Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35416:531TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
-4-4-4  0301
2.Antoš Jiří
Vaculík Miloslav
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
-96107 3111
3.Dospíšil Pavel ml.Trcala Michal-10-2-6  0312
4.Hruška PavelVašíček Pavel-6-2-8  0313
5.Vaculík MiloslavVašíček Jan57-89 3123
6.Antoš JiříKouřil Vít98-1110 3133
7.Hruška PavelTrcala Michal-29-5-9 1334
8.Vaculík MiloslavVašíček Pavel9-7-6643244
9.Antoš JiříVašíček Jan882  3054
10.Dospíšil Pavel ml.Kouřil Vít-5-1-6  0355
11.Vaculík MiloslavTrcala Michal6-8-4-4 1356
12.Antoš JiříVašíček Pavel7-8-3-7 1357
13.Dospíšil Pavel ml.Nikl Pavel-7-4-5  0358
14.Hruška PavelKouřil Vít-3-7-6  0359
15.Antoš JiříTrcala Michal13-6-7-7 13510
16.Dospíšil Pavel ml.Vašíček Pavel-7-11-6  03  
17.Hruška PavelNikl Pavel         
18.Vaculík MiloslavKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dospíšil Pavel ml.03Trcala Michal40
Hruška Pavel03Vašíček Pavel21
Vaculík Miloslav21Vašíček Jan02
Antoš Jiří22Kouřil Vít21
   Nikl Pavel10
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35615:621SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Brhel Tomáš
Buriánek Patrik
 
 
-8-84483210
2.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Lamač Petr
Zajíc Miroslav
 
 
-89-49-82311
3.Vybíral LukášLamač Petr12-134-7-72312
4.Ondrovčák MiroslavZajíc Miroslav-2-7-4  0313
5.Ondrovčák RadekBuriánek Patrik1086  3023
6.Vybíral MarekBrhel Tomáš886  3033
7.Ondrovčák MiroslavLamač Petr10-1-7-9 1334
8.Ondrovčák RadekZajíc Miroslav-28-76-52335
9.Vybíral MarekBuriánek Patrik587  3045
10.Vybíral LukášBrhel Tomáš68-1210 3155
11.Ondrovčák RadekLamač Petr9-3-6-3 1356
12.Vybíral MarekZajíc Miroslav-8-884-82357
13.Vybíral LukášBuriánek Patrik922  3067
14.Vybíral PavelBrhel Tomáš1-9-8-9 1368
15.Vybíral MarekLamač Petr9-911-653278
16.Vybíral LukášZajíc Miroslav-7-12-5  0379
17.Vybíral PavelBuriánek Patrik-92-6-9 13710
18.Ondrovčák RadekBrhel Tomáš10-6-3-5 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Lukáš22Lamač Petr31
Ondrovčák Miroslav02Zajíc Miroslav40
Ondrovčák Radek12Buriánek Patrik13
Vybíral Marek31Brhel Tomáš12
Vybíral Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34436:508MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
Souček Martin
Kolůch Jaroslav
 
 
12-101011 3110
2.Hromek Filip
Kurka Milan
 
 
Nastoupil Petr
Šilhán Petr
 
 
-8-105-6 1311
3.Kurka MilanSouček Martin-6-8-7  0312
4.Hromek FilipKolůch Jaroslav-9-9-4  0313
5.Hrdlička PetrŠilhán Petr7-8-14-7 1314
6.Ryšavý MichalŠtěpán Libor87-98 3124
7.Hromek FilipSouček Martin-5-10-7  0325
8.Hrdlička PetrKolůch Jaroslav-8-8-11  0326
9.Ryšavý MichalŠilhán Petr-8-67-7 1327
10.Kurka MilanŠtěpán Libor10-76-6-92328
11.Hrdlička PetrSouček Martin6-4-8-6 1329
12.Ryšavý MichalKolůch Jaroslav76-14-893239
13.Kurka MilanŠilhán Petr-7-6-4  03310
14.Hromek FilipŠtěpán Libor         
15.Ryšavý MichalSouček Martin         
16.Kurka MilanKolůch Jaroslav         
17.Hromek FilipŠilhán Petr         
18.Hrdlička PetrŠtěpán Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan03Souček Martin30
Hromek Filip02Kolůch Jaroslav21
Hrdlička Petr03Šilhán Petr30
Ryšavý Michal21Štěpán Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Táborský Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Čampa Petr
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26606:567SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Musil David
Seďa Jakub
 
 
-11-48-9 1301
2.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Pečinka Lukáš
Horák Aleš
 
 
-510-9963211
3.Zetocha MartinMocek Jan-9666 3121
4.Havel VojtěchMusil David1289  3031
5.Orság DavidHorák Aleš9-2-76-102332
6.Jeřábek VladimírPečinka Lukáš879  3042
7.Havel VojtěchMocek Jan155-7-593252
8.Orság DavidMusil David979  3062
9.Jeřábek VladimírHorák Aleš4-86-6-42363
10.Zetocha MartinSeďa Jakub-7-66733273
11.Orság DavidMocek Jan-9-8-10  0374
12.Jeřábek VladimírMusil David-9-69-6 1375
13.Zetocha MartinHorák Aleš275  3085
14.Havel VojtěchSeďa Jakub7-86-1993295
15.Jeřábek VladimírMocek Jan7-8-761032105
16.Zetocha MartinMusil David8-7   11  
17.Havel VojtěchHorák Aleš         
18.Orság DavidSeďa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha Martin30Mocek Jan13
Havel Vojtěch30Musil David12
Orság David12Horák Aleš21
Jeřábek Vladimír22Pečinka Lukáš01
   Seďa Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31589:610TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Libor
Křen Lubor
 
 
Jírek Jan
Veselský Roman
 
 
-75-26-82301
2.Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
Hudec Stanislav
Veselský Tomáš
 
 
967  3011
3.Křen LuborJírek Jan-9104-7-92312
4.Henzl LiborVeselský Roman-3-1-2  0313
5.Bojko KarelHudec Stanislav539  3023
6.Račák VítězslavVeselský Tomáš978  3033
7.Henzl LiborJírek Jan-1-2-6  0334
8.Bojko KarelVeselský Roman-10-58553244
9.Račák VítězslavHudec Stanislav9810  3054
10.Křen LuborVeselský Tomáš-889-793264
11.Bojko KarelJírek Jan457  3074
12.Račák VítězslavVeselský Roman869  3084
13.Křen LuborHudec Stanislav-13-748113294
14.Henzl LiborVeselský Tomáš-7-3-4  0395
15.Račák VítězslavJírek Jan-68-3-13 1396
16.Křen LuborVeselský Roman-128-4-4 1397
17.Henzl LiborHudec Stanislav-5-3-7  0398
18.Bojko KarelVeselský Tomáš58-115 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křen Lubor22Jírek Jan31
Henzl Libor04Veselský Roman22
Bojko Karel40Hudec Stanislav13
Račák Vítězslav31Veselský Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Svobodová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32284:419TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Jamný Petr
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-8-67-10 1301
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-79-8-4 1302
3.Morávek ZdeněkŠesták Radek-7-10-10  0303
4.Kubina JaromírRohlík Jan ml.-8-6-11  0304
5.Marek Jan st.Táborský Jiří-8-6-7  0305
6.Jamný PetrKřepelka TomášWO    0306
7.Kubina JaromírŠesták Radek-8-671293216
8.Marek Jan st.Rohlík Jan ml.-9-87-9 1317
9.Jamný PetrTáborský JiříWO    0318
10.Morávek ZdeněkKřepelka Tomáš-11-9-5  0319
11.Marek Jan st.Šesták Radek-7-89-8 13110
12.Jamný PetrRohlík Jan ml.         
13.Morávek ZdeněkTáborský Jiří         
14.Kubina JaromírKřepelka Tomáš         
15.Jamný PetrŠesták Radek         
16.Morávek ZdeněkRohlík Jan ml.         
17.Kubina JaromírTáborský Jiří         
18.Marek Jan st.Křepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morávek Zdeněk02Šesták Radek21
Kubina Jaromír11Rohlík Jan ml.20
Marek Jan st.03Táborský Jiří10
   Křepelka Tomáš10
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy