Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Šplíchal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23356:418SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Nováková Martina
Kohlmannová Aneta
 
 
1010-710 3110
2.Bačinová PavlaVašinová Karina9-6-68-92311
3.Bačinová LucieKohlmannová Aneta89-5-4-72312
4.Koďousková EliškaNováková Martina-5-5-3  0313
5.Bačinová LucieVašinová Karina-39-7-7 1314
6.Bačinová PavlaNováková Martina-6-510-8 1315
7.Koďousková EliškaKohlmannová Aneta79-57 3125
8.Bačinová LucieNováková Martina-9-4-9  0326
9.Koďousková EliškaVašinová Karina-168-57103236
10.Bačinová PavlaKohlmannová Aneta-961110 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla12Vašinová Karina21
Bačinová Lucie03Kohlmannová Aneta12
Koďousková Eliška21Nováková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22361:371SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-7349 3110
2.Částková EliškaSvatoňová Tereza8-7118 3120
3.Motlová MonikaSchneiderová Jana-7-8-11  0321
4.Cyranyová LucieSchneiderová Pavla-7-119-9 1322
5.Motlová MonikaSvatoňová Tereza4-6-7-7 1323
6.Částková EliškaSchneiderová Pavla4-96-863233
7.Cyranyová LucieSchneiderová Jana957  3043
8.Motlová MonikaSchneiderová Pavla-6-9-7  0344
9.Cyranyová LucieSvatoňová Tereza-6-98-4 1345
10.Částková EliškaSchneiderová Jana-4-1599-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška21Svatoňová Tereza21
Motlová Monika03Schneiderová Jana21
Cyranyová Lucie12Schneiderová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23401:413SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Lajdová Karolína
Bošinová Aneta
 
 
-1087-9-122301
2.Koutská MarieBošinová Veronika-10-12-6  0302
3.Leitnerová Eva st.Lajdová Karolína-79-10683212
4.Faiglová KamilaBošinová Aneta10-10109 3122
5.Leitnerová Eva st.Bošinová Veronika-58-2-3 1323
6.Koutská MarieLajdová Anežka728  3033
7.Faiglová KamilaLajdová Karolína8-11-24-92334
8.Leitnerová Eva st.Lajdová Anežka-76-10-8 1335
9.Faiglová KamilaBošinová Veronika-9-99-10 1336
10.Koutská MarieLajdová Karolína-1287-793246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Bošinová Veronika30
Leitnerová Eva st.12Lajdová Karolína12
Faiglová Kamila12Bošinová Aneta01
   Lajdová Anežka11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30262:374SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-9-4-6  0301
2.Vokounová AdélaZelingrová Kamila-7-9-4  0302
3.Franeková VěraPytlíková Tereza-9-6-10  0303
4.Bečvářová MichaelaPěnkavová Kristýna9-10-8-9 1304
5.Franeková VěraZelingrová Kamila7-5-9-4 1305
6.Vokounová AdélaPěnkavová Kristýna-57-6-8 1306
7.Bečvářová MichaelaPytlíková Tereza-8-12-7  0307
8.Franeková VěraPěnkavová Kristýna-3-9-8  0308
9.Bečvářová MichaelaZelingrová Kamila-4-1-4  0309
10.Vokounová AdélaPytlíková Tereza-7-8610-723010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokounová Adéla03Zelingrová Kamila30
Franeková Věra03Pytlíková Tereza30
Bečvářová Michaela03Pěnkavová Kristýna30
Na žádost hostujícího družstva začalo utkání ve 14:30. Domácí družstvo souhlasí.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29236:364SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Nováková Kristýna
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
6-12-9-5 1301
2.Sedláčková MartinaDoucková Aneta-8-2-7  0302
3.Nováková KristýnaRozínková Monika-11-4-2  0303
4.Juklová KateřinaHlávková Hana-6-7-3  0304
5.Nováková KristýnaDoucková Aneta-5-6-2  0305
6.Sedláčková MartinaHlávková Hana10-5-9-5 1306
7.Juklová KateřinaRozínková Monika9-7-7963216
8.Nováková KristýnaHlávková Hana-9-4-5  0317
9.Juklová KateřinaDoucková Aneta-6-3-7  0318
10.Sedláčková MartinaRozínková Monika-8-8-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Martina03Doucková Aneta30
Nováková Kristýna03Rozínková Monika21
Juklová Kateřina12Hlávková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Rozínková Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Šitinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18362:325SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-10914 3110
2.Macurová AndreaŠedová Eliška-95-4763220
3.Šitinová PetraBezdíčková Lenka786  3030
4.Hejzlarová LucieSvojanovská Jana-4-4-6  0331
5.Šitinová PetraŠedová Eliška-9-888-92332
6.Macurová AndreaSvojanovská Jana625  3042
7.Hejzlarová LucieBezdíčková Lenka-8-7-6  0343
8.Šitinová PetraSvojanovská Jana6-85-773253
9.Hejzlarová LucieŠedová Eliška-86-5-10 1354
10.Macurová AndreaBezdíčková Lenka85-96 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Šedová Eliška21
Šitinová Petra21Bezdíčková Lenka12
Hejzlarová Lucie03Svojanovská Jana12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS