Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3338:225SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Lajdová Karolína
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
7-7-44-72301
2.Bošinová AnetaBačinová Pavla637  3011
3.Lajdová KarolínaBačinová Lucie588  3021
4.Bošinová VeronikaKoďousková Eliška1059  3031
5.Lajdová KarolínaBačinová Pavla868  3041
6.Bošinová AnetaKoďousková Eliška949  3051
7.Bošinová VeronikaBačinová Lucie788  3061
8.Lajdová KarolínaDucháčová Kateřina593  3071
9.Bošinová VeronikaBačinová Pavla588  3081
10.Bošinová AnetaBačinová Lucie276  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Aneta30Bačinová Pavla03
Lajdová Karolína30Bačinová Lucie03
Bošinová Veronika30Koďousková Eliška02
   Ducháčová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:12390:312SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Cyranyová Lucie
Motlová Monika
 
 
4-525 3110
2.Pytlíková TerezaČástková Eliška6109  3020
3.Zelingrová KamilaMotlová Jitka-10458 3130
4.Pěnkavová KristýnaCyranyová Lucie10-137-853240
5.Zelingrová KamilaČástková Eliška-10988 3150
6.Pytlíková TerezaCyranyová Lucie-895-463260
7.Pěnkavová KristýnaMotlová Jitka666  3070
8.Zelingrová KamilaCyranyová Lucie-7-8-5  0371
9.Pěnkavová KristýnaČástková Eliška-57-8873281
10.Pytlíková TerezaMotlová Jitka275  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pytlíková Tereza30Částková Eliška03
Zelingrová Kamila21Motlová Jitka03
Pěnkavová Kristýna30Cyranyová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Hlávková Hana
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20353:364nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Hlávková Hana
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-89-97-52301
2.Hlávková HanaSchneiderová Jana636  3011
3.Rozínková MonikaSvatoňová Tereza82-9-9103221
4.Doucková AnetaPolanská Jana7-3-3-6 1322
5.Rozínková MonikaSchneiderová Jana978  3032
6.Hlávková HanaPolanská Jana-57-10993242
7.Doucková AnetaSvatoňová Tereza-4-13-6  0343
8.Rozínková MonikaPolanská Jana-5299 3153
9.Grimmerová DianaKacálková Kristýna6-9-4-2 1354
10.Hlávková HanaSvatoňová Tereza-6-96-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana21Schneiderová Jana02
Rozínková Monika30Svatoňová Tereza21
Doucková Aneta02Polanská Jana12
Grimmerová Diana01Kacálková Kristýna10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6390:257TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Nováková Martina
Brabencová Pavlína
 
 
67-96 3110
2.Bezdíčková LenkaBrabencová Pavlína-7161010 3120
3.Šedová EliškaPeštová Eva446  3030
4.Svojanovská JanaNováková Martina657  3040
5.Šedová EliškaBrabencová Pavlína948  3050
6.Bezdíčková LenkaNováková Martina-538-1073260
7.Svojanovská JanaPeštová Eva254  3070
8.Šedová EliškaNováková Martina-92106 3180
9.Svojanovská JanaBrabencová Pavlína72-107 3190
10.Bezdíčková LenkaPeštová Eva396  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka30Brabencová Pavlína03
Šedová Eliška30Peštová Eva03
Svojanovská Jana30Nováková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Šitinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9324:206SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
395  3010
2.Šitinová PetraFaiglová Kamila1343  3020
3.Hejzlarová LucieKoutská Marie-612-8-7 1321
4.Macurová AndreaWO    3031
5.Hejzlarová LucieFaiglová Kamila787  3041
6.Šitinová PetraWO    3051
7.Macurová AndreaKoutská Marie56-85 3161
8.Hejzlarová LucieWO    3071
9.Macurová AndreaFaiglová Kamila-748-683281
10.Šitinová PetraKoutská MarieWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šitinová Petra10Faiglová Kamila03
Hejzlarová Lucie11Koutská Marie11
Macurová Andrea20   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:24416:452nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
-5915-10-72301
2.Sedláčková MartinaBečvářová Michaela-613-5593211
3.Sedláčková TerezaStránská Anna-9-10108-92312
4.Juklová KateřinaVokounová Adéla-27-8-7 1313
5.Sedláčková TerezaBečvářová Michaela-6-659103223
6.Sedláčková MartinaVokounová Adéla8-9-39113233
7.Juklová KateřinaStránská Anna-10-8-6  0334
8.Sedláčková TerezaVokounová Adéla-8-89983244
9.Juklová KateřinaBečvářová Michaela-8768 3154
10.Sedláčková MartinaStránská Anna-6-810-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Martina21Bečvářová Michaela03
Sedláčková Tereza21Stránská Anna30
Juklová Kateřina12Vokounová Adéla12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS