Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1342:183SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Polanská Jana
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
287  3010
2.Svatoňová TerezaBačinová Lucie314  3020
3.Polanská JanaKoďousková Eliška-83128 3130
4.Kacálková KristýnaBačinová Pavla776  3040
5.Polanská JanaBačinová Lucie665  3050
6.Svatoňová TerezaBačinová Pavla3910  3060
7.Kacálková KristýnaKoďousková Eliška338  3070
8.Polanská JanaBačinová Pavla656  3080
9.Kacálková KristýnaBačinová Lucie857  3090
10.Svatoňová TerezaKoďousková Eliška347  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza30Bačinová Lucie03
Polanská Jana30Koďousková Eliška03
Kacálková Kristýna30Bačinová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Šondová Karina
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:19374:348TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Částková Eliška
Motlová Jitka
 
 
1017  3010
2.Kohlmannová AnetaCyranyová Lucie-44-14-9 1311
3.Nováková MartinaČástková Eliška-102-413-82312
4.Smíšková MartinaMotlová Jitka765  3022
5.Nováková MartinaCyranyová Lucie-9-9-4  0323
6.Kohlmannová AnetaMotlová Jitka8-7-66-62324
7.Smíšková MartinaČástková Eliška-5379 3134
8.Nováková MartinaMotlová Jitka346  3044
9.Smíšková MartinaCyranyová Lucie-6-8810-92345
10.Kohlmannová AnetaČástková Eliška-4-795-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta03Cyranyová Lucie30
Nováková Martina12Částková Eliška21
Smíšková Martina21Motlová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20300:371KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Pěnkavová Kristýna
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
12-12-131163210
2.Míková KarolínaDemjanová Eliška642  3020
3.Pěnkavová KristýnaKoutská Marie-6-5910-42321
4.Faiglová KamilaWO    0322
5.Pěnkavová KristýnaDemjanová Eliška6115  3032
6.Míková KarolínaFaiglová Kamila8-12-85-92333
7.Koutská MarieWO    0334
8.Pěnkavová KristýnaFaiglová Kamila6129  3044
9.Demjanová EliškaWO    0345
10.Míková KarolínaKoutská Marie-610-89-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Míková Karolína12Demjanová Eliška02
Pěnkavová Kristýna21Koutská Marie20
   Faiglová Kamila11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12393:324SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
45-95 3110
2.Bošinová AnetaBečvářová Michaela938  3020
3.Lajdová AnežkaStránská Anna-7-6-11  0321
4.Bošinová VeronikaVokounová Adéla10-101111 3131
5.Lajdová AnežkaBečvářová Michaela75-8-10-82332
6.Bošinová AnetaVokounová Adéla654  3042
7.Bošinová VeronikaStránská Anna-141089 3152
8.Lajdová AnežkaVokounová Adéla-710-5783262
9.Bošinová VeronikaBečvářová Michaela-5839 3172
10.Bošinová AnetaStránská Anna369  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta30Bečvářová Michaela12
Lajdová Anežka12Stránská Anna12
Bošinová Veronika30Vokounová Adéla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11394:290TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
8-9010 3110
2.Svojanovská JanaNováková Kristýna874  3020
3.Šedová EliškaSedláčková Tereza10-78-12-122321
4.Bezdíčková LenkaJuklová Kateřina657  3031
5.Šedová EliškaNováková Kristýna732  3041
6.Svojanovská JanaJuklová Kateřina67-92 3151
7.Bezdíčková LenkaSedláčková Tereza-912-2-6 1352
8.Šedová EliškaJuklová Kateřina-74-101013262
9.Bezdíčková LenkaNováková Kristýna319  3072
10.Svojanovská JanaSedláčková Tereza8-886 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Nováková Kristýna03
Šedová Eliška21Sedláčková Tereza21
Bezdíčková Lenka21Juklová Kateřina03
Přítomen komisař ČAST Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu29. 09. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20360:372nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Zemanová Michaela
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
87-5-6103210
2.Hlávková HanaMacurová Andrea-11-8-9  0311
3.Zemanová MichaelaŠitinová Petra6-7-810-52312
4.Doucková AnetaHejzlarová Lucie597  3022
5.Zemanová MichaelaMacurová Andrea-4-1011-9 1323
6.Hlávková HanaHejzlarová Lucie958  3033
7.Doucková AnetaŠitinová Petra8-8-5-5 1334
8.Zemanová MichaelaHejzlarová Lucie4-748 3144
9.Doucková AnetaMacurová Andrea-6-9-9  0345
10.Hlávková HanaŠitinová Petra8-7-512103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana21Macurová Andrea30
Zemanová Michaela12Šitinová Petra21
Doucková Aneta12Hejzlarová Lucie03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS