Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Maňas Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Horký Ondřej
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32416:489TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Vašíček Pavel
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
-6117-4-52301
2.Trcala Michal
Kouřil Vít
 
 
Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
-69-11-6 1302
3.Trcala MichalRyšavý Michal-7-8-8  0303
4.Kouřil PřemyslKolařík Jan-5710-4-62304
5.Kouřil VítKurka Milan8511  3014
6.Vašíček PavelHrdlička Petr-857-7-102315
7.Kouřil PřemyslRyšavý Michal-39-10-9 1316
8.Kouřil VítKolařík Jan-9-8-3  0317
9.Vašíček PavelKurka Milan-454-563227
10.Trcala MichalHrdlička Petr-6-8-5  0328
11.Kouřil VítRyšavý Michal-8-912-7 1329
12.Vašíček PavelKolařík Jan9-10-87-823210
13.Trcala MichalKurka Milan8-713  21  
14.Kouřil PřemyslHrdlička Petr         
15.Vašíček PavelRyšavý Michal         
16.Trcala MichalKolařík Jan         
17.Kouřil PřemyslKurka Milan         
18.Kouřil VítHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trcala Michal02Ryšavý Michal30
Kouřil Přemysl02Kolařík Jan30
Kouřil Vít12Kurka Milan02
Vašíček Pavel12Hrdlička Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - BrnoRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16507:433SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Tomáš
Novák David
 
 
Orság David
Zetocha Martin
 
 
-5986 3110
2.Lamač Petr
Cupák Zdeněk
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
5-11115 3120
3.Lamač PetrHavel Vojtěch994  3030
4.Brhel TomášZetocha Martin-4-9813-82331
5.Cupák ZdeněkPlotěný Michal6-10133 3141
6.Novák DavidOrság David7-5-5-6 1342
7.Brhel TomášHavel Vojtěch1077  3052
8.Cupák ZdeněkZetocha Martin-667-10-102353
9.Novák DavidPlotěný Michal5311  3063
10.Lamač PetrOrság David-2-54793273
11.Cupák ZdeněkJeřábek Vladimír888  3083
12.Novák DavidZetocha Martin546  3093
13.Lamač PetrPlotěný Michal7-7-431132103
14.Brhel TomášOrság David-119   11  
15.Novák DavidJeřábek Vladimír         
16.Lamač PetrZetocha Martin         
17.Brhel TomášPlotěný Michal         
18.Cupák ZdeněkOrság David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lamač Petr30Havel Vojtěch02
Brhel Tomáš11Zetocha Martin21
Cupák Zdeněk21Plotěný Michal03
Novák David21Orság David11
   Jeřábek Vladimír01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Kříž Bohumil
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25587:541KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
738  3010
2.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
8-1057 3120
3.Ondrovčák RadekRačák Vítězslav9-699 3130
4.Vybíral LukášPlhák Jan ml.788  3040
5.Ondrovčák MiroslavBojko Karel-7-5-3  0341
6.Forman LiborJahůdka Petr76-88 3151
7.Vybíral LukášRačák Vítězslav5107  3061
8.Ondrovčák MiroslavPlhák Jan ml.1179  3071
9.Forman LiborBojko Karel98-8-9-52372
10.Ondrovčák RadekJahůdka Petr-6-389-182373
11.Ondrovčák MiroslavRačák Vítězslav-12473 3183
12.Forman LiborPlhák Jan ml.-8-8-8  0384
13.Ondrovčák RadekBojko Karel-5-7-7  0385
14.Vybíral LukášJahůdka Petr-988-5-112386
15.Forman LiborRačák Vítězslav5-6-7543296
16.Ondrovčák RadekPlhák Jan ml.7-744 31106
17.Vybíral LukášBojko Karel         
18.Ondrovčák MiroslavJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Radek22Račák Vítězslav04
Vybíral Lukáš21Plhák Jan ml.13
Ondrovčák Miroslav21Bojko Karel30
Forman Libor22Jahůdka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:Dospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8403:294TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pros René
Veselý Lukáš
 
 
Marek Jaroslav
Kubina Jaromír
 
 
3-897 3110
2.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Jamný Petr
Morávek Radim
 
 
869  3020
3.Dospíšil Jiří ml.Marek Jaroslav6-8510 3130
4.Pros RenéBorúfka Andrej-9947 3140
5.Antoš JiříJamný Petr-8737 3150
6.Veselý LukášKubina Jaromír4711  3060
7.Pros RenéMarek Jaroslav997  3070
8.Antoš JiříBorúfka Andrej-9676 3180
9.Veselý LukášJamný Petr8-833 3190
10.Dospíšil Jiří ml.Kubina Jaromír7-8-912732100
11.Charous JanMarek Jaroslav-4-8-6  03  
12.Veselý LukášBorúfka Andrej         
13.Dospíšil Jiří ml.Jamný Petr         
14.Pros RenéKubina Jaromír         
15.Veselý LukášMarek Jaroslav         
16.Dospíšil Jiří ml.Borúfka Andrej         
17.Pros RenéJamný Petr         
18.Charous JanKubina Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dospíšil Jiří ml.20Marek Jaroslav02
Pros René20Borúfka Andrej02
Antoš Jiří20Jamný Petr02
Veselý Lukáš20Kubina Jaromír02
Začátek utkání v 11:00 hod. V hale probíhalo utkání basketbalu, které skončilo v 10:40 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17507:423MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
14-687 3110
2.Štěpán Libor
Souček Martin
 
 
Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
-711-9-6 1311
3.Šilhán PetrRohlík Jan ml.-9-8-5  0312
4.Štěpán LiborŠesták Radek-7-912983222
5.Kolůch JaroslavTáborský Jiří546  3032
6.Souček MartinKřepelka Tomáš-758-863242
7.Štěpán LiborRohlík Jan ml.9-117-6-92343
8.Kolůch JaroslavŠesták Radek554  3053
9.Souček MartinTáborský Jiří6514  3063
10.Šilhán PetrKřepelka Tomáš97-78 3173
11.Kolůch JaroslavRohlík Jan ml.84-83 3183
12.Souček MartinŠesták Radek857  3093
13.Šilhán PetrTáborský Jiří-7863 31103
14.Štěpán LiborKřepelka Tomáš-5-8   02  
15.Souček MartinRohlík Jan ml.         
16.Šilhán PetrŠesták Radek         
17.Štěpán LiborTáborský Jiří         
18.Kolůch JaroslavKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr21Rohlík Jan ml.21
Štěpán Libor11Šesták Radek03
Kolůch Jaroslav30Táborský Jiří03
Souček Martin30Křepelka Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bílová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Kuchařík Pavel
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36595:615TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Musil David
 
 
Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
5-4118 3110
2.Mocek Jan
Seďa Jakub
 
 
Veselský Roman
Veselský Tomáš
 
 
711-98 3120
3.Seďa JakubPluhař Jan-12-7-9  0321
4.Pečinka LukášJírek Jan-8-10-8  0322
5.Mocek JanVeselský Roman73-9-7-82323
6.Musil DavidVeselský Tomáš748  3033
7.Pečinka LukášPluhař Jan4-67-683243
8.Mocek JanJírek Jan-7-10-8  0344
9.Musil DavidVeselský Roman8-9147 3154
10.Seďa JakubVeselský Tomáš-9-8-12  0355
11.Mocek JanPluhař Jan9-8-7-7 1356
12.Musil DavidJírek Jan79-10-8-92357
13.Seďa JakubVeselský Roman5-11-87-72358
14.Pečinka LukášVeselský Tomáš8-10-6-11 1359
15.Musil DavidPluhař Jan-5969 3169
16.Seďa JakubJírek Jan-49-8-4 13610
17.Pečinka LukášVeselský Roman3-6   11  
18.Mocek JanVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Seďa Jakub04Pluhař Jan22
Pečinka Lukáš12Jírek Jan40
Mocek Jan03Veselský Roman21
Musil David31Veselský Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy