Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juříj)k Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28635:603TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Kurka Milan
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
-16-6-12  0301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Kouřil Přemysl
Kouřil Vít
 
 
54-9-873211
3.Hromek FilipVašíček Pavel9-6-13-4 1312
4.Hrdlička PetrTrcala Michal812-14-6-42313
5.Kolařík JanKouřil Vít-7953 3123
6.Ryšavý MichalKouřil Přemysl538  3033
7.Hrdlička PetrVašíček Pavel-97-3-10 1334
8.Kolařík JanTrcala Michal1397  3044
9.Ryšavý MichalKouřil Vít9-5211 3154
10.Hromek FilipKouřil Přemysl96-6-793264
11.Kolařík JanVašíček Pavel494  3074
12.Ryšavý MichalTrcala Michal-153-98113284
13.Hromek FilipKouřil Vít10-6-59-72385
14.Hrdlička PetrKouřil Přemysl7-879 3195
15.Ryšavý MichalVašíček Pavel-37-3-7 1396
16.Hromek FilipTrcala Michal56-710 31106
17.Hrdlička PetrKouřil Vít12    10  
18.Kolařík JanKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromek Filip22Vašíček Pavel31
Hrdlička Petr12Trcala Michal13
Kolařík Jan30Kouřil Vít12
Ryšavý Michal31Kouřil Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Táborský Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Tupec Pavel
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30328:408SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Táborský Jindřich
 
 
Zajíc Miroslav
Lamač Petr
 
 
-7-5-9  0301
2.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Cupák Zdeněk
Novák David
 
 
-45-125-112302
3.Táborský JindřichZajíc Miroslav-9-10-9  0303
4.Orság DavidLamač Petr6-94-7-102304
5.Havel VojtěchNovák David968  3014
6.Jeřábek VladimírCupák Zdeněk-610-1-8 1315
7.Orság DavidZajíc Miroslav-7-4-5  0316
8.Havel VojtěchLamač Petr-3-10-8  0317
9.Jeřábek VladimírNovák David-6-7106-92318
10.Táborský JindřichCupák Zdeněk-10-6-7  0319
11.Havel VojtěchZajíc Miroslav-7-7-3  03110
12.Jeřábek VladimírLamač Petr         
13.Táborský JindřichNovák David         
14.Orság DavidCupák Zdeněk         
15.Jeřábek VladimírZajíc Miroslav         
16.Táborský JindřichLamač Petr         
17.Orság DavidNovák David         
18.Havel VojtěchCupák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Jindřich02Zajíc Miroslav30
Orság David02Lamač Petr20
Havel Vojtěch12Novák David11
Jeřábek Vladimír02Cupák Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Dagmar Koušová
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12426:345TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Ondrovčák Miroslav
Andorko Pavel
 
 
898  3010
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
-6-4-4  0311
3.Jahůdka PetrVybíral Lukáš-6-6-2  0312
4.Račák VítězslavAndorko Pavel587  3022
5.Plhák Jan ml.Ondrovčák Miroslav495  3032
6.Bojko KarelForman Libor-8658 3142
7.Račák VítězslavVybíral Lukáš9-57-7-82343
8.Plhák Jan ml.Andorko Pavel1075  3053
9.Bojko KarelOndrovčák Miroslav885  3063
10.Jahůdka PetrForman Libor535  3073
11.Plhák Jan ml.Vybíral Lukáš9-9117 3183
12.Bojko KarelAndorko Pavel-6713 3193
13.Jahůdka PetrOndrovčák Miroslav948  30103
14.Račák VítězslavForman Libor         
15.Bojko KarelVybíral Lukáš         
16.Jahůdka PetrAndorko Pavel         
17.Račák VítězslavOndrovčák Miroslav         
18.Plhák Jan ml.Forman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahůdka Petr21Vybíral Lukáš21
Račák Vítězslav11Andorko Pavel03
Plhák Jan ml.30Ondrovčák Miroslav03
Bojko Karel30Forman Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Martinek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Tomečková Anna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36582:606TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
799  3010
2.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
-13899 3120
3.Jamný PetrAntoš Jiří-71210-10-102321
4.Marek JaroslavDospíšil Jiří ml.-6-16-7 1322
5.Morávek ZdeněkDospíšil Pavel-7556 3132
6.Marek Jan st.Vitula Josef113-84 3142
7.Marek JaroslavAntoš Jiří-1096-1173252
8.Morávek ZdeněkDospíšil Jiří ml.-4-8-6  0353
9.Marek Jan st.Dospíšil Pavel74-98 3163
10.Jamný PetrVitula Josef-116-95-52364
11.Morávek ZdeněkAntoš Jiří36-6-5-42365
12.Marek Jan st.Dospíšil Jiří ml.-6-129-7 1366
13.Jamný PetrDospíšil Pavel-7-6-10  0367
14.Marek JaroslavVitula Josef-57-8-9 1368
15.Marek Jan st.Antoš Jiří-7-9-6  0369
16.Jamný PetrDospíšil Jiří ml.-14-7-9  03610
17.Marek JaroslavDospíšil Pavel         
18.Morávek ZdeněkVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamný Petr04Antoš Jiří31
Marek Jaroslav12Dospíšil Jiří ml.40
Morávek Zdeněk12Dospíšil Pavel12
Marek Jan st.22Vitula Josef21
Delegovaný rozhodčí se omluvil, náhradní vrchní rozhodčí se nedostavil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Lucie
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Štarman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31649:574TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Nastoupil Petr
Souček Martin
 
 
-9-877-92301
2.Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
Štěpán Libor
Kolůch Jaroslav
 
 
4-577 3111
3.Rohlík Jan ml.Souček Martin-97-58-92312
4.Táborský JiříKolůch Jaroslav-1345-11-42313
5.Křepelka TomášNastoupil Petr657  3023
6.Šesták RadekŠtěpán Libor-9446 3133
7.Táborský JiříSouček Martin-4-1010763243
8.Křepelka TomášKolůch Jaroslav-4-6-6  0344
9.Šesták RadekNastoupil Petr6-869 3154
10.Rohlík Jan ml.Štěpán Libor7-68-773264
11.Křepelka TomášSouček Martin67WO  3074
12.Šesták RadekKolůch Jaroslav-7-4-3  0375
13.Rohlík Jan ml.Nastoupil Petr10511  3085
14.Táborský JiříŠtěpán Libor-88-81-62386
15.Šesták RadekSouček MartinWO    3096
16.Rohlík Jan ml.Kolůch Jaroslav-11-5-9  0397
17.Táborský JiříNastoupil Petr-9-6-9  0398
18.Křepelka Tomᚊtěpán Libor787  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Souček Martin12
Táborský Jiří13Kolůch Jaroslav40
Křepelka Tomáš31Nastoupil Petr13
Šesták Radek21Štěpán Libor13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Marek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselská Zdeňka
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:02Rozhodčí:Veselský Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22572:506TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
2-9-49-152301
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Seďa Jakub
Mocek Jan
 
 
7-747 3111
3.Jírek JanHorák Aleš67-85 3121
4.Veselský RomanMusil David8-910-743231
5.Veselský TomášMocek Jan-9-58-11 1332
6.Pluhař JanSeďa Jakub7810  3042
7.Veselský RomanHorák Aleš1259  3052
8.Veselský TomášMusil David-99-66-82353
9.Pluhař JanMocek Jan-9698 3163
10.Jírek JanSeďa Jakub-11656 3173
11.Veselský TomášHorák Aleš99-1112 3183
12.Pluhař JanMusil David-2-9-5  0384
13.Jírek JanMocek Jan-97-8593294
14.Veselský RomanSeďa Jakub-8963 31104
15.Pluhař JanHorák Aleš         
16.Jírek JanMusil David         
17.Veselský RomanMocek Jan         
18.Veselský TomášSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan30Horák Aleš03
Veselský Roman30Musil David21
Veselský Tomáš12Mocek Jan12
Pluhař Jan21Seďa Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy