Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Svobodová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33493:540TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
5-5811 3110
2.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
-12-167-82311
3.Marek Jan st.Trcala Michal-98-9-7 1312
4.Marek JaroslavVašíček Pavel-8712-9-82313
5.Morávek ZdeněkVašíček Jan6-6-13-2 1314
6.Kubina JaromírKouřil Vít-75-9-7 1315
7.Marek JaroslavTrcala Michal83-13-6-62316
8.Morávek ZdeněkVašíček Pavel8-4-8-9 1317
9.Kubina JaromírVašíček Jan-6-5-9  0318
10.Marek Jan st.Kouřil Vít98-6-10103228
11.Morávek ZdeněkTrcala Michal888  3038
12.Kubina JaromírVašíček Pavel-77-65-92339
13.Marek Jan st.Vašíček Jan7-7-4-10 13310
14.Jamný PetrKouřil Vít         
15.Kubina JaromírTrcala Michal         
16.Marek Jan st.Vašíček Pavel         
17.Jamný PetrVašíček Jan         
18.Morávek ZdeněkKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jan st.12Trcala Michal21
Marek Jaroslav02Vašíček Pavel30
Morávek Zdeněk12Vašíček Jan30
Kubina Jaromír03Kouřil Vít11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Kousova
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28595:560TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
Možíš Karel
Cupák Zdeněk
 
 
-9-5-2  0301
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Zajíc Miroslav
Novák David
 
 
10-929 3111
3.Křen LuborZajíc Miroslav-9-8-11  0312
4.Jahůdka PetrNovák David-8689 3122
5.Bojko KarelMožíš Karel245  3032
6.Plhák Jan ml.Cupák Zdeněk5-10115 3142
7.Jahůdka PetrZajíc Miroslav3-5-9-8 1343
8.Bojko KarelNovák David883  3053
9.Plhák Jan ml.Možíš Karel11-2-8-16 1354
10.Křen LuborCupák Zdeněk58-68 3164
11.Bojko KarelZajíc Miroslav-56-5-8 1365
12.Plhák Jan ml.Novák David699  3075
13.Křen LuborMožíš Karel1159  3085
14.Jahůdka PetrCupák Zdeněk-86-155-32386
15.Plhák Jan ml.Zajíc Miroslav-4-4-5  0387
16.Křen LuborNovák David-9956 3197
17.Jahůdka PetrMožíš Karel-10-266732107
18.Bojko KarelCupák Zdeněk74   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křen Lubor31Zajíc Miroslav40
Jahůdka Petr22Novák David04
Bojko Karel21Možíš Karel13
Plhák Jan ml.22Cupák Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Čampa Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Tupec Pavel
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33480:523TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Táborský Jindřich
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
11-7911 3110
2.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-8-5-7  0311
3.Táborský JindřichPluhař Jan7-7-8-8 1312
4.Havel VojtěchJírek Jan6-74-983222
5.Orság DavidVeselský Roman-9-37-7 1323
6.Jeřábek VladimírPalát Petr18-7-10-52324
7.Havel VojtěchPluhař Jan679  3034
8.Orság DavidJírek Jan-6-84-7 1335
9.Jeřábek VladimírVeselský Roman-98-6-7 1336
10.Táborský JindřichPalát Petr-7-976-42337
11.Orság DavidPluhař Jan-9-512-9 1338
12.Jeřábek VladimírJírek Jan12104  3048
13.Táborský JindřichVeselský Roman-5-7-11  0349
14.Havel VojtěchPalát Petr-6-9-7  03410
15.Jeřábek VladimírPluhař Jan6    10  
16.Táborský JindřichJírek Jan         
17.Havel VojtěchVeselský Roman         
18.Orság DavidPalát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jindřich03Pluhař Jan21
Havel Vojtěch21Jírek Jan12
Orság David03Veselský Roman30
Jeřábek Vladimír12Palát Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33615:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Kolařík Jan
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
8-8-7-4 1301
2.Ryšavý Michal
Hromek Filip
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-35-811-92302
3.Hrdlička PetrŠesták Radek-6-29-4 1303
4.Hromek FilipRohlík Jan ml.-11-7-3  0304
5.Kolařík JanTáborský Jiří488  3014
6.Ryšavý MichalKřepelka Tomáš656  3024
7.Hromek FilipŠesták Radek7-5-9-6 1325
8.Kolařík JanRohlík Jan ml.7-9510 3135
9.Ryšavý MichalTáborský Jiří7-79-993245
10.Hrdlička PetrKřepelka Tomáš-58-5-6 1346
11.Kolařík JanŠesták Radek585  3056
12.Ryšavý MichalRohlík Jan ml.675  3066
13.Hrdlička PetrTáborský Jiří9-64-9-72367
14.Hromek FilipKřepelka Tomáš-9-66-4 1368
15.Ryšavý MichalŠesták Radek679  3078
16.Hrdlička PetrRohlík Jan ml.-39-3-5 1379
17.Hromek FilipTáborský Jiří-678-4113289
18.Kolařík JanKřepelka Tomáš86-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr04Šesták Radek22
Hromek Filip13Rohlík Jan ml.22
Kolařík Jan40Táborský Jiří13
Ryšavý Michal40Křepelka Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:40662:698MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Souček Martin
Nastoupil Petr
 
 
8-55-783210
2.Forman Libor
Vybíral Marek
 
 
Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
-88-87173220
3.Vybíral LukášSouček Martin-910-94-62321
4.Forman LiborKolůch Jaroslav-915-13-5 1322
5.Ondrovčák MiroslavŠilhán Petr-96-7-10 1323
6.Vybíral MarekNastoupil Petr5-97-583233
7.Forman LiborSouček Martin9-9-6-6 1334
8.Ondrovčák MiroslavKolůch Jaroslav59-38 3144
9.Vybíral MarekŠilhán Petr-13108-933254
10.Vybíral LukášNastoupil Petr-9-9-7  0355
11.Ondrovčák MiroslavSouček Martin-5-8-4  0356
12.Vybíral MarekKolůch Jaroslav102-107 3166
13.Vybíral Lukᚊilhán Petr-3-14811-82367
14.Forman LiborNastoupil Petr886  3077
15.Vybíral MarekSouček Martin8-4-4-8 1378
16.Vybíral LukášKolůch Jaroslav9-7-76-92379
17.Forman LiborŠilhán Petr-6-9-6  03710
18.Ondrovčák MiroslavNastoupil Petr9-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš04Souček Martin40
Forman Libor13Kolůch Jaroslav22
Ondrovčák Miroslav12Šilhán Petr31
Vybíral Marek31Nastoupil Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19485:448TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros René
Veselý Lukáš
 
 
Horák Aleš
Pečinka Lukáš
 
 
-4779 3110
2.Dospíšil Jiří ml.
Sedlář David
 
 
Seďa Jakub
Mocek Jan
 
 
117-42 3120
3.Veselý LukášHorák Aleš-9-6-5  0321
4.Sedlář DavidMocek Jan9712  3031
5.Dospíšil Jiří ml.Seďa Jakub-10-96-4 1332
6.Pros RenéPečinka Lukáš7-5107 3142
7.Sedlář DavidHorák Aleš-7-7-7  0343
8.Dospíšil Jiří ml.Mocek Jan787  3053
9.Pros RenéSeďa Jakub-7-8-7  0354
10.Veselý LukášPečinka Lukáš96-114 3164
11.Dospíšil Jiří ml.Horák Aleš1110-64 3174
12.Pros RenéMocek Jan1085  3084
13.Veselý LukášSeďa Jakub986  3094
14.Sedlář DavidPečinka Lukáš710-11-6432104
15.Pros RenéHorák Aleš-613-10  12  
16.Veselý LukášMocek Jan         
17.Sedlář DavidSeďa Jakub         
18.Dospíšil Jiří ml.Pečinka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Lukáš21Horák Aleš21
Sedlář David21Mocek Jan03
Dospíšil Jiří ml.21Seďa Jakub21
Pros René21Pečinka Lukáš03
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS