Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:Malý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22551:477TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Martynek Krzysztof
Cieslar Radek
 
 
5-9-101073210
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Koždoň Marian
Pilch Jakub
 
 
457  3020
3.Müller JiříKoždoň Marian-7-1010-16 1321
4.Rabenseifner MilanPilch Jakub-8-11-8  0322
5.Žvátora MiroslavMartynek Krzysztof6-1012-4-82323
6.Wiesner PetrCieslar Radek1047  3033
7.Rabenseifner MilanKoždoň Marian810-5-1193243
8.Žvátora MiroslavPilch Jakub1-6-8173253
9.Wiesner PetrMartynek Krzysztof103-810 3163
10.Müller JiříCieslar Radek646  3073
11.Žvátora MiroslavKoždoň Marian57-88 3183
12.Wiesner PetrPilch Jakub4-856 3193
13.Müller JiříMartynek Krzysztof-4-5-5  0394
14.Rabenseifner MilanCieslar Radek-81158 31104
15.Wiesner PetrKoždoň Marian         
16.Müller JiříPilch Jakub         
17.Rabenseifner MilanMartynek Krzysztof         
18.Žvátora MiroslavCieslar Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Jiří12Koždoň Marian12
Rabenseifner Milan21Pilch Jakub12
Žvátora Miroslav21Martynek Krzysztof21
Wiesner Petr30Cieslar Radek03
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, velký sál v přízemí budovyRozhodčí:Mikulecký Jan
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21541:476SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Stránský Matěj
 
 
Skácelík František
Gembala Jan
 
 
-4693 3110
2.Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 
Heuman Ivan
Doležal Miroslav
 
 
866  3020
3.Stránský MatějHeuman Ivan-6-8-8  0321
4.Bělohlávek DominikGembala Jan-36-6-9 1322
5.Bezdíček MartinSkácelík František-106168 3132
6.Šimonek PetrDoležal Miroslav38-9-9-72333
7.Bělohlávek DominikHeuman Ivan-10548 3143
8.Bezdíček MartinGembala Jan9-867 3153
9.Šimonek PetrSkácelík František686  3063
10.Stránský MatějDoležal Miroslav9-89-6-72364
11.Bezdíček MartinHeuman Ivan666  3074
12.Šimonek PetrGembala Jan75-56 3184
13.Stránský MatějSkácelík František7-2-7853294
14.Bělohlávek DominikDoležal Miroslav-93-4111132104
15.Šimonek PetrHeuman Ivan         
16.Stránský MatějGembala Jan         
17.Bělohlávek DominikSkácelík František         
18.Bezdíček MartinDoležal Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj12Heuman Ivan12
Bělohlávek Dominik21Gembala Jan12
Bezdíček Martin30Skácelík František03
Šimonek Petr21Doležal Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:Baroš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Matula Jaroslav
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14459:391TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondryáš Daniel
Hrabica Marián
 
 
Šťastný Zdeněk
Jančík Jiří
 
 
962  3010
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Stužka Oldřich ml.
Lošťák Martin
 
 
-66910 3120
3.Pustějovský StanislavŠťastný Zdeněk9-7-11-8 1321
4.Konečný JiříJančík Jiří864  3031
5.Hrabica MariánStužka Oldřich ml.-5-28-6 1332
6.Ondryáš DanielLošťák Martin377  3042
7.Konečný Jiř튝astný Zdeněk12-8-9953252
8.Hrabica MariánJančík Jiří56-88 3162
9.Ondryáš DanielStužka Oldřich ml.9-4510 3172
10.Pustějovský StanislavLošťák Martin9910  3082
11.Hrabica MariánŠťastný Zdeněk4-8-77103292
12.Ondryáš DanielJančík Jiří-11678 31102
13.Pustějovský StanislavStužka Oldřich ml.         
14.Konečný JiříLošťák Martin         
15.Ondryáš DanielŠťastný Zdeněk         
16.Pustějovský StanislavJančík Jiří         
17.Konečný JiříStužka Oldřich ml.         
18.Hrabica MariánLošťák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pustějovský Stanislav11Šťastný Zdeněk12
Konečný Jiří20Jančík Jiří03
Hrabica Marián21Stužka Oldřich ml.11
Ondryáš Daniel30Lošťák Martin02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Rajnoch Pavel
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19507:447ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
99-88 3110
2.Řežáb Jiří
Záškodný Marek
 
 
Demek Matyáš
Kovačik Jakub
 
 
-997-583220
3.Polášek RadovanKovačik Jakub-58107 3130
4.Masnica MichalChalupa Jakub-1047-10-92331
5.Záškodný MarekDemek Matyáš4810  3041
6.Řežáb JiříDočkal Tomáš56-126 3151
7.Masnica MichalKovačik Jakub-44-38-92352
8.Záškodný MarekChalupa Jakub69-99 3162
9.Řežáb JiříDemek Matyáš-10874 3172
10.Polášek RadovanDočkal Tomáš642  3082
11.Záškodný MarekKovačik Jakub67-7-11113292
12.Řežáb JiříChalupa JakubWO    0393
13.Polášek RadovanDemek Matyáš-8527 31103
14.Masnica MichalDočkal Tomáš         
15.Řežáb JiříKovačik Jakub         
16.Polášek RadovanChalupa Jakub         
17.Masnica MichalDemek Matyáš         
18.Záškodný MarekDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan30Kovačik Jakub12
Masnica Michal02Chalupa Jakub11
Záškodný Marek30Demek Matyáš03
Řežáb Jiří20Dočkal Tomáš02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Frgala Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37571:655KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka Radek
Onderka František
 
 
Vlk Radek
Slováček Libor
 
 
-81089 3110
2.Wallik Lukáš
Vitásek Adam
 
 
Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
-11-113-8 1311
3.Vitásek AdamSagáčik Štefan-6-7-4  0312
4.Onderka RadekDošek Jaroslav59-5-12-52313
5.Onderka FrantišekVlk Radek-91156 3123
6.Wallik LukášSlováček Libor-7-8-4  0324
7.Onderka RadekSagáčik Štefan-6-897-62325
8.Onderka FrantišekDošek Jaroslav712-98 3135
9.Wallik LukášVlk Radek6912  3045
10.Vitásek AdamSlováček Libor9-6-86113255
11.Onderka FrantišekSagáčik Štefan9-69-7-52356
12.Wallik LukášDošek Jaroslav-3-799103266
13.Vitásek AdamVlk Radek7-4-3-8 1367
14.Onderka RadekSlováček Libor8-9-9-11 1368
15.Wallik LukášSagáčik Štefan-8-78-7 1369
16.Vitásek AdamDošek Jaroslav-7-1-7  03610
17.Onderka RadekVlk Radek-9-8   02  
18.Onderka FrantišekSlováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitásek Adam13Sagáčik Štefan40
Onderka Radek03Došek Jaroslav22
Onderka František21Vlk Radek12
Wallik Lukáš22Slováček Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:Vicherková
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35483:542TJ Fryšták

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzin Tomáš
Vilč Martin
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
1-8107 3110
2.Vojtek Lukáš
Kolář Martin
 
 
Červík Jaroslav
Dorňák Zdeněk
 
 
4-6-8-2 1311
3.Vilč MartinČervík Jaroslav-8-8-11  0312
4.Vojtek LukášDorňák Zdeněk-5-8-3  0313
5.Kolář MartinHrdlička Martin111110  3023
6.Jurdzin TomášHrdlička Michal5-7-10-8 1324
7.Vojtek LukášČervík Jaroslav-3-7-4  0325
8.Kolář MartinDorňák Zdeněk-9-6-13  0326
9.Jurdzin TomášHrdlička Martin-12-11912-62327
10.Vilč MartinHrdlička Michal7-1079 3137
11.Kolář MartinČervík Jaroslav-9-5-6  0338
12.Jurdzin TomášDorňák Zdeněk-11-8-3  0339
13.Vilč MartinHrdlička Martin8-628 3149
14.Vojtek LukášHrdlička Michal103-10-1063259
15.Jurdzin TomášČervík Jaroslav-8-8-7  03510
16.Vilč MartinDorňák Zdeněk         
17.Vojtek LukášHrdlička Martin         
18.Kolář MartinHrdlička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilč Martin21Červík Jaroslav40
Vojtek Lukáš12Dorňák Zdeněk30
Kolář Martin12Hrdlička Martin12
Jurdzin Tomáš04Hrdlička Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy