Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Kaplan Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6377:270TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Zemková Barbora
Motlová Monika
 
 
-12-763-62301
2.Svojanovská JanaZemková Barbora9510  3011
3.Šedová EliškaMotlová Monika4211  3021
4.Bezdíčková LenkaCyranyová Lucie1194  3031
5.Šedová EliškaZemková Barbora-55115 3141
6.Svojanovská JanaCyranyová Lucie85-95 3151
7.Bezdíčková LenkaMotlová Monika5512  3061
8.Šedová EliškaCyranyová Lucie5125  3071
9.Bezdíčková LenkaZemková Barbora7-698 3181
10.Svojanovská JanaMotlová Monika893  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana30Zemková Barbora03
Šedová Eliška30Motlová Monika03
Bezdíčková Lenka30Cyranyová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7374:249SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
552  3010
2.Hlávková HanaBačinová Pavla-78911 3120
3.Zemanová MichaelaKoďousková Eliška399  3030
4.Doucková AnetaBačinová Lucie568  3040
5.Zemanová MichaelaBačinová Pavla-610-65103250
6.Hlávková HanaBačinová Lucie523  3060
7.Doucková AnetaKoďousková Eliška8-784 3170
8.Zemanová MichaelaBačinová Lucie413  3080
9.Doucková AnetaBačinová Pavla-87-86-92381
10.Hlávková HanaKoďousková Eliška547  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana30Bačinová Pavla12
Zemanová Michaela30Koďousková Eliška03
Doucková Aneta21Bačinová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20329:349SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
9-9-6-9 1301
2.Pěnkavová KristýnaŠitinová Petra-9-107-5 1302
3.Zelingrová KamilaMacurová Andrea-6-5-8  0303
4.Pytlíková TerezaHejzlarová Lucie2129  3013
5.Zelingrová KamilaŠitinová Petra-9-8-6  0314
6.Pěnkavová KristýnaHejzlarová Lucie638  3024
7.Pytlíková TerezaMacurová Andrea-11-5-10  0325
8.Zelingrová KamilaHejzlarová Lucie1557  3035
9.Pytlíková TerezaŠitinová Petra1010-3-893245
10.Pěnkavová KristýnaMacurová Andrea6-7-3-16 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Kristýna12Šitinová Petra21
Zelingrová Kamila12Macurová Andrea30
Pytlíková Tereza21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12265:267SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Lajdová Anežka
 
 
Jílková Vanesa
Laubová Žaneta
 
 
987  3010
2.Bošinová VeronikaJílková Vanesa242  3020
3.Lajdová AnežkaSedláčková Tereza966  3030
4.Bošinová AnetaNováková KristýnaWO    0331
5.Lajdová AnežkaJílková Vanesa543  3041
6.Bošinová VeronikaNováková Kristýna1263  3051
7.Bošinová AnetaSedláčková TerezaWO    0352
8.Lajdová AnežkaNováková Kristýna-61246 3162
9.Bošinová AnetaJílková VanesaWO    0363
10.Bošinová VeronikaSedláčková Tereza-10-128963273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Jílková Vanesa02
Lajdová Anežka30Sedláčková Tereza02
   Nováková Kristýna02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:15328:278nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Nováková Eva
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
-9-732-72301
2.Svatoňová TerezaBečvářová Michaela764  3011
3.Schneiderová JanaVokounová Adéla-57-8-6 1312
4.Kacálková KristýnaStránská Anna-7-4-7  0313
5.Nováková EvaBečvářová Michaela382  3023
6.Svatoňová TerezaStránská Anna-67-1-6 1324
7.Kacálková KristýnaVokounová Adéla-889-9-72325
8.Nováková EvaStránská Anna583  3035
9.Kacálková KristýnaBečvářová Michaela226  3045
10.Svatoňová TerezaVokounová Adéla876  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza21Bečvářová Michaela03
Schneiderová Jana01Vokounová Adéla21
Kacálková Kristýna12Stránská Anna21
Nováková Eva20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Allertová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8366:274SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
124-98 3110
2.Vašinová KarinaKoutská Marie-76-5-7 1311
3.Nováková MartinaFaiglová Kamila8-993 3121
4.Smíšková MartinaDemjanová Eliška755  3031
5.Nováková MartinaKoutská Marie58-88 3141
6.Vašinová KarinaDemjanová Eliška9-884 3151
7.Smíšková MartinaFaiglová Kamila668  3061
8.Nováková MartinaDemjanová Eliška968  3071
9.Smíšková MartinaKoutská Marie7-259 3181
10.Vašinová KarinaFaiglová Kamila076  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina21Koutská Marie12
Nováková Martina30Faiglová Kamila03
Smíšková Martina30Demjanová Eliška03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS