Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5362:227TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
568  3010
2.Svojanovská JanaBačinová Pavla624  3020
3.Šedová EliškaBačinová Lucie887  3030
4.Bezdíčková LenkaKoďousková Eliška62-84 3140
5.Šedová EliškaBačinová Pavla3-82-8-82341
6.Svojanovská JanaKoďousková Eliška3105  3051
7.Bezdíčková LenkaBačinová Lucie999  3061
8.Šedová EliškaKoďousková Eliška947  3071
9.Bezdíčková LenkaBačinová Pavla95-910 3181
10.Svojanovská JanaBačinová Lucie453  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Bačinová Pavla12
Šedová Eliška21Bačinová Lucie03
Bezdíčková Lenka30Koďousková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Daniela
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17340:320SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
-7-95-5 1301
2.Grimmerová DianaMotlová Monika-11-5-4  0302
3.Hlávková HanaČástková Eliška-5-33173212
4.Doucková AnetaCyranyová Lucie-612-7573222
5.Hlávková HanaMotlová Monika662  3032
6.Grimmerová DianaCyranyová Lucie-8-64-3 1333
7.Doucková AnetaČástková Eliška-51176 3143
8.Hlávková HanaCyranyová Lucie794  3053
9.Doucková AnetaMotlová Monika776  3063
10.Grimmerová DianaČástková Eliška-88-10-2 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grimmerová Diana03Motlová Monika12
Hlávková Hana30Částková Eliška12
Doucková Aneta30Cyranyová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš st.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3359:206SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Sedláčková Tereza
Nováková Kristýna
 
 
7-1027 3110
2.Pěnkavová KristýnaLaubová Žaneta3210  3020
3.Zelingrová KamilaJílková Vanesa554  3030
4.Pytlíková TerezaSedláčková Tereza77-86 3140
5.Zelingrová KamilaLaubová Žaneta487  3050
6.Pěnkavová KristýnaSedláčková Tereza-5597 3160
7.Pytlíková TerezaJílková Vanesa361  3070
8.Zelingrová KamilaNováková Kristýna5612  3080
9.Pytlíková TerezaLaubová Žaneta635  3090
10.Pěnkavová KristýnaJílková Vanesa1811  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna30Laubová Žaneta03
Zelingrová Kamila30Jílková Vanesa03
Pytlíková Tereza30Sedláčková Tereza02
   Nováková Kristýna01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17287:333SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
3-779 3110
2.Bošinová AnetaŠitinová Petra989  3020
3.Bošinová VeronikaMacurová Andrea88-6-5123230
4.Lajdová AnežkaHejzlarová Lucie25-34 3140
5.Bošinová VeronikaŠitinová Petra-87129 3150
6.Bošinová AnetaHejzlarová LucieWO    0351
7.Lajdová AnežkaMacurová Andrea7-2-1-8 1352
8.Bošinová VeronikaHejzlarová Lucie597  3062
9.Lajdová AnežkaŠitinová Petra-4-96-8 1363
10.Bošinová AnetaMacurová AndreaWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta10Šitinová Petra12
Bošinová Veronika30Macurová Andrea11
Lajdová Anežka12Hejzlarová Lucie02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15370:309SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
-114134 3110
2.Schneiderová JanaDemjanová Eliška796  3020
3.Nováková EvaKoutská Marie-8-45303230
4.Svatoňová TerezaFaiglová Kamila6-9-99113240
5.Nováková EvaDemjanová Eliška864  3050
6.Schneiderová JanaFaiglová Kamila318  3060
7.Svatoňová TerezaKoutská Marie64-810 3170
8.Kacálková KristýnaFaiglová Kamila-5-6-11  0371
9.Svatoňová TerezaDemjanová Eliška-85-116-42372
10.Schneiderová JanaKoutská Marie-3-7-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schneiderová Jana21Demjanová Eliška12
Nováková Eva20Koutská Marie12
Svatoňová Tereza21Faiglová Kamila12
Kacálková Kristýna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Allertová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:13403:315SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Stránská Anna
Vokounová Adéla
 
 
109-6-853210
2.Vašinová KarinaBečvářová Michaela896  3020
3.Nováková MartinaVokounová Adéla-13577 3130
4.Smíšková MartinaStránská Anna-12-849-72331
5.Nováková MartinaBečvářová Michaela336  3041
6.Vašinová KarinaStránská Anna109-7-3-42342
7.Smíšková MartinaVokounová Adéla510-92 3152
8.Nováková MartinaStránská Anna374  3062
9.Smíšková MartinaBečvářová Michaela474  3072
10.Vašinová KarinaVokounová Adéla-11-661-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina12Bečvářová Michaela03
Nováková Martina30Vokounová Adéla12
Smíšková Martina21Stránská Anna21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS