Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:228KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Lucie
 
 
1-1057 3110
2.Leitnerová Eva st.Bačinová Lucie689  3020
3.Koutská MarieDucháčová Kateřina351  3030
4.Faiglová KamilaKoďousková Eliška1476  3040
5.Koutská MarieBačinová Lucie96-56 3150
6.Leitnerová Eva st.Koďousková Eliška6-979 3160
7.Faiglová KamilaDucháčová Kateřina7710  3070
8.Koutská MarieKoďousková Eliška656  3080
9.Faiglová KamilaBačinová Lucie689  3090
10.Leitnerová Eva st.Ducháčová Kateřina375  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.30Bačinová Lucie03
Koutská Marie30Ducháčová Kateřina03
Faiglová Kamila30Koďousková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Bečvář Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Heršálek Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22374:395TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
Zemková Barbora
Motlová Monika
 
 
-68-911-82301
2.Vokounová AdélaZemková Barbora-36-15-7 1302
3.Bečvářová MichaelaCyranyová Lucie8-1278 3112
4.Stránská AnnaMotlová Monika929  3022
5.Bečvářová MichaelaZemková Barbora-06-3-9 1323
6.Vokounová AdélaMotlová Monika-9958 3133
7.Stránská AnnaCyranyová Lucie-4-7-3  0334
8.Bečvářová MichaelaMotlová Monika8-5-15653244
9.Stránská AnnaZemková Barbora-888-9-92345
10.Vokounová AdélaCyranyová Lucie-67-7-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokounová Adéla12Zemková Barbora30
Bečvářová Michaela21Cyranyová Lucie21
Stránská Anna12Motlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27288:381SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-38-9-3 1301
2.Sedláčková TerezaKacálková Kristýna-73-11573211
3.Laubová ŽanetaSvatoňová Tereza-5-6-4  0312
4.Juklová KateřinaPolanská Jana-4-610-10 1313
5.Laubová ŽanetaKacálková Kristýna-4-3-7  0314
6.Sedláčková TerezaPolanská Jana-11-5-8  0315
7.Juklová KateřinaSvatoňová Tereza-4-466-72316
8.Laubová ŽanetaPolanská Jana-4-6-1  0317
9.Juklová KateřinaKacálková Kristýna73-78 3127
10.Sedláčková TerezaSvatoňová Tereza7-49-5-72328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Tereza12Kacálková Kristýna12
Laubová Žaneta03Svatoňová Tereza30
Juklová Kateřina12Polanská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Šitinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16352:325SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Kohlmannová Aneta
Nováková Martina
 
 
6512  3010
2.Macurová AndreaVašinová Karina461  3020
3.Hejzlarová LucieKohlmannová Aneta-6-9910-72321
4.Šitinová PetraNováková Martina-6657 3131
5.Hejzlarová LucieVašinová Karina-2-4914-72332
6.Macurová AndreaNováková Martina752  3042
7.Šitinová PetraKohlmannová Aneta5-9109 3152
8.Hejzlarová LucieNováková Martina-7-8-4  0353
9.Šitinová PetraVašinová Karina5-9-8483263
10.Macurová DenisaKohlmannová Aneta-7-3-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea20Vašinová Karina12
Hejzlarová Lucie03Kohlmannová Aneta21
Šitinová Petra30Nováková Martina12
Macurová Denisa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18354:349nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
311-6-9-62301
2.Svojanovská JanaPytlíková Tereza9413  3011
3.Šedová EliškaZelingrová Kamila-89-5-4 1312
4.Bezdíčková LenkaPěnkavová Kristýna-8-89-8 1313
5.Šedová EliškaPytlíková Tereza-9-9-8  0314
6.Svojanovská JanaPěnkavová Kristýna-7765 3124
7.Bezdíčková LenkaZelingrová Kamila59-59 3134
8.Šedová EliškaPěnkavová Kristýna710-94 3144
9.Bezdíčková LenkaPytlíková Tereza-610-8-3 1345
10.Svojanovská JanaZelingrová Kamila588  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana30Pytlíková Tereza21
Šedová Eliška12Zelingrová Kamila12
Bezdíčková Lenka12Pěnkavová Kristýna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Doucková Aneta
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:29138:347SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Monika
Grimmerová Diana
 
 
Lajdová Karolína
Bošinová Aneta
 
 
-6-4-4  0301
2.Rozínková MonikaBošinová Aneta-7-7-1  0302
3.Grimmerová DianaBošinová Veronika-3-4-3  0303
4.Lajdová KarolínaWO    0304
5.Grimmerová DianaBošinová Aneta-6-3-8  0305
6.Rozínková MonikaLajdová Karolína-5-2-9  0306
7.Bošinová VeronikaWO    0307
8.Grimmerová DianaLajdová Karolína-6-6-4  0308
9.Bošinová AnetaWO    0309
10.Rozínková MonikaBošinová Veronika-1198-693219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika12Bošinová Aneta20
Grimmerová Diana03Bošinová Veronika11
   Lajdová Karolína20
WO03WO30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS