Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Allertova Renata
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9364:274SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
9-10711 3110
2.Brabencová PavlínaBačinová Lucie10-5-9943220
3.Nováková MartinaKoďousková Eliška587  3030
4.Smíšková MartinaBačinová Pavla891  3040
5.Nováková MartinaBačinová Lucie538  3050
6.Brabencová PavlínaBačinová Pavla-77-89-82351
7.Smíšková MartinaKoďousková Eliška559  3061
8.Nováková MartinaBačinová Pavla974  3071
9.Smíšková MartinaBačinová Lucie244  3081
10.Brabencová PavlínaKoďousková Eliška-6-55-6 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brabencová Pavlína12Bačinová Lucie03
Nováková Martina30Koďousková Eliška12
Smíšková Martina30Bačinová Pavla12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:17383:342SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Cyranyová Lucie
Motlová Monika
 
 
-552-883210
2.Nováková EvaCyranyová Lucie-6347 3120
3.Svatoňová TerezaČástková Eliška-89-13-8 1321
4.Schneiderová JanaMotlová Monika88-146 3131
5.Svatoňová TerezaCyranyová Lucie-3-8-10  0332
6.Nováková EvaMotlová Monika626  3042
7.Schneiderová JanaČástková Eliška-8-2710-92343
8.Svatoňová TerezaMotlová Monika-510310 3153
9.Schneiderová JanaCyranyová Lucie-6-787-72354
10.Nováková EvaČástková Eliška646  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva30Cyranyová Lucie21
Svatoňová Tereza12Částková Eliška21
Schneiderová Jana12Motlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16363:326SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
2-744 3110
2.Bošinová AnetaFaiglová Kamila5109  3020
3.Lajdová AnežkaKoutská Marie9-6-4-5 1321
4.Bošinová VeronikaDemjanová Eliška613  3031
5.Lajdová AnežkaFaiglová Kamila-88-11-4 1332
6.Bošinová AnetaDemjanová Eliška7-11-9-11 1333
7.Bošinová VeronikaKoutská Marie-8739 3143
8.Lajdová AnežkaDemjanová Eliška-89-4-7 1344
9.Bošinová VeronikaFaiglová Kamila6-6139 3154
10.Bošinová AnetaKoutská Marie-7569 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta21Faiglová Kamila12
Lajdová Anežka03Koutská Marie12
Bošinová Veronika30Demjanová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22256:355TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Pěnkavová Kristýna
 
 
Bečvářová Michaela
Stránská Anna
 
 
8117  3010
2.Míková KarolínaVokounová Adéla7-66-6-42311
3.Pěnkavová KristýnaStránská Anna-7-96-6 1312
4.Bečvářová MichaelaWO    0313
5.Pěnkavová KristýnaVokounová Adéla119-74 3123
6.Míková KarolínaBečvářová Michaela-858-873233
7.Stránská AnnaWO    0334
8.Pěnkavová KristýnaBečvářová Michaela69-89 3144
9.Vokounová AdélaWO    0345
10.Míková KarolínaStránská Anna-6-7-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Míková Karolína12Vokounová Adéla11
Pěnkavová Kristýna21Stránská Anna20
   Bečvářová Michaela02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Hlávková Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Zemanová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11335:247SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
3-114-1153210
2.Doucková AnetaNováková Kristýna827  3020
3.Rozínková MonikaSedláčková Tereza6-8-87-92321
4.Hlávková HanaJuklová Kateřina599  3031
5.Rozínková MonikaNováková Kristýna691  3041
6.Doucková AnetaJuklová Kateřina925  3051
7.Hlávková HanaSedláčková Tereza-8-7-9  0352
8.Rozínková MonikaJuklová Kateřina545  3062
9.Hlávková HanaNováková Kristýna416  3072
10.Grimmerová DianaSedláčková Tereza-6-0-5  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta20Nováková Kristýna03
Rozínková Monika21Sedláčková Tereza30
Hlávková Hana21Juklová Kateřina03
Grimmerová Diana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13369:306TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
-6-8-8  0301
2.Svojanovská JanaMacurová Andrea-1010-613123211
3.Šedová EliškaŠitinová Petra6-6-10-11 1312
4.Bezdíčková LenkaHejzlarová Lucie969  3022
5.Šedová EliškaMacurová Denisa211  3032
6.Svojanovská JanaHejzlarová Lucie434  3042
7.Bezdíčková LenkaŠitinová Petra-612-97-52343
8.Šedová EliškaHejzlarová Lucie682  3053
9.Bezdíčková LenkaMacurová Denisa587  3063
10.Svojanovská JanaŠitinová Petra-5-310683273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana30Macurová Andrea01
Šedová Eliška21Šitinová Petra21
Bezdíčková Lenka21Hejzlarová Lucie03
   Macurová Denisa02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS