Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Votík Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19331:356TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Čubová Jana
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
-8-6-8  0301
2.Čubová JanaLeitnerová Eva st.6-462 3111
3.Bečvářová MichaelaKoutská Marie-61369 3121
4.Vokounová AdélaFaiglová Kamila9-67-783231
5.Bečvářová MichaelaLeitnerová Eva st.1566  3041
6.Čubová JanaFaiglová Kamila5-5-4963251
7.Vokounová AdélaKoutská Marie510-77 3161
8.Bečvářová MichaelaFaiglová Kamila-6-6-7  0362
9.Vokounová AdélaLeitnerová Eva st.WO    0363
10.Čubová JanaKoutská Marie75-9-5-62364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čubová Jana21Leitnerová Eva st.02
Bečvářová Michaela21Koutská Marie12
Vokounová Adéla20Faiglová Kamila12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14373:315SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
78-12-793210
2.Macurová AndreaSedláčková Martina489  3020
3.Šitinová PetraSedláčková Tereza1-96-5-42321
4.Hejzlarová LucieJuklová Kateřina795  3031
5.Šitinová PetraSedláčková Martina5-119-553241
6.Macurová AndreaJuklová Kateřina423  3051
7.Hejzlarová LucieSedláčková Tereza9-8-4-9 1352
8.Šitinová PetraJuklová Kateřina9-1157 3162
9.Hejzlarová LucieSedláčková Martina-6-9-9  0363
10.Macurová AndreaSedláčková Tereza689  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Sedláčková Martina12
Šitinová Petra21Sedláčková Tereza21
Hejzlarová Lucie12Juklová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Miloš Šlapák
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19394:368SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-2-664-52301
2.Hlávková HanaŠedová Eliška898  3011
3.Rozínková MonikaBezdíčková Lenka-12-6-8  0312
4.Doucková AnetaSvojanovská Jana-8-66-6 1313
5.Rozínková MonikaŠedová Eliška510-76 3123
6.Hlávková HanaSvojanovská Jana4-5-91583233
7.Doucková AnetaBezdíčková Lenka98-11-653243
8.Rozínková MonikaSvojanovská Jana-475-5-92344
9.Doucková AnetaŠedová Eliška786  3054
10.Hlávková HanaBezdíčková Lenka-95-10133264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana30Šedová Eliška03
Rozínková Monika12Bezdíčková Lenka12
Doucková Aneta21Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22373:402SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lajdová Karolína
Bošinová Veronika
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-8108-1-82301
2.Lajdová KarolínaZelingrová Kamila889  3011
3.Bošinová VeronikaPěnkavová Kristýna-3858 3121
4.Bošinová AnetaPytlíková Tereza-8-9-12  0322
5.Bošinová VeronikaZelingrová Kamila78-79 3132
6.Lajdová KarolínaPytlíková Tereza-126-69-62333
7.Bošinová AnetaPěnkavová Kristýna6-8-129-52334
8.Bošinová VeronikaPytlíková Tereza-68-12-8 1335
9.Bošinová AnetaZelingrová Kamila88-9-263245
10.Lajdová KarolínaPěnkavová Kristýna-6-6-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lajdová Karolína12Zelingrová Kamila03
Bošinová Veronika21Pěnkavová Kristýna21
Bošinová Aneta12Pytlíková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:21332:330SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
2-7-79-92301
2.Brabencová PavlínaKacálková Kristýna-12-108-9 1302
3.Nováková MartinaSchneiderová Jana10610  3012
4.Smíšková MartinaNováková Eva7-6-4-9 1313
5.Nováková MartinaKacálková Kristýna5-95-8-92314
6.Brabencová PavlínaNováková Eva-3-7-6  0315
7.Smíšková MartinaSchneiderová Jana-8-9-7  0316
8.Nováková MartinaNováková Eva-4-48-6 1317
9.Smíšková MartinaKacálková Kristýna1096  3027
10.Brabencová PavlínaSchneiderová JanaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brabencová Pavlína02Kacálková Kristýna21
Nováková Martina12Schneiderová Jana11
Smíšková Martina12Nováková Eva30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16367:316TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
4-12-63-32301
2.Částková EliškaKoďousková Eliška-4753 3111
3.Cyranyová LucieBačinová Lucie249  3021
4.Motlová MonikaBačinová Pavla-9-6-3  0322
5.Cyranyová LucieKoďousková Eliška946  3032
6.Částková EliškaBačinová Pavla734  3042
7.Motlová MonikaBačinová Lucie-6-89-6 1343
8.Cyranyová LucieBačinová Pavla7-9-1010133253
9.Motlová MonikaKoďousková Eliška-94-10-10 1354
10.Částková EliškaBačinová Lucie-82910 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Eliška30Koďousková Eliška12
Cyranyová Lucie30Bačinová Lucie12
Motlová Monika03Bačinová Pavla12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS