Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikeska Jaroslav
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29615:457SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Možíš Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Lamač Petr
Mikeska Jaroslav
 
 
Palát Petr
Pluhař Jan
 
 
-7-6-4  0311
3.Možíš KarelPalát Petr-910-65-92312
4.Lamač PetrPluhař Jan-4-84-8 1313
5.Cupák ZdeněkJírek Jan-5-4-10  0314
6.Zajíc MiroslavWO    3024
7.Mikeska JaroslavPalát Petr-54104 3134
8.Cupák ZdeněkPluhař Jan-96-48-62335
9.Zajíc MiroslavJírek Jan-8556 3145
10.Možíš KarelWO    3055
11.Cupák ZdeněkPalát Petr5-875 3165
12.Zajíc MiroslavPluhař Jan452  3075
13.Možíš KarelJírek Jan-4-9-8  0376
14.Mikeska JaroslavWO    3086
15.Zajíc MiroslavPalát Petr-8-71783296
16.Možíš KarelPluhař Jan-4-989-72397
17.Mikeska JaroslavJírek Jan-5-89-6 1398
18.Cupák ZdeněkWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Možíš Karel03Palát Petr13
Lamač Petr01Pluhař Jan31
Cupák Zdeněk12Jírek Jan31
Zajíc Miroslav30   
Mikeska Jaroslav11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Studnička Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Koutný František
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14486:380TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
685  3010
2.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-111044 3120
3.Vašíček PavelŠesták Radek-4-955103230
4.Kouřil VítRohlík Jan ml.759  3040
5.Nikl PavelTáborský Jiří-106-78-82341
6.Trcala MichalKřepelka Tomáš66-9-863251
7.Kouřil VítŠesták Radek447  3061
8.Nikl PavelRohlík Jan ml.1066  3071
9.Trcala MichalTáborský Jiří9-448 3181
10.Vašíček PavelKřepelka Tomáš-9-812-11 1382
11.Nikl PavelŠesták Radek8-737 3192
12.Trcala MichalRohlík Jan ml.-111038 31102
13.Vašíček PavelTáborský Jiří-57   11  
14.Kouřil VítKřepelka Tomáš         
15.Trcala MichalŠesták Radek         
16.Vašíček PavelRohlík Jan ml.         
17.Kouřil VítTáborský Jiří         
18.Nikl PavelKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Pavel11Šesták Radek03
Kouřil Vít20Rohlík Jan ml.03
Nikl Pavel21Táborský Jiří11
Trcala Michal30Křepelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Kuchařík Pavel
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7379:270MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Pečinka Lukáš
 
 
Morávek Radim
Marek Jaroslav
 
 
735  3010
2.Musil David
Seďa Jakub
 
 
Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
423  3020
3.Pečinka LukášMorávek Radim77-98 3130
4.Horák AlešMorávek Zdeněk814-2-783240
5.Mocek JanJamný Petr-7556 3150
6.Musil DavidMarek Jaroslav-37811 3160
7.Horák AlešMorávek Radim588  3070
8.Mocek JanMorávek Zdeněk7-878 3180
9.Musil DavidJamný Petr773  3090
10.Pečinka LukášMarek Jaroslav65-64 31100
11.Mocek JanMorávek Radim445  30  
12.Musil DavidMorávek Zdeněk         
13.Pečinka LukášJamný Petr         
14.Horák AlešMarek Jaroslav         
15.Musil DavidMorávek Radim         
16.Pečinka LukášMorávek Zdeněk         
17.Horák AlešJamný Petr         
18.Mocek JanMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pečinka Lukáš20Morávek Radim02
Horák Aleš20Morávek Zdeněk02
Mocek Jan20Jamný Petr02
Musil David20Marek Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16537:364MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
746  3010
2.Souček Martin
Nastoupil Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Nastoupil PetrBojko Karel7-9-7-9 1321
4.Kolůch JaroslavRačák Vítězslav11-9610 3131
5.Souček MartinJahůdka Petr7-10116 3141
6.Šilhán PetrWO    3051
7.Kolůch JaroslavBojko Karel-78-1110-92352
8.Souček MartinRačák Vítězslav865  3062
9.Šilhán PetrJahůdka Petr-1178-963272
10.Nastoupil PetrWO    3082
11.Souček MartinBojko Karel-8-75-2 1383
12.Šilhán PetrRačák Vítězslav-1168-6-52384
13.Nastoupil PetrJahůdka Petr12611  3094
14.Kolůch JaroslavWO    30104
15.Šilhán PetrBojko Karel         
16.Nastoupil PetrRačák Vítězslav         
17.Kolůch JaroslavJahůdka Petr         
18.Souček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nastoupil Petr11Bojko Karel30
Kolůch Jaroslav11Račák Vítězslav12
Souček Martin21Jahůdka Petr03
Šilhán Petr11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26558:532TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář David
Dospíšil Pavel
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
1032  3010
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
9-8-4873220
3.Antoš JiříHavel Vojtěch-7-6-7  0321
4.Sedlář DavidOrság David-5-4-9  0322
5.Vitula JosefZetocha Martin9-9-10-6 1323
6.Dospíšil Jiří ml.Jeřábek Vladimír-10937 3133
7.Sedlář DavidHavel Vojtěch-36129 3143
8.Vitula JosefOrság David68-49 3153
9.Dospíšil Jiří ml.Zetocha Martin12-8-6-11 1354
10.Antoš JiříJeřábek Vladimír479  3064
11.Vitula JosefHavel Vojtěch-4-4-8  0365
12.Dospíšil Jiří ml.Orság David728  3075
13.Antoš JiříZetocha Martin107-4-6-72376
14.Sedlář DavidJeřábek Vladimír-6782 3186
15.Dospíšil Jiří ml.Havel Vojtěch1027  3096
16.Antoš JiříOrság David116-8-9632106
17.Sedlář DavidZetocha Martin-1013-88 22  
18.Vitula JosefJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří22Havel Vojtěch22
Sedlář David21Orság David13
Vitula Josef12Zetocha Martin30
Dospíšil Jiří ml.31Jeřábek Vladimír03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23557:506KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Vybíral Marek
 
 
Kurka Milan
Hromek Filip
 
 
10-1088 3110
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Kolařík Jan
Hrdlička Petr
 
 
5-11-6-10 1311
3.Vybíral LukášHrdlička Petr1683  3021
4.Ondrovčák MiroslavKolařík Jan-1388-8-82322
5.Forman LiborKurka Milan-661411 3132
6.Vybíral MarekHromek Filip-9543 3142
7.Ondrovčák MiroslavHrdlička Petr-8-8-5  0343
8.Forman LiborKolařík Jan-8-5-8  0344
9.Vybíral MarekKurka Milan8145  3054
10.Vybíral LukášHromek Filip27-48 3164
11.Forman LiborHrdlička Petr-4-7-5  0365
12.Vybíral MarekKolařík Jan-3897 3175
13.Vybíral LukášKurka Milan697  3085
14.Ondrovčák RadekHromek Filip-94-3-4 1386
15.Vybíral MarekHrdlička Petr477  3096
16.Vybíral LukášKolařík Jan5110  30106
17.Ondrovčák RadekKurka Milan-11-814  12  
18.Forman LiborHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Lukáš40Hrdlička Petr22
Ondrovčák Miroslav02Kolařík Jan22
Forman Libor12Kurka Milan03
Vybíral Marek40Hromek Filip12
Ondrovčák Radek01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy