Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kaplan Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19316:266KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
-6-67-15 1301
2.Cyranyová LucieDemjanová Eliška-9-8-6  0302
3.Motlová MonikaKoutská Marie-3-663-112303
4.Částková EliškaWO    3013
5.Motlová MonikaDemjanová Eliška-39-3-10 1314
6.Cyranyová LucieWO    3024
7.Částková EliškaKoutská Marie-10-8-6  0325
8.Motlová MonikaWO    3035
9.Částková EliškaDemjanová Eliška95-98 3145
10.Cyranyová LucieKoutská Marie-9-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie02Demjanová Eliška21
Motlová Monika02Koutská Marie30
Částková Eliška11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24322:385TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
Stránská Anna
Vokounová Adéla
 
 
-97-5-8 1301
2.Ducháčová KateřinaBečvářová Michaela-10-4-3  0302
3.Bačinová PavlaVokounová Adéla-76-8-8 1303
4.Bačinová LucieStránská Anna-5-9-10  0304
5.Bačinová PavlaBečvářová Michaela1357  3014
6.Ducháčová KateřinaStránská Anna-699-9-72315
7.Bačinová LucieVokounová Adéla-6-5109-152316
8.Bačinová PavlaStránská Anna3-6-12-6 1317
9.Bačinová LucieBečvářová Michaela11912  3027
10.Ducháčová KateřinaVokounová Adéla-2-3-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháčová Kateřina03Bečvářová Michaela12
Bačinová Pavla12Vokounová Adéla30
Bačinová Lucie12Stránská Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12355:290SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
567  3010
2.Kohlmannová AnetaSedláčková Martina-57-4943220
3.Nováková MartinaJuklová Kateřina535  3030
4.Smíšková MartinaSedláčková Tereza398  3040
5.Nováková MartinaSedláčková Martina211-9-643250
6.Kohlmannová AnetaSedláčková Tereza-6-8-9  0351
7.Smíšková MartinaJuklová Kateřina986  3061
8.Nováková MartinaSedláčková Tereza-8-9-9  0362
9.Smíšková MartinaSedláčková Martina8-48-1273272
10.Kohlmannová AnetaJuklová Kateřina858  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta21Sedláčková Martina03
Nováková Martina21Juklová Kateřina03
Smíšková Martina30Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Plíšek Oldřich
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21320:338SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Šitinová Petra
Macurová Andrea
 
 
11-6-16-6 1301
2.Svatoňová TerezaŠitinová Petra-711-712-92302
3.Polanská JanaMacurová Andrea-9-7-6  0303
4.Kacálková KristýnaHejzlarová Lucie-6-7-2  0304
5.Polanská JanaŠitinová Petra-9-1069-62305
6.Svatoňová TerezaHejzlarová Lucie756  3015
7.Kacálková KristýnaMacurová Andrea-8-310-6 1316
8.Polanská JanaHejzlarová Lucie687  3026
9.Kacálková KristýnaŠitinová PetraWO    3036
10.Svatoňová TerezaMacurová Andrea-6-10-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Šitinová Petra20
Polanská Jana12Macurová Andrea30
Kacálková Kristýna02Hejzlarová Lucie12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19260:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
-4-9-5  0301
2.Bošinová VeronikaBezdíčková Lenka7126  3011
3.Bošinová AnetaŠedová Eliška-511-88-52312
4.Lajdová AnežkaSvojanovská JanaWO    0313
5.Bošinová AnetaBezdíčková Lenka-9397 3123
6.Bošinová VeronikaSvojanovská Jana9-5148 3133
7.Lajdová AnežkaŠedová EliškaWO    0334
8.Bošinová AnetaSvojanovská Jana-6-46653244
9.Lajdová AnežkaBezdíčková LenkaWO    0345
10.Bošinová VeronikaŠedová Eliška8127  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Veronika30Bezdíčková Lenka02
Bošinová Aneta21Šedová Eliška11
   Svojanovská Jana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10363:277SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Zelingrová Kamila
 
 
Grimmerová Diana
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
5-635 3110
2.Křížová AlenaŠvábová Ráchel Magdaléna98-8-2-72311
3.Pytlíková TerezaGrimmerová Diana557  3021
4.Zelingrová KamilaRozínková Monika1086  3031
5.Pytlíková TerezaŠvábová Ráchel Magdaléna574  3041
6.Křížová AlenaRozínková Monika-8-8-9  0342
7.Zelingrová KamilaGrimmerová Diana8-7110 3152
8.Pytlíková TerezaRozínková Monika-9855 3162
9.Zelingrová KamilaŠvábová Ráchel Magdaléna3911  3072
10.Křížová AlenaGrimmerová Diana-9686 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Alena12Švábová Ráchel Magdaléna12
Pytlíková Tereza30Grimmerová Diana03
Zelingrová Kamila30Rozínková Monika12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS