Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Horký Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35486:562MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Souček Martin
Nastoupil Petr
 
 
-10-9710-112301
2.Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
Šilhán Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-7-7-17  0302
3.Vašíček PavelSouček Martin9-6-8-4 1303
4.Vašíček JanKolůch Jaroslav-6-9-8  0304
5.Kouřil VítŠilhán Petr-7-6-9  0305
6.Trcala MichalŠtěpán Libor-91065 3115
7.Vašíček JanSouček Martin-8-12-5  0316
8.Kouřil VítKolůch Jaroslav-8-87-3 1317
9.Trcala MichalŠilhán Petr10-115-453227
10.Vašíček PavelŠtěpán Libor101113  3037
11.Kouřil VítSouček Martin-5-6-6  0338
12.Trcala MichalKolůch Jaroslav-66-5-6 1339
13.Vašíček PavelŠilhán Petr-697-763249
14.Vašíček JanŠtěpán Libor799  3059
15.Trcala MichalSouček Martin-6-5-6  03510
16.Vašíček PavelKolůch Jaroslav         
17.Vašíček JanŠilhán Petr         
18.Kouřil VítŠtěpán Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Pavel21Souček Martin40
Vašíček Jan12Kolůch Jaroslav30
Kouřil Vít03Šilhán Petr12
Trcala Michal22Štěpán Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14466:387SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Možíš Karel
Zajíc Miroslav
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
-91697 3110
2.Mikeska Jaroslav
Lamač Petr
 
 
Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
69-67 3120
3.Novák DavidSeďa Jakub2-49-5-112321
4.Možíš KarelMusil David7-75-7103231
5.Lamač PetrHorák Aleš7-6-7-9 1332
6.Zajíc MiroslavMocek Jan558  3042
7.Možíš KarelSeďa Jakub278  3052
8.Lamač PetrMusil David92-210 3162
9.Zajíc MiroslavHorák Aleš6510  3072
10.Novák DavidMocek Jan96-56 3182
11.Lamač PetrSeďa Jakub834  3092
12.Mikeska JaroslavMusil David11-6-74932102
13.Novák DavidHorák Aleš92-7-11-1023  
14.Možíš KarelMocek Jan         
15.Mikeska JaroslavSeďa Jakub         
16.Novák DavidMusil David         
17.Možíš KarelHorák Aleš         
18.Lamač PetrMocek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák David11Seďa Jakub12
Možíš Karel20Musil David03
Lamač Petr21Horák Aleš11
Zajíc Miroslav20Mocek Jan02
Mikeska Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Kříž Bohumil
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35558:582TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
8-7-45-62301
2.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
7-58-9-92302
3.Ondrovčák RadekPluhař Jan-8-10-4  0303
4.Ondrovčák MiroslavJírek Jan64-106 3113
5.Forman LiborPalát Petr710-10-8-132314
6.Vybíral LukášVeselský Roman-11-95-11 1315
7.Ondrovčák MiroslavPluhař Jan8-91-6-82316
8.Forman LiborJírek Jan7144  3026
9.Vybíral LukášPalát Petr-999-883236
10.Ondrovčák RadekVeselský Roman-11-6-6  0337
11.Forman LiborPluhař Jan-4-610-6 1338
12.Vybíral LukášJírek Jan77-8-9-82339
13.Ondrovčák RadekPalát Petr-1884-153249
14.Ondrovčák MiroslavVeselský Roman8-5-8-6 13410
15.Vybíral LukášPluhař Jan-8-10   02  
16.Ondrovčák RadekJírek Jan         
17.Ondrovčák MiroslavPalát Petr         
18.Forman LiborVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondrovčák Radek12Pluhař Jan30
Ondrovčák Miroslav12Jírek Jan12
Forman Libor12Palát Petr12
Vybíral Lukáš12Veselský Roman30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33617:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-5-97-9 1301
2.Pros René
Dospíšil Pavel
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-44-7-5 1302
3.Pros RenéTáborský Jiří9-888 3112
4.Vitula JosefRohlík Jan ml.-8-899113222
5.Charous JanŠesták Radek-9-86-1 1323
6.Dospíšil Jiří ml.Křepelka Tomáš678  3033
7.Vitula JosefTáborský Jiří-77311 3143
8.Charous JanRohlík Jan ml.-5-10-8  0344
9.Dospíšil Jiří ml.Šesták Radek-5777 3154
10.Pros RenéKřepelka Tomáš686  3064
11.Charous JanTáborský Jiří-5-5-12  0365
12.Dospíšil Jiří ml.Rohlík Jan ml.72-10-7-22366
13.Pros RenéŠesták Radek-510-92-32367
14.Vitula JosefKřepelka Tomáš936  3077
15.Dospíšil Jiří ml.Táborský Jiří17-1010 3187
16.Dospíšil PavelRohlík Jan ml.7108  3097
17.Vitula JosefŠesták Radek-8-2-8  0398
18.Charous JanKřepelka Tomáš8-9-9-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pros René21Táborský Jiří13
Vitula Josef31Rohlík Jan ml.22
Charous Jan04Šesták Radek31
Dospíšil Jiří ml.31Křepelka Tomáš13
Dospíšil Pavel10   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:Čampa Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16481:419SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
5-49-10-72301
2.Orság David
Havel Vojtěch
 
 
Morávek Zdeněk
Kubina Jaromír
 
 
11-4-9-3 1302
3.Jeřábek VladimírKubina Jaromír933  3012
4.Zetocha MartinMorávek Zdeněk-49-10-4 1313
5.Orság DavidMarek Jan st.983  3023
6.Havel VojtěchMarek Jaroslav979  3033
7.Zetocha MartinKubina Jaromír888  3043
8.Orság DavidMorávek Zdeněk5-8-8343253
9.Havel VojtěchMarek Jan st.4-7-6553263
10.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav-56-4983273
11.Orság DavidKubina Jaromír9119  3083
12.Havel VojtěchMorávek Zdeněk889  3093
13.Jeřábek VladimírMarek Jan st.10-964 31103
14.Zetocha MartinMarek Jaroslav855  30  
15.Havel VojtěchKubina Jaromír         
16.Jeřábek VladimírMorávek Zdeněk         
17.Zetocha MartinMarek Jan st.         
18.Orság DavidMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír30Kubina Jaromír03
Zetocha Martin11Morávek Zdeněk12
Orság David30Marek Jan st.03
Havel Vojtěch30Marek Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34615:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
767  3010
2.Kurka Milan
Hromek Filip
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
-2-5-7  0311
3.Hrdlička PetrBojko Karel-7-8-4  0312
4.Hromek FilipRačák Vítězslav-11-10127-102313
5.Kolařík JanJahůdka Petr67-8-1063223
6.Ryšavý MichalKřen Lubor456  3033
7.Hromek FilipBojko Karel985  3043
8.Kolařík JanRačák Vítězslav6-95-653253
9.Ryšavý MichalJahůdka Petr7109  3063
10.Hrdlička PetrKřen Lubor-7-10-12  0364
11.Kurka MilanBojko Karel-6-6-3  0365
12.Ryšavý MichalRačák Vítězslav3-957 3175
13.Hrdlička PetrJahůdka Petr10-10-6-7 1376
14.Hromek FilipKřen Lubor-798-643286
15.Ryšavý MichalBojko Karel5-12-7-1 1387
16.Hrdlička PetrRačák Vítězslav-7-7-9  0388
17.Hromek FilipJahůdka Petr958  3098
18.Kurka MilanKřen Lubor-11-95-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Petr04Bojko Karel31
Hromek Filip31Račák Vítězslav22
Kolařík Jan20Jahůdka Petr13
Ryšavý Michal31Křen Lubor22
Kurka Milan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy