Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37596:627SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Souček Martin
 
 
Lamač Petr
Mikeska Jaroslav
 
 
96-9-8-42301
2.Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
Zajíc Miroslav
Novák David
 
 
-3-5-6  0302
3.Šilhán PetrMikeska Jaroslav-7-6-10  0303
4.Nastoupil PetrZajíc Miroslav-78-8-7 1304
5.Kolůch JaroslavLamač Petr-48-5-9 1305
6.Souček MartinBrhel Tomáš826  3015
7.Nastoupil PetrMikeska Jaroslav-79-9563225
8.Kolůch JaroslavZajíc Miroslav977  3035
9.Souček MartinLamač Petr38-56 3145
10.Šilhán PetrBrhel Tomáš9139  3055
11.Kolůch JaroslavMikeska Jaroslav93-6-1053265
12.Souček MartinZajíc Miroslav9-11-4-7 1366
13.Šilhán PetrLamač Petr4-8-28-92367
14.Nastoupil PetrNovák David-6-96393277
15.Souček MartinMikeska Jaroslav89-6-8-62378
16.Šilhán PetrZajíc Miroslav-9-85-3 1379
17.Nastoupil PetrLamač Petr-7-8-5  03710
18.Kolůch JaroslavNovák David9-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhán Petr13Mikeska Jaroslav22
Nastoupil Petr22Zajíc Miroslav31
Kolůch Jaroslav21Lamač Petr31
Souček Martin22Brhel Tomáš02
   Novák David01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37670:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Pečinka Lukáš
 
 
Kouřil Přemysl
Vašíček Pavel
 
 
-7-412-6 1301
2.Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
-698-873211
3.Seďa JakubVašíček Pavel10-8-4-6 1312
4.Horák AlešVašíček Jan-6-10-12  0313
5.Mocek JanKouřil Vít13108  3023
6.Musil DavidKouřil Přemysl89-812 3133
7.Horák AlešVašíček Pavel10-10-6-9 1334
8.Mocek JanVašíček Jan-5-510653244
9.Musil DavidKouřil Vít-8476 3154
10.Seďa JakubKouřil Přemysl-46-5493264
11.Mocek JanVašíček Pavel-66-10-8 1365
12.Musil DavidVašíček Jan97-10-883275
13.Seďa JakubKouřil Vít-5-9-7  0376
14.Horák AlešKouřil Přemysl-7-8-8  0377
15.Musil DavidVašíček Pavel783  3087
16.Seďa JakubVašíček Jan-12-567-42388
17.Horák AlešKouřil Vít575  3098
18.Mocek JanKouřil Přemysl-63-98-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub13Vašíček Pavel31
Horák Aleš13Vašíček Jan22
Mocek Jan22Kouřil Vít13
Musil David40Kouřil Přemysl22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36728:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
7710  3010
2.Veselský Roman
Palát Petr
 
 
Pros René
Veselý Lukáš
 
 
3-49-10-62311
3.Jírek JanVeselý Lukáš-5-69963221
4.Palát PetrPros René8-79-7-72322
5.Veselský RomanDospíšil Jiří ml.-810-7-8 1323
6.Pluhař JanAntoš Jiří595  3033
7.Palát PetrVeselý Lukáš-58-96-42334
8.Veselský RomanPros René-96-9-7 1335
9.Pluhař JanDospíšil Jiří ml.-108-85-102336
10.Jírek JanAntoš Jiří98-87 3146
11.Veselský RomanVeselý Lukáš-10-11-8  0347
12.Pluhař JanPros René99-6-9-92348
13.Jírek JanDospíšil Jiří ml.-9885 3158
14.Palát PetrAntoš Jiří-88-12493268
15.Pluhař JanVeselý Lukáš856  3078
16.Jírek JanPros René910-96 3188
17.Palát PetrDospíšil Jiří ml.8-10-151093298
18.Veselský RomanAntoš Jiří-57-6-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan40Veselý Lukáš22
Palát Petr22Pros René31
Veselský Roman04Dospíšil Jiří ml.22
Pluhař Jan22Antoš Jiří13
Veselský Roman žlutá karta Jiří dospíšil ml. žlutá +červená karta



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Jirsa Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Lněničková Marta
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Štarman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33476:528KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
-10-710-11 1301
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Forman Libor
Vybíral Marek
 
 
-5-68-3 1302
3.Rohlík Jan ml.Forman Libor7-7-8-9 1303
4.Šesták RadekVybíral Marek-7-6-7  0304
5.Táborský JiříOndrovčák Miroslav-4-8-7  0305
6.Křepelka TomášVybíral Lukáš-5-78-6 1306
7.Šesták RadekForman Libor-4-11-13  0307
8.Táborský JiříVybíral Marek88-78 3117
9.Křepelka TomášOndrovčák Miroslav-33-8-4 1318
10.Rohlík Jan ml.Vybíral Lukáš925  3028
11.Táborský JiříForman Libor967  3038
12.Křepelka TomášVybíral Marek-9-64-2 1339
13.Rohlík Jan ml.Ondrovčák Miroslav9-10-9973249
14.Šesták RadekVybíral Lukáš4610  3059
15.Křepelka TomášForman Libor-5-107-8 13510
16.Rohlík Jan ml.Vybíral Marek99-9  21  
17.Šesták RadekOndrovčák Miroslav         
18.Táborský JiříVybíral Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rohlík Jan ml.21Forman Libor31
Šesták Radek12Vybíral Marek21
Táborský Jiří21Ondrovčák Miroslav21
Křepelka Tomáš04Vybíral Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Morávková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Svobodová Renata
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38505:581TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jaroslav
 
 
Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
-88-9963210
2.Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
997  3020
3.Jamný PetrRyšavý Michal-67-8-7 1321
4.Marek Jan st.Kolařík Jan-55-7-8 1322
5.Marek JaroslavHromek Filip-755-883232
6.Kubina JaromírKurka Milan-5-3-6  0333
7.Marek Jan st.Ryšavý Michal-99-9-6 1334
8.Marek JaroslavKolařík Jan512-8-483244
9.Kubina JaromírHromek Filip-106-10753254
10.Jamný PetrKurka Milan-47-7-4 1355
11.Marek JaroslavRyšavý Michal-4-11-6  0356
12.Kubina JaromírKolařík Jan-7-9-5  0357
13.Jamný PetrHrdlička Petr-107-14-7 1358
14.Marek Jan st.Kurka Milan-8-7-6  0359
15.Kubina JaromírRyšavý Michal-59-5-9 13510
16.Jamný PetrKolařík Jan         
17.Marek Jan st.Hrdlička Petr         
18.Marek JaroslavKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamný Petr03Ryšavý Michal40
Marek Jan st.03Kolařík Jan21
Marek Jaroslav21Hromek Filip02
Kubina Jaromír13Kurka Milan30
   Hrdlička Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28620:579TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Orság David
Konečný Lukáš
 
 
85-85 3110
2.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
57-96 3120
3.Křen LuborHavel Vojtěch-6-112-6 1321
4.Plhák Jan ml.Orság David7-9-41183231
5.Račák VítězslavKonečný Lukáš597  3041
6.Jahůdka PetrJeřábek Vladimír3-944 3151
7.Plhák Jan ml.Havel Vojtěch-10-6-7  0352
8.Račák VítězslavOrság David109-7-683262
9.Jahůdka PetrKonečný Lukáš-9118-9103272
10.Křen LuborJeřábek Vladimír-10-9-7  0373
11.Račák VítězslavHavel Vojtěch8-76-4-22374
12.Jahůdka PetrOrság David-8-952-62375
13.Bojko KarelKonečný Lukáš775  3085
14.Plhák Jan ml.Jeřábek Vladimír12-684 3195
15.Jahůdka PetrHavel Vojtěch69-9-10-62396
16.Bojko KarelOrság David10710  30106
17.Plhák Jan ml.Konečný Lukáš         
18.Račák VítězslavJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor02Havel Vojtěch40
Plhák Jan ml.21Orság David13
Račák Vítězslav21Konečný Lukáš03
Jahůdka Petr22Jeřábek Vladimír12
Bojko Karel20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy