Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19293:250KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
-7-6-9  0301
2.Ducháčová KateřinaDemjanová Eliška-7-5-2  0302
3.Bačinová PavlaKoutská Marie-7968 3112
4.Bačinová LucieWO    3022
5.Bačinová PavlaDemjanová Eliška-108-8-9 1323
6.Ducháčová KateřinaWO    3033
7.Bačinová LucieKoutská Marie-8-58-9 1334
8.Bačinová PavlaWO    3044
9.Bačinová LucieDemjanová Eliška-9-10-6  0345
10.Ducháčová KateřinaKoutská Marie-9-8-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháčová Kateřina02Demjanová Eliška30
Bačinová Pavla11Koutská Marie21
Bačinová Lucie02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24335:389TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
8910  3010
2.Cyranyová LucieBečvářová Michaela-39-9-11 1311
3.Motlová MonikaVokounová Adéla7-6-6-8 1312
4.Částková EliškaStránská Anna-9811-7-72313
5.Motlová MonikaBečvářová Michaela-3-2-5  0314
6.Cyranyová LucieStránská Anna-810-61-92315
7.Částková EliškaVokounová Adéla-9-3-5  0316
8.Motlová MonikaStránská Anna10-4-3-6 1317
9.Částková EliškaBečvářová Michaela6-94-853227
10.Cyranyová LucieVokounová Adéla6-4136 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie12Bečvářová Michaela21
Motlová Monika03Vokounová Adéla21
Částková Eliška12Stránská Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:14422:372SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Sedláčková Martina
Sedláčková Tereza
 
 
117-188 3110
2.Svatoňová TerezaSedláčková Martina47-146 3120
3.Polanská JanaJuklová Kateřina12-97-883230
4.Kacálková KristýnaSedláčková Tereza-1068-9-92331
5.Polanská JanaSedláčková Martina79-411 3141
6.Svatoňová TerezaSedláčková Tereza-2-910-10 1342
7.Kacálková KristýnaJuklová Kateřina-6876 3152
8.Polanská JanaSedláčková Tereza6-546 3162
9.Kacálková KristýnaSedláčková Martina9-488 3172
10.Svatoňová TerezaJuklová Kateřina739  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Sedláčková Martina03
Polanská Jana30Juklová Kateřina03
Kacálková Kristýna21Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17307:306nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Šitinová Petra
Macurová Andrea
 
 
95-18-653210
2.Brabencová PavlínaŠitinová Petra-6-4-6  0311
3.Nováková MartinaMacurová Andrea8-69-6-32312
4.Smíšková MartinaHejzlarová Lucie3109  3022
5.Nováková MartinaŠitinová Petra-6-5-9  0323
6.Brabencová PavlínaHejzlarová Lucie1071  3033
7.Smíšková MartinaMacurová Andrea-9-9-7  0334
8.Nováková MartinaHejzlarová Lucie737  3044
9.Smíšková MartinaŠitinová Petra458  3054
10.Brabencová PavlínaMacurová Andrea-4-7-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brabencová Pavlína12Šitinová Petra21
Nováková Martina12Macurová Andrea30
Smíšková Martina21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:19309:323nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Zelingrová Kamila
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
8186  3010
2.Křížová AlenaBezdíčková Lenka-6-9-8  0311
3.Pytlíková TerezaŠedová Eliška835  3021
4.Zelingrová KamilaSvojanovská Jana-8-9-11  0322
5.Pytlíková TerezaBezdíčková Lenka-7-5-12  0323
6.Křížová AlenaSvojanovská Jana-3-7-6  0324
7.Zelingrová KamilaŠedová Eliška778  3034
8.Pytlíková TerezaSvojanovská Jana74-7-883244
9.Zelingrová KamilaBezdíčková Lenka69-8-953254
10.Křížová AlenaŠedová Eliška-3-5-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Alena03Bezdíčková Lenka21
Pytlíková Tereza21Šedová Eliška12
Zelingrová Kamila21Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14257:272SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Rozínková Monika
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
3107  3010
2.Bošinová VeronikaŠvábová Ráchel Magdaléna597  3020
3.Bošinová AnetaGrimmerová Diana775  3030
4.Lajdová AnežkaRozínková MonikaWO    0331
5.Bošinová AnetaŠvábová Ráchel Magdaléna855  3041
6.Bošinová VeronikaRozínková Monika-6-963-102342
7.Lajdová AnežkaGrimmerová DianaWO    0343
8.Bošinová AnetaRozínková Monika6-36-843253
9.Lajdová AnežkaŠvábová Ráchel MagdalénaWO    0354
10.Bošinová VeronikaGrimmerová Diana536  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika21Švábová Ráchel Magdaléna02
Bošinová Aneta30Grimmerová Diana02
   Rozínková Monika11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS