Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20361:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Zemková Barbora
Motlová Monika
 
 
-99-9-8 1301
2.Koutská MarieZemková Barbora-9885 3111
3.Demjanová EliškaCyranyová Lucie89-511 3121
4.Faiglová KamilaMotlová Monika-998-273231
5.Demjanová EliškaZemková Barbora-6-8-8  0332
6.Koutská MarieMotlová Monika572  3042
7.Faiglová KamilaCyranyová Lucie-11-11-11  0343
8.Demjanová EliškaMotlová Monika2-2-8-6 1344
9.Faiglová KamilaZemková Barbora9-86-5-102345
10.Koutská MarieCyranyová Lucie35-59 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie30Zemková Barbora21
Demjanová Eliška12Cyranyová Lucie12
Faiglová Kamila12Motlová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:6354:230TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Bečvářová Michaela
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Lucie
 
 
9-852 3110
2.Bečvářová MichaelaBačinová Lucie488  3020
3.Vokounová AdélaDucháčová Kateřina-94114 3130
4.Stránská AnnaKoďousková Eliška61111  3040
5.Vokounová AdélaBačinová Lucie64-96 3150
6.Bečvářová MichaelaKoďousková Eliška-7-9-9  0351
7.Stránská AnnaDucháčová Kateřina388  3061
8.Vokounová AdélaKoďousková Eliška724  3071
9.Stránská AnnaBačinová Lucie835  3081
10.Bečvářová MichaelaDucháčová Kateřina656  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela21Bačinová Lucie03
Vokounová Adéla30Ducháčová Kateřina03
Stránská Anna30Koďousková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26291:384SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Kohlmannová Aneta
Nováková Martina
 
 
5-5-5893210
2.Juklová KateřinaVašinová Karina6-99-9-102311
3.Jílková VanesaKohlmannová Aneta-5-7-2  0312
4.Sedláčková TerezaNováková Martina-7-109-1 1313
5.Jílková VanesaVašinová Karina-5-4-5  0314
6.Juklová KateřinaNováková Martina-13-109-10 1315
7.Sedláčková TerezaKohlmannová Aneta858  3025
8.Jílková VanesaNováková Martina-3-4-6  0326
9.Sedláčková TerezaVašinová Karina9-9-11-2 1327
10.Juklová KateřinaKohlmannová Aneta-5-1-12  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juklová Kateřina03Vašinová Karina30
Jílková Vanesa03Kohlmannová Aneta21
Sedláčková Tereza12Nováková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Šitinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Doucková Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14297:263SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
559  3010
2.Macurová AndreaKacálková Kristýna812  3020
3.Šitinová PetraSvatoňová Tereza5113  3030
4.Hejzlarová LuciePolanská Jana-5-7-7  0331
5.Šitinová PetraKacálková Kristýna-8763 3141
6.Macurová AndreaPolanská Jana379  3051
7.Hejzlarová LucieSvatoňová Tereza-5-5-5  0352
8.Macurová DenisaPolanská Jana-3-2-5  0353
9.Hejzlarová LucieKacálková Kristýna8-10-6-8 1354
10.Macurová AndreaSvatoňová Tereza-10366 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Kacálková Kristýna12
Šitinová Petra20Svatoňová Tereza12
Hejzlarová Lucie03Polanská Jana21
Macurová Denisa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28302:382SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Cacková Tereza
 
 
Lajdová Anežka
Bošinová Aneta
 
 
-9-7-5  0301
2.Svojanovská JanaBošinová Aneta-10-5-11  0302
3.Šedová EliškaBošinová Veronika-96-9-8 1303
4.Cacková TerezaLajdová Karolína-10-9-6  0304
5.Šedová EliškaBošinová Aneta-910-5-8 1305
6.Svojanovská JanaLajdová Karolína-98-114-92306
7.Cacková TerezaBošinová Veronika-1-7-2  0307
8.Šedová EliškaLajdová Karolína812-58 3117
9.Cacková TerezaBošinová Aneta-5-8-9  0318
10.Svojanovská JanaBošinová Veronika-7-510-11 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana03Bošinová Aneta30
Šedová Eliška12Bošinová Veronika30
Cacková Tereza03Lajdová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:86:25169:322SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Monika
Grimmerová Diana
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-8-3-8  0301
2.Rozínková MonikaPytlíková Tereza-4-7-7  0302
3.Grimmerová DianaZelingrová Kamila-5-8-5  0303
4.Pěnkavová KristýnaWO    0304
5.Grimmerová DianaPytlíková Tereza-6-12-6  0305
6.Rozínková MonikaPěnkavová Kristýna89-98 3115
7.Zelingrová KamilaWO    0316
8.Grimmerová DianaPěnkavová Kristýna-4-5-6  0317
9.Pytlíková TerezaWO    0318
10.Rozínková MonikaZelingrová Kamila397  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika21Pytlíková Tereza20
Grimmerová Diana03Zelingrová Kamila11
   Pěnkavová Kristýna11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS