Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11327:255TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
-10-106-7 1301
2.Sedláčková TerezaKoďousková Eliška1176  3011
3.Sedláčková MartinaDucháčová Kateřina635  3021
4.Juklová KateřinaBačinová Pavla-3-3-8  0322
5.Sedláčková MartinaKoďousková Eliška665  3032
6.Sedláčková TerezaBačinová Pavla626  3042
7.Juklová KateřinaDucháčová Kateřina104-65 3152
8.Sedláčková MartinaBačinová Pavla-9-10-8  0353
9.Juklová KateřinaKoďousková Eliška710-75 3163
10.Sedláčková TerezaDucháčová Kateřina555  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Tereza30Koďousková Eliška03
Sedláčková Martina21Ducháčová Kateřina03
Juklová Kateřina21Bačinová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19267:306TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Hejzlarová Lucie
 
 
Částková Eliška
Motlová Jitka
 
 
59-88 3110
2.Macurová AndreaMotlová Jitka676  3020
3.Hejzlarová LucieČástková Eliška-6-53-7 1321
4.Macurová DenisaMotlová Monika-4-4-8  0322
5.Hejzlarová LucieMotlová Jitka-976-1-52323
6.Macurová AndreaMotlová Monika489  3033
7.Macurová DenisaČástková Eliška-3-3-4  0334
8.Hejzlarová LucieMotlová Monika-8-6-8  0335
9.Macurová DenisaMotlová Jitka-2-5-6  0336
10.Macurová AndreaČástková Eliška658  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Motlová Jitka21
Hejzlarová Lucie03Částková Eliška21
Macurová Denisa03Motlová Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20416:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
5-5-9-10 1301
2.Bezdíčková LenkaDemjanová Eliška-126-10663211
3.Šedová EliškaKoutská Marie-5-8108133221
4.Svojanovská JanaFaiglová Kamila222  3031
5.Šedová EliškaDemjanová Eliška589  3041
6.Bezdíčková LenkaFaiglová Kamila-10-99-9 1342
7.Svojanovská JanaKoutská Marie-810-83-82343
8.Šedová EliškaFaiglová Kamila-59-14-7 1344
9.Svojanovská JanaDemjanová Eliška-7925 3154
10.Bezdíčková LenkaKoutská Marie8-84-10-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka12Demjanová Eliška03
Šedová Eliška21Koutská Marie21
Svojanovská Jana21Faiglová Kamila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Hlávková Hana
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20371:372nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Hlávková Hana
 
 
Bečvářová Michaela
Stránská Anna
 
 
12-96-1283210
2.Grimmerová DianaStránská Anna-4-5-8  0311
3.Doucková AnetaVokounová Adéla66-811 3121
4.Hlávková HanaBečvářová Michaela966  3031
5.Doucková AnetaStránská Anna-1067-8-52332
6.Grimmerová DianaBečvářová Michaela-7-9-4  0333
7.Hlávková HanaVokounová Adéla1069  3043
8.Doucková AnetaBečvářová Michaela-95-8-8 1344
9.Hlávková HanaStránská Anna109-9-1063254
10.Rozínková MonikaVokounová Adéla-108-5-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grimmerová Diana02Stránská Anna21
Doucková Aneta12Vokounová Adéla12
Hlávková Hana30Bečvářová Michaela21
Rozínková Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21277:319SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Zelingrová Kamila
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-7-107-3 1301
2.Pěnkavová KristýnaKacálková Kristýna656  3011
3.Míková KarolínaSvatoňová Tereza-5-5-1  0312
4.Zelingrová KamilaPolanská Jana-85-11-8 1313
5.Míková KarolínaKacálková Kristýna7510  3023
6.Pěnkavová KristýnaPolanská Jana-3-11-8  0324
7.Zelingrová KamilaSvatoňová Tereza-7-7-5  0325
8.Míková KarolínaPolanská Jana-4-9-6  0326
9.Zelingrová KamilaKacálková Kristýna597  3036
10.Pěnkavová KristýnaSvatoňová Tereza-8-79-11 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Kristýna12Kacálková Kristýna03
Míková Karolína12Svatoňová Tereza30
Zelingrová Kamila12Polanská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:15427:358SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
-89-11873210
2.Bošinová VeronikaSmíšková Martina9-99-583220
3.Lajdová AnežkaVašinová Karina9-1066 3130
4.Bošinová AnetaChuchlová Jana853  3040
5.Lajdová AnežkaSmíšková Martina-8-157-6 1341
6.Bošinová VeronikaChuchlová Jana-86-9383251
7.Bošinová AnetaVašinová Karina737  3061
8.Lajdová AnežkaChuchlová Jana659  3071
9.Bošinová AnetaSmíšková Martina-610-99-52372
10.Bošinová VeronikaVašinová Karina-104-10473282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Smíšková Martina21
Lajdová Anežka21Vašinová Karina03
Bošinová Aneta21Chuchlová Jana03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS