Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Maňas Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Koutný František
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35529:565SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Orság David
Konečný Lukáš
 
 
553  3010
2.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
-69-8-8 1311
3.Kouřil VítHavel Vojtěch-498-923221
4.Kouřil PřemyslOrság David8-11-2-9 1322
5.Trcala MichalKonečný Lukáš-6-5-9  0323
6.Vašíček PavelJeřábek Vladimír833  3033
7.Kouřil PřemyslHavel Vojtěch-7-7-3  0334
8.Trcala MichalOrság David-88-6973244
9.Vašíček PavelKonečný Lukáš-10-10-7  0345
10.Kouřil VítJeřábek Vladimír-10-118-5 1346
11.Trcala MichalHavel Vojtěch999  3056
12.Vašíček PavelOrság David-375-9-62357
13.Kouřil VítKonečný Lukáš6-851 3167
14.Kouřil PřemyslJeřábek Vladimír-5-6-5  0368
15.Vašíček PavelHavel Vojtěch-7-6-8  0369
16.Kouřil VítOrság David71010  3079
17.Kouřil PřemyslKonečný Lukáš-7-9-1  03710
18.Trcala MichalJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Vít31Havel Vojtěch22
Kouřil Přemysl04Orság David22
Trcala Michal21Konečný Lukáš31
Vašíček Pavel13Jeřábek Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38597:648TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Lamač Petr
 
 
Hrdlička Petr
Ryšavý Michal
 
 
-9999 3110
2.Brhel Tomáš
Novák David
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
-66-10-6 1311
3.Novák DavidRyšavý Michal-611-5-7 1312
4.Brhel TomášKolařík Jan-3-76-7 1313
5.Lamač PetrHrdlička Petr8-12410 3123
6.Zajíc MiroslavHromek Filip9110  3033
7.Brhel TomášRyšavý Michal94-4-893243
8.Lamač PetrKolařík Jan7-54-283253
9.Zajíc MiroslavHrdlička Petr10-1133 3163
10.Novák DavidHromek Filip4-5-68-102364
11.Lamač PetrRyšavý Michal-11-9-3  0365
12.Zajíc MiroslavKolařík Jan11-8-6-8 1366
13.Cupák ZdeněkHrdlička Petr8-8-8-5 1367
14.Brhel TomášHromek Filip1011-78 3177
15.Zajíc MiroslavRyšavý Michal-8-6-9  0378
16.Cupák ZdeněkKolařík Jan-78-13-3 1379
17.Brhel TomášHrdlička Petr-8-6-6  03710
18.Lamač PetrHromek Filip-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák David02Ryšavý Michal31
Brhel Tomáš22Kolařík Jan31
Lamač Petr21Hrdlička Petr22
Zajíc Miroslav22Hromek Filip12
Cupák Zdeněk02   
Střídání Cupák Zdeněk za Novák David



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:Kříž Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21579:492KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Morávek Zdeněk
Borúfka Andrej
 
 
67-1310 3110
2.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
846  3020
3.Vybíral LukášKubina Jaromír8-14-12-7 1321
4.Mesaroš PetrMarek Jaroslav-108-11983231
5.Ondrovčák RadekBorúfka Andrej9-8-96-102332
6.Forman LiborJamný Petr-598-7103242
7.Mesaroš PetrKubina Jaromír1688  3052
8.Ondrovčák MiroslavMarek Jaroslav-9-45513262
9.Forman LiborBorúfka Andrej-9-710973272
10.Vybíral LukášJamný Petr678  3082
11.Ondrovčák MiroslavKubina JaromírWO    3092
12.Forman LiborMarek Jaroslav9-8-52-122393
13.Vybíral LukášMorávek Zdeněk-10-6-8  0394
14.Mesaroš PetrJamný Petr879  30104
15.Forman LiborKubina Jaromír-10-89  12  
16.Vybíral LukášMarek Jaroslav         
17.Mesaroš PetrMorávek Zdeněk         
18.Ondrovčák MiroslavJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš12Kubina Jaromír11
Mesaroš Petr30Marek Jaroslav12
Ondrovčák Radek01Borúfka Andrej11
Forman Libor21Jamný Petr03
Ondrovčák Miroslav10Morávek Zdeněk10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Dospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35492:553TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
-9-47-5 1301
2.Pros René
Veselý Lukáš
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
-84-9823211
3.Antoš JiříBojko Karel-2-6127-32312
4.Dospíšil Jiří ml.Jahůdka Petr-7-86-5 1313
5.Pros RenéPlhák Jan ml.7-858 3123
6.Veselý LukášRačák Vítězslav-45-8-7 1324
7.Dospíšil Jiří ml.Bojko Karel-5-1-3  0325
8.Pros RenéJahůdka Petr-9-9-8  0326
9.Veselý LukášPlhák Jan ml.1168  3036
10.Antoš JiříRačák Vítězslav9-8-67-72337
11.Pros RenéBojko Karel-7-6-1  0338
12.Veselý LukášJahůdka Petr535  3048
13.Antoš JiříPlhák Jan ml.710-6-10-52349
14.Dospíšil Jiří ml.Račák Vítězslav7-9-124113259
15.Veselý LukášBojko Karel-1-7-7  03510
16.Antoš JiříJahůdka Petr-9    01  
17.Dospíšil Jiří ml.Plhák Jan ml.         
18.Pros RenéRačák Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří03Bojko Karel40
Dospíšil Jiří ml.12Jahůdka Petr21
Pros René12Plhák Jan ml.12
Veselý Lukáš22Račák Vítězslav21
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25602:532MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Nastoupil Petr
 
 
Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
7-67-943210
2.Kolůch Jaroslav
Šilhán Petr
 
 
Veselský Roman
Veselský Tomáš
 
 
-498-853220
3.Nastoupil PetrJírek Jan5-511-7103230
4.Souček MartinPluhař Jan-9-9-9  0331
5.Šilhán PetrVeselský Tomáš784  3041
6.Kolůch JaroslavVeselský Roman10-810-973251
7.Souček MartinJírek Jan9-2-8-10 1352
8.Šilhán PetrPluhař Jan-7-95-11 1353
9.Kolůch JaroslavVeselský Tomáš332  3063
10.Nastoupil PetrVeselský Roman-8-9105-62364
11.Šilhán PetrJírek Jan9105  3074
12.Kolůch JaroslavPluhař Jan-11-681293284
13.Nastoupil PetrVeselský Tomáš-8-958-82385
14.Souček MartinVeselský Roman296  3095
15.Kolůch JaroslavJírek Jan9101  30105
16.Nastoupil PetrPluhař Jan-8    01  
17.Souček MartinVeselský Tomáš         
18.Šilhán PetrVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nastoupil Petr12Jírek Jan13
Souček Martin12Pluhař Jan21
Šilhán Petr21Veselský Tomáš12
Kolůch Jaroslav40Veselský Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Kuchařík Pavel
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39679:711TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-95-5-5 1301
2.Musil David
Pečinka Lukáš
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
6-96-3-82302
3.Mocek JanRohlík Jan ml.6-7-116-102303
4.Seďa JakubŠesták Radek-91599 3113
5.Pečinka LukášTáborský Jiří-87-9-10 1314
6.Musil DavidKřepelka Tomáš-672-793224
7.Seďa JakubRohlík Jan ml.-9-11-7  0325
8.Pečinka Lukᚊesták Radek-7-7-8  0326
9.Musil DavidTáborský Jiří-47106 3136
10.Mocek JanKřepelka Tomáš-810712 3146
11.Pečinka LukášRohlík Jan ml.7-9-99-92347
12.Musil DavidŠesták Radek91111  3057
13.Mocek JanTáborský Jiří-11-698-62358
14.Seďa JakubKřepelka Tomáš-11-9-8  0359
15.Musil DavidRohlík Jan ml.9-8-8993269
16.Mocek JanŠesták Radek1113-12-363279
17.Seďa JakubTáborský Jiří-89-3-9 13710
18.Pečinka LukášKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mocek Jan22Rohlík Jan ml.31
Seďa Jakub13Šesták Radek13
Pečinka Lukáš03Táborský Jiří31
Musil David40Křepelka Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy