Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Linhárek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:áýborský Jindřich
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25567:530SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Trcala Michal
Vašíček Pavel
 
 
-7-7-9  0301
2.Orság David
Havel Vojtěch
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
6-8-51163211
3.Zetocha MartinTrcala Michal9107  3021
4.Havel VojtěchVašíček Jan-92105 3131
5.Orság DavidVašíček Pavel67-8-10-82332
6.Jeřábek VladimírKouřil Vít-8-7-3  0333
7.Havel VojtěchTrcala Michal-7-571073243
8.Orság DavidVašíček Jan895  3053
9.Jeřábek VladimírVašíček Pavel-8-78-5 1354
10.Zetocha MartinKouřil Vít79-97 3164
11.Orság DavidTrcala Michal7-846 3174
12.Jeřábek VladimírVašíček Jan5-8-8-9 1375
13.Zetocha MartinVašíček Pavel7-789 3185
14.Havel VojtěchKouřil Vít947  3095
15.Jeřábek VladimírTrcala Michal10-8-591332105
16.Zetocha MartinVašíček Jan-8-4-11  03  
17.Havel VojtěchVašíček Pavel         
18.Orság DavidKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha Martin30Trcala Michal04
Havel Vojtěch30Vašíček Jan12
Orság David21Vašíček Pavel21
Jeřábek Vladimír13Kouřil Vít12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Staněk Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36642:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Kurka Milan
 
 
Lamač Petr
Cupák Zdeněk
 
 
999  3010
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Brhel Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
8-512-993220
3.Hromek FilipBrhel Tomáš995  3030
4.Kurka MilanZajíc Miroslav-3-9-8  0331
5.Kolařík JanNovák David5-967 3141
6.Ryšavý MichalLamač Petr-75611 3151
7.Kurka MilanBrhel Tomáš-9-3-7  0352
8.Kolařík JanZajíc Miroslav-95-8-6 1353
9.Ryšavý MichalNovák David-46136 3163
10.Hromek FilipLamač Petr8-9-10-5 1364
11.Kolařík JanBrhel Tomáš-13133-563274
12.Ryšavý MichalZajíc Miroslav-53-3-9 1375
13.Hromek FilipNovák David72-79 3185
14.Kurka MilanLamač Petr-7-826-72386
15.Ryšavý MichalBrhel Tomáš119-55 3196
16.Hromek FilipZajíc Miroslav-95-7-9 1397
17.Kurka MilanCupák Zdeněk11-6-9-1 1398
18.Kolařík JanLamač Petr-5-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromek Filip22Brhel Tomáš13
Kurka Milan04Zajíc Miroslav40
Kolařík Jan22Novák David03
Ryšavý Michal31Lamač Petr31
   Cupák Zdeněk10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Svobodová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36555:603KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
4-10117 3110
2.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Ondrovčák Miroslav
Andorko Pavel
 
 
-78-6853220
3.Jamný PetrOndrovčák Miroslav-813-7-5 1321
4.Marek Jan st.Vybíral Lukáš999  3031
5.Morávek ZdeněkForman Libor9-79-5-42332
6.Marek JaroslavAndorko Pavel-6-1085-82333
7.Marek Jan st.Ondrovčák Miroslav-94-9-13 1334
8.Morávek ZdeněkVybíral Lukáš-9-88-6 1335
9.Marek JaroslavForman Libor-8-75-3 1336
10.Jamný PetrAndorko Pavel6814  3046
11.Morávek ZdeněkOndrovčák Miroslav8-49-893256
12.Marek JaroslavVybíral Lukáš-3-5-11  0357
13.Jamný PetrForman Libor-4-7-7  0358
14.Marek Jan st.Andorko Pavel45-95 3168
15.Marek JaroslavOndrovčák Miroslav-5-9-8  0369
16.Jamný PetrVybíral Lukáš-6-9-8  03610
17.Marek Jan st.Forman Libor         
18.Morávek ZdeněkAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamný Petr13Ondrovčák Miroslav31
Marek Jan st.21Vybíral Lukáš31
Morávek Zdeněk12Forman Libor30
Marek Jaroslav04Andorko Pavel12
ŽK- Morávek Zdeněk - házení raketou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Strejček Jiří
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35688:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
8-9-8-8 1301
2.Křen Lubor
Bojko Karel
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-7-98-6 1302
3.Jahůdka PetrAntoš Jiří96-97 3112
4.Křen LuborDospíšil Jiří ml.-9-884-82313
5.Račák VítězslavDospíšil Pavel-7584 3123
6.Bojko KarelVitula Josef55-93 3133
7.Křen LuborAntoš Jiří-3-10-11  0334
8.Račák VítězslavDospíšil Jiří ml.-67-8-9 1335
9.Bojko KarelDospíšil Pavel359  3045
10.Jahůdka PetrVitula Josef64-76 3155
11.Račák VítězslavAntoš Jiří7-10-1310-52356
12.Bojko KarelDospíšil Jiří ml.6410  3066
13.Jahůdka PetrDospíšil Pavel48-5-523276
14.Křen LuborVitula Josef-6-7-8  0377
15.Bojko KarelAntoš Jiří598  3087
16.Jahůdka PetrDospíšil Jiří ml.109-4-12-82388
17.Křen LuborDospíšil Pavel-9-713-7 1389
18.Račák VítězslavVitula Josef3-97-843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jahůdka Petr31Antoš Jiří22
Křen Lubor04Dospíšil Jiří ml.31
Račák Vítězslav22Dospíšil Pavel13
Bojko Karel40Vitula Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Marek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselská Zdeňka
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32518:561MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselský Tomáš
Jírek Jan
 
 
Nastoupil Petr
Souček Martin
 
 
15-10-3-8 1301
2.Veselský Roman
Pluhař Jan
 
 
Štěpán Libor
Kolůch Jaroslav
 
 
8-9-12-9 1302
3.Pluhař JanSouček Martin-9-614-6 1303
4.Veselský RomanKolůch Jaroslav-5-67-4 1304
5.Veselský TomášNastoupil Petr7-8-7-10 1305
6.Jírek JanŠtěpán Libor838  3015
7.Veselský RomanSouček Martin-5-10-9  0316
8.Veselský TomášKolůch Jaroslav13-8-8-5 1317
9.Jírek JanNastoupil Petr7-111212 3127
10.Pluhař JanŠtěpán Libor897  3037
11.Veselský TomášSouček Martin-7-7-7  0338
12.Jírek JanKolůch Jaroslav-84-11-8 1339
13.Pluhař JanNastoupil Petr9109  3049
14.Veselský RomanŠtěpán Libor-7957 3159
15.Jírek JanSouček Martin-7-88-5 13510
16.Pluhař JanKolůch Jaroslav         
17.Veselský RomanNastoupil Petr         
18.Veselský Tomᚊtěpán Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pluhař Jan21Souček Martin40
Veselský Roman12Kolůch Jaroslav30
Veselský Tomáš03Nastoupil Petr12
Jírek Jan22Štěpán Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:32Rozhodčí:Štarman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15473:389TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Musil David
Pečinka Lukáš
 
 
398  3010
2.Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
669  3020
3.Rohlík Jan ml.Horák Aleš-9-9-10  0321
4.Táborský JiříMusil David109-85 3131
5.Křepelka TomášPečinka Lukáš-78-6593241
6.Šesták RadekSeďa Jakub4514  3051
7.Táborský JiříHorák Aleš3-1037 3161
8.Křepelka TomášMusil David810-129 3171
9.Šesták RadekPečinka Lukáš7-8-9873281
10.Rohlík Jan ml.Seďa Jakub789  3091
11.Křepelka TomášHorák Aleš-44-12-6 1392
12.Šesták RadekMusil David-8-785332102
13.Rohlík Jan ml.Mocek Jan10-9   11  
14.Táborský JiříSeďa Jakub         
15.Šesták RadekHorák Aleš         
16.Rohlík Jan ml.Musil David         
17.Táborský JiříMocek Jan         
18.Křepelka TomášSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.11Horák Aleš21
Táborský Jiří20Musil David03
Křepelka Tomáš21Pečinka Lukáš02
Šesták Radek30Seďa Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy