Chalupa Josef ml.Pospíšil Václav-98-77832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatřepálek Pavel31Hrnčíř Jan13
Mifka Alexius13Březovský Petr22
Blažek Martin03Hervert Josef31
Papírník Pavel40Pospíšil Václav13
Chalupa Josef ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Fiklík Michael
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Fiklík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8423:303TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
Mencl Jiří
Novák Petr
 
 
289  3010
2.Karásek Vít
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
-8-94613220
3.Nechyba Zdeněk ml.Ebert Tomáš ml.489  3030
4.Kroupa TomášPavlíček Ondřej-795-993240
5.Hybler MartinNovák Petr9-8-95-62341
6.Karásek VítMencl Jiří668  3051
7.Kroupa TomášEbert Tomáš ml.568  3061
8.Hybler MartinPavlíček Ondřej71112  3071
9.Karásek VítNovák Petr587  3081
10.Nechyba Zdeněk ml.Mencl Jiří756  3091
11.Hybler MartinEbert Tomáš ml.-10559 31101
12.Karásek VítPavlíček Ondřej         
13.Nechyba Zdeněk ml.Novák Petr         
14.Kroupa TomášMencl Jiří         
15.Karásek VítEbert Tomáš ml.         
16.Nechyba Zdeněk ml.Pavlíček Ondřej         
17.Kroupa TomášNovák Petr         
18.Hybler MartinMencl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechyba Zdeněk ml.20Ebert Tomáš ml.03
Kroupa Tomáš20Pavlíček Ondřej02
Hybler Martin21Novák Petr11
Karásek Vít20Mencl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40696:746TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Šmucr Jiří
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
-1066-3-92301
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
-561113 3111
3.Šmucr JiříHejda Václav-810-5-7 1312
4.Rödling JanCafourek Tomáš-7710-1163222
5.Bíma MiroslavKoděra Filip1012-1111 3132
6.Bořík MilanVolák Martin-4-3-10  0333
7.Rödling JanHejda Václav96-89 3143
8.Bíma MiroslavCafourek Tomáš6-1067 3153
9.Bořík MilanKoděra Filip107-135 3163
10.Šmucr JiříVolák Martin-6-107783273
11.Bíma MiroslavHejda Václav9-5-6-9 1374
12.Bořík MilanCafourek Tomáš8-47-7-42375
13.Šmucr JiříKoděra Filip-5-7-6  0376
14.Rödling JanVolák Martin-67-8-10 1377
15.Bořík MilanHejda Václav-6-10-8  0378
16.Šmucr JiříCafourek Tomáš-99-148-32379
17.Rödling JanKoděra Filip-5895 3189
18.Bíma MiroslavVolák Martin1111-9-8-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmucr Jiří13Hejda Václav31
Rödling Jan31Cafourek Tomáš22
Bíma Miroslav22Koděra Filip13
Bořík Milan13Volák Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Skokan Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Viktor
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:Tschakert Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27617:552TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
Žielinský Tomáš
Bencs Ladislav
 
 
685  3010
2.Březovský Petr
Hervert Josef
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
-6-786-72311
3.Březovský PetrLukaščuk Josef-67-7-9 1312
4.Pospíšil VáclavMacháček Jan-5-11-6  0313
5.Hervert JosefBencs Ladislav766  3023
6.Hrnčíř JanŽielinský Tomáš585  3033
7.Pospíšil VáclavLukaščuk Josef-61-511-22334
8.Hervert JosefMacháček Jan75-119 3144
9.Hrnčíř JanBencs Ladislav673  3054
10.Březovský PetrŽielinský Tomáš7-9-113-62355
11.Hervert JosefLukaščuk Josef-79-5-11 1356
12.Hrnčíř JanMacháček Jan35-84 3166
13.Březovský PetrBencs Ladislav14-54-673276
14.Pospíšil VáclavŽielinský Tomáš7-68-783286
15.Hrnčíř JanLukaščuk Josef986  3096
16.Březovský PetrMacháček Jan-9-5-9  0397
17.Pospíšil VáclavBencs Ladislav847  30107
18.Hervert JosefŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr13Lukaščuk Josef31
Pospíšil Václav22Macháček Jan22
Hervert Josef21Bencs Ladislav04
Hrnčíř Jan40Žielinský Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11425:314Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
66-76 3110
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
5811  3020
3.Vaňásek JiříKézr Aleš838  3030
4.Hüttl MichalMaršík Richard554  3040
5.Šulc MartinKadavý Vladimír481  3050
6.Petřík AlešBrož Pavel3-87-753260
7.Hüttl MichalKézr Aleš4-7-66-82361
8.Šulc MartinMaršík Richard59-35 3171
9.Petřík AlešKadavý Vladimír7106  3081
10.Vaňásek JiříBrož Pavel865  3091
11.Šulc MartinKézr Aleš-9-7-2  0392
12.Petřík AlešMaršík Richard59-65 31102
13.Vaňásek JiříKadavý Vladimír         
14.Hüttl MichalBrož Pavel         
15.Petřík AlešKézr Aleš         
16.Vaňásek JiříMaršík Richard         
17.Hüttl MichalKadavý Vladimír         
18.Šulc MartinBrož Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří20Kézr Aleš21
Hüttl Michal11Maršík Richard03
Šulc Martin21Kadavý Vladimír02
Petřík Aleš30Brož Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Antonín Hrádek
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Jakoubek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Ghariani Sebastian
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Eibich Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37595:612TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
38-5-993210
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
-8-6-9  0311
3.Špaček MichalPapírník Pavel8-6911 3121
4.Jirásek JiříZatřepálek Pavel-9-11-8  0322
5.Levenec PetrŠubrt Jaroslav-9-536-82323
6.Zika OndřejMifka Alexius6145  3033
7.Jirásek JiříPapírník Pavel-11-5-3  0334
8.Levenec PetrZatřepálek Pavel-99-99-112335
9.Zika OndřejŠubrt Jaroslav7-86-1073245
10.Špaček MichalMifka Alexius-5297 3155
11.Levenec PetrPapírník Pavel-6-7-9  0356
12.Zika OndřejZatřepálek Pavel546  3066
13.Špaček MichalŠubrt Jaroslav9-8911 3176
14.Jirásek JiříBerger Miroslav-1146-9-82377
15.Zika OndřejPapírník Pavel-9-4-3  0378
16.Špaček MichalZatřepálek Pavel4-4-8-8 1379
17.Jirásek JiříŠubrt Jaroslav-5-9-6  03710
18.Levenec PetrBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Michal31Papírník Pavel31
Jirásek Jiří04Zatřepálek Pavel31
Levenec Petr03Šubrt Jaroslav22
Zika Ondřej31Mifka Alexius02
   Berger Miroslav10
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Budinský Petr
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37688:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Vít
Kroupa Tomáš
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
-89-10-12 1301
2.Hybler Martin
Seibert Karel
 
 
Bíma Miroslav
Rödling Jan
 
 
92-410 3111
3.Seibert KarelČermák Josef-48-8-5 1312
4.Kroupa TomášBořík Milan-6-9-10  0313
5.Hybler MartinBíma Miroslav6-467 3123
6.Karásek VítRödling Jan6-10-8-8 1324
7.Kroupa TomášČermák Josef-87-5493234
8.Hybler MartinBořík Milan-6-88-7 1335
9.Karásek VítBíma Miroslav109-913 3145
10.Nechyba Zdeněk ml.Rödling Jan-109-9-9 1346
11.Hybler MartinČermák Josef-7-6-6  0347
12.Karásek VítBořík Milan-149116 3157
13.Nechyba Zdeněk ml.Bíma Miroslav7-568 3167
14.Kroupa TomášRödling Jan10-6-811-72368
15.Karásek VítČermák Josef511-69 3178
16.Nechyba Zdeněk ml.Bořík Milan89-8-773288
17.Kroupa TomášBíma Miroslav878  3098
18.Hybler MartinRödling Jan10-11-9-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seibert Karel01Čermák Josef22
Kroupa Tomáš22Bořík Milan22
Hybler Martin13Bíma Miroslav04
Karásek Vít31Rödling Jan40
Nechyba Zdeněk ml.21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Sklenička Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18546:437TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
-869-10-52301
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Mencl Jiří
Gábriš Michal
 
 
6-7106 3111
3.Volák MartinPavlíček Ondřej9210  3021
4.Koděra FilipEbert Tomáš ml.-19-99-9 1322
5.Cafourek TomášMencl Jiří964  3032
6.Hejda VáclavGábriš Michal572  3042
7.Koděra FilipPavlíček Ondřej-9-5-6  0343
8.Cafourek TomášEbert Tomáš ml.10-84-983253
9.Hejda VáclavMencl Jiří334  3063
10.Volák MartinGábriš Michal854  3073
11.Cafourek TomášPavlíček Ondřej-664-11-102374
12.Hejda VáclavEbert Tomáš ml.94-7-963284
13.Volák MartinMencl Jiří869  3094
14.Koděra FilipGábriš Michal-97611 31104
15.Hejda VáclavPavlíček Ondřej         
16.Volák MartinEbert Tomáš ml.         
17.Koděra FilipMencl Jiří         
18.Cafourek TomášGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volák Martin30Pavlíček Ondřej21
Koděra Filip12Ebert Tomáš ml.12
Cafourek Tomáš21Mencl Jiří03
Hejda Václav30Gábriš Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21572:516TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Stach Matěj
Kaňka Luděk st.
 
 
8-7-7973210
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
77-86 3120
3.Stránský MichalLapka Miroslav-846-9-92321
4.Blažek JanBalog Roland6510  3031
5.Košák VojtěchKaňka Luděk st.-13-611-5 1332
6.Bukovský RadekStach Matěj967  3042
7.Blažek JanLapka Miroslav9-84-9103252
8.Košák VojtěchBalog Roland79-8-6113262
9.Bukovský RadekKaňka Luděk st.798  3072
10.Stránský MichalStach Matěj488  3082
11.Košák VojtěchLapka Miroslav6-667 3192
12.Bukovský RadekBalog Roland-9-101312-62393
13.Stránský MichalKaňka Luděk st.-58-8-9 1394
14.Blažek JanStach Matěj10-688 31104
15.Bukovský RadekLapka Miroslav11-9-6-8 13  
16.Stránský MichalBalog Roland         
17.Blažek JanKaňka Luděk st.         
18.Košák VojtěchStach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal12Lapka Miroslav12
Blažek Jan30Balog Roland12
Košák Vojtěch21Kaňka Luděk st.21
Bukovský Radek21Stach Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Stránský Michal
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35658:674TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
97-73 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
-6778 3120
3.Stránský MichalHejda Václav-9-83-4 1321
4.Košák VojtěchCafourek Tomáš-74-6-5 1322
5.Blažek JanVolák Martin6-9-79163232
6.Bukovský RadekKoděra Filip9-947 3142
7.Košák VojtěchHejda Václav-9-102-5 1343
8.Blažek JanCafourek Tomáš-5-8-7  0344
9.Bukovský RadekVolák Martin8109  3054
10.Stránský MichalKoděra Filip-49-8-5 1355
11.Blažek JanHejda Václav-9-10-7  0356
12.Bukovský RadekCafourek Tomáš6-569 3166
13.Stránský MichalVolák Martin-948-7-72367
14.Košák VojtěchKoděra Filip-2-710-5 1368
15.Bukovský RadekHejda Václav8-799 3178
16.Stránský MichalCafourek Tomáš-4101210 3188
17.Košák VojtěchVolák Martin64-27 3198
18.Blažek JanKoděra Filip812-12-3932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal13Hejda Václav31
Košák Vojtěch13Cafourek Tomáš22
Blažek Jan22Volák Martin13
Bukovský Radek40Koděra Filip22
Hejda Václav st.-žlutá karta-hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17501:425TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Kaňka Luděk st.
 
 
Gábriš Michal
Ebert Tomáš ml.
 
 
58-6-9-102301
2.Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
Novák Petr
Vychodil Luděk
 
 
846  3011
3.Stach MatějEbert Tomáš ml.-9-10-5  0312
4.Kaňka Luděk st.Novák Petr10-85-943222
5.Lapka MiroslavGábriš Michal6-99-1183232
6.Balog RolandVychodil Luděk697  3042
7.Kaňka Luděk st.Ebert Tomáš ml.68-912 3152
8.Lapka MiroslavNovák Petr97-9-7103262
9.Balog RolandGábriš Michal968  3072
10.Stach MatějVychodil Luděk355  3082
11.Lapka MiroslavEbert Tomáš ml.-4-881243292
12.Balog RolandNovák Petr-7-6148532102
13.Stach MatějGábriš Michal         
14.Kaňka Luděk st.Vychodil Luděk         
15.Balog RolandEbert Tomáš ml.         
16.Stach MatějNovák Petr         
17.Kaňka Luděk st.Gábriš Michal         
18.Lapka MiroslavVychodil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Matěj11Ebert Tomáš ml.12
Kaňka Luděk st.20Novák Petr03
Lapka Miroslav30Gábriš Michal02
Balog Roland30Vychodil Luděk02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Skokan Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Jiří
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33617:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
8-5117 3110
2.Březovský Petr
Hervert Josef
 
 
Budinský Petr
Zajíček Pavel
 
 
-7-6-9  0311
3.Březovský PetrZajíček Pavel-7-7-8  0312
4.Pospíšil VáclavHybler Martin10-7-4873222
5.Hervert JosefKroupa Tomáš107-59 3132
6.Hrnčíř JanBudinský Petr876  3042
7.Pospíšil VáclavZajíček Pavel-8-8-5  0343
8.Hervert JosefHybler Martin865  3053
9.Hrnčíř JanKroupa Tomáš9-8105 3163
10.Březovský PetrBudinský Petr-6149-7-82364
11.Hervert JosefZajíček Pavel4-5-3-10 1365
12.Hrnčíř JanHybler Martin-8785 3175
13.Březovský PetrKroupa Tomáš-7-6612-72376
14.Pospíšil VáclavBudinský Petr924  3086
15.Hrnčíř JanZajíček Pavel-943-10-12387
16.Březovský PetrHybler Martin-9-7-8  0388
17.Pospíšil VáclavKroupa Tomáš-7-5-12  0389
18.Hervert JosefBudinský Petr9810  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr04Zajíček Pavel40
Pospíšil Václav22Hybler Martin13
Hervert Josef31Kroupa Tomáš22
Hrnčíř Jan31Budinský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Bohuněk Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Basák Josef
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Ublanič Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37670:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukaščuk Josef
Macháček Jan
 
 
Bořík Milan
Šmucr Jiří
 
 
-966-8-82301
2.Bencs Ladislav
Matuška Dominik
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
9-4-9893211
3.Bencs LadislavBořík Milan-1-9-4  0312
4.Matuška DominikBíma Miroslav-8-589-92313
5.Lukaščuk JosefRödling Jan-12727 3123
6.Macháček JanŠmucr Jiří-10829 3133
7.Matuška DominikBořík Milan-9-4-7  0334
8.Lukaščuk JosefBíma Miroslav65-98 3144
9.Macháček JanRödling Jan-6-96-9 1345
10.Bencs LadislavŠmucr Jiří-28-4-7 1346
11.Lukaščuk JosefBořík Milan7-8-8-3 1347
12.Macháček JanBíma Miroslav76-88 3157
13.Bencs LadislavRödling Jan985  3067
14.Matuška DominikŠmucr Jiří8-4-6-8 1368
15.Macháček JanBořík Milan86-59 3178
16.Bencs LadislavBíma Miroslav9-9-7-9 1379
17.Matuška DominikRödling Jan12-14810 3189
18.Lukaščuk JosefŠmucr Jiří9-87-1183299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bencs Ladislav13Bořík Milan31
Matuška Dominik13Bíma Miroslav22
Lukaščuk Josef31Rödling Jan13
Macháček Jan31Šmucr Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15470:392Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Novotný Petr
 
 
Zika Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
968  3010
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
-7-871133220
3.Vaňásek JiříZika Ondřej-79-69-72321
4.Šulc MartinLevenec Petr5910  3031
5.Novotný PetrŠpaček Michal88-118 3141
6.Petřík AlešJirásek Jiří617  3051
7.Šulc MartinZika Ondřej-61047 3161
8.Novotný PetrLevenec Petr23-26 3171
9.Petřík AlešŠpaček Michal7-14-863281
10.Vaňásek JiříJirásek Jiří-9857 3191
11.Novotný PetrZika Ondřej11-9-1-14 1392
12.Petřík AlešLevenec Petr-5538 31102
13.Vaňásek JiříŠpaček Michal         
14.Šulc MartinJirásek Jiří         
15.Petřík AlešZika Ondřej         
16.Vaňásek JiříLevenec Petr         
17.Šulc MartinŠpaček Michal         
18.Novotný PetrJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří11Zika Ondřej21
Šulc Martin20Levenec Petr03
Novotný Petr21Špaček Michal02
Petřík Aleš30Jirásek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Janeba Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Dobeš Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24541:511Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
-6-13-3  0301
2.Brož Pavel
Kézr Aleš
 
 
Papírník Pavel
Zatřepálek Pavel
 
 
6-77-653211
3.Kadavý VladimírPapírník Pavel-6-6-4  0312
4.Maršík RichardZatřepálek Pavel-8-511-5 1313
5.Brož PavelBerger Miroslav-4-991073223
6.Kézr AlešMifka Alexius484  3033
7.Maršík RichardPapírník Pavel-8-39-7 1334
8.Brož PavelZatřepálek Pavel5-611-13-62335
9.Kézr AlešBerger Miroslav447  3045
10.Kadavý VladimírMifka Alexius9-762 3155
11.Brož PavelPapírník Pavel-7-5-6  0356
12.Kézr AlešZatřepálek Pavel887  3066
13.Kadavý VladimírBerger Miroslav778  3076
14.Maršík RichardŠubrt Jaroslav8116  3086
15.Kézr AlešPapírník Pavel9511  3096
16.Kadavý VladimírZatřepálek Pavel72-87 31106
17.Maršík RichardBerger Miroslav         
18.Brož PavelŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavý Vladimír31Papírník Pavel31
Maršík Richard12Zatřepálek Pavel22
Brož Pavel12Berger Miroslav03
Kézr Aleš40Mifka Alexius02
   Šubrt Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14474:392TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Novák Petr
Gábriš Michal
 
 
697  3010
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
9-989 3120
3.Stránský MichalEbert Tomáš ml.-1211-16103230
4.Blažek JanPavlíček Ondřej107-85 3140
5.Košák VojtěchNovák Petr-15104-923250
6.Bukovský RadekGábriš Michal-91093 3160
7.Blažek JanEbert Tomáš ml.-65-8-8 1361
8.Košák VojtěchPavlíček Ondřej5116  3071
9.Bukovský RadekNovák Petr510-5-1453281
10.Stránský MichalGábriš Michal-6-1310293291
11.Košák VojtěchEbert Tomáš ml.755  30101
12.Bukovský RadekPavlíček Ondřej         
13.Stránský MichalNovák Petr         
14.Blažek JanGábriš Michal         
15.Bukovský RadekEbert Tomáš ml.         
16.Stránský MichalPavlíček Ondřej         
17.Blažek JanNovák Petr         
18.Košák VojtěchGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal20Ebert Tomáš ml.12
Blažek Jan11Pavlíček Ondřej02
Košák Vojtěch30Novák Petr02
Bukovský Radek20Gábriš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20504:443TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Kaňka Luděk st.
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
468  3010
2.Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
954  3020
3.Stach MatějHejda Václav8-10-4793230
4.Kaňka Luděk st.Cafourek Tomáš99-46 3140
5.Lapka MiroslavKoděra Filip-57-7-5 1341
6.Balog RolandVolák Martin-679-973251
7.Kaňka Luděk st.Hejda Václav8-7-6-7 1352
8.Lapka MiroslavCafourek Tomáš4-9-7-6 1353
9.Balog RolandKoděra Filip763  3063
10.Stach MatějVolák Martin-9-8-7  0364
11.Lapka MiroslavHejda Václav-69-9443274
12.Balog RolandCafourek Tomáš7510  3084
13.Stach MatějKoděra Filip33-611 3194
14.Kaňka Luděk st.Volák Martin7710  30104
15.Balog RolandHejda Václav         
16.Stach MatějCafourek Tomáš         
17.Kaňka Luděk st.Koděra Filip         
18.Lapka MiroslavVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj21Hejda Václav12
Kaňka Luděk st.21Cafourek Tomáš12
Lapka Miroslav12Koděra Filip12
Balog Roland30Volák Martin12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kopecký Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Skokan Viktor
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Skokan Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:39611:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Pospíšil Václav
 
 
Čermák Josef
Bořík Milan
 
 
-119-8-10 1301
2.Chrvala Radovan
Hervert Josef
 
 
Bíma Miroslav
Rödling Jan
 
 
66-39 3111
3.Pospíšil VáclavČermák Josef-8107-893221
4.Chrvala RadovanBořík Milan-5-4-1  0322
5.Hervert JosefBíma Miroslav799  3032
6.Hrnčíř JanRödling Jan782  3042
7.Chrvala RadovanČermák Josef-8-8-2  0343
8.Hervert JosefBořík Milan-7-1-8  0344
9.Hrnčíř JanBíma Miroslav78-7-983254
10.Pospíšil VáclavRödling Jan-94-8-8 1355
11.Hervert JosefČermák Josef-211-6893265
12.Hrnčíř JanBořík Milan116-10-1053275
13.Pospíšil VáclavBíma Miroslav-9-10-7  0376
14.Březovský PetrRödling Jan-58-6-8 1377
15.Hrnčíř JanČermák Josef8-7119 3187
16.Pospíšil VáclavBořík Milan-8-10-4  0388
17.Březovský PetrBíma Miroslav-6-7-5  0389
18.Hervert JosefRödling Jan-10128-7103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Václav13Čermák Josef13
Chrvala Radovan02Bořík Milan31
Hervert Josef31Bíma Miroslav22
Hrnčíř Jan40Rödling Jan22
Březovský Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CRozhodčí:Basák Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:38547:613TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Ublanič Milan
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
8-8-7863210
2.Klouček Luboš ml.
Bencs Ladislav
 
 
Budinský Petr
Karásek Vít
 
 
-8-7-2  0311
3.Klouček Luboš ml.Karásek Vít-6-9-5  0312
4.Ublanič MilanKroupa Tomáš-89-9-8 1313
5.Bencs LadislavHybler Martin-91055 3123
6.Macháček JanBudinský Petr5-989 3133
7.Ublanič MilanKarásek Vít9-59-1273243
8.Bencs LadislavKroupa Tomáš-8-69-3 1344
9.Macháček JanHybler Martin10-6-9-4 1345
10.Klouček Luboš ml.Budinský Petr-666-7-72346
11.Bencs LadislavKarásek Vít-5-6-6  0347
12.Macháček JanKroupa Tomáš8-107-863257
13.Klouček Luboš ml.Hybler Martin9-6-5-6 1358
14.Ublanič MilanBudinský Petr89-9-8-82359
15.Macháček JanKarásek Vít-868-7-1023510
16.Klouček Luboš ml.Kroupa Tomáš         
17.Ublanič MilanHybler Martin         
18.Bencs LadislavBudinský Petr