Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:228KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Lucie
 
 
1-1057 3110
2.Leitnerová Eva st.Bačinová Lucie689  3020
3.Koutská MarieDucháčová Kateřina351  3030
4.Faiglová KamilaKoďousková Eliška1476  3040
5.Koutská MarieBačinová Lucie96-56 3150
6.Leitnerová Eva st.Koďousková Eliška6-979 3160
7.Faiglová KamilaDucháčová Kateřina7710  3070
8.Koutská MarieKoďousková Eliška656  3080
9.Faiglová KamilaBačinová Lucie689  3090
10.Leitnerová Eva st.Ducháčová Kateřina375  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.30Bačinová Lucie03
Koutská Marie30Ducháčová Kateřina03
Faiglová Kamila30Koďousková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Bečvář Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Heršálek Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22374:395TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
Částková Barbora
Motlová Monika
 
 
-68-911-82301
2.Vokounová AdélaČástková Barbora-36-15-7 1302
3.Bečvářová MichaelaCyranyová Lucie8-1278 3112
4.Stránská AnnaMotlová Monika929  3022
5.Bečvářová MichaelaČástková Barbora-06-3-9 1323
6.Vokounová AdélaMotlová Monika-9958 3133
7.Stránská AnnaCyranyová Lucie-4-7-3  0334
8.Bečvářová MichaelaMotlová Monika8-5-15653244
9.Stránská AnnaČástková Barbora-888-9-92345
10.Vokounová AdélaCyranyová Lucie-67-7-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokounová Adéla12Částková Barbora30
Bečvářová Michaela21Cyranyová Lucie21
Stránská Anna12Motlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27288:381SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-38-9-3 1301
2.Sedláčková TerezaKacálková Kristýna-73-11573211
3.Laubová ŽanetaSvatoňová Tereza-5-6-4  0312
4.Juklová KateřinaPolanská Jana-4-610-10 1313
5.Laubová ŽanetaKacálková Kristýna-4-3-7  0314
6.Sedláčková TerezaPolanská Jana-11-5-8  0315
7.Juklová KateřinaSvatoňová Tereza-4-466-72316
8.Laubová ŽanetaPolanská Jana-4-6-1  0317
9.Juklová KateřinaKacálková Kristýna73-78 3127
10.Sedláčková TerezaSvatoňová Tereza7-49-5-72328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Tereza12Kacálková Kristýna12
Laubová Žaneta03Svatoňová Tereza30
Juklová Kateřina12Polanská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Šitinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16352:325SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Kohlmannová Aneta
Nováková Martina
 
 
6512  3010
2.Macurová AndreaVašinová Karina461  3020
3.Hejzlarová LucieKohlmannová Aneta-6-9910-72321
4.Šitinová PetraNováková Martina-6657 3131
5.Hejzlarová LucieVašinová Karina-2-4914-72332
6.Macurová AndreaNováková Martina752  3042
7.Šitinová PetraKohlmannová Aneta5-9109 3152
8.Hejzlarová LucieNováková Martina-7-8-4  0353
9.Šitinová PetraVašinová Karina5-9-8483263
10.Macurová DenisaKohlmannová Aneta-7-3-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea20Vašinová Karina12
Hejzlarová Lucie03Kohlmannová Aneta21
Šitinová Petra30Nováková Martina12
Macurová Denisa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18354:349nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
311-6-9-62301
2.Svojanovská JanaPytlíková Tereza9413  3011
3.Šedová EliškaZelingrová Kamila-89-5-4 1312
4.Bezdíčková LenkaPěnkavová Kristýna-8-89-8 1313
5.Šedová EliškaPytlíková Tereza-9-9-8  0314
6.Svojanovská JanaPěnkavová Kristýna-7765 3124
7.Bezdíčková LenkaZelingrová Kamila59-59 3134
8.Šedová EliškaPěnkavová Kristýna710-94 3144
9.Bezdíčková LenkaPytlíková Tereza-610-8-3 1345
10.Svojanovská JanaZelingrová Kamila588  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana30Pytlíková Tereza21
Šedová Eliška12Zelingrová Kamila12
Bezdíčková Lenka12Pěnkavová Kristýna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Doucková Aneta
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:29138:347SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Monika
Grimmerová Diana
 
 
Lajdová Karolína
Bošinová Aneta
 
 
-6-4-4  0301
2.Rozínková MonikaBošinová Aneta-7-7-1  0302
3.Grimmerová DianaBošinová Veronika-3-4-3  0303
4.Lajdová KarolínaWO    0304
5.Grimmerová DianaBošinová Aneta-6-3-8  0305
6.Rozínková MonikaLajdová Karolína-5-2-9  0306
7.Bošinová VeronikaWO    0307
8.Grimmerová DianaLajdová Karolína-6-6-4  0308
9.Bošinová AnetaWO    0309
10.Rozínková MonikaBošinová Veronika-1198-693219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika12Bošinová Aneta20
Grimmerová Diana03Bošinová Veronika11
   Lajdová Karolína20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20361:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Částková Barbora
Motlová Monika
 
 
-99-9-8 1301
2.Koutská MarieČástková Barbora-9885 3111
3.Demjanová EliškaCyranyová Lucie89-511 3121
4.Faiglová KamilaMotlová Monika-998-273231
5.Demjanová EliškaČástková Barbora-6-8-8  0332
6.Koutská MarieMotlová Monika572  3042
7.Faiglová KamilaCyranyová Lucie-11-11-11  0343
8.Demjanová EliškaMotlová Monika2-2-8-6 1344
9.Faiglová KamilaČástková Barbora9-86-5-102345
10.Koutská MarieCyranyová Lucie35-59 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie30Částková Barbora21
Demjanová Eliška12Cyranyová Lucie12
Faiglová Kamila12Motlová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:6354:230TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Bečvářová Michaela
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Lucie
 
 
9-852 3110
2.Bečvářová MichaelaBačinová Lucie488  3020
3.Vokounová AdélaDucháčová Kateřina-94114 3130
4.Stránská AnnaKoďousková Eliška61111  3040
5.Vokounová AdélaBačinová Lucie64-96 3150
6.Bečvářová MichaelaKoďousková Eliška-7-9-9  0351
7.Stránská AnnaDucháčová Kateřina388  3061
8.Vokounová AdélaKoďousková Eliška724  3071
9.Stránská AnnaBačinová Lucie835  3081
10.Bečvářová MichaelaDucháčová Kateřina656  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela21Bačinová Lucie03
Vokounová Adéla30Ducháčová Kateřina03
Stránská Anna30Koďousková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26291:384SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Kohlmannová Aneta
Nováková Martina
 
 
5-5-5893210
2.Juklová KateřinaVašinová Karina6-99-9-102311
3.Jílková VanesaKohlmannová Aneta-5-7-2  0312
4.Sedláčková TerezaNováková Martina-7-109-1 1313
5.Jílková VanesaVašinová Karina-5-4-5  0314
6.Juklová KateřinaNováková Martina-13-109-10 1315
7.Sedláčková TerezaKohlmannová Aneta858  3025
8.Jílková VanesaNováková Martina-3-4-6  0326
9.Sedláčková TerezaVašinová Karina9-9-11-2 1327
10.Juklová KateřinaKohlmannová Aneta-5-1-12  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juklová Kateřina03Vašinová Karina30
Jílková Vanesa03Kohlmannová Aneta21
Sedláčková Tereza12Nováková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Šitinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Doucková Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14297:263SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
559  3010
2.Macurová AndreaKacálková Kristýna812  3020
3.Šitinová PetraSvatoňová Tereza5113  3030
4.Hejzlarová LuciePolanská Jana-5-7-7  0331
5.Šitinová PetraKacálková Kristýna-8763 3141
6.Macurová AndreaPolanská Jana379  3051
7.Hejzlarová LucieSvatoňová Tereza-5-5-5  0352
8.Macurová DenisaPolanská Jana-3-2-5  0353
9.Hejzlarová LucieKacálková Kristýna8-10-6-8 1354
10.Macurová AndreaSvatoňová Tereza-10366 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Kacálková Kristýna12
Šitinová Petra20Svatoňová Tereza12
Hejzlarová Lucie03Polanská Jana21
Macurová Denisa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28302:382SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Cacková Tereza
 
 
Lajdová Anežka
Bošinová Aneta
 
 
-9-7-5  0301
2.Svojanovská JanaBošinová Aneta-10-5-11  0302
3.Šedová EliškaBošinová Veronika-96-9-8 1303
4.Cacková TerezaLajdová Karolína-10-9-6  0304
5.Šedová EliškaBošinová Aneta-910-5-8 1305
6.Svojanovská JanaLajdová Karolína-98-114-92306
7.Cacková TerezaBošinová Veronika-1-7-2  0307
8.Šedová EliškaLajdová Karolína812-58 3117
9.Cacková TerezaBošinová Aneta-5-8-9  0318
10.Svojanovská JanaBošinová Veronika-7-510-11 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana03Bošinová Aneta30
Šedová Eliška12Bošinová Veronika30
Cacková Tereza03Lajdová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:86:25169:322SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Monika
Grimmerová Diana
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-8-3-8  0301
2.Rozínková MonikaPytlíková Tereza-4-7-7  0302
3.Grimmerová DianaZelingrová Kamila-5-8-5  0303
4.Pěnkavová KristýnaWO    0304
5.Grimmerová DianaPytlíková Tereza-6-12-6  0305
6.Rozínková MonikaPěnkavová Kristýna89-98 3115
7.Zelingrová KamilaWO    0316
8.Grimmerová DianaPěnkavová Kristýna-4-5-6  0317
9.Pytlíková TerezaWO    0318
10.Rozínková MonikaZelingrová Kamila397  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika21Pytlíková Tereza20
Grimmerová Diana03Zelingrová Kamila11
   Pěnkavová Kristýna11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27225:355SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-8-8-2  0301
2.Bačinová LuciePěnkavová Kristýna8-3-4-4 1302
3.Bačinová PavlaZelingrová Kamila-7-5-6  0303
4.Koďousková EliškaPytlíková Tereza-2-3-5  0304
5.Bačinová PavlaPěnkavová Kristýna-7-898-72305
6.Bačinová LuciePytlíková Tereza-7-3-6  0306
7.Koďousková EliškaZelingrová Kamila664  3016
8.Bačinová PavlaPytlíková Tereza-6-5-3  0317
9.Koďousková EliškaPěnkavová Kristýna-5-37-5 1318
10.Ducháčová KateřinaZelingrová Kamila-7-310-4 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Lucie02Pěnkavová Kristýna30
Bačinová Pavla03Zelingrová Kamila21
Koďousková Eliška12Pytlíková Tereza30
Ducháčová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27239:342SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
-6-4-9  0301
2.Cyranyová LucieLajdová Anežka-4-510-6 1302
3.Částková EliškaBošinová Veronika-2-7-7  0303
4.Motlová MonikaBošinová Aneta-3-8-7  0304
5.Částková EliškaLajdová Anežka-5-89-10 1305
6.Cyranyová LucieBošinová Aneta-6-12-3  0306
7.Motlová MonikaBošinová Veronika-3-1-7  0307
8.Částková EliškaBošinová Aneta546  3017
9.Motlová MonikaLajdová Anežka-7-74-12 1318
10.Cyranyová LucieBošinová Veronika-8-7-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie03Lajdová Anežka30
Částková Eliška12Bošinová Veronika30
Motlová Monika03Bošinová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19348:342nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
-8769 3110
2.Nováková EvaSvojanovská Jana7-1046 3120
3.Schneiderová JanaBezdíčková Lenka-9-9-8  0321
4.Svatoňová TerezaŠedová Eliška-111310-8-92322
5.Schneiderová JanaSvojanovská Jana-4-8-7  0323
6.Nováková EvaŠedová Eliška67-58 3133
7.Svatoňová TerezaBezdíčková Lenka-6569 3143
8.Kacálková KristýnaŠedová Eliška-7-7-9  0344
9.Svatoňová TerezaSvojanovská Jana-612-6-5 1345
10.Nováková EvaBezdíčková Lenka546  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva30Svojanovská Jana21
Schneiderová Jana02Bezdíčková Lenka12
Svatoňová Tereza12Šedová Eliška21
Kacálková Kristýna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3368:228SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Rozínková Monika
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
697  3010
2.Vašinová KarinaRozínková Monika8-8-4553220
3.Nováková MartinaGrimmerová Diana372  3030
4.Smíšková MartinaŠvábová Ráchel Magdaléna21211  3040
5.Nováková MartinaRozínková Monika8105  3050
6.Vašinová KarinaŠvábová Ráchel Magdaléna435  3060
7.Smíšková MartinaGrimmerová Diana359  3070
8.Nováková MartinaŠvábová Ráchel Magdaléna754  3080
9.Smíšková MartinaRozínková Monika-1116115 3190
10.Vašinová KarinaGrimmerová Diana556  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina30Rozínková Monika03
Nováková Martina30Grimmerová Diana03
Smíšková Martina30Švábová Ráchel Magdaléna03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15391:342KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
10911  3010
2.Demjanová EliškaVránová Martina-636-1393220
3.Faiglová KamilaSedláčková Tereza9-6-9-7 1321
4.Koutská MarieJuklová Kateřina-9763 3131
5.Faiglová KamilaVránová Martina5-8-66-82332
6.Demjanová EliškaJuklová Kateřina-7-67973242
7.Koutská MarieSedláčková Tereza8-967 3152
8.Faiglová KamilaJuklová Kateřina645  3062
9.Koutská MarieVránová Martina986  3072
10.Demjanová EliškaSedláčková Tereza-8-37-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Demjanová Eliška21Vránová Martina12
Faiglová Kamila12Sedláčková Tereza21
Koutská Marie30Juklová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Doležal Martin
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Heršálek Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18294:312SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Bečvářová Michaela
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
-4-579-72301
2.Čubová JanaHejzlarová Lucie-9-3-4  0302
3.Stránská AnnaMacurová Andrea-468-10-32303
4.Bečvářová MichaelaŠitinová Petra-5-6-6  0304
5.Stránská AnnaHejzlarová Lucie379  3014
6.Čubová JanaŠitinová Petra12145  3024
7.Bečvářová MichaelaMacurová Andrea-5-4-9  0325
8.Stránská AnnaMacurová Denisa434  3035
9.Bečvářová MichaelaHejzlarová Lucie3145  3045
10.Čubová JanaMacurová Andrea-5-9-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čubová Jana12Hejzlarová Lucie12
Stránská Anna21Macurová Andrea30
Bečvářová Michaela12Šitinová Petra11
   Macurová Denisa01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Daniela
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29206:364SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
-8-799-82301
2.Bačinová PavlaLajdová Anežka-89-7993211
3.Ducháčová KateřinaBošinová Aneta-3-1-4  0312
4.Koďousková EliškaBošinová Veronika-8-5-6  0313
5.Ducháčová KateřinaLajdová Anežka-4-9-2  0314
6.Bačinová PavlaBošinová Veronika-6-9-5  0315
7.Koďousková EliškaBošinová Aneta-4-7-4  0316
8.Ducháčová KateřinaBošinová Veronika-3-6-3  0317
9.Bačinová LucieLajdová Anežka-1-4-3  0318
10.Bačinová PavlaBošinová Aneta-2-8-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla12Lajdová Anežka21
Ducháčová Kateřina03Bošinová Aneta30
Koďousková Eliška02Bošinová Veronika30
Bačinová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:24339:367SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
-11-9-8  0301
2.Cyranyová LucieZelingrová Kamila-87-8633211
3.Částková EliškaPěnkavová Kristýna-969-973221
4.Motlová MonikaPytlíková Tereza-108-8-6 1322
5.Částková EliškaZelingrová Kamila697  3032
6.Cyranyová LuciePytlíková Tereza8-5-8-11 1333
7.Motlová MonikaPěnkavová Kristýna-7-5-10  0334
8.Částková EliškaPytlíková Tereza-4-9-2  0335
9.Motlová MonikaZelingrová Kamila-29-6-7 1336
10.Cyranyová LuciePěnkavová Kristýna5-8-4343246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie21Zelingrová Kamila12
Částková Eliška21Pěnkavová Kristýna12
Motlová Monika03Pytlíková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7368:241SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Švábová Ráchel Magdaléna
Grimmerová Diana
 
 
917  3010
2.Svatoňová TerezaRozínková Monika46-179 3120
3.Kacálková KristýnaGrimmerová Diana391  3030
4.Polanská JanaŠvábová Ráchel Magdaléna222  3040
5.Kacálková KristýnaRozínková Monika-35-5-9 1341
6.Svatoňová TerezaŠvábová Ráchel Magdaléna555  3051
7.Polanská JanaGrimmerová Diana464  3061
8.Kacálková KristýnaŠvábová Ráchel Magdaléna-7784 3171
9.Polanská JanaRozínková Monika5106  3081
10.Svatoňová TerezaGrimmerová Diana9-611-1063291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza30Rozínková Monika12
Kacálková Kristýna21Grimmerová Diana03
Polanská Jana30Švábová Ráchel Magdaléna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Allertova Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22364:383TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
5-1198 3110
2.Vašinová KarinaSvojanovská Jana-966-553220
3.Nováková MartinaBezdíčková Lenka67-3-9-32321
4.Smíšková MartinaŠedová Eliška5108  3031
5.Nováková MartinaSvojanovská Jana-6-2-8  0332
6.Vašinová KarinaŠedová Eliška-67-7-9 1333
7.Smíšková MartinaBezdíčková Lenka47-68 3143
8.Nováková MartinaŠedová Eliška-5-10-9  0344
9.Smíšková MartinaSvojanovská Jana-8-91011-82345
10.Vašinová KarinaBezdíčková Lenka-46-710-62346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina12Svojanovská Jana21
Nováková Martina03Bezdíčková Lenka21
Smíšková Martina21Šedová Eliška21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21320:328SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Demjanová Eliška
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
-8-9-8  0301
2.Faiglová KamilaHejzlarová Lucie-7-107963211
3.Koutská MarieMacurová Andrea-2-69-5 1312
4.Demjanová EliškaŠitinová Petra-7-7115-72313
5.Koutská MarieHejzlarová Lucie-71510 3123
6.Faiglová KamilaŠitinová Petra6-9-6-7 1324
7.Demjanová EliškaMacurová Andrea-5-6-6  0325
8.Koutská MarieMacurová Denisa134  3035
9.Demjanová EliškaHejzlarová Lucie883  3045
10.Faiglová KamilaMacurová Andrea-6-6-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faiglová Kamila12Hejzlarová Lucie03
Koutská Marie21Macurová Andrea30
Demjanová Eliška12Šitinová Petra20
   Macurová Denisa01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Votík Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Bečvářová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9389:276TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Čubová Jana
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
463  3010
2.Stránská AnnaJuklová Kateřina876  3020
3.Čubová JanaSedláčková Tereza7-5-58-132321
4.Vokounová AdélaVránová Martina4101  3031
5.Čubová JanaJuklová Kateřina1-1066 3141
6.Stránská AnnaVránová Martina-7575 3151
7.Vokounová AdélaSedláčková Tereza-6847 3161
8.Čubová JanaVránová Martina288  3071
9.Vokounová AdélaJuklová Kateřina5-7103 3181
10.Stránská AnnaSedláčková Tereza-4-931193291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránská Anna30Juklová Kateřina03
Čubová Jana21Sedláčková Tereza12
Vokounová Adéla30Vránová Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11327:255TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
-10-106-7 1301
2.Sedláčková TerezaKoďousková Eliška1176  3011
3.Vránová MartinaDucháčová Kateřina635  3021
4.Juklová KateřinaBačinová Pavla-3-3-8  0322
5.Vránová MartinaKoďousková Eliška665  3032
6.Sedláčková TerezaBačinová Pavla626  3042
7.Juklová KateřinaDucháčová Kateřina104-65 3152
8.Vránová MartinaBačinová Pavla-9-10-8  0353
9.Juklová KateřinaKoďousková Eliška710-75 3163
10.Sedláčková TerezaDucháčová Kateřina555  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Tereza30Koďousková Eliška03
Vránová Martina21Ducháčová Kateřina03
Juklová Kateřina21Bačinová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19267:306TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Hejzlarová Lucie
 
 
Částková Eliška
Motlová Jitka
 
 
59-88 3110
2.Macurová AndreaMotlová Jitka676  3020
3.Hejzlarová LucieČástková Eliška-6-53-7 1321
4.Macurová DenisaMotlová Monika-4-4-8  0322
5.Hejzlarová LucieMotlová Jitka-976-1-52323
6.Macurová AndreaMotlová Monika489  3033
7.Macurová DenisaČástková Eliška-3-3-4  0334
8.Hejzlarová LucieMotlová Monika-8-6-8  0335
9.Macurová DenisaMotlová Jitka-2-5-6  0336
10.Macurová AndreaČástková Eliška658  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Motlová Jitka21
Hejzlarová Lucie03Částková Eliška21
Macurová Denisa03Motlová Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20416:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
5-5-9-10 1301
2.Bezdíčková LenkaDemjanová Eliška-126-10663211
3.Šedová EliškaKoutská Marie-5-8108133221
4.Svojanovská JanaFaiglová Kamila222  3031
5.Šedová EliškaDemjanová Eliška589  3041
6.Bezdíčková LenkaFaiglová Kamila-10-99-9 1342
7.Svojanovská JanaKoutská Marie-810-83-82343
8.Šedová EliškaFaiglová Kamila-59-14-7 1344
9.Svojanovská JanaDemjanová Eliška-7925 3154
10.Bezdíčková LenkaKoutská Marie8-84-10-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka12Demjanová Eliška03
Šedová Eliška21Koutská Marie21
Svojanovská Jana21Faiglová Kamila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Hlávková Hana
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20371:372nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Hlávková Hana
 
 
Bečvářová Michaela
Stránská Anna
 
 
12-96-1283210
2.Grimmerová DianaStránská Anna-4-5-8  0311
3.Doucková AnetaVokounová Adéla66-811 3121
4.Hlávková HanaBečvářová Michaela966  3031
5.Doucková AnetaStránská Anna-1067-8-52332
6.Grimmerová DianaBečvářová Michaela-7-9-4  0333
7.Hlávková HanaVokounová Adéla1069  3043
8.Doucková AnetaBečvářová Michaela-95-8-8 1344
9.Hlávková HanaStránská Anna109-9-1063254
10.Rozínková MonikaVokounová Adéla-108-5-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grimmerová Diana02Stránská Anna21
Doucková Aneta12Vokounová Adéla12
Hlávková Hana30Bečvářová Michaela21
Rozínková Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21277:319SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Zelingrová Kamila
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-7-107-3 1301
2.Pěnkavová KristýnaKacálková Kristýna656  3011
3.Míková KarolínaSvatoňová Tereza-5-5-1  0312
4.Zelingrová KamilaPolanská Jana-85-11-8 1313
5.Míková KarolínaKacálková Kristýna7510  3023
6.Pěnkavová KristýnaPolanská Jana-3-11-8  0324
7.Zelingrová KamilaSvatoňová Tereza-7-7-5  0325
8.Míková KarolínaPolanská Jana-4-9-6  0326
9.Zelingrová KamilaKacálková Kristýna597  3036
10.Pěnkavová KristýnaSvatoňová Tereza-8-79-11 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Kristýna12Kacálková Kristýna03
Míková Karolína12Svatoňová Tereza30
Zelingrová Kamila12Polanská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:15427:358SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
-89-11873210
2.Bošinová VeronikaSmíšková Martina9-99-583220
3.Lajdová AnežkaVašinová Karina9-1066 3130
4.Bošinová AnetaChuchlová Jana853  3040
5.Lajdová AnežkaSmíšková Martina-8-157-6 1341
6.Bošinová VeronikaChuchlová Jana-86-9383251
7.Bošinová AnetaVašinová Karina737  3061
8.Lajdová AnežkaChuchlová Jana659  3071
9.Bošinová AnetaSmíšková Martina-610-99-52372
10.Bošinová VeronikaVašinová Karina-104-10473282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Smíšková Martina21
Lajdová Anežka21Vašinová Karina03
Bošinová Aneta21Chuchlová Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17366:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
6149  3010
2.Sedláčková TerezaMotlová Jitka5-8-9-10 1311
3.Vránová MartinaČástková Eliška-9-997-72312
4.Juklová KateřinaMotlová Monika611-5-6-92313
5.Vránová MartinaMotlová Jitka76-7-973223
6.Sedláčková TerezaMotlová Monika9102  3033
7.Juklová KateřinaČástková Eliška6-5-3-4 1334
8.Vránová MartinaMotlová Monika609  3044
9.Juklová KateřinaMotlová Jitka-9-5-3  0345
10.Sedláčková TerezaČástková Eliška7719  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza21Motlová Jitka21
Vránová Martina21Částková Eliška21
Juklová Kateřina03Motlová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7372:231SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
532  3010
2.Macurová AndreaBačinová Pavla446  3020
3.Šitinová PetraKoďousková Eliška813  3030
4.Hejzlarová LucieBačinová Lucie9-9105 3140
5.Šitinová PetraBačinová Pavla-83124 3150
6.Macurová AndreaBačinová Lucie225  3060
7.Hejzlarová LucieKoďousková Eliška-8710-673270
8.Šitinová PetraBačinová Lucie263  3080
9.Hejzlarová LucieBačinová Pavla-6-913-8 1381
10.Macurová AndreaKoďousková Eliška3510  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Bačinová Pavla12
Šitinová Petra30Koďousková Eliška03
Hejzlarová Lucie21Bačinová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9344:282TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
775  3010
2.Svojanovská JanaBečvářová Michaela653  3020
3.Šedová EliškaVokounová Adéla67-69 3130
4.Bezdíčková LenkaStránská Anna-6799 3140
5.Šedová EliškaBečvářová Michaela1287  3050
6.Svojanovská JanaStránská Anna-3-5-8  0351
7.Bezdíčková LenkaVokounová Adéla-7-94-9 1352
8.Šedová EliškaStránská Anna-712612 3162
9.Bezdíčková LenkaBečvářová Michaela688  3072
10.Svojanovská JanaVokounová Adéla677  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana21Bečvářová Michaela03
Šedová Eliška30Vokounová Adéla12
Bezdíčková Lenka21Stránská Anna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Rozínková Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:19402:372SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
139-113 3110
2.Doucková AnetaFaiglová Kamila-8-68643220
3.Hlávková HanaKoutská Marie5-94-823230
4.Rozínková MonikaDemjanová Eliška66-105 3140
5.Hlávková HanaFaiglová Kamila510-8-9103250
6.Doucková AnetaDemjanová Eliška-8-715-10 1351
7.Rozínková MonikaKoutská Marie-5-5111173261
8.Hlávková HanaDemjanová Eliška-86-8-6 1362
9.Rozínková MonikaFaiglová Kamila634  3072
10.Grimmerová DianaKoutská Marie-1-3-3  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta11Faiglová Kamila03
Hlávková Hana21Koutská Marie12
Rozínková Monika30Demjanová Eliška21
Grimmerová Diana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16343:346SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Zelingrová Kamila
 
 
Smíšková Martina
Vašinová Karina
 
 
5-5118 3110
2.Pěnkavová KristýnaSmíšková Martina-76-9-11 1311
3.Míková KarolínaVašinová Karina-5-1195163221
4.Zelingrová KamilaChuchlová Jana748  3031
5.Míková KarolínaSmíšková Martina-7-7-7  0332
6.Pěnkavová KristýnaChuchlová Jana898  3042
7.Zelingrová KamilaVašinová Karina118-39 3152
8.Míková KarolínaChuchlová Jana7812  3062
9.Zelingrová KamilaSmíšková Martina-7-10-8  0363
10.Pěnkavová KristýnaVašinová Karina-5-36-4 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna12Smíšková Martina30
Míková Karolína21Vašinová Karina12
Zelingrová Kamila21Chuchlová Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11417:337SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-11566 3110
2.Bošinová VeronikaKacálková Kristýna944  3020
3.Lajdová AnežkaSvatoňová Tereza783  3030
4.Bošinová AnetaPolanská Jana1110-168 3140
5.Lajdová AnežkaKacálková Kristýna7-108-353250
6.Bošinová VeronikaPolanská Jana-96-8873260
7.Bošinová AnetaSvatoňová Tereza58-104 3170
8.Lajdová AnežkaPolanská Jana-87-89-32371
9.Bošinová AnetaKacálková Kristýna667  3081
10.Bošinová VeronikaSvatoňová Tereza-51399 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Kacálková Kristýna03
Lajdová Anežka21Svatoňová Tereza03
Bošinová Aneta30Polanská Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:24375:408TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Vokounová Adéla
Čubová Jana
 
 
3-713-593210
2.Koutská MarieStránská Anna610-8-10-82311
3.Demjanová EliškaVokounová Adéla-3-6-5  0312
4.Faiglová KamilaČubová Jana9-5-7-9 1313
5.Demjanová EliškaStránská Anna-8-8710-82314
6.Koutská MarieČubová Jana4-7-8-8 1315
7.Faiglová KamilaVokounová Adéla107-99 3125
8.Demjanová EliškaČubová Jana-10-6-7  0326
9.Faiglová KamilaStránská Anna7-78-9-92327
10.Koutská MarieVokounová Adéla12810  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie12Stránská Anna30
Demjanová Eliška03Vokounová Adéla12
Faiglová Kamila12Čubová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:22280:329SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
5106  3010
2.Sedláčková TerezaŠitinová Petra-95-8-18 1311
3.Vránová MartinaMacurová Andrea-2-6-3  0312
4.Juklová KateřinaHejzlarová Lucie-5-10-7  0313
5.Vránová MartinaŠitinová Petra-5-79-8 1314
6.Sedláčková TerezaHejzlarová Lucie411  3024
7.Juklová KateřinaMacurová Andrea-7-5-3  0325
8.Vránová MartinaHejzlarová Lucie13-668 3135
9.Juklová KateřinaŠitinová Petra-4-5-8  0336
10.Sedláčková TerezaMacurová Andrea-1-108-6 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza12Šitinová Petra30
Vránová Martina12Macurová Andrea30
Juklová Kateřina03Hejzlarová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15386:351TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
10910  3010
2.Svojanovská JanaDoucková Aneta1077  3020
3.Šedová EliškaHlávková Hana-9-87753230
4.Bezdíčková LenkaRozínková Monika-8-587-152331
5.Šedová EliškaDoucková Aneta897  3041
6.Svojanovská JanaRozínková Monika-7533 3151
7.Bezdíčková LenkaHlávková Hana-10-8-9  0352
8.Šedová EliškaRozínková Monika-8-758113262
9.Bezdíčková LenkaDoucková Aneta-9-3-5  0363
10.Svojanovská JanaHlávková Hana611-816 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Doucková Aneta12
Šedová Eliška30Hlávková Hana12
Bezdíčková Lenka03Rozínková Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 09. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:21406:419nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
Lajdová Anežka
Bošinová Aneta
 
 
10-1079 3110
2.Pěnkavová KristýnaBošinová Veronika-8-10-4  0311
3.Zelingrová KamilaLajdová Karolína-8109-863221
4.Pytlíková TerezaBošinová Aneta-69810 3131
5.Zelingrová KamilaBošinová Veronika-6911-5-52332
6.Pěnkavová KristýnaBošinová Aneta-78-8-7 1333
7.Pytlíková TerezaLajdová Karolína-7784 3143
8.Zelingrová KamilaBošinová Aneta-11107-6-142344
9.Pytlíková TerezaBošinová Veronika-79-8-12 1345
10.Pěnkavová KristýnaLajdová Karolína10-1158 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna12Bošinová Veronika30
Zelingrová Kamila12Lajdová Karolína03
Pytlíková Tereza21Bošinová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14363:326SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Schneiderová Jana
 
 
Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
7-548 3110
2.Nováková EvaNováková Martina864  3020
3.Polanská JanaVašinová Karina8-3-8-8 1321
4.Schneiderová JanaSmíšková Martina-685-6-82322
5.Kacálková KristýnaNováková Martina-5-78-4 1323
6.Nováková EvaSmíšková Martina-8589 3133
7.Schneiderová JanaVašinová Karina3-7109 3143
8.Kacálková KristýnaSmíšková Martina-51089 3153
9.Schneiderová JanaNováková Martina-53510 3163
10.Nováková EvaVašinová Karina548  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva30Nováková Martina12
Polanská Jana01Vašinová Karina12
Schneiderová Jana21Smíšková Martina12
Kacálková Kristýna11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, hlavní sálRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27232:363TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
4-610-10-42301
2.Bačinová LucieMotlová Jitka-3-6-4  0302
3.Koďousková EliškaČástková Eliška-6-73-7 1303
4.Bačinová PavlaCyranyová Lucie-510-138-22304
5.Koďousková EliškaMotlová Jitka-2-3-4  0305
6.Bačinová LucieCyranyová Lucie-2-6-9  0306
7.Bačinová PavlaČástková Eliška997  3016
8.Koďousková EliškaCyranyová Lucie-5-6-10  0317
9.Bačinová PavlaMotlová Jitka-2-5-6  0318
10.Bačinová LucieČástková Eliška-4-1-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Lucie03Motlová Jitka30
Koďousková Eliška03Částková Eliška21
Bačinová Pavla12Cyranyová Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Šplíchal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:28298:395SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-8-10-10  0301
2.Bačinová PavlaSchneiderová Jana-6-811-7 1302
3.Bačinová LucieSvatoňová Tereza-7-7-3  0303
4.Koďousková EliškaSchneiderová Pavla8-7-99-72304
5.Bačinová LucieSchneiderová Jana-5-6-6  0305
6.Bačinová PavlaSchneiderová Pavla7-3-4883215
7.Koďousková EliškaSvatoňová Tereza-97-9-7 1316
8.Bačinová LucieSchneiderová Pavla-4-7-2  0317
9.Koďousková EliškaSchneiderová Jana-5-5-10  0318
10.Bačinová PavlaSvatoňová Tereza-779-7103228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla21Schneiderová Jana30
Bačinová Lucie03Svatoňová Tereza21
Koďousková Eliška03Schneiderová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:17376:377TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
Nováková Martina
Kohlmannová Aneta
 
 
-95-5693210
2.Částková EliškaVašinová Karina-6-6-10  0311
3.Motlová MonikaKohlmannová Aneta8-9-3-6 1312
4.Cyranyová LucieNováková Martina-38-7-2 1313
5.Motlová MonikaVašinová Karina-378-9103223
6.Částková EliškaNováková Martina689  3033
7.Cyranyová LucieKohlmannová Aneta656  3043
8.Motlová MonikaNováková Martina-49-71083253
9.Cyranyová LucieVašinová Karina11-18108 3163
10.Částková EliškaKohlmannová Aneta6-1169 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška21Vašinová Karina12
Motlová Monika21Kohlmannová Aneta12
Cyranyová Lucie21Nováková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16399:340KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
-10-11-7  0301
2.Koutská MarieZelingrová Kamila544  3011
3.Leitnerová Eva st.Pěnkavová Kristýna-1085-883221
4.Faiglová KamilaPytlíková Tereza7-12-9-7 1322
5.Leitnerová Eva st.Zelingrová Kamila647  3032
6.Koutská MariePytlíková Tereza927  3042
7.Faiglová KamilaPěnkavová Kristýna-497-8-92343
8.Leitnerová Eva st.Pytlíková Tereza-97-11793253
9.Faiglová KamilaZelingrová Kamila-75-107-92354
10.Koutská MariePěnkavová Kristýna11412  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie30Zelingrová Kamila12
Leitnerová Eva st.30Pěnkavová Kristýna12
Faiglová Kamila03Pytlíková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Bečvářová Michaela
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29263:364SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Čubová Jana
 
 
Bošinová Aneta
Lajdová Karolína
 
 
-7-9-9  0301
2.Franeková VěraBošinová Aneta-5-6-1  0302
3.Čubová JanaLajdová Karolína55-6-1173212
4.Vokounová AdélaBošinová Veronika-99-12-10 1313
5.Čubová JanaBošinová Aneta-58-9-9 1314
6.Franeková VěraBošinová Veronika-6-6-7  0315
7.Vokounová AdélaLajdová Karolína-8-12-4  0316
8.Čubová JanaBošinová Veronika-10-10-8  0317
9.Vokounová AdélaBošinová Aneta-6-4-3  0318
10.Franeková VěraLajdová Karolína-8-4-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra03Bošinová Aneta30
Čubová Jana12Lajdová Karolína21
Vokounová Adéla03Bošinová Veronika30
Účast komisaře p. Boučka po konci utkání 11:20- 11:30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30276:385TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Nováková Kristýna
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
-7-68-4 1301
2.Vránová MartinaŠedová Eliška-103-9-4 1302
3.Nováková KristýnaBezdíčková Lenka-57-8-7 1303
4.Juklová KateřinaSvojanovská Jana-8-8-4  0304
5.Nováková KristýnaŠedová Eliška-147-9-8 1305
6.Vránová MartinaSvojanovská Jana-4-8-2  0306
7.Juklová KateřinaBezdíčková Lenka6-86-10-62307
8.Nováková KristýnaSvojanovská Jana-3-7-4  0308
9.Juklová KateřinaŠedová Eliška-2-610-4 1309
10.Vránová MartinaBezdíčková Lenka-6-10-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Šedová Eliška30
Nováková Kristýna03Bezdíčková Lenka30
Juklová Kateřina03Svojanovská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16368:343SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Hlávková Hana
Zemanová Michaela
 
 
8-987 3110
2.Macurová AndreaHlávková Hana69-95 3120
3.Šitinová PetraZemanová Michaela8-8119 3130
4.Hejzlarová LucieDoucková Aneta-5-6-7  0331
5.Šitinová PetraHlávková Hana48-9-1163241
6.Macurová AndreaDoucková Aneta5-947 3151
7.Hejzlarová LucieZemanová Michaela-49-8-10 1352
8.Šitinová PetraDoucková Aneta83-66 3162
9.Hejzlarová LucieHlávková Hana10-3-4-3 1363
10.Macurová AndreaZemanová Michaela7610  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Hlávková Hana12
Šitinová Petra30Zemanová Michaela12
Hejzlarová Lucie03Doucková Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:Šplíchal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23356:418SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Nováková Martina
Kohlmannová Aneta
 
 
1010-710 3110
2.Bačinová PavlaVašinová Karina9-6-68-92311
3.Bačinová LucieKohlmannová Aneta89-5-4-72312
4.Koďousková EliškaNováková Martina-5-5-3  0313
5.Bačinová LucieVašinová Karina-39-7-7 1314
6.Bačinová PavlaNováková Martina-6-510-8 1315
7.Koďousková EliškaKohlmannová Aneta79-57 3125
8.Bačinová LucieNováková Martina-9-4-9  0326
9.Koďousková EliškaVašinová Karina-168-57103236
10.Bačinová PavlaKohlmannová Aneta-961110 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla12Vašinová Karina21
Bačinová Lucie03Kohlmannová Aneta12
Koďousková Eliška21Nováková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22361:371SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
-7349 3110
2.Částková EliškaSvatoňová Tereza8-7118 3120
3.Motlová MonikaSchneiderová Jana-7-8-11  0321
4.Cyranyová LucieSchneiderová Pavla-7-119-9 1322
5.Motlová MonikaSvatoňová Tereza4-6-7-7 1323
6.Částková EliškaSchneiderová Pavla4-96-863233
7.Cyranyová LucieSchneiderová Jana957  3043
8.Motlová MonikaSchneiderová Pavla-6-9-7  0344
9.Cyranyová LucieSvatoňová Tereza-6-98-4 1345
10.Částková EliškaSchneiderová Jana-4-1599-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška21Svatoňová Tereza21
Motlová Monika03Schneiderová Jana21
Cyranyová Lucie12Schneiderová Pavla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23401:413SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Lajdová Karolína
Bošinová Aneta
 
 
-1087-9-122301
2.Koutská MarieBošinová Veronika-10-12-6  0302
3.Leitnerová Eva st.Lajdová Karolína-79-10683212
4.Faiglová KamilaBošinová Aneta10-10109 3122
5.Leitnerová Eva st.Bošinová Veronika-58-2-3 1323
6.Koutská MarieLajdová Anežka728  3033
7.Faiglová KamilaLajdová Karolína8-11-24-92334
8.Leitnerová Eva st.Lajdová Anežka-76-10-8 1335
9.Faiglová KamilaBošinová Veronika-9-99-10 1336
10.Koutská MarieLajdová Karolína-1287-793246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Bošinová Veronika30
Leitnerová Eva st.12Lajdová Karolína12
Faiglová Kamila12Bošinová Aneta01
   Lajdová Anežka11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 15:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30262:374SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-9-4-6  0301
2.Vokounová AdélaZelingrová Kamila-7-9-4  0302
3.Franeková VěraPytlíková Tereza-9-6-10  0303
4.Bečvářová MichaelaPěnkavová Kristýna9-10-8-9 1304
5.Franeková VěraZelingrová Kamila7-5-9-4 1305
6.Vokounová AdélaPěnkavová Kristýna-57-6-8 1306
7.Bečvářová MichaelaPytlíková Tereza-8-12-7  0307
8.Franeková VěraPěnkavová Kristýna-3-9-8  0308
9.Bečvářová MichaelaZelingrová Kamila-4-1-4  0309
10.Vokounová AdélaPytlíková Tereza-7-8610-723010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokounová Adéla03Zelingrová Kamila30
Franeková Věra03Pytlíková Tereza30
Bečvářová Michaela03Pěnkavová Kristýna30
Na žádost hostujícího družstva začalo utkání ve 14:30. Domácí družstvo souhlasí.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Maťátko Otomar st.
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29236:364SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Nováková Kristýna
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
6-12-9-5 1301
2.Vránová MartinaDoucková Aneta-8-2-7  0302
3.Nováková KristýnaRozínková Monika-11-4-2  0303
4.Juklová KateřinaHlávková Hana-6-7-3  0304
5.Nováková KristýnaDoucková Aneta-5-6-2  0305
6.Vránová MartinaHlávková Hana10-5-9-5 1306
7.Juklová KateřinaRozínková Monika9-7-7963216
8.Nováková KristýnaHlávková Hana-9-4-5  0317
9.Juklová KateřinaDoucková Aneta-6-3-7  0318
10.Vránová MartinaRozínková Monika-8-8-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Doucková Aneta30
Nováková Kristýna03Rozínková Monika21
Juklová Kateřina12Hlávková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Rozínková Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Šitinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18362:325SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-10914 3110
2.Macurová AndreaŠedová Eliška-95-4763220
3.Šitinová PetraBezdíčková Lenka786  3030
4.Hejzlarová LucieSvojanovská Jana-4-4-6  0331
5.Šitinová PetraŠedová Eliška-9-888-92332
6.Macurová AndreaSvojanovská Jana625  3042
7.Hejzlarová LucieBezdíčková Lenka-8-7-6  0343
8.Šitinová PetraSvojanovská Jana6-85-773253
9.Hejzlarová LucieŠedová Eliška-86-5-10 1354
10.Macurová AndreaBezdíčková Lenka85-96 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Šedová Eliška21
Šitinová Petra21Bezdíčková Lenka12
Hejzlarová Lucie03Svojanovská Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5362:227TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
568  3010
2.Svojanovská JanaBačinová Pavla624  3020
3.Šedová EliškaBačinová Lucie887  3030
4.Bezdíčková LenkaKoďousková Eliška62-84 3140
5.Šedová EliškaBačinová Pavla3-82-8-82341
6.Svojanovská JanaKoďousková Eliška3105  3051
7.Bezdíčková LenkaBačinová Lucie999  3061
8.Šedová EliškaKoďousková Eliška947  3071
9.Bezdíčková LenkaBačinová Pavla95-910 3181
10.Svojanovská JanaBačinová Lucie453  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Bačinová Pavla12
Šedová Eliška21Bačinová Lucie03
Bezdíčková Lenka30Koďousková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Daniela
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17340:320SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
-7-95-5 1301
2.Grimmerová DianaMotlová Monika-11-5-4  0302
3.Hlávková HanaČástková Eliška-5-33173212
4.Doucková AnetaCyranyová Lucie-612-7573222
5.Hlávková HanaMotlová Monika662  3032
6.Grimmerová DianaCyranyová Lucie-8-64-3 1333
7.Doucková AnetaČástková Eliška-51176 3143
8.Hlávková HanaCyranyová Lucie794  3053
9.Doucková AnetaMotlová Monika776  3063
10.Grimmerová DianaČástková Eliška-88-10-2 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grimmerová Diana03Motlová Monika12
Hlávková Hana30Částková Eliška12
Doucková Aneta30Cyranyová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš st.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3359:206SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Sedláčková Tereza
Nováková Kristýna
 
 
7-1027 3110
2.Pěnkavová KristýnaLaubová Žaneta3210  3020
3.Zelingrová KamilaJílková Vanesa554  3030
4.Pytlíková TerezaSedláčková Tereza77-86 3140
5.Zelingrová KamilaLaubová Žaneta487  3050
6.Pěnkavová KristýnaSedláčková Tereza-5597 3160
7.Pytlíková TerezaJílková Vanesa361  3070
8.Zelingrová KamilaNováková Kristýna5612  3080
9.Pytlíková TerezaLaubová Žaneta635  3090
10.Pěnkavová KristýnaJílková Vanesa1811  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna30Laubová Žaneta03
Zelingrová Kamila30Jílková Vanesa03
Pytlíková Tereza30Sedláčková Tereza02
   Nováková Kristýna01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17287:333SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
3-779 3110
2.Bošinová AnetaŠitinová Petra989  3020
3.Bošinová VeronikaMacurová Andrea88-6-5123230
4.Lajdová AnežkaHejzlarová Lucie25-34 3140
5.Bošinová VeronikaŠitinová Petra-87129 3150
6.Bošinová AnetaHejzlarová LucieWO    0351
7.Lajdová AnežkaMacurová Andrea7-2-1-8 1352
8.Bošinová VeronikaHejzlarová Lucie597  3062
9.Lajdová AnežkaŠitinová Petra-4-96-8 1363
10.Bošinová AnetaMacurová AndreaWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta10Šitinová Petra12
Bošinová Veronika30Macurová Andrea11
Lajdová Anežka12Hejzlarová Lucie02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15370:309SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
-114134 3110
2.Schneiderová JanaDemjanová Eliška796  3020
3.Nováková EvaKoutská Marie-8-45303230
4.Svatoňová TerezaFaiglová Kamila6-9-99113240
5.Nováková EvaDemjanová Eliška864  3050
6.Schneiderová JanaFaiglová Kamila318  3060
7.Svatoňová TerezaKoutská Marie64-810 3170
8.Kacálková KristýnaFaiglová Kamila-5-6-11  0371
9.Svatoňová TerezaDemjanová Eliška-85-116-42372
10.Schneiderová JanaKoutská Marie-3-7-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schneiderová Jana21Demjanová Eliška12
Nováková Eva20Koutská Marie12
Svatoňová Tereza21Faiglová Kamila12
Kacálková Kristýna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Allertová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:13403:315SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Stránská Anna
Vokounová Adéla
 
 
109-6-853210
2.Vašinová KarinaBečvářová Michaela896  3020
3.Nováková MartinaVokounová Adéla-13577 3130
4.Smíšková MartinaStránská Anna-12-849-72331
5.Nováková MartinaBečvářová Michaela336  3041
6.Vašinová KarinaStránská Anna109-7-3-42342
7.Smíšková MartinaVokounová Adéla510-92 3152
8.Nováková MartinaStránská Anna374  3062
9.Smíšková MartinaBečvářová Michaela474  3072
10.Vašinová KarinaVokounová Adéla-11-661-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina12Bečvářová Michaela03
Nováková Martina30Vokounová Adéla12
Smíšková Martina21Stránská Anna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Kaplan Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6377:270TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Částková Barbora
Motlová Monika
 
 
-12-763-62301
2.Svojanovská JanaČástková Barbora9510  3011
3.Šedová EliškaMotlová Monika4211  3021
4.Bezdíčková LenkaCyranyová Lucie1194  3031
5.Šedová EliškaČástková Barbora-55115 3141
6.Svojanovská JanaCyranyová Lucie85-95 3151
7.Bezdíčková LenkaMotlová Monika5512  3061
8.Šedová EliškaCyranyová Lucie5125  3071
9.Bezdíčková LenkaČástková Barbora7-698 3181
10.Svojanovská JanaMotlová Monika893  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana30Částková Barbora03
Šedová Eliška30Motlová Monika03
Bezdíčková Lenka30Cyranyová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7374:249SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
552  3010
2.Hlávková HanaBačinová Pavla-78911 3120
3.Zemanová MichaelaKoďousková Eliška399  3030
4.Doucková AnetaBačinová Lucie568  3040
5.Zemanová MichaelaBačinová Pavla-610-65103250
6.Hlávková HanaBačinová Lucie523  3060
7.Doucková AnetaKoďousková Eliška8-784 3170
8.Zemanová MichaelaBačinová Lucie413  3080
9.Doucková AnetaBačinová Pavla-87-86-92381
10.Hlávková HanaKoďousková Eliška547  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana30Bačinová Pavla12
Zemanová Michaela30Koďousková Eliška03
Doucková Aneta21Bačinová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20329:349SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
9-9-6-9 1301
2.Pěnkavová KristýnaŠitinová Petra-9-107-5 1302
3.Zelingrová KamilaMacurová Andrea-6-5-8  0303
4.Pytlíková TerezaHejzlarová Lucie2129  3013
5.Zelingrová KamilaŠitinová Petra-9-8-6  0314
6.Pěnkavová KristýnaHejzlarová Lucie638  3024
7.Pytlíková TerezaMacurová Andrea-11-5-10  0325
8.Zelingrová KamilaHejzlarová Lucie1557  3035
9.Pytlíková TerezaŠitinová Petra1010-3-893245
10.Pěnkavová KristýnaMacurová Andrea6-7-3-16 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Kristýna12Šitinová Petra21
Zelingrová Kamila12Macurová Andrea30
Pytlíková Tereza21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Zeman Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12265:267SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Lajdová Anežka
 
 
Jílková Vanesa
Laubová Žaneta
 
 
987  3010
2.Bošinová VeronikaJílková Vanesa242  3020
3.Lajdová AnežkaSedláčková Tereza966  3030
4.Bošinová AnetaNováková KristýnaWO    0331
5.Lajdová AnežkaJílková Vanesa543  3041
6.Bošinová VeronikaNováková Kristýna1263  3051
7.Bošinová AnetaSedláčková TerezaWO    0352
8.Lajdová AnežkaNováková Kristýna-61246 3162
9.Bošinová AnetaJílková VanesaWO    0363
10.Bošinová VeronikaSedláčková Tereza-10-128963273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Jílková Vanesa02
Lajdová Anežka30Sedláčková Tereza02
   Nováková Kristýna02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:15328:278nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Nováková Eva
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
-9-732-72301
2.Svatoňová TerezaBečvářová Michaela764  3011
3.Schneiderová JanaVokounová Adéla-57-8-6 1312
4.Kacálková KristýnaStránská Anna-7-4-7  0313
5.Nováková EvaBečvářová Michaela382  3023
6.Svatoňová TerezaStránská Anna-67-1-6 1324
7.Kacálková KristýnaVokounová Adéla-889-9-72325
8.Nováková EvaStránská Anna583  3035
9.Kacálková KristýnaBečvářová Michaela226  3045
10.Svatoňová TerezaVokounová Adéla876  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza21Bečvářová Michaela03
Schneiderová Jana01Vokounová Adéla21
Kacálková Kristýna12Stránská Anna21
Nováková Eva20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Allertová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8366:274SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
124-98 3110
2.Vašinová KarinaKoutská Marie-76-5-7 1311
3.Nováková MartinaFaiglová Kamila8-993 3121
4.Smíšková MartinaDemjanová Eliška755  3031
5.Nováková MartinaKoutská Marie58-88 3141
6.Vašinová KarinaDemjanová Eliška9-884 3151
7.Smíšková MartinaFaiglová Kamila668  3061
8.Nováková MartinaDemjanová Eliška968  3071
9.Smíšková MartinaKoutská Marie7-259 3181
10.Vašinová KarinaFaiglová Kamila076  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina21Koutská Marie12
Nováková Martina30Faiglová Kamila03
Smíšková Martina30Demjanová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19293:250KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
-7-6-9  0301
2.Ducháčová KateřinaDemjanová Eliška-7-5-2  0302
3.Bačinová PavlaKoutská Marie-7968 3112
4.Bačinová LucieWO    3022
5.Bačinová PavlaDemjanová Eliška-108-8-9 1323
6.Ducháčová KateřinaWO    3033
7.Bačinová LucieKoutská Marie-8-58-9 1334
8.Bačinová PavlaWO    3044
9.Bačinová LucieDemjanová Eliška-9-10-6  0345
10.Ducháčová KateřinaKoutská Marie-9-8-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháčová Kateřina02Demjanová Eliška30
Bačinová Pavla11Koutská Marie21
Bačinová Lucie02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24335:389TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Vokounová Adéla
Stránská Anna
 
 
8910  3010
2.Cyranyová LucieBečvářová Michaela-39-9-11 1311
3.Motlová MonikaVokounová Adéla7-6-6-8 1312
4.Částková EliškaStránská Anna-9811-7-72313
5.Motlová MonikaBečvářová Michaela-3-2-5  0314
6.Cyranyová LucieStránská Anna-810-61-92315
7.Částková EliškaVokounová Adéla-9-3-5  0316
8.Motlová MonikaStránská Anna10-4-3-6 1317
9.Částková EliškaBečvářová Michaela6-94-853227
10.Cyranyová LucieVokounová Adéla6-4136 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie12Bečvářová Michaela21
Motlová Monika03Vokounová Adéla21
Částková Eliška12Stránská Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:14422:372SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
117-188 3110
2.Svatoňová TerezaVránová Martina47-146 3120
3.Polanská JanaJuklová Kateřina12-97-883230
4.Kacálková KristýnaSedláčková Tereza-1068-9-92331
5.Polanská JanaVránová Martina79-411 3141
6.Svatoňová TerezaSedláčková Tereza-2-910-10 1342
7.Kacálková KristýnaJuklová Kateřina-6876 3152
8.Polanská JanaSedláčková Tereza6-546 3162
9.Kacálková KristýnaVránová Martina9-488 3172
10.Svatoňová TerezaJuklová Kateřina739  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Vránová Martina03
Polanská Jana30Juklová Kateřina03
Kacálková Kristýna21Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17307:306nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Šitinová Petra
Macurová Andrea
 
 
95-18-653210
2.Brabencová PavlínaŠitinová Petra-6-4-6  0311
3.Nováková MartinaMacurová Andrea8-69-6-32312
4.Smíšková MartinaHejzlarová Lucie3109  3022
5.Nováková MartinaŠitinová Petra-6-5-9  0323
6.Brabencová PavlínaHejzlarová Lucie1071  3033
7.Smíšková MartinaMacurová Andrea-9-9-7  0334
8.Nováková MartinaHejzlarová Lucie737  3044
9.Smíšková MartinaŠitinová Petra458  3054
10.Brabencová PavlínaMacurová Andrea-4-7-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brabencová Pavlína12Šitinová Petra21
Nováková Martina12Macurová Andrea30
Smíšková Martina21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:19309:323nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Zelingrová Kamila
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
8186  3010
2.Křížová AlenaBezdíčková Lenka-6-9-8  0311
3.Pytlíková TerezaŠedová Eliška835  3021
4.Zelingrová KamilaSvojanovská Jana-8-9-11  0322
5.Pytlíková TerezaBezdíčková Lenka-7-5-12  0323
6.Křížová AlenaSvojanovská Jana-3-7-6  0324
7.Zelingrová KamilaŠedová Eliška778  3034
8.Pytlíková TerezaSvojanovská Jana74-7-883244
9.Zelingrová KamilaBezdíčková Lenka69-8-953254
10.Křížová AlenaŠedová Eliška-3-5-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Alena03Bezdíčková Lenka21
Pytlíková Tereza21Šedová Eliška12
Zelingrová Kamila21Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14257:272SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Rozínková Monika
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
3107  3010
2.Bošinová VeronikaŠvábová Ráchel Magdaléna597  3020
3.Bošinová AnetaGrimmerová Diana775  3030
4.Lajdová AnežkaRozínková MonikaWO    0331
5.Bošinová AnetaŠvábová Ráchel Magdaléna855  3041
6.Bošinová VeronikaRozínková Monika-6-963-102342
7.Lajdová AnežkaGrimmerová DianaWO    0343
8.Bošinová AnetaRozínková Monika6-36-843253
9.Lajdová AnežkaŠvábová Ráchel MagdalénaWO    0354
10.Bošinová VeronikaGrimmerová Diana536  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika21Švábová Ráchel Magdaléna02
Bošinová Aneta30Grimmerová Diana02
   Rozínková Monika11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Kaplan Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19316:266KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
-6-67-15 1301
2.Cyranyová LucieDemjanová Eliška-9-8-6  0302
3.Motlová MonikaKoutská Marie-3-663-112303
4.Částková EliškaWO    3013
5.Motlová MonikaDemjanová Eliška-39-3-10 1314
6.Cyranyová LucieWO    3024
7.Částková EliškaKoutská Marie-10-8-6  0325
8.Motlová MonikaWO    3035
9.Částková EliškaDemjanová Eliška95-98 3145
10.Cyranyová LucieKoutská Marie-9-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie02Demjanová Eliška21
Motlová Monika02Koutská Marie30
Částková Eliška11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24322:385TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
 
 
Stránská Anna
Vokounová Adéla
 
 
-97-5-8 1301
2.Ducháčová KateřinaBečvářová Michaela-10-4-3  0302
3.Bačinová PavlaVokounová Adéla-76-8-8 1303
4.Bačinová LucieStránská Anna-5-9-10  0304
5.Bačinová PavlaBečvářová Michaela1357  3014
6.Ducháčová KateřinaStránská Anna-699-9-72315
7.Bačinová LucieVokounová Adéla-6-5109-152316
8.Bačinová PavlaStránská Anna3-6-12-6 1317
9.Bačinová LucieBečvářová Michaela11912  3027
10.Ducháčová KateřinaVokounová Adéla-2-3-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháčová Kateřina03Bečvářová Michaela12
Bačinová Pavla12Vokounová Adéla30
Bačinová Lucie12Stránská Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12355:290SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Juklová Kateřina
Sedláčková Tereza
 
 
567  3010
2.Kohlmannová AnetaVránová Martina-57-4943220
3.Nováková MartinaJuklová Kateřina535  3030
4.Smíšková MartinaSedláčková Tereza398  3040
5.Nováková MartinaVránová Martina211-9-643250
6.Kohlmannová AnetaSedláčková Tereza-6-8-9  0351
7.Smíšková MartinaJuklová Kateřina986  3061
8.Nováková MartinaSedláčková Tereza-8-9-9  0362
9.Smíšková MartinaVránová Martina8-48-1273272
10.Kohlmannová AnetaJuklová Kateřina858  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta21Vránová Martina03
Nováková Martina21Juklová Kateřina03
Smíšková Martina30Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Plíšek Oldřich
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21320:338SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Šitinová Petra
Macurová Andrea
 
 
11-6-16-6 1301
2.Svatoňová TerezaŠitinová Petra-711-712-92302
3.Polanská JanaMacurová Andrea-9-7-6  0303
4.Kacálková KristýnaHejzlarová Lucie-6-7-2  0304
5.Polanská JanaŠitinová Petra-9-1069-62305
6.Svatoňová TerezaHejzlarová Lucie756  3015
7.Kacálková KristýnaMacurová Andrea-8-310-6 1316
8.Polanská JanaHejzlarová Lucie687  3026
9.Kacálková KristýnaŠitinová PetraWO    3036
10.Svatoňová TerezaMacurová Andrea-6-10-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Šitinová Petra20
Polanská Jana12Macurová Andrea30
Kacálková Kristýna02Hejzlarová Lucie12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim EVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19260:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Bošinová Aneta
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
-4-9-5  0301
2.Bošinová VeronikaBezdíčková Lenka7126  3011
3.Bošinová AnetaŠedová Eliška-511-88-52312
4.Lajdová AnežkaSvojanovská JanaWO    0313
5.Bošinová AnetaBezdíčková Lenka-9397 3123
6.Bošinová VeronikaSvojanovská Jana9-5148 3133
7.Lajdová AnežkaŠedová EliškaWO    0334
8.Bošinová AnetaSvojanovská Jana-6-46653244
9.Lajdová AnežkaBezdíčková LenkaWO    0345
10.Bošinová VeronikaŠedová Eliška8127  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Veronika30Bezdíčková Lenka02
Bošinová Aneta21Šedová Eliška11
   Svojanovská Jana02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Bošina Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10363:277SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Zelingrová Kamila
 
 
Grimmerová Diana
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
5-635 3110
2.Křížová AlenaŠvábová Ráchel Magdaléna98-8-2-72311
3.Pytlíková TerezaGrimmerová Diana557  3021
4.Zelingrová KamilaRozínková Monika1086  3031
5.Pytlíková TerezaŠvábová Ráchel Magdaléna574  3041
6.Křížová AlenaRozínková Monika-8-8-9  0342
7.Zelingrová KamilaGrimmerová Diana8-7110 3152
8.Pytlíková TerezaRozínková Monika-9855 3162
9.Zelingrová KamilaŠvábová Ráchel Magdaléna3911  3072
10.Křížová AlenaGrimmerová Diana-9686 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Alena12Švábová Ráchel Magdaléna12
Pytlíková Tereza30Grimmerová Diana03
Zelingrová Kamila30Rozínková Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Zeman Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5378:229SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Pěnkavová Kristýna
 
 
Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
7-1012-983210
2.Zelingrová KamilaKoďousková Eliška345  3020
3.Pytlíková TerezaDucháčová Kateřina434  3030
4.Pěnkavová KristýnaBačinová Pavla398  3040
5.Pytlíková TerezaKoďousková Eliška-9524 3150
6.Zelingrová KamilaBačinová Pavla-81389 3160
7.Pěnkavová KristýnaDucháčová Kateřina573  3070
8.Pytlíková TerezaBačinová Pavla9-556 3180
9.Pěnkavová KristýnaKoďousková Eliška664  3090
10.Zelingrová KamilaBačinová Lucie335  30100