Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Svobodová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34521:562SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Zajíc Miroslav
Možíš Karel
 
 
-86-3-7 1301
2.Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
Lamač Petr
Mikeska Jaroslav
 
 
-8-8-4  0302
3.Marek Jan st.Zajíc Miroslav76-6-9113212
4.Marek JaroslavNovák David117-5-4-72313
5.Jamný PetrMožíš Karel7-985 3123
6.Kubina JaromírLamač Petr-99-8-10 1324
7.Marek JaroslavMikeska Jaroslav48-39 3134
8.Jamný PetrNovák David-7-8-6  0335
9.Kubina JaromírMožíš Karel328  3045
10.Marek Jan st.Lamač Petr-8-6-10  0346
11.Jamný PetrMikeska Jaroslav9-11-10-8 1347
12.Kubina JaromírNovák David-109-8-4 1348
13.Marek Jan st.Možíš Karel-8-1012-8 1349
14.Marek JaroslavLamač Petr8107  3059
15.Kubina JaromírMikeska Jaroslav7-9-48-623510
16.Marek Jan st.Novák David         
17.Marek JaroslavMožíš Karel         
18.Jamný PetrLamač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jan st.12Zajíc Miroslav01
Marek Jaroslav21Novák David30
Jamný Petr12Možíš Karel12
Kubina Jaromír13Lamač Petr21
   Mikeska Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Soukup Radek
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32540:563TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
978  3010
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Vašíček Jan
Kouřil Vít
 
 
-86-511-92311
3.Plhák Jan ml.Trcala Michal-44-116-152312
4.Jahůdka PetrVašíček Pavel7113  3022
5.Křen LuborVašíček Jan-4-7-7  0323
6.Bojko KarelKouřil Vít646  3033
7.Jahůdka PetrTrcala Michal6-712-8-82334
8.Křen LuborVašíček Pavel-4-39-8 1335
9.Bojko KarelVašíček Jan-6107-643245
10.Plhák Jan ml.Kouřil Vít-92-9-10 1346
11.Křen LuborTrcala Michal-5-3-5  0347
12.Bojko KarelVašíček Pavel-9-5-8  0348
13.Plhák Jan ml.Vašíček Jan-514-66-82349
14.Jahůdka PetrKouřil Vít1398  3059
15.Bojko KarelTrcala Michal-11-848-523510
16.Plhák Jan ml.Vašíček Pavel-9-7-5  03  
17.Jahůdka PetrVašíček Jan         
18.Křen LuborKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plhák Jan ml.03Trcala Michal40
Jahůdka Petr21Vašíček Pavel21
Křen Lubor03Vašíček Jan21
Bojko Karel22Kouřil Vít12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Čampa Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Tupec Pavel
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26652:605SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
2-78-8-142301
2.Skála Radek
Jeřábek Vladimír
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-81187 3111
3.Orság DavidŠesták Radek1179  3021
4.Havel VojtěchRohlík Jan ml.51010  3031
5.Skála RadekTáborský Jiří-1013104 3141
6.Jeřábek VladimírKřepelka Tomáš8106  3051
7.Havel VojtěchŠesták Radek610-87 3161
8.Skála RadekRohlík Jan ml.1012-8-7-132362
9.Jeřábek VladimírTáborský Jiří-7-69-10 1363
10.Orság DavidKřepelka Tomáš-85-8-9 1364
11.Skála RadekŠesták Radek-67910 3174
12.Jeřábek VladimírRohlík Jan ml.-6-71110-112375
13.Orság DavidTáborský Jiří-8-8-5  0376
14.Havel VojtěchKřepelka Tomáš6108  3086
15.Jeřábek VladimírŠesták Radek64-55 3196
16.Orság DavidRohlík Jan ml.-7-12-6  0397
17.Havel VojtěchTáborský Jiří784  30107
18.Skála RadekKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orság David13Šesták Radek04
Havel Vojtěch40Rohlík Jan ml.31
Skála Radek21Táborský Jiří22
Jeřábek Vladimír22Křepelka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19537:485TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Palát Petr
Jírek Jan
 
 
-82-69-112301
2.Ryšavý Michal
Hromek Filip
 
 
Veselský Roman
Pluhař Jan
 
 
-98149 3111
3.Kurka MilanJírek Jan789  3021
4.Hromek FilipPluhař Jan6-7-6993231
5.Kolařík JanVeselský Roman49-77 3141
6.Ryšavý MichalPalát Petr757  3051
7.Hromek FilipJírek Jan-6-9-9  0352
8.Kolařík JanPluhař Jan8-959 3162
9.Ryšavý MichalVeselský Roman10-8-46-82363
10.Kurka MilanPalát Petr7-3-8-12 1364
11.Kolařík JanJírek Jan7-367 3174
12.Ryšavý MichalPluhař Jan589  3084
13.Kurka MilanVeselský Roman11-978 3194
14.Hromek FilipPalát Petr10109  30104
15.Ryšavý MichalJírek Jan-6    01  
16.Kurka MilanPluhař Jan         
17.Hromek FilipVeselský Roman         
18.Kolařík JanPalát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan21Jírek Jan12
Hromek Filip21Pluhař Jan03
Kolařík Jan30Veselský Roman12
Ryšavý Michal21Palát Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26649:580KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
595  3010
2.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Musil David
Pečinka Lukáš
 
 
56-712 3120
3.Forman LiborMusil David-11-1012743230
4.Vybíral LukášHorák Aleš-810-10783240
5.Ondrovčák RadekSeďa Jakub9-688 3150
6.Kříž BohumilPečinka Lukáš7911  3060
7.Vybíral LukášMusil David578  3070
8.Ondrovčák RadekHorák Aleš-108-88-82371
9.Kříž BohumilSeďa Jakub-7-9-10  0372
10.Forman LiborPečinka Lukáš758  3082
11.Andorko PavelMusil David910-9-9-92383
12.Kříž BohumilHorák Aleš12-11-8-8 1384
13.Forman LiborSeďa Jakub-1096-10-92385
14.Vybíral LukášPečinka Lukáš85-98 3195
15.Kříž BohumilMusil David-8-5-8  0396
16.Forman LiborHorák Aleš87-121 31106
17.Vybíral LukášSeďa Jakub6-9   11  
18.Andorko PavelPečinka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor31Musil David22
Vybíral Lukáš30Horák Aleš22
Ondrovčák Radek11Seďa Jakub21
Kříž Bohumil13Pečinka Lukáš03
Andorko Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35578:623MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros René
Veselý Lukáš
 
 
Souček Martin
Nastoupil Petr
 
 
-6-98-12 1301
2.Dospíšil Jiří ml.
Vaculík Miloslav
 
 
Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
4-4811 3111
3.Dospíšil Jiří ml.Souček Martin-6-710-6 1312
4.Pros RenéŠilhán Petr-11-2-3  0313
5.Vaculík MiloslavNastoupil Petr12-6-4-8 1314
6.Veselý Lukᚊtěpán Libor87-74 3124
7.Pros RenéSouček Martin10-8-5-5 1325
8.Vaculík MiloslavŠilhán Petr8-2-8-5 1326
9.Veselý LukášNastoupil Petr645  3036
10.Dospíšil Jiří ml.Štěpán Libor-8566 3146
11.Vaculík MiloslavSouček Martin-6-8-8  0347
12.Veselý Lukᚊilhán Petr94-89 3157
13.Dospíšil Jiří ml.Nastoupil Petr769  3067
14.Pros RenéKolůch Jaroslav98-910 3177
15.Veselý LukášSouček Martin-99-9-5 1378
16.Dospíšil Jiří ml.Šilhán Petr85-6-3-62379
17.Pros RenéNastoupil Petr98-10-5-523710
18.Vaculík MiloslavKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dospíšil Jiří ml.22Souček Martin40
Pros René13Šilhán Petr31
Vaculík Miloslav03Nastoupil Petr22
Veselý Lukáš31Štěpán Libor02
   Kolůch Jaroslav01
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy